COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Narlıdere Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

İzmir'in En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Narlıdere Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

izmir bilgisayar tamiri

Apple Ürünleri Tamiri

ABD merkezli Apple markasının dizüstü ve masaüstü modelleri bilgisayar kullanıcıları arasında revaçta. Özellikle iş dünyasında masaüstü bilgisayar olarak iMac, bireysel kullanıcılar arasında da dizüstü model olan Macbook epeyce kullanılıyor. Apple’ın monitöre bağlanarak kullanılan taşınabilir küçük kasası Mac Mini de kullanılan bir diğer Apple bilgisayar modeli. Tüm bu modellerin tamiri Apple ürünlerinde uzman, tecrübeli ekibimiz tarafından yetkili servis kalitesinde ve hassasiyetinde TKA Bilişim’in İstanbul’daki laboratuvarlarında gerçekleşiyor. Narlıdere bilgisayar arayışınızda tercih edebileceğiniz TKA Bilişim İstanbul dışındaki şehirlere kargo ile servis hizmeti veriyor.

Laptop Tamiri – Notebook Tamiri

Dizüstü bilgisayarlar kullanıma ya da üreticiye bağlı olarak onarım ya da parça değişimi gerektiren arızalar çıkarabiliyorlar. Bu durumların başında kasada çatlak, kırılma ya da menteşenin eskisi gibi çalışmaması şikayeti yer alıyor. Bunlarla birlikte anakart tamiri, ekran kartı tamiri, fan tamiri, kamera tamiri, klavye tamiri ve ekran tamiri de Narlıdere bilgisayar servisi hizmetlerimiz arasında yer alıyor. TKA Bilişim, İstanbul dışındaki şehirlere kargo ile servis hizmeti veriyor.

Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Taşınabilirlik ve pratik kullanımdan feragat eden kullanıcılar uzun ömrü ve yüksek performansı sebebiyle masaüstü bilgisayar tercih ediyor. Fakat masaüstü bilgisayarlar da kullanıma bağlı olarak bakım ve onarım gerektiriyor. Narlıdere bilgisayar tamiri hizmetleri arasında ekran tamiri, anakart tamiri, ekran kartı tamiri de yer alıyor.

Oyun Bilgisayarı Tamiri

Oyun sırasında akıcı ve gerçekçi bir performans göstermesi hedeflenen oyun bilgisayarları uzun süreli olarak üst düzey performansla çalıştıkları için zaman zaman bakım ve onarım gerektiren arızalar çıkarabiliyorlar. Narlıdere bilgisayar tamiri hizmetleri tüm marka ve model oyun bilgisayarları için İstanbul içinde 1 iş gününde onarım sağlıyor. İstanbul dışındaki şehirlere ise kargo ile servis hizmeti veriliyor.

Render Bilgisayar Tamiri

Yazılımlarla yaratılan ham modelin, çizimin, taslağın ya da görüntünün video ya da resim olarak dışarıya çıkarılması işlemini normal bilgisayarlardan daha hızlı yapması için tasarlanan render bilgisayarların tamiri üst düzey bir dikkat ve özen gerektirir. İzmir Narlıdere bilgisayar tamiri arayışınızda TKA Bilişim’i tercih edebilirsiniz. TKA Bilişim, İstanbul dışındaki şehirlere kargo ile hizmet vermektedir.

Microsoft Surface Tamiri

Surface ailesi kullanım tercihlerine göre üç ayrı cihaz barındırıyor. 2’si 1 arada, tablet ve laptop olmak üzere üç cihazın da tamiri için Surface cihazlar konusunda tecrübeli ve yetkin teknik servisimiz mevcut.

Bakım ve Performans Hizmetleri

Bilgisayarın ilk günkü performansını koruması için donanımının ve yazılımının düzenli olarak bakım görmeye ihtiyacı vardır. Bilgisayarın performansını arttırmak için yazılımların güncel olması ve donanımın sorunsuz çalışması büyük önem teşkil eder.

Ekran Kartı Tamiri

Ekran kartı bilgisayarın en hayati parçalarından biridir. Onarımı ya da değişimi gerekebilir. TKA Bilişim’in Narlıdere bilgisayar tamiri hizmetleri arasında ekran kartı tamiri de mevcuttur. Cihazınızı yüksek teknolojili laboratuvarlarda onarıldıktan sonra kargo ile size teslim edilir.

izmir bilgisayar tamiri

Anakart Tamiri

Anakart, bilgisayarın en önemli donanımlarını üstünde barındıran bir parçadır. Eskiden sadece değişimi mümkünken teknolojinin gelişmesiyle birlikte onarımı da mümkün hale gelmiştir.

BIOS ve IO Programlama

Bilgisayarda arızalı bir parça olmasa bile bilgisayar düzgün çalışmayabilir. Bunun sebebi BIOS olabilir. Bilgisayarın harici parçaları olan fare, klavye, yazıcı gibi birimler de bazen düzgün çalışmayabilir. Bu yüzden BIOS ve IO programlaması yapmak gerekir.

BGA Reballing ve Chipset Değişimi

BGA reballing üst düzey bir tecrübe, hassasiyet, beceri ve teknoloji isteyen bir işlemdir. Arızalanan BGA devresi üzerindeki topların ısı verilerek çözülmesi ve değiştirilmesi işlemidir. Anakartın beyni olan chipsetin değişimi de hassas bir çalışma gerektirir. Narlıdere bilgisayar tamiri hizmetleri arasında BGA reballing ve chipset değişimi de mevcuttur.

Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri

Dizüstü bilgisayarınızın kasası darbe sebebiyle kırılmış ya da çatlamış olabilir. Menteşe olması gerektiği gibi rahat açılıp kapanmıyor olabilir. İzmir Narlıdere bilgisayar tamiri hizmetleri TKA Bilişim’in teknolojik laboratuvarlarında gerçekleştirilir ve İstanbul dışındaki şehirlere kargo ile teslim edilir.

Laptop Ekran Tamiri

Laptop ekranları dış etkiler sebebiyle ölü piksel gösterebilir, kırılabilir ya da panelde arıza olabilir. Bu, ekran kartı tamiri gerektirir.

Laptop Klavye Tamiri

Klavye bir bilgisayarın en çok kullanılan ve en hassas olan bölgesidir. Çoğunlukla sıvı teması sebebiyle arızalanabilir.

Laptop Harddisk Tamiri

Harddisk, sistem dosyalarının ve kullanıcının gördüğü her şeyin kayıtlı olduğu hafızadır. Arızası durumunda bilgisayar açılmayabilir ya da bazı dosyalara ulaşılamayabilir.

Laptop Fan Tamiri

Özellikle yüksek performansla çalışan bilgisayarlarda fanlar bilgisayarı korumak için soğutma işlemini gerçekleştirirler. Fanlar düzgün çalışmazsa büyük sorunlar ortaya çıkabilir.

Laptop Kamera Tamiri

Laptop kamerası virüs ya da casus yazılımlar sebebiyle ya da donanımdaki bir arıza sebebiyle çalışmayabilir. Bununla birlikte kamera donanımında bir sorun olmuş olması da mümkündür.

Narlıdere Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

İzmir Narlıdere bilgisayar tamiri hizmetlerimiz tüm marka ve modelleri kapsamaktadır.

Acer Apple Asus
Dell HP Lenovo
Casper MSI Packard Bell
Samsung Sony Vaio Toshiba
Macbook iMac Macbook Air

Neden TKA Bilişim

TKA Bilişim olarak alanında uzman, tecrübeli, yetkin teknik kadromuz ve gelişmiş teknolojik araç gereçlerle donatılmış laboratuvarlarımızda müşterilerimize yüksek kalitede servis hizmeti vermekteyiz. Narlıdere bilgisayar tamiri arayışınızda TKA Bilişim sizin ve cihazınız için doğru bir tercih olacaktır.

Arızalı cihazınızı sizden teslim alırken size sözleşme niteliğinde bir form veriyor ve size cihazı sapasağlam teslim ettikten sonra formu geri alıyoruz. Cihazınızı aldıktan sonra 12 aşamalı bir test uyguluyor ve bilmediğiniz başka arızalar varsa hepsini size rapor ediyoruz.

Eğer arızayı gideremediysek sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz.

tka santral

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Bütün servis hizmetlerimiz için üç ay işçilik garantisi veriyoruz. Değiştirdiğimiz tüm parçalar için 24 aya varan parça garantisi veriyoruz. Cihazınızı onardıktan sonra arkasına bandrol ve garanti belgesini hemen yapıştırıyoruz. Narlıdere bilgisayar tamiri hizmeti uzman teknik servisimiz tarafından hem işçilik hem parça garantisiyle sunulmaktadır.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
En Başa Dön