COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Evren Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Evren Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

evren bilgisayar tamiri

TKA Bilişim Evren bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında; her türlü ve her marka bilgisayarlar için tamir, bakım, onarım, hasar tespit gibi hizmetler mevcuttur. Bilgisayar konusunda vermiş olduğu bu hizmetleri kendi bölgesi ve civar bölgelerdeki ilçelere de destek vermektedir.

Bilgisayar tamiri her sektörde olduğu gibi uzmanlık gerektiren bir alandır. Eksik bir bakım – onarım servis hizmeti cihazın ileride başka sorunlara neden olmasına sebep olur. Teknolojik bilgi ve deneyim konusunda kendini geliştirmiş uzman ekiplerimiz sayesinde, cihazlarınızın bakımların tam ve doğru şekilde yapıldığından emin olabilirsiniz.

Evren Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim Evren Bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında piyasada mevcut olan tüm bilgisayar markalarının teknik servisini vermektedir. Uzman kadrosuyla ve teknik donanıma sahip personeli ile sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. TKA Bilişim hizmet verdiği 10 yıl süresince müşteri memnuniyetini prensipleri arasında bulundurmaktadır. Her markanın bilgisayar ve donanım sorunlarını çözümlemeye destek veren TKA Bilişim bilgisayar servisleri bu prensibe göre hizmet vermektedirler.

Acer, Asus, Apple, Dell, HP, Casper, Lenovo, MSI, Samsung, Toshiba, Sony, Packerdbell, ve diğer markaların tümünü içine alan bakım tamir ve onarım hizmetleri verilmektedir. TKA Bilişim Evren bilgisayar tamiri hizmetinde onarılan bilgisayarların alımı ve teslimatı imzalanan bir form ile gerçekleşir. Bu form karşılıklı bir sözleşme niteliğindedir. Cihaza uygulanan bakım, onarım, tamir ve teknik destek gibi işlemler sonrası müşteriye formun bir kopyası ve tam kapsamlı bir rapor iletilir.

TKA Bilişim Evren bilgisayar hizmetlerimiz kapsamında uzman ekiplerimize teslim edilen cihaz, bildirilen şikayetler haricinde 12 adımdan oluşan diğer kontrollerden geçilir. Cihazda müşteri tarafından belirtilen sorunların haricinde başka bir sorun olup olmadığı tespit edilir. Cihazda yapılan bu kontroller sonucunda bir sorun ile karşılaşırsa müşteri bu konuda bilgilendirilir.

evren bilgisayar servisi

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim Anakartta oluşan sorunları, hasarları uzman ekibiyle yapmaktadır. Chipset değişim, BGS Reballing işlemi, BIOS ve IO programlama tam donanımlı uzmanlık gerektiren işlemlerdir. Anakart üzerindeki tüm çalışmalar büyük bir titizlikle yapılmalıdır. En ufak bir hata anakart üzerinde geri dönüşü çok mümkün olmayan sorunları beraberinde getirir. Anakart işlemcisinin tamamen bir uzman tarafından yapılması gerekir. Ayrıca bakımı yapan servisin, sahip olduğu teknolojik ekipmanında olması gerekir. TKA Bilişim’in uzmanlığı ve deneyimi tüm tamir ve bakım işlerini yapma konusunda yeterlidir.

TKA Bilişim Evren bilgisayar tamir hizmetleri kapsamında anakart yüzeyinde oluşan zararların tamirinin dışında, microsoft surface tamiri, render bilgisayar tamiri, ekran kartı tamiri, dizüstü ve masaüstü bilgisayar tamiri ve aynı zamanda Apple ürünleri tamiri, hasar tespit servisi yer almaktadır.

tka santral

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Fan, kamera, ekran, Harddisk, menteşe tamiri, kasa tamiri Notebook bilgisayar hizmetleri içerisinde yer almaktadır.TKA Bilişim markası desteği ile Evren bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında servisi bu konuda tam bir güvence sağlamaktadır. TKA Bilişim’in servisi, teknik servis hizmetinde müşterilerine 3 ay koşulsuz servis garantisi ile hizmet vermektedir. Teknik servis uzmanı tarafından değiştirilen bilgisayar yedek parçalarında 24 aya kadar garanti kapsamı süresi vermektedir. Cihaz kontrol edildikten sonra teslimat aşamasında müşteriye teslim edilirken cihazın arkasına bandrol konmaktadır. Cihaz müşteriye garanti belgesi imzalı olarak teslim edilmektedir. Teslim edilen bilgisayar onarım tamamlandıktan sonra kargo ile müşterilere teslim edilmektedir.Fan, kamera, ekran, Harddisk, menteşe tamiri, kasa tamiri Notebook bilgisayar hizmetleri içerisinde yer almaktadır.TKA Bilişim markası desteği ile Evren bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında servisi bu konuda tam bir güvence sağlamaktadır. TKA Bilişim’in servisi, teknik servis hizmetinde müşterilerine 3 ay koşulsuz servis garantisi ile hizmet vermektedir. Teknik servis uzmanı tarafından değiştirilen bilgisayar yedek parçalarında 24 aya kadar garanti kapsamı süresi vermektedir. Cihaz kontrol edildikten sonra teslimat aşamasında müşteriye teslim edilirken cihazın arkasına bandrol konmaktadır. Cihaz müşteriye garanti belgesi imzalı olarak teslim edilmektedir. Teslim edilen bilgisayar onarım tamamlandıktan sonra kargo ile müşterilere teslim edilmektedir.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
En Başa Dön