COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Etimesgut Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Kurulduğu günden beri oluşturduğu güven ile yoluna devam eden TKA Bilişim, alanında eğitimli kadrosuyla hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı bir prensiple çalışan firmamız, kargo dahilindeki Etimesgut bilgisayar tamiri hizmetiyle sektöre öncülük eden bir isme sahiptir.

etimesgut bilgisayar tamiri

Hangi Etimesgut Bilgisayar Tamiri Hizmetlerini Veriyoruz?

Her teknolojik cihaz gibi bilgisayarlar da bazı dönemlerde arıza verebilmektedir. Hatta bazı bilgisayarların daha garanti süresi bitmeden sıkıntı çıkardığı görülmüştür. Günümüz dünyasında teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte bu alanda teknik servis olarak yeni bir dal gelişmiş ve talep görmektedir.

Bu anlamda Etimesgut bilgisayar tamiri hizmeti veren firmamız, uzman ekibiyle siz müşterilerine destek sağlamaktadır. Sadece İstanbul’da şubesi bulunan TKA Bilişim, Etimesgut bölgesinden kargoyla cihaz alımı kabul etmektedir. Günlük hayatta bilgisayar kullanımı fazla olan insanlar için her ne kadar yaşanan arızalar olası olsa da yapılacak onarım ve bakım bizim için oldukça pratik olacaktır.

Yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşın hazırlıklı olmak adına, bir bilgisayar sahibi olarak gerekli bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Etimesgut bilgisayar tamiri ve bakımı için TKA Bilişim olarak bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Özellikle mesaisini bilgisayar üzerinden gerçekleştiren insanlar için bu arızalar çok can sıkıcı olabilmektedir. Büyük oranda iş aksamasına sebep olan bu durumun çözümü için alanında deneyimli ekibimizle sizi yardımcı olmaya hazırız.

Bilgisayar Anakart Tamiri Etimesgut

Bilgisayarlardaki anakart tamiri sadece işinin ehli kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Eğer anakaart üzerinden chipset değişimi olacaksa, bu ekstra hassasiyet isteyen bir durumdur. Bu anlamda profesyonel elektronik kart onarımında, gerekli donanımlar olmadan sağlıklı bir sonuç elde etme şansınız çok düşük olacaktır. Ayrıca doğru yapılmayan bir anakart tamiri sonrası, problemin ileride tekrar nüksetmesi muhtemeldir.

Amatör ellere emanet edeceğiniz bilgisayarınızda yapılacak deneme yanılma yöntemleri ise geri dönüşü olmayan riskler doğurabilmektedir. Alanında yıllardır kaliteli hizmet veren TKA Bilişim olarak firmamızda yer alan ve İstanbul’da bulunan ekibimiz, bilgisayar mühendislerinden oluşmaktadır. Deneyimli ve eğitimli çalışanlarımız ile Etimesgut bilgisayar servisi kapsamında gerekli analizler yapılmakta ve anakart üzerindeki sorunun kaynağına inilmektedir.

Bilgisayar Chipset Tamiri Etimesgut

Donanım sistemleri arasındaki gerekli veri akışını sağlayan chipset, bu akışın ne kadar sağlıklı olduğunu denetlemekle görevlidir. Önbellek ve işlemci gibi donanımların işleyişine dair analizlerde bulunur. Bu sebeple cihazın kalitesi ve hızı üzerinde büyük bir öneme sahiptir.

Ekrana görüntü gelmemesi gibi durumlar, yeterli soğuma olmamasından kaynaklanır. Bunun sonucunda ise anakart üzerinde yer alan ve ısı ileten bir madde olan termal macun, etkisiz hale gelir. Cihaz için yeterli soğuma sağlanmazsa chipset içindeki lehimler ısıyla genleşir. Ayrıca zaman geçmesiyle yürümeye bile başlayacaktır. Bu durumda da chipset dahilinde şişmeler, yanmalar ve çatlamalar meydana gelecektir.

Alanında ehil olmayan firmalar chipset değişimi adı altında eski parçayı ısıtmakta ve onarım ücreti almaktadır. Fakat bu durum müşteriyi kandırmakla beraber, sadece anlık elde edilecek bir çözümdür. Aynı arızanın kısa bir süre içinde tekrar nüksedeceği çok büyük bir ihtimaldir. Geçici değil, kalıcı bir çözüm süreci sağlayan Etimesgut bilgisayar tamiri hizmetimiz için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Firmamız tarafından tüm bilgisayar markalarına yönelik kargoyla alım kabul etmekte, anakart ve chipset değişimi yapılmaktadır.

Dizüstü Bilgisayar Ekran Tamiri Etimesgut

Dizüstü bilgisayarlarda ekran tamiri her ne kadar kolay bir işlem gibi anlaşılsa da mutlaka profesyonel kişiler tarafından müdahale edilmelidir. Ekran içinde belli kablolar bulunmakla beraber bu parçalara dikkat edilmeli ve bilgisayar kasasına da dikkat edilmelidir. Bu noktada ince bir işçilik sergileyen TKA Bilişim, alanında uzman kadrosuyla Etimesgut bilgisayar tamiri alanında üst düzey hizmet vermektedir.

Bilgisayarlardaki ekran tamiri, genelde klavye üzerine sıvı dökülmesi şeklinde olmaktadır. Klavyeye dökülen madde ekrana sızabilmekte ve anakarta zarar verebilmektedir. Bu anlamda anakart tamiri de yapılması gereken onarımlardan biri haline gelmektedir. Ekran kısmına ulaşan sıvı, burada arıza çıkaracak ve ekran kartının onarılmasına sebep olabilecektir.

Eğer bilgisayarınızın ekran donanımında bu tarz bir problemle karşı karşıya kalırsanız, teknik servis ekibimize ulaşabilir ve garantili hizmet anlayışının keyfini çıkarabilirsiniz.

etimesgut laptop ekran tamiri

Dizüstü Bilgisayar Tamiri Etimesgut

Geçmişten bu yana Etimesgut bilgisayar tamiri alanında hem bakım hem de onarım yapan firmamız, her türlü modele uygun ürünler kullanmaktadır. Yedek parça seçimini kaliteli bir şekilde yaparak dizüstü bilgisayarınıza en uygun modeli tercih etmektedir. Ayrıca sahip olduğunuz bilgisayarın garanti dışında kalmasının da bir önemi olmamaktadır.

Firmamız cihazın markasına ve garanti özelliklerine bakmaksızın her alanda uzun vadeli çözümler sunmaktadır. Kapsamlı bir Etimesgut bilgisayar tamiri sağlayan TKA Bilişim ile cihazlarınız kargo yoluyla teslim alınmakta ve ilk günkü performansına geri döndürülmektedir.

Hangi Marka Bilgisayarların Tamir İşlemlerini Gerçekleştiriyoruz?

Uzun senelerdir sektörde her markada hizmet veren İstanbul TKA Bilişim, Ankara Etimesgut bilgisayar tamiri ile müşterilerin ilk tercihi olmaktadır. Kargo yoluyla kabul ettiğimiz, bakım ve onarımda bulunduğumuz markaların bir kısmı aşağıdaki gibi olmaktadır.

Acer Teknik Servis

Markaya ait bilgisayarlar için sorun tespiti yapılarak uzman ekibimiz tarafından çözüm süreci başlatılmaktadır.

Apple Teknik Servis

Günümüz dünyasında popüler bir hale gele Apple marka bilgisayarlar için özel olarak oluşturulmuş ekibimiz ile profesyonel destek sağlanmaktadır.

etimesgut laptop ekran tamiri

Asus Teknik Servis

Asus marka bilgisayarlarda problemin ana kaynağı ortaya çıkarılmakta ve geçici değil, kalıcı çözümler sunulmaktadır.

Dell Teknik Servis

Dell marka bilgisayarlar için gerekli analizler detaylı olarak yapılmakta ve cihazlar çok adımlı denetimlerden geçirilmektedir.

HP Teknik Servis

Özellikle iş dünyasının terihlerinden olan HP bilgisayarlarda oluşabilecek arızalar için deneyimli bir kadromuz bulunmaktadır. Bu anlamda Etimesgut bilgisayar tamiri alanında garantili hizmet verilmektedir.

Lenovo Teknik Servis

Markaya ait teknolojik ürünler adına destek ekibimiz olmakla beraber, kalıcı çözümler sağlanarak gelecek arızaların da önüne geçilmektedir.

Casper Teknik Servis

Casper marka bilgisayarlar için her türlü donanımsal ve sistemsel hizmet verilmekte olup gerekli denetimler yapılmaktadır.

MacBook Teknik Servis

En çok kullanılan markalar arasında yer alan Macbook bilgisayarların prosedürlerine uygun bir denetleme yapılarak profesyonel ekibimiz müdahalede bulunmaktadır.

Packard Bell Teknik Servis

Her alanda kullanılan Packard Bell marka cihazlar için bilgisayar mühendislerinden oluşan uzman kadromuz onarım ve bakım hizmeti vermektedir.

Samsung Teknik Servis

Popüler markalar arasında yer alan Samsung’a özel oluşturulan teknik servisimiz ile gerekli analizler yapılmakta ve rutin bakımı gerçekleştirilmektedir.

Toshiba Teknik Servis

Markaya ait bilgisayarlar için Etimesgut bilgisayar tamiri hizmeti verilmekte olup garanti kapsamı dahilinde gerekli onarımlar yapılmaktadır.

etimesgut laptop ekran tamiri

Etimesgut En İyi Bilgisayar Tamir Servisi TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim yıllardır web teknolojisi alanında kendini ispatlamış olup Etimesgut bilgisayar tamiri alanında kargo yoluyla hizmet vermektedir. Sıradan bir onarım sürecine sahip olmayan firmamız, ekibini özel eğitimli insanlardan kurarak işini ciddiye alan bir firmadır.

Uzun süredir edindiği tecrübelerle müşterilerin güvebini kazanan TKA Bilişim, şeffaf hizmet kalitesine sahiptir. Bu anlamda dürüst bir fiyatlandırma sunmakla beraber aynı zamanda orijinal parça kullanımıyla kalıcı çözümler vaat eder.

tka bilgisayar servisi ankara

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim Etimesgut bilgisayar hizmeti dahilinde müşteriler için pek çok garanti hakkı tanınmaktadır.

Müşteriden alınan bilgisayar için sözleşme niteliğinde bir form imzalanmaktadır. Onarım sonrası müşterinin imzası ile cihazın tamirine yönelik onayı alınmakta ve böylece kurumsal bir süreç oluşturulmaktadır.

 • Cihaz için bandrol ve garanti belgesi verilmektedir.
 • 3 ay boyunca şart aranmaksızın servis garantisi bulunmaktadır.
 • Etimesgut’tan sadece kargoyla cihaz alımı kabul edilmekle beraber, İstanbul içi onarım süresi ortalama 1 gün şeklindedir.
 • Yedek parça değişimi yapılmakta olup 24 aylık garanti kapsamı vardır.
 • Sorunun ana kaynağı dışında 12 adımlı bir denetlemede bulunularak başka arızaların varlığı kontrol edilir. Tespiti halinde müşteriye gerekli bilgilendirme yapılarak kayıt altına alınmaktadır. Müşternin esas şikayeti ise her şartta mutlaka çözüme kavulturulmaktadır.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
En Başa Dön