COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Zeytinburnu Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka zeytinburnu bilgisayar servisi

Zeytinburnu Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka personel

Teknolojik gelişmeler ve bilişim araçlarının kullanımı her geçen gün hızla artarken, yaşamımızda büyük kolaylıklar ve faydalar sağlayan elektronik cihazlar; eğitim, iş, sosyal ve günlük hayatlarımızın neredeyse olmazsa olmaz parçaları haline gelmiştir.

TKA Bilişim olarak, bilişim araçları ve elektronik cihazların kullanımı sırasında oluşabilecek basit ya da komplike sorunlar için, her biri alanında uzman personellerden oluşan ekibimiz ile en etkili çözümleri müşterilerimize sunmaktayız.

İstanbul içerisinde Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan 39 hizmet bölgemizden biri olan Zeytinburnu bilgisayar servisinde bireysel ve kurumsal müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri:

 • Bilgisayar servisi ve notebook bilgisayar tamiri
 • Anakart tamiri
 • Ekran kartı tamiri
 • Oyun bilgisayarı tamiri
 • Apple ürünleri tamiri
 • Chipset değişimi
 • Microsoft Surface tamiri
şeklinde sıralayabiliriz. Bunların haricinde, bakım ve performans hizmetleri de vermekteyiz.

tka imac tamiri

Zeytinburnu Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim olarak her marka cihaz ve araçlarınızın gerekli onarım/bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Aynı zamanda Apple marka cihazlarınıza özel bakım ve onarım hizmeti de sağlamaktayız.

Zeytinburnu bilgisayar servisinde her markadan cihazınıza onarım ve bakım hizmeti sunmaktayız.

tka anakart tamiri

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim olarak tecrübeli ve profesyonel çalışma ekibimiz ile müşterilerimizin yaşayabileceği teknik ve donanımsal sorunlara en etkili çözümleri sunuyor, bakım ve kurulum işlemlerinde destek sağlıyoruz. En kaliteli ekipmanları kullanarak, profesyonel servis deneyimini en ekonomik fiyatlara sunuyoruz.

Oldukça hızlı: Birçok bilişim firması, ortalama 2-4 hafta aralığında teknik bakım ve onarım hizmeti sağlarken, TKA Bilişim bu hizmeti ortalama 1 iş gününde sunar (İstanbul dışı talepler için kargo sürelerinden dolayı değişiklik gösterebilmektedir).

TKA Bilişim ile en yüksek verimi elde edersiniz: Bize ilettiğiniz her onarım işlemi için cihazlarınızı 12 adımlı bir kontrol sürecinden geçiriyoruz. Eğer müşterimizin ilettiği sorun haricinde başka sorunlara rastlarsak, bunu müşterimize bildirip, sunduğumuz servis hizmetinden maksimum verim elde edilmesini sağlıyoruz.

Güvenilir servis hizmeti: Her biri alanında yetkin, uzman ekibimiz, cihazınıza yönelik sorunu en kaliteli araçları kullanarak tespit eder ve onarır.

Arızalı cihazları teslim alırken müşterilerimize imzalattığımız form, sözleşme niteliği taşır. Böylece bütün servis süreci şeffaf ve güvenilir bir şekilde ilerler.

Verdiğimiz hizmetin arkasında duruyoruz: TKA Bilişim olarak, yapmış olduğumuz bütün teknik servis işçiliklerinde 3 ay koşulsuz garanti sağlıyoruz. Aynı zamanda servisimiz bünyesinde değişen bütün yedek parçalar için 24 aya kadar varan garanti veriyoruz.

39 servisimiz ile her yerdeyiz: İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında 39 servis bölgemiz ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca telefon aracılığıyla bize ulaştığınız takdirde teknik servis ekibimiz ile, cihazınızı arıza tespitini gerçekleştirmek için en yakın servisimize götürebilir, ya da cihazınızın arıza onarımını yerinde gerçekleştirebiliriz. Cihazınız, onarım tamamlandıktan sonra size teslim edilir.

Her marka ve model cihazınıza hizmet sağlıyoruz: Bütün markalara ait bilgisayar, notebook bilgisayar vb. ürünlerinize yönelik en etkili servis sürecini sağlıyoruz.

Aynı zamanda markalara özel bakım ve tamir hizmetleri ile cihazınıza en uygun teknikleri uyguluyoruz.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel santral

TKA Bilişim olarak, sunduğumuz servis hizmetindeki verimi en üst düzeyde tutmak için yaptığımız işçilik ve teknik bakımlar için garanti sağlıyoruz. Yalnızca servis sürecinde değil, sonrasında da müşterilerimizin memnuniyetini önemsediğimiz için, etkili ve uzun vadeli çözümler sağlıyoruz.

Firmamız bünyesinde yapılan bütün teknik servis işlemleri için koşulsuz 3 ay, ve bütün yedek parça değişimleri için 24 aya varan garanti süresi sağlıyoruz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
En Başa Dön