COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Mahmudiye Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Eskişehir'in En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Mahmudiye Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

eskişehir bilgisayar tamiri

TKA Bilişim günümüzün teknolojik gelişmelerine paralel bir şekilde büyümüştür ve bilişim sektöründe 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Her alanda hayatımızda birçok faydasını gördüğümüz bilgisayarların zaman içinde donanımsal problemleri oluşabilmektedir.

TKA Bilişim sorunların giderilmesine ve sorunsuz çalışmayı sağlamaya yönelik hizmetler vermektedir. Bilgisayar tamiri için özenle seçtiği uzman kadrosu ve oluşturduğu donanımlı bilgisayar servis laboratuvarları sayesinde sorunları tespit ederek hasarlı veya uyumsuz parçaları değiştirmektedir.

Her kullanıcının bilgisayarı ve içerisindeki verileri değerlidir. Kişisel veriler, bilgiler, fotoğraflar veya programlar ise çok değerlidir. Bu nedenle oluşan problemlerin çözüm noktasında işin uzmanı olmayan kişilere teslim edilmesi dönüşü olmayan hatalara neden olabilir. TKA Bilişim güvenilirliği ve çözüm odaklı olması sayesinde müşterilerinden tam not almaktadır.

TKA Bilişim, Mahmudiye bilgisayar tamiri hizmetleri ile uzmanlık alanı olan bilgisayar tamir ve bakımı işlemlerini yılların verdiği tecrübe ve kullandığı teknolojik ekipmanlar sayesinde sıfır hata ile yapmaktadır. Anakart üzerindeki sorunlar veya BGA Reballing işlemi, Chipset değişimi ya da BIOS ve IO programlama özen, dikkat ve uzmanlık gerektiren işlemlerdir.

Ayrıca ekran kartı tamiri, Microsoft Surface tamiri, oyun bilgisayarı tamiri ve güçlendirilmesi, profesyoneller için Render bilgisayar tamiri, masaüstü ve dizüstü bilgisayarların tamiri, MacBook ve Mac Mini ürünlerin tamiri ya da hasar tespitleri TKA Bilişim’in Mahmudiye bilgisayar tamiri ve bakımı hizmetleri kapsamında bulunmaktadır.

eskişehir ekran kartı tamiri

Mahmudiye Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim, Mahmudiye bilgisayar tamiri hizmetleri ile marka ayırt etmeksizin müşteri odaklı bilgisayar servisi hizmetlerine devam etmektedir. Casper, Lenovo, HP, Dell, Asus, Acer, Apple, Toshiba, Exper, Samsung, Sony, Packard Bell gibi tüm markaların parça değişimi, hasar tespiti ve yazılım düzeltmeleri konusunda bilgisayar servisi hizmetleri verilmektedir. Marka seçimi yapılmadan tüm bilgisayarlar özenle ve tam dikkatle bakım ve tamir işlemlerinden geçirilir.

Markalı ürünlerin tamir ve bakımını yapan uzman teknisyen ekibin marka bilgisayarların işletim sistemini ve teknik donanımlarını bilmesi gerekir. Bilgi eksikliği ile yapılan her bakım ve tamir işlemi, cihazlarda geri dönüşü olmayan yeni sorunların oluşmasına neden olur. Örneğin, veri kaybında yaşanan sorunlar müşterinin yaşayabileceği en büyük sorunlardandır.

eskişehir laptop tamiri

Neden TKA Bilişim?

Bilişim ve bilgisayar sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübesi ile TKA Bilişim, uzman kadrosu ile bilgisayar servis hizmetlerini profesyonel olarak vermektedir. Teknik servis esnasında kullanmış olduğu son teknoloji ekipmanlar ve donanımlı laboratuvarları sayesinde TKA Bilişim, müşterileri için etkili ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Sektörde lider birçok firmanın ilk tercihi olması ve kurumsal ya da bireysel tüm müşterilere aynı kalitede hizmet sağlaması ile en çok tercih edilen bilgisayar servisi unvanına sahip olmuştur.

eskişehir bilgisayar servisi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim’in tüm servis noktalarında olduğu gibi Mahmudiye bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında da birçok garanti koşulundan yararlanılmaktadır. Yapılan tüm teknik servis işçiliklerinde 3 ay koşulsuz servis garantisi verilmektedir. Ayrıca değişen yedek parçalarda 24 aya kadar varan garanti süresi verilir. Tamire gelen cihazın arkasına bandrol yapıştırılır ve müşteriye garanti belgesi verilir. Arızası tespit edilen cihazların tamir veya bakım sürecinin bitmesinin ardından cihaz hızlı bir şekilde kargo ile teslim edilmektedir.

Müşterilerin arızalı cihazlarını teslim alırken imzaladıkları form sözleşme niteliğindedir. Her iki tarafı da korumayı amaçlayan bu formun bir nüshası müşteriye verilir. Bilgisayar teslimi sırasında form geri alınır ve tamir işlemleri biten cihaz müşteriye teslim edilir. Ayrıca yapılan işlemlere dair teslim sırasında ayrıntılı bir rapor verilmektedir. Bu prosedürler, müşterilerin TKA Bilişim’i seçmelerini sağlayan en önemli faktörlerdendir.

Ayrıca, TKA Bilişim’e ulaşan cihazlar iletilen şikayetler dışında 12 adımlı bir kontrol testinden geçirilmektedir. Gözden kaçan başka sorun varsa müşteriye bildirilir ve kayıt altına alınır. TKA Bilişim’in hizmet sağladığı tüm servis noktaları çözüm odaklı çalışmaktadır. Bu nedenle “tespit edilen sorunu çözmeden size yardımcı olamayız” gibi bir geri bildirim ise söz konusu değildir.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
En Başa Dön