COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Ankara Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Ankara'da Hangi Bilgisayar Tamiri Hizmetlerini Veriyoruz?

10 yılı aşkın bir süredir müşterilerini güvenli hizmetle buluşturan TKA Bilişim, Türkiye’nin her noktasına hizmet sunmaktadır. Ankara bilgisayar tamiri için de en güvenilir adres olan TKA Bilişim, Ankara bilgisayar tamiri başvurularını da kabul etmektedir.

Ankara bilgisayar tamiri için İstanbul merkezimizden sunduğumuz hizmetlerimiz, bilgisayarlarınızdaki tüm arızaları kapsamaktadır. Bilgisayarınızda ne arıza olursa olsun, TKA Bilişim Ankara bilgisayar tamiri başvurusu yaparak, cihazlarınızda meydana gelen arızalara kalıcı çözümler elde edebilirsiniz.

ankara bilgisayar tamiri hizmetleri

Bilgisayar Anakart Tamiri Ankara

TKA Bilişim’e Ankara bilgisayar tamiri amacıyla yapılan başvurularda anakart arızaları ön plana çıkmaktadır. Bilgisayarınızın anakartları birçok neden bağlı olarak arızalanabilir. Bilgisayar anakartları, cihazların düzgün çalışabilmesi için son derece önemlidir; anakartlarda gelişen en ufak arıza dahi kötü sonuçlar doğurabilir. Bilgisayar anakartlarınızı tamir ettirirken alanında uzman kişilerle çalışmanız gerekir. Uzun yıllardır müşterilerine hizmet veren TKA Bilişim’e Ankara bilgisayar tamiri başvurusu yaparak bilgisayar anakartlarınızda meydana gelen tüm arızalara kalıcı çözümler bulabilirsiniz.

Bilgisayar Chipset Tamiri Ankara

Chipsetler, anakart ve ekran kartının üzerinde bulunmaktadır. Bilgisayar chipsetleri bozulduğunda, bilgisayarlarınızda performans düşüklüğü meydana gelmektedir. Bilgisayarlarınız için hayati önem arz eden chipsetlerin tamiratını yaptırırken son derece dikkatli olmanız gerekir. Chipset tamiri yaptığını iddia eden birçok yerde, chipsetlere yalnızca ısıtma işlemi uygulanmaktadır. Chipset ısıtma işlemi kısa vadeli kullanım sağlar ve ardından bilgisayarlarınız tamamen kullanılmaz hale gelir. İstanbul merkezinden verdiği Ankara bilgisayar tamiri hizmeti ile Türkiye’nin tüm illerindeki müşterilerine yardımcı olan TKA Bilişim, bilgisayar chipsetlerinizde meydana gelen arızaları kalıcı olarak çözmektedir.

Dizüstü Bilgisayar Ekran Tamiri Ankara

Bilgisayar ekranları birçok nedene bağlı olarak arızalanabilmektedir. Bazı bilgisayar markalarının ekranları zaman ve kullanıma bağlı olarak arızalansa da birçok bilgisayar markasının ekranlarında meydana gelen arızalar kroniktir. Bilgisayar ekranlarında meydana gelen donmalar, bilgisayar kullanım deneyiminizi olumsuz yönde etkiler. TKA Bilişim’in sunduğu Ankara bilgisayar tamiri hizmeti bilgisayarlar ekranlarınızda meydana gelen tüm arızaları kapsamaktadır. Bilgisayar ekranlarınızda meydana gelen kırıkların tamirinde son derece dikkatli olunması gerekir; çünkü bilgisayar ekranları hassas yapılardır ve bu ekranların tamirine yeterince özen gösterilmezse geri dönüşü olmayan sorunlarla karşı karşıya kalırsınız. TKA Bilişim’in tüm çalışanları bilgisayar ekranı tamirinde yeterli uzmanlığa sahip olan kişilerdir; bilgisayarınız hangi marka olursa olsun ve hasarı ne boyutta olursa olsun TKA Bilişim uzmanlığından yararlanabilirsiniz.

ankara bilgisayar tamiri

Dizüstü Bilgisayar Tamiri Ankara

Son yıllarda kullanımı oldukça artan dizüstü bilgisayarlar sıklıkla arızalanabilmektedir. Dizüstü bilgisayarlarınızın arızalanmasının birden çok nedeni olabilir; dizüstü bilgisayarlarınızda meydana gelen arıza her ne olursa olsun alanında uzman kişilerle çalışmanız gerekir. TKA Bilişim Ankara bilgisayar tamiri hizmeti başvurusu yaptıktan sonra bilgisayarlarınızı İstanbul merkezimize göndererek, dizüstü bilgisayarlarınızda meydana gelen arızalara kolayca çözüm bulabilirsiniz.

Bilgisayar RAM ve SSD Yükseltme Ankara

Bilgisayarınız ne kadar kaliteli olursa olsun, zaman ve kullanıma bağlı olarak RAM ve SSD kapasiteleri artık size yeterli gelmeyebilir. Yeterli alana sahip olmayan bilgisayarlarınızı yenisiyle değiştirmek yerine RAM ve SSD’lerini yükseltebilirsiniz. Ankara bilgisayar tamiri için TKA Bilişim hizmetine RAM ve SSD yükseltmek amacıyla başvurduğunuzda, bilgisayarınız için en uygun materyaller seçilir; bu sayede bilgisayarlarınızı eskisinden daha iyi bir performansta kullanabilirsiniz.

Bilgisayar Güç Sorunları Tamiri Ankara

Ankara bilgisayar tamiri için TKA Bilişim’e yapılan başvurularda öne çıkan başlıklardan biri de güç sorunlarıdır. Bilgisayarınızın markası ne olursa olsun, zaman içerisinde bilgisayarlarınızda güç sorunları meydana gelebilir. Yavaş şarj etme, şarjın hızlı bitmesi ve şarj olmama gibi sorunlar, Ankara bilgisayar tamiri hizmetine başvurulmasının ana nedenlerindendir. Bilgisayarınızın markası ve modeli ne olursa olsun TKA Bilişim Ankara bilgisayar tamiri hizmetine başvurduğunuzda, İstanbul merkezimizde bilgisayarınızın güç sorunları kalıcı olarak çözülmektedir.

Bilgisayar Harddisk Tamiri Ankara

Bilgisayarlarınızın işlem yapabilmesi için hayati önem arz eden harddiskler, zaman ve kullanıma bağlı olarak arızalanmaktadır. Bilgisayarlarınızın hayati yapı taşlarından biri olan harddisklerin tamirinde son derece dikkatli olunması gerekir. Gerekli unsurlar göz önünde bulundurulmayarak işlem yapılan harddiskleriniz, bu işlemler sonucunda kullanılmaz hale gelebilir. Bilgisayar harddisklerinizdeki problem ne çapta büyük olursa olsun, TKA Bilişim Ankara bilgisayar tamiri hizmetine başvurabilirsiniz.

ankara bilgisayar tamiri

Bilgisayar Yedek Parça Tedariği Ankara

Ankara bilgisayar tamiri hizmetine başvurduğunuzda eğer bilgisayarlarınızdaki sorun büyük çaplı ise yedek parça tedariki gerekir. 10 yılı aşkın bir süredir müşterilerine hizmet sunan TKA Bilişim, yedek parça tedariki konusunda da müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Bilgisayar Yavaş Çalışma Problemi Ankara

Bilgisayarlarınızın teknik yönü son derece kuvvetli olsa da zaman içerisinde bilgisayarınızda yavaşlamalar meydana gelebilir. Çoğu zaman bilgisayar yavaşlamasının bir sonuç olduğu görülebilir. Bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olabilecek birçok arıza vardır. Bu arızaların doğru bir şekilde tespit edildikten sonra çözülmesi gerekir.

Bilgisayar Fan Arızaları Ankara

Bilgisayarların istenilen performansta çalışmasını sağlayan unsurlardan bir de fandır. Fan, bilgisayarlarınız çalışırken üretilen ısının azaltılmasını sağlar. Fanlarda meydana gelen en ufak arıza dahi olumsuz sonuçlar doğurabilir. Fan tamirinde uzman kişilerle çalışmazsanız, ileride yaşayacağınız mağduriyetin boyutu daha büyük olacaktır.

Bilgisayarın Su ile Teması Ankara

Bilgisayarlarınız su ile temas ettiğinde, doğacak olumsuz sonuçları hemen gözlemleyemezsiniz. Bilgisayarınızın içerisine kaçan bir damla su dahi tüm bilgisayar sisteminin çökmesine neden olabilir.

Bilgisayar Menteşe Tamiri Ankara

Bilgisayar menteşeleri zaman içerisinde veya darbe aldığında hasar görebilir. Bilgisayar ekranlarınızın sağlıklı bir şekilde kullanılmasını sağlayan menteşelerin tamirinde TKA Bilişim uzmanlarına güvenebilirsiniz.

ankara oyun bilgisayarı

Hangi Marka Bilgisayarların Tamir İşlemlerini Gerçekleştiriyoruz?

Bilgisayar tamiri konusunda uzmanlığın adresi olan TKA Bilişim’in Ankara bilgisayar tamiri hizmetleri tüm markaları kapsar. On yılı aşkın bir süredir müşterilerini kaliteli hizmetle buluşturan TKA Bilişim, Türkiye’nin tüm illerine sunduğu hizmetleri, Ankara bilgisayar tamiri için de sunmaktadır.

Asus Bilgisayar Tamiri Ankara

Ev ve işyerlerinde tercih edilen Asus markalı bilgisayarlar sahipleri, Ankara bilgisayar tamiri hizmetinden sıklıkla başvurmaktadır. Ankara bilgisayar tamiri için başvuran Asus markalı bilgisayarların sahipleri, İstanbul’da bulunan TKA Bilişim’in uzmanlığından yararlanabilir.

Lenovo Bilgisayar Tamiri Ankara

Ankara bilgisayar tamiri amacıyla TKA Bilişim’e başvuran her müşteri, bilgisayarını güven içerisinde tamir ettirebilir. 10 yılı aşkın bir süredir müşterilerine hizmet sunan TKA Bilişim, Lenovo bilgisayarlarınızı emanet edebileceğimiz güvenilir bir adrestir. Ankara bilgisayar tamiri amacıyla TKA Bilişim’e gelen her Lenovo bilgisayar sahibi, cihazını eskisinden de iyi bir performansla kullanma şansına sahip olur.

Acer Bilgisayar Tamiri Ankara

Bilgisayar üretiminde uzmanlaşmış olan Acer markasının bilgisayarları, zaman ve kullanıma bağlı olarak TKA Bilişim’e Ankara bilgisayar tamiri hizmetine başvurmaktadır. Bilgisayarlarınız ne kadar sağlam olursa olsun, her teknolojik alette olduğu gibi arızalanma riski ile karşı karşıyadır. Bilgisayar tamiri için uzmanlık arayışındaysanız TKA Bilişim’e başvurarak, Ankara bilgisayar tamiri için başvuru yapmanıza neden olan tüm sorunları kalıcı olarak çözebilirsiniz.

Apple Bilgisayar Tamiri Ankara

Apple bilgisayarları, sağlam ve güvenli yapıları sayesinde ünlenmiştir. Apple bilgisayarları, oldukça pahalı ve hassas ürünlerdir. Apple bilgisayarlarınızın tamirinde alanında uzman kişilerle çalışmanız şarttır. Uzman kişiler tarafından tamir edilmeyen Apple bilgisayarlarda ileride daha büyük sorunlar meydana gelir. TKA Bilişim’in İstanbul merkezinden sunduğu Ankara bilgisayar tamiri hizmeti Apple bilgisayarları da kapsamaktadır. TKA Bilişim’in Ankara bilgisayar tamiri için hizmet sunan çalışanları, Apple bilgisayarlarınıza hak ettiği özeni gösterir.

Microsoft Bilgisayar Tamiri Ankara

Teknolojiyi sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Microsoft, ürettiği bilgisayarlar ile kullanıcılarının yüzünü güldürmektedir. Özellikle tasarımcıların tercih ettiği Microsoft bilgisayarların çoğu tablet olarak da kullanılabilmektedir. Ekran grafikleri çok güçlü olan bu bilgisayarların tamirinde uzman kişilerle çalışmanız gerekir. Sektörde Microsoft bilgisayarların tamirini yapabilecek çalışan sayısı azdır. TKA Bilişim Ankara bilgisayar tamiri için İstanbul merkezimizden hizmet sunan çalışanlarımız, Microsoft bilgisayarlarının nasıl tamir edilmesi gerektiğine son derece hakimdir.

Casper Bilgisayar Tamiri Ankara

TKA Bilişim’in sunduğu Ankara bilgisayar tamiri hizmetleri Casper markasını da kapsamaktadır. Casper markalı bilgisayarlarınızdaki arıza her ne olursa olsun TKA Bilişim Ankara bilgisayar tamiri hizmetine başvurabilirsiniz.

laptop termal macun

Dell Bilgisayar Tamiri Ankara

Bilgisayar üretiminde sektörün ileri gelen markalarından biri olan Dell bilgisayarları, işyerlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. TKA Bilişim’e Ankara bilgisayar tamiri için başvuran Dell bilgisayar sahipleri, cihazlarını eski performansında kullanmaya devam edebilirler.

HP Bilgisayar Tamiri Ankara

Bilgisayarlar üretiminde yılların getirdiği doğal bir tecrübeye sahip olan HP, ofis ve ev kullanımına uygun bilgisayarlar üretmekte uzmandır. Bilgisayar markası ne kadar uzman olursa olsun, her elektronik cihaz gibi HP bilgisayarlarında da arızalar meydana gelmektedir. TKA Bilişim’in Ankara bilgisayar tamiri için İstanbul merkezinden hizmet sunan çalışanları, HP bilgisayarlarınızın tüm sorunlarını giderebilecek uzmanlığa sahiptir.

Packard Bell Bilgisayar Tamiri Ankara

Radyo ve televizyon üreticisi olarak senelerdir teknoloji sektöründe ürünler üreten Packard Bell, ürettiği bilgisayarlar ile kullanıcı memnuniyetini bambaşka bir noktaya taşımayı başarmıştır. Marka, her ne kadar senelerdir teknoloji ürünü üretiyor olsa da zaman ve kullanıma bağlı olarak bu bilgisayarda da hasarlar meydana gelebilmektedir. Packard Bell kullanıcıları, bilgisayarlarında meydana gelen tüm arızaların giderilmesi için TKA Bilişim’e başvurabilirler.

Monster Bilgisayar Tamiri Ankara

Oyun severler için tasarlanan Monster bilgisayarları, yüksek kalitede ürünlerdir. Bu bilgisayarların sık kullanımı elbette beraberinde hasarlanmaları da getirmektedir. TKA Bilişim ailesi çalışanları, Monster bilgisayarlarda meydana gelen tüm arızaların giderilmesinde müşterilerine yardımcı olmaktadır.

ankara bilgisayar

Ankara En İyi Bilgisayar Tamir Servisi TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

 • Ankara bilgisayar tamiri için İstanbul merkezinden hizmet sunan çalışanlarımız, her bilgisayarı tamir edebilecek yetkinliğe sahiptir.
 • Ankara bilgisayar tamiri başvurunuz sonrasında cihazınızı tamir edemezsek sizden hiçbir ücret talep etmeyiz.
 • TKA Bilişim’in İstanbul merkezi üzerinden verdiği Ankara bilgisayar tamiri hizmetleri tüm markaları kapsamaktadır.
 • TKA Bilişim Ankara bilgisayar tamiri hizmetleri öncesinde cihazınızı bize teslim ettiğinizde bir form imzalarsınız. Bu form sözleşme niteliği taşımaktır ve bu sözleşme sayesinde tüketici haklarınızı koruma altına almış olursunuz.
 • TKA Bilişim Ankara bilgisayar tamiri için İstanbul’a gönderdiğiniz cihazlarınızda yapılan her işlem size rapor edilir. Bilgisayarlarınız, bilmediğiniz ve izin vermediğiniz hiçbir işleme tabi tutulmaz.
 • TKA Bilişim İstanbul merkezinde, Ankara bilgisayar tamiri başvurularınız sonrasında bize ilettiğiniz cihazınızda yapılan işlemler, TKA Bilişim tarafından garanti ile güvence altına alınır.
 • Ankara bilgisayar tamiri için TKA Bilişim’e başvurduğunuzda bize ilettiğiniz sorun dışında, bilgisayarlarınız 12 adımlık bir kontrolden geçirilir. Bu kontrolden sonra bilgisayarınızda olan tüm arızalar tarafınıza bildirilir; bu sayede bilgisayarınızda meydana gelebilecek olan tüm hasarlara karşı önceden önlem alabilirsiniz.

ankara bilgisayar yardım

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

 • Bilişim, on yılı aşkın bir süredir müşterilerine hizmet sunduğu için Ankara bilgisayar tamiri sırasında tanık olabileceğiniz uzmanlığı garantiler.
 • Ankara bilgisayar tamiri servisimiz sizin istemediğiniz ve haberiniz olmayan hiçbir işlemi bilgisayarınıza uygulamaz; bu nedenle güvenli tamirat işlemini garantiler.
 • Ankara bilgisayar tamiri için İstanbul merkezimizde yaptığımız her teknik işlem sonrasında, bilgisayarınız 3 ay boyunca TKA Bilişim garantisi kapsamına alınır.
 • Ankara bilgisayar tamiri için TKA Bilişim’e başvurduğunuzda, eğer bilgisayarınızdaki hasar büyük çapta ise parça değişimi yapılır. Ankara bilgisayar tamiri işlemleri sırasında değişen parçalar için sizlere 24 aya kadar varan garanti sunulmaktadır.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
En Başa Dön