COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Esenyurt Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka esenyurt bilgisayar servisi

Esenyurt Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka lab

TKA Bilişim olarak tüm bölgelerimizde Esenyurt bölgesinde de siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yapmaktayız. TKA Bilişim’in Esenyurt bilgisayar teknik servisi bünyesinde tarafımıza iletilen tüm şikayet bildirimleriniz dünden bugüne kayıt altına alınmaktadır. Böylece sizlere her alanda hizmet verebilmek için sürekli olarak çalışıyor ve gün geçtikçe kendimizi bir ileriye taşıyoruz.

TKA Bilişim bünyesinde birçok konuda sizlere hizmet vermekteyiz. Bunlar, profesyonel hizmetler olduğu gibi kapıda bilgisayar servisi, Apple ürünlerinin tamirleri, çeşitli alanlarda elektronik hizmetler, notebook bilgisayar hizmetleridir.

TKA Bilişim’in Esenyurt bilgisayar servisi bünyesinde size profesyonel bir hizmet sunmak adına Notebook, Masaüstü, Oyuncu Bilgisayarı, Render Bilgisayarı, Microsoft Surface ve Bakım ve Performans Hizmeti alanlarında birçok hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi anlayıp onlara yüksek kalitede işler sunabilmek için her gün çok daha fazla çalışıyoruz.

TKA Bilişim’in Esenyurt bilgisayar servisi bünyesinde verdiğimiz bir diğer hizmet çeşidi de farklı alanlarda verdiğimiz elektronik hizmetlerdir.

tka laptop wifi tamiri

Bunlar; zarar görmüş ekran kartlarınızın tamiri, notebook anakartlarının tamiri, diğer bilgisayar çeşitleri için anakart tamiri, BIOS ve IO Programlama hizmeti, BGA Reballing hizmeti ve elbette Chipset değişimi hizmetidir.

TKA Bilişim’in Esenyurt bilgisayar servisi bünyesinde bir diğer hizmet verdiğimiz alan da Apple ürünlerinin tamirleridir. TKA Bilişim’in Esenyurt bilgisayar servisi, bu alanda iMac, MacBook ve Mac Mini tamir seçenekleri sunmaktadır.

Bunlara ek olarak TKA Bilişim Esenyurt merkez bilgisayar servisi bölgemizde Notebook bilgisayarlarınıza özel birçok farklı tamir seçeneği de bulunmaktadır. Bunlar; kasa ve menteşe tamiri, ekran tamiri, klavye tamiri, bakım ve performans hizmeti, harddisk tamiri, fan tamiri ve kamera tamiridir.

Esenyurt Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim bünyesinde alınan talepler doğrultusunda sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Bütün markalarla çalışıyor ve size tüm markalara dair hizmetler sunmaktayız.

TKA Bilişim’in Esenyurt bölgesinde de sizlerin talep ve şikayetlerinizi kayıt altına alıyor ve sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

tka araç servis

TKA Bilişim olarak siz müşterilerimizi sizden daha çok düşünmeye çalışıyor ve sizlere en iyi kalitede hizmet vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve gelen talepler doğrultusunda sürekli olarak kendimizi iyileştiriyoruz. TKA Bilişim’in Esenyurt bilgisayar servisi olarak bilgisayarlarınızın sağlam ellerde olması ve sizlerin memnuniyeti bizim için birinci sıradadır.

TKA Bilişim Esenyurt bölgesinde, ürününüzü teslim alırken sizden bir form doldurmanız talep edilmektedir ve bu form bir sözleşme niteliğindedir. Ayrıca, bu formun bir tanesini sizlere vererek güvence sunmakta ve ürününüzü teslim ederken de formu sizden geri almaktadır. Teslim sırasında, yapılan işlemlere dair rapor veriliyor ve müşteri cihazını sağlam aldığına dair forma imza atarak tüm işlem profesyonel bir şekilde tamamlanıyor.

tka personel 33

Ürününüzü teslim aldıktan sonra sizin şikayetlerinizi ayrı tutarak cihazınızın kontrollerini yapmaktadır ve cihazınız tam 12 adımlı bir kontrol sürecinden geçmektedir. Böylelikle cihazınızda herhangi bir problem tespit edilirse sizlere bunu bildirerek problemleri kayıt altına almaktadır. Tespit edilen problemlerin düzeltilmesini talep etmeniz durumunda problemler düzeltilmektedir. Ancak, bu süreç yalnızca TKA Bilişim tarafından düzeltilmesini talep etmeniz durumunda gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’da yaşayan müşterilerimiz için onarım süresi ortalama 1 iş günüdür. Dolayısıyla bilgisayarınız size umduğunuzdan daha da kısa bir sürede ulaşacaktır. Ancak, kargo değişkenlik gösterdiğinden dolayı belirtilen sürede bazı aksaklıklar olabilir.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel santral

TKA Bilişim’in Esenyurt bilgisayar servisi adı altında sunulan garantiler:

 • Değiştirilen yedek parçaların herhangi bir olumsuz durumla karşılaşabilme ihtimalini göz önünde bulunduruyoruz ve sizlere değişen yedek parçalar için 24 aya kadar varan garanti sunuyoruz.
 • Esenyurt bilgisayar servisi adı altında yapılan tüm teknik servis işçiliklerinde sizlere 3 ay koşulsuz servis garantisi sunuyoruz.
 • Ayrıca, cihazlarınıza bandrol yapıştırılarak sizlere garanti belgesi veriyoruz.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
En Başa Dön