COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

İstanbul Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Akıllı iş çözümleriyle sektöre ismini altın harflerle yazdıran TKA Bilişim, uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyeti hedefleriyle İstanbul bilgisayar hizmetleri sunmaktadır.

istanbul bilgisayar tamiri

İstanbul'da Hangi Bilgisayar Tamiri Hizmetlerini Veriyoruz?

TKA Bilişim her zaman için problemlere yönelik geliştirdiği nokta atışı çözümleriyle, müşterilerine efektif ve pratik sonuçlar sunmaktadır. İstanbul bilgisayar tamiri için herhangi bir bölge kısıtlaması olmayan firmamız, hem Avrupa hem de Anadolu yakasında hizmet vermektedir. Yaşadığınız sıkıntı üzerine bizimle iletişime geçmeniz halinde, alanında uzmanlaşmış ekibimiz tarafından sorununuz detaylı bir şekilde dinlenir ve gerekli noktalar not alınır. Bu sayede problemin esasına inerek yaşanabilecek herhangi bir olası duruma karşılık gerekli önlemler alınmakta ve önüne geçilmektedir.

Aktarılan detaylardan sonra İstanbul bilgisayar tamiri dahilindeki saha ekibine gerekli bilgilendirme yapılarak çözüm süreci başlatılmış olur. En kısa süre içinde adresinize gelen ekibimizin atacağı ilk adım, verilen bilgiler ışığında sorun tespitinin doğru yapılması olacaktır. Sözlü olarak da müşterinin şikayeti dinlenerek gerekli müdahaleler yapılmaktadır.

TKA Bilişim olarak müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibine sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz. En küçük problemlerde dahi profesyonel bir yaklaşımda bulunan uzman kadromuz, şeffaf hizmet misyonunu benimsemiştir. Bu anlamda hiçbir zaman için sürpriz bir fiyatlandırmayla karşılaşmaz ve geçici değil, kalıcı bir İstanbul bilgisayar tamiri hizmeti almış olursunuz.

Ayrıca İstanbul bilgisayar tamiri dahilinde, bilgisayarınızın işletim sistemi, gücü ve performans raporuna ilişkin gerekli tespit ve çalışmaları da gerçekleştirmekteyiz. Böylece TKA Bilişim isteklerinizi dikkate alarak her daim fonksiyonel ve donanımlı bir çözüm süreci planlamaktadır.

istanbul bilgisayar tamiri hizmetleri

Bilgisayar Anakart Tamiri İstanbul

İstanbul bilgisayar tamiri hizmetinde en dikkat gerektiren parçalardan biri olan anakartlar, mekanizmanın beyni olarak görülür. Bu sebeple bilgisayarda bulunan sistemler bu parça üzerinde toplanmıştır. Eğer bilgisayarınızda bulunan anakart bozulursa, bu sistemler çökmeye başlayacak ve tamir gerektirecektir.

Geçmişte, bozulan parça yerine direkt yenisi alınırken artık günümüz teknolojisinde bilgisayar anakart tamiri İstanbul gibi illerde rahatlıkla yapılabilmektedir. Tabi bunun için her zaman bir profesyonele başvurmak gerekmektedir. Tka Bilişim olarak İstanbul bilgisayar tamiri alanında verdiğimiz hizmet ile anakartlarda oluşabilecek arızaların çözümüne yönelik profesyonel destek vermekteyiz. Bu arızalar; ses kartı, ekran kartı, işlemci ya da RAM ile alakalı olabilmektedir.

Bu arıza türlerinin muhakkak çeşitli nedenleri olmakla beraber, genelde alınan bir darbeden veya dökülen sıvılardan kaynaklı olarak sorun yaşanmaktadır. Hatta bazen soketlerde de problem olabileceği gibi, şarj sistemlerinde ise farklı sıkıntılar ortaya çıkmaktadır. böyle bir durumla karşılaşmanız halinde İstanbul bilgisayar tamiri ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir anakart problemi yaşadığınızı anlamanın pek çok yolu vardır. Bilgisayarınızı açtığınızda gelen görüntüde kayma ya da gelgitler meydana geliyorsa anakartla ilgili bir durum var demektir. Aynı şekilde ekranın aniden kilitlenmesi, tuhaf sesler çıkarması ya da hiç ses çıkarmaması da bir anakart problemi yaşadığınıza dair ipuçları vermektedir.

Eğer bilgisayarınızda bu tip sıkıntılarla karşılaşıyorsanız, en kısa sürede uzman bir servise başvurmak adına bize ulaşabilirsiniz. TKA Bilişim İstanbul bilgisayar tamiri hizmeti ile hem anakart sorunu ilerlemeden önüne geçebilir, hem de gelecekte karşınıza çıkabilecek olası maliyetlerden de kaçınmış olursunuz.

istanbul anakart tamiri

Bilgisayar Chipset Tamiri İstanbul

İstanbul bilgisayar tamiri kapsamında yer alan chipset arızaları, genel olarak karşımıza sıklıkla çıkan bir problemdir. Sorunun odağı ise bilgisayarın kendi soğutma sistemini devreye sokamamasıdır. Eğer koltuk ve yatak gibi yerlerin üzerinde bilgisayarınızı kullanıyorsanız, bu aşırı ısınmaya yol açabilmektedir.

Aynı zamanda soğutma ünitelerinin de ekarte edilmesine neden olan bu yanlış kullanımda, cihaz içindeki soğutma sistemi gerekli havayı dışarıdan alamamakta ve bu sebeple de cihaz soğuyamamaktadır. Bunun sonucunda da anakart üzerinde yer alan ve chipset denilen bütünleşmiş kısımlar, fonksiyonlarını yitirir. Bu durumda ihtiyacınız olan İstanbul bilgisayar tamiri hizmetimizden faydalanabilir ve kaliteli çözüm elde edebilirsiniz.

Özellikle düzenli olarak kullandığınız bilgisayarlarınızı, senede en az 1 kere periyodik bir bakıma sokmanız gerekir. Gerekli bakımların yapılmaması halinde elektronik cihazların en büyük düşmanı olan toz vb. maddeler bilgisayarınızın ızgara kısmına dolabilir ve soğutma bölgesini kullanılamaz hale getirebilir. Yaşanan hava sirkülasyonunun bozulmasıyla başarılı bir soğutma işlemi de gerçekleştirilemez.

TKA Bilişim İstanbul bilgisayar tamiri hizmeti sayesinde sağlıklı soğutma yapamayan bilgisayarlarınızdaki chipset sorununa profesyonel ekibimizle müdahale etmekteyiz. Normalden fazla ısınan bir cihazda meydana gelen donma, ağır hareket etme ve performans düşüklüğü gibi sıkıntıları, chipset alanındaki uzmanlarımızla ortadan kaldırmaktayız.

Unutmayın ki başta bu şekilde küçük başlayan chipset problemleri, bir süre sonra bilgisayarınızdan görüntü gelmemesine sebep olacaktır. Hatta cihazdan art arda ses uyarıları alabilir ve ekranda garip nesnelerle karşılaşabilirsiniz. Bazen bu ısınma sebebiyle ısı ileten madde olan termal macun bile hasar görebilmektedir.

İstanbul bilgisayar tamiri dahilinde saha çalışanlarımız ile size profesyonel destek sağlamakta ve bilgisayarda oluşan ısınmayla etkisiz hale gelen kısımlar için yardımcı olmaktayız.

Hatta bazen belli ısılar dahilinde genleşen lehimlerde, zamanla çürüme bile meydana gelmektedir. TKA Bilişim, İstanbul bilgisayar tamiri sektöründeki diğer firmalardan farklı olarak lehimi sadece ısıtıp teslim etmemekte ve talebinize uygun çeşitli çözüm önerileri sunmaktadır. Bilgisayar chipset tamiri İstanbul ekibimiz size yardımcı olmaktan keyif duyacaktır.

Dizüstü Bilgisayar Ekran Tamiri İstanbul

Dizüstü bilgisayarlarda ekran tamiri oldukça kolay bir işlem olmaktadır. Ancak İstanbul bilgisayar tamiri arayışındaysanız, mutlaka profesyonel bir hizmetle desteklenmelidir. Yapılabilecek herhangi bir hata sonucunda yuva kırılabilir ya da ekran ile anakartın kontak kurmasını sağlayan kablonun kopmasına sebebiyet verebilir. Hatta bazı ciddi durumlarda ise kasanın kırılması bile mümkündür.

İstanbul bilgisayar tamiri denince öne çıkan firmalardan olan TKA Bilişim ile teknolojik aletleriniz, donanımlı bir ekibe emanet edilmiş olur. Bilgisayar ekran tamiri İstanbul hizmetimizde öncelikle gerekli tespitler yapılır ve sonrasında sizin şikayetlerinize göre değişim-onarım gerçekleştirilir.

istanbul laptop bilgisayar tamiri

Dizüstü Bilgisayar Tamiri İstanbul

TKA Bilişim uzun senelerdir İstanbul bilgisayar tamiri kapsamında elektronik cihazlarda, özellikle dizüstü bilgisayar alanında kaliteli hizmet vermektedir. Onarım sürecinde parça değişiminin gerekmesi halinde mutlaka en kaliteli imalat ürünü olan yedek parçalar kullanılmaktadır. Bu, elektronik cihazlar için uyguladığımız periyodik bakımlar için de geçerlidir.

Dizüstü bilgisayar tamiri İstanbul bölgesinde sağlanan yedek parçalar her zaman için cihazınıza uygun modellerden oluşmaktadır. Bilgisayarınızın markasıyla uyumlu olan ürünler sayesinde İstanbul bilgisayar tamiri alanında yüksek müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

Eğer bilgisayarınızın garanti süresi dolduysa veya garanti kapsamı dışında kalmasına sebep olacak bir durumla karşılaştıysanız, firmamız kalıcı çözümler sağlayarak bilgisayarınızın performansını ilk günkü haline getirmektedir. Hangi marka ya da modele sahip olduğunuzun bir önemi olmamakla beraber, İstanbul bilgisayar tamiri hizmetimizle onarım işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Hangi Marka Bilgisayarların Tamir İşlemlerini Gerçekleştiriyoruz?

Bilgisayar mühendislerinden oluşan uzman kadromuz ile aşağıdaki markalarda İstanbul bilgisayar tamiri hizmeti vermekteyiz.

Acer Teknik Servis

Markaya ait herhangi bir donanımsal veya sistemsel problem ortadan kaldırılarak kaliteli bir İstanbul bilgisayar tamiri hizmeti verilmektedir. Gereken durumlarda parça değişimi ile müdahale edilmektedir.

Apple Teknik Servis

Dünyadaki teknoloji markaları arasında önemli bir yere sahip olan Apple marka bilgisayarlar için İstanbul bilgisayar tamiri işlemleri gerçekleştirilmekte ve uzman ekibin kontrolünden geçirilmektedir.

istanbul mac tamiri

Asus Teknik Servis

İstanbul bilgisayar tamiri hizmetimizde Asus markası için gerekli bakım ve onarım yapılmakta, ek olarak talebe yönelik performans artırıcı işlemler gerçekleştirilmektedir.

Casper Teknik Servis

En çok tercih edilen bilgisayar markaları arasında yer alan Casper İstanbul bilgisayar tamiri için kendi alanının ehli çalışanlar barındırmaktayız. Bu anlamda tüm sistemler sorunların ayıklanması hedeflenmektedir.

Dell Teknik Servis

Dell markasına ait arızalara yönelik teknisyen ekip tarafından profesyonel müdahalede bulunulmakta ve gerekli parça değişimi yapılmaktadır. İstanbul bilgisayar tamiri hizmetimizden faydalanmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

HP Teknik Servis

İstanbul bilgisayar tamiri dahilinde markaya yönelik sorun tespiti yapılmakta olup hem mevcut hem de gelecek problemlere yönelik önlem alınmaktadır. Bu anlamda gizli sorun tespitiyle, olası sıkıntıların önüne geçilmektedir.

Lonovo Teknik Servis

Lenovo marka bilgisayarınız için uzman kadromuz ile İstanbul bilgisayar tamiri alanında profesyonel destek sağlanmakta ve en uygun donanımlar tedarik edilmektedir.

MacBook Teknik Servis

Bilişim sektörü alanında kurumsal bir İstanbul bilgisayar tamiri hizmeti veren firmamız, Macbook bilgisayarlar için A’dan Z’ye onarım, bakım ve sorun tespiti yapmaktadır.

Packard Bell Teknik Servis

Özellikle iş insanlarının favorilerinden biri olan Packard Bell marka bilgisayarlarda, bilgisayar mühendislerinden oluşan ekibimiz İstanbul bilgisayar tamiri hizmetiyle gerekli kontrolleri yapmaktadır. Tespit edilen sorunun çözüme kavuşturulmasıyla birlikte talebe göre gerekli performans artırıcı işlemler de uygulanmaktadır.

Samsung Teknik Servis

Popüler markalar arasında yer alan Samsung için deneyimli kadromuz devreye girmekte ve markaya özel bir çözüm süreci sunmaktadır. Aynı zamanda İstanbul bilgisayar tamiri kapsamında bilgisayar için yapılacak düzenli bakımlarda da kaliteli ve tatmin edici bir hizmet verilmektedir.

Toshiba Teknik Servis

Toshiba markasına ait bilgisayarlara yönelik İstanbul bilgisayar tamiri ve geniş bir bakım hizmetimiz bulunmaktadır. Bu anlamda hem sorun tespiti yapılmakta, hem de müşterinin isteği doğrultusunda işlemci hızı ya da bellek artırımına dair adımlar atılmaktadır.

istanbul bilgisayar servisi

İstanbul En İyi Bilgisayar Tamir Servisi TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Teknoloji çağının iyice gelişmesiyle birlikte özellikle bilgisayar alanındaki hizmetlerin talebi de artmaktadır. Elektronik aletlerde meydana gelebilecek arıza ve donanımsal problemler için İstanbul bilgisayar tamiri servislerine ihtiyaç duyulmaktadır. TKA Bilişim olarak 10 yılı aşkın süredir İstanbul en iyi bilgisayar tamir sektöründe kaliteli hizmetin öncüsü olmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız ile güvenilir çözümler sunmak ve İstanbul bilgisayar tamiri hizmeti alan müşterilerimiz için uzun vadeli sonuçlar önceliğimizdir.

Gerek bireysel gerek kurumsal alanda hizmet veren firmamızda yer alan bilgisayar mühendisleri ile müşterilere gerekli bilgilendirmeler yapılmakta ve problemler temelinden çözülmektedir. Müşteri ile arasında şeffaf bir politika izlemekle birlikte TKA Bilişim, İstanbul bilgisayar tamiri için sunduğu fiyatlandırmada etik ve dürüst davranışıyla takdir toplamaktadır.

Piyasada bulunan pek çok İstanbul bilgisayar tamiri servisi, yaşanan sorunları geçici olarak çözmekte ve müşterilerini uzun vadede hayal kırıklığına uğratabilmektedir. Burada önemli olan nokta, sadece problemi yok etmek değil, aynı zamanda tekrar ortaya çıkma olasılığını da ortadan kaldırmaktır. Bu anlamda kurumsal bir hizmet veren TKA Bilişim, İstanbul bilgisayar tamiri başta olmak üzere servis alanında tatmin edici ve uzun soluklu çözümler üretmektedir. Sadece onarım değil, yeni bilgisayarların kurulumunda da destek sağlayan ekibimiz, uzaktan yardım hizmeti de vermektedir.

Ayrıca yapılan bilgisayar tamirinin ardından ise gerekli denetlemeler tekrar yapılarak tekrarlanabilir arıza ihtimali ölçülür ve çeşitli denemeler uygulanır. Varsayılan problemin tamamıyla ortadan kaldırıldığının tespitiyle süreç sona erer. Ek olarak dizüstü bilgisayarlar ile birlikte masaüstü modellerde de İstanbul bilgisayar tamiri verilmektedir. Mekan fark etmeksizin ev, ofis, okul gibi her alandan servis talebinde bulunabilir ve garantili servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

istanbul bilgisayar onarımı

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Tka Bilişim, İstanbul bilgisayar tamiri alanında verdiği hizmet garantisi ile sektörde öne çıkan firmalardandır. Cihaz teslim alınırken standart bir form imzalama prosedürü bulunmakta ve bu form sözleşme vazifesi görmektedir. İmzalanan formun bir örneği müşteriye verilmekte, onarım sonrası teslim sırasında ise imzalı olarak geri alınmaktadır. Bu sayede cihaz teslim alındığında, ürünün sağlam olduğuna dair müşterinin onayı alınmaktadır. Cihaz üzerinde yapılan işlemler ise rapor olarak belirtilmektedir. İstanbul bilgisayar tamiri garanti kapsamındaki diğer detaylar ise aşağıdaki gibi olmaktadır.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

istanbul bilgisayar tamircisi

 • İstanbul bilgisayar tamiri için onarımlar 1 iş günü sürmektedir. Kargo süresinde ise değişkenlik olabilmektedir.
 • 3 ay koşulsuz servis garantisi, bütün teknik servis işçiliklerini kapsamaktadır.
 • Yedek parçaların değişmesi halinde 24 aya kadar uzanan bir garanti süresi vardır.
 • Onarım yapılan cihaz için garanti belgesi ve bandrol verilmektedir.
 • Şikayet ve taleplerin haricinde, cihazlar İstanbul bilgisayar tamiri kapsamında 12 adımlı bir kontrol sisteminden geçmektedir. Bu sayede mevcut durumun dışında kalan problemlerin tespiti yapılarak müşteriye iletilir. Kayıt altına alınan tüm analizlerden bağımsız olarak müşteri şikayeti ne ise mutlaka çözüme kavuşturulur.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
En Başa Dön