COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Laptop Kamera Tamiri

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Laptop Kamerası Neden Bozulur?

tka laptop kamera tamiri

Laptop kamerası laptoplarda mevcut olmaktadır ve laptopun önemli parçalarından biridir. Laptop kamerası, görüntülü konuşmaya ve fotoğraf çekmeye olanak sağlayan bir bileşendir. Laptop kamerasının bozulması birçok laptop kullanıcısının karşı karşıya kaldığı bir sorun olmakla birlikte kullanıcılar bu sorunların kaynağı ne olduğunu merak etmektedirler.

Peki laptop kamerası neden bozulur? Bunun birçok sebebi vardır. Kullanıcıların en sık karşılaştıkları sorunları ele alırsak; kullanıcıların yaşadığı sorunlardan birisi donanımsal hatalardır. Laptopun yanlış bir hareket sonucunda veya aldığı bir darbe sonucu kameranın hasar görmesi kameranın bozulmasına sebebiyet verebilir. Bir diğer bozulma sebebi ise yazılımsal hatalardır. Laptopta bulunan virüsler bir diğer anlamı ile bilgisayara zarar veren yazılım, programlardır. Bu zararlı yazılımlar laptop kamerasının çalışmasındaki en büyük engellerden birisi olabilir. Bununla birlikte sürücü yazılım güncelliği, yazılımsal hatalara örnek verilebilir. Sürücü yazılımının güncelliğinin sağlanmaması durumunda laptop kamerası düzgün bir şekilde çalışmayabilir.

Evde Laptop Kamera Tamiri Mümkün Müdür?

tka laptop kamera tamiri

Laptop kamerası bozulan birçok kullanıcının merak ettiği, internette araştırdığı konu ise; evde, kendi imkanları ile laptop kamera tamiri mümkün müdür? Laptop kamerasının bozulmasının birçok sebebi vardır. İnternette ise birçok sitede bu sorunların ve çözümlerinin ele alındığı siteler mevcuttur. Sorununuza yönelik birçok çözüm önerileri de vardır fakat her çözüm önerisi sizin sorununuza yardım niteliğinde olmayabilir. Bu yüzden bozulma sebebini doğru belirlemek oldukça önemlidir. Eğer sorununuzu tam olarak biliyorsanız gerekli yönlendirmeler sayesinde kameranızı tamir etme şansınız olabilir. Fakat gerekli donanıma ve bilgiye sahip değilseniz ve arızanın sebebini de bulamazsanız bu durumda daha büyük ve geri dönüşü zor hatalar yapabilirsiniz. Tüm bu olumsuzlukların önüne geçmek adına gerekli bilgi ve donanıma sahip uzman ekiplerimize başvurmak en doğrusu olacaktır.

Laptop Kamera Tamiri Fiyatları Nasıldır?

tka laptop kamera tamiri

Laptop kamerasının bozulması sorunu yaşayanların profesyonel yardım almak ve arızanın en kısa sürede giderilmesini isterler fakat alınacak bu desteğin maliyeti de müşterilerin merak konusu olmuştur.

Laptoplarda bulunan kameralar çözünürlük, kullanışlılık gibi bir sürü durum aslında kameranın ne kadar önemli olduğunu gösterir. Bu gibi etkiler de laptop fiyatlarına yansır. Öbür yandan arızanın çeşidine göre laptop kamera tamiri için fiyatlar çeşitlilik göstermektedir. Eğer laptop kamera tamiri fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız, bunun en güvenilir yolu laptopunuzun kamerasıyla birlikte yetkili kişilerce incelenmesi gerekir. İnceleme sonucu sizlere laptop kamera tamiri konusunda güncel fiyatlar üzerinden probleminize uygun çözümler sunulacaktır. Laptop kameranızdaki arıza sorunun tespiti, kaliteli ve hızlı çözümü de uzman ekiplerimizce sizlere yardımcı olmak amacıyla sizleri beklemektedir. Kameranızın tamiri hakkında bilgi ve bu tamirin maliyetini öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

TKA Bilişim Laptop Kamera Tamiri Yapıyor Mu?

tka laptop kamera tamiri

Yılları aşkın tecrübemizle TKA Bilişim, sizlerin her türlü bilişim üzerine sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Elbette, laptop kullanıcılarının sıkça karşılaştığı problemlerden biri olan laptop kamerasının bozulmasıdır. Karşılaştığınız yazılımsal veya donanımsal sorunlarınıza çözüm bulmak için tecrübeli ekip çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz. Laptop marka ve model fark etmeksizin, kendini geliştiren, kapsamlı ve donanımlı hizmet sunan TKA bilişim ekibimiz sayesinde garantili bir şekilde sorununuza en hızlı çözümü geliştirebiliriz. Uzman çalışanlarımız; gerekli kamera değişimi, donanımsal hataları, yazılımsal eksiklik ve gerekli düzenlemeleri yaparak kısa sürede laptopunuzu sizlere teslim etmektedir. Eğer siz de laptop kameranızla ilgili bir sorun yaşıyorsanız ve bu sorunu en hızlı, güvenilir şekilde çözmek istiyorsanız en kısa zamanda bizlerle iletişime geçebilir, ekibimize sorununuz hakkında danışabilir ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
En Başa Dön