COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Han Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Eskişehir'in En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Han Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

eskişehir bilgisayar tamiri

TKA Bilişim olarak değişen ve artan müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ediyor ve sizlere daha kaliteli bir deneyim sunmak için çalışıyoruz. Yenilenen teknoloji gereksinimleri ile ilgili biz de kendimizi sürekli olarak yeniliyor ve kendimizi her geçen gün bir ileriye taşıyoruz.

TKA Bilişim Han bilgisayar tamiri kapsamında verdiğimiz hizmetler şu şekildedir:

 • TKA Bilişim Han bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında verdiğimiz profesyonel hizmetlerimiz tüm bilgisayar çeşitleri için geçerlidir. Laptop ve notebook bilgisayar, masaüstü bilgisayar, oyun bilgisayarı, Render bilgisayarı, Microsoft Surface bilgisayarı tamirleri bünyemizde güvenilir uzmanlarımız tarafından en doğru şekilde gerçekleştirilmektedir.
 • Ayrıca, bünyemizde elektronik hizmetleri de en güvenilir ve en kaliteli şekilde sizlere sunuyoruz. Elektronik hizmetlerimiz ekran kartı tamiri, anakart tamiri, BIOS ve IO Programlama, BGA Reballing ve Chipset değişimi şeklindedir.
 • Notebook ve laptop bilgisayar kullanan müşterilerimiz için profesyonel notebook tamiri hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bilgisayarlarımız zaman zaman çeşitli darbeler alabilir ve bu darbeler sonucunda çeşitli hasarlar da meydana gelebilir. En sık karşılaşılan problemler bilgisayarlarınızın çeşitli darbeler sonucunda aldığı hasarlardır. Bu konuda siz müşterilerimize kasa ve menteşe tamiri, ekran tamiri, klavye tamiri, harddisk tamiri, fan tamiri ve kamera tamiri hizmetleri sunuyoruz.
 • Tüm bunlara ek olarak Apple kullanıcılarımıza apple ürünleri ile ilgili tamir hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetlerimiz; iMac tamiri, MacBook tamiri ve Mac Mini tamiridir.

eskişehir laptop anakart tamiri

Han Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

İnsanların farklı iş alanları ve mesleklere yönelmesi, bilgisayar seçimlerinde de çeşitlilik göstermektedir. Değişen ihtiyaçlara göre bilgisayar marka ve modellerinin artması ve günümüzde bilgisayarların vazgeçilmez bir parçamız haline gelmesi de, herhangi bir hasarla karşılaşmamız durumunda hızlı ve kaliteli bir tamir hizmeti alma talebimizi ortaya koyuyor. TKA Bilişim olarak ihtiyaçlarınızı anlıyoruz ve sizlere TKA Bilişim Han bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında tüm markalarla ilgili çeşitli hizmetler sunuyoruz.

eskişehir bilgisayar teknik servis

Neden TKA Bilişim?

TKA Bilişim, müşterilerine güvence vermek ve onlara kaliteli bir deneyim sunmak için çok çalışmaktadır. TKA Bilişim’i tercih etmeniz için birçok neden bulunmaktadır.

 • TKA Bilişim Han bilgisayar servisi hizmetlerimiz kapsamında siz müşterilerimize en kısa sürede hizmet vermeye çalışmaktayız. Tarafımıza gönderilen cihazlarınızda onarım süresini minimum olarak tutuyor ve kaliteli bir hizmet sonrasında sizlerin belirttiği adrese geri gönderiyoruz.
 • TKA Bilişim, cihazınızı teslim alırken, siz müşterilerimiz ve TKA Bilişim arasında sözleşme niyetine geçen bir form imzalatmaktadır. Cihaz teslim edilirken, işlemin bittiğini göstermek için form geri isteniyor. Ayrıca cihaz teslimi sırasında, cihaza yapılan işlemler rapor edilerek müşterilerden cihazı teslim aldıklarına dair bir imza istenmektedir.
 • Son olarak, siz müşterilerimizin ilettiği şikayetler dışında cihazlarda herhangi bir problem olup olmadığını analiz edebilmek için 12 adımlı bir kontrol yapılmaktadır. Başka bir problem olması durumunda müşterilerimize bildirerek kayıt altına alıyoruz. Sorunun çözülmesini istemeleri durumunda ise tespit edilen sorunlar için de gerekli işlemleri yapıyoruz.

TKA Bilişim Han bilgisayar servisi hizmetleri kapsamında da sizlere aynı titizlikle hizmet vermekteyiz.

eskişehir bilgisayar servisi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim olarak müşterilerimizin güvencesini önemsiyor ve sizlere verdiğimiz hizmetler sonucunda sizlere garanti sunuyoruz. TKA Bilişim bünyesinde verdiğimiz garantiler aşağıdaki verilmiştir.

 • Tüm teknik servis işçiliklerinde sizlere 3 ay koşulsuz servis garantisi imkanı sunuyoruz.
 • Değişen yedek parçalarınız için sizlere 24 aya kadar varan garanti süresi veriyoruz.
 • Ayrıca, cihazlarınızın arkasına bandrol yapıştırıyoruz ve sizlere garanti belgesi veriyoruz.

TKA Bilişim Han bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında sunulan hizmetler ve garantiler aynı şekildedir.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
En Başa Dön