COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Odunpazarı Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Eskişehir'in En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Odunpazarı Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

eskişehir bilgisayar tamiri

TKA Bilişim, Odunpazarı bilgisayar tamiri kapsamında arıza, tamir, bakım ve onarım hizmetleri vermektedir ve tam donanımlı eğitimli kadrosu ile Odunpazarı bölgesi ve civarına servis hizmeti sağlamaktadır.

Bilgisayarlar artık günümüzde her alanda karşımıza çıktığı için, bütün kullanıcıların bilgisayarı oldukça değerlidir. Tamir ve servis hizmeti alırken güvenilirlik ve profesyonellik artık çok önemlidir. Örneğin, bilgisayarda bulunan Harddisk içerisinde kullanıcının kişisel verileri, şirket bilgileri, önemli fotoğrafları ya da programları olabilir.

Oluşan problemlerin çözüm noktasında TKA Bilişim, Odunpazarı bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında size özel çözümler sunmaktadır. TKA Bilişim; güvenilirliği, hızlı ve çözüm odaklı olması ve zamanında iş teslimi sayesinde müşterileri tarafından her zaman tercih edilmiştir.

TKA Bilişim 10 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe büyüyerek ve gelişerek hizmet vermektedir. Tamir ve bakımda kullandığı laboratuvar ortamındaki teknolojik ekipmanların da yardımı ile etkili çözümler sunmaktadır. Bilgisayarımızın üzerinde bulunan anakarttaki sorunlar ya da BGA Reballing, Chipset değişimi, BIOS ve IO programlama işlemleri hassasiyet, konsantre ve bilgi birikimi gerektiren işlemlerdir.

TKA Bilişim’in Odunpazarı bilgisayar tamiri hizmetlerinde; ekran kartı tamiri veya değişimi, Microsoft Surface tamiri, oyun bilgisayarı tamiri veya performans artırıcı eklemeler yapılmaktadır.

İş sahiplerinin kullandığı ve profesyoneller için hazırlanan Render bilgisayar tamiri, masaüstü ve dizüstü bilgisayarların tamiri, MacBook ve Mac Mini ürünlerin tamiri ya da hasar tespitleri ve çözümleri de TKA Bilişim Odunpazarı bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında yer almaktadır.

eskişehir anakart tamiri

Odunpazarı Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim Odunpazarı’nda da tüm marka bilgisayarlara bakım onarım desteği verebilen kadrosu ve donanımlı ekibi ile hizmet vermektedir. Eğitimli kadronun yanı sıra, bilgisayar desteği veren firmalarda son teknoloji teknik donanım ve ekipmanlarının da bulunması son derece önemlidir.

Yetkinlik ve uzmanlık gerektiren teknoloji odaklı bilgisayar servis hizmetlerinin günümüzdeki önemi çok büyüktür. Veri ve bilgi çağında olduğumuz zaman dilimi içerisinde günün teknolojisini takip edebilen dinamik bir kadroya sahip olabilmek, TKA Bilişim için son derece önemlidir.

TKA Bilişim, Odunpazarı bilgisayar tamiri hizmetlerinde Casper, Lenovo, HP, Dell, Asus, Acer, Apple, Toshiba, Exper, Samsung, Sony, Packard Bell gibi ülkemizde çok kullanılan markaların masaüstü veya Laptop ürünlerinin hasar tespiti ve yazılım düzeltmeleri konusunda bilgisayar servisi hizmetleri vermektedir.

eskişehir laptop ekran kartı tamiri

Neden TKA Bilişim?

TKA Bilişim, işyerlerindeki kullanıcılara veya ev kullanıcılarına yönelik masaüstü bilgisayar ve notebook bilgisayar teknik servisi hizmeti vermektedir. TKA Bilişim, donanımlı uzman ekibi ve Türkiye’nin en iyi teknik servis laboratuvarları ile sektörde öncü birçok firmanın ilk tercihi olmuştur. Müşteri memnuniyetini her zaman en önemli misyonu haline getiren TKA Bilişim, bu bakış açısını servis hizmetlerinde de yansıtabilmiştir. TKA Bilişim, sektördeki güvenilirliğini ve itibarını bu şekilde profesyonel hizmetleri ile kazanmıştır. 10 yılı aşkın süredir büyük özveriyle hizmet sağlayan firma, misyon ve vizyonunu gerçekleştirmek adına hala aynı kalite ve özveri ile hizmet vermektedir.

eskişehir bilgisayar servisi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim, bilgisayar servis hizmetlerinde sınırsız, tam donanımlıdır ve teknik servis işçiliklerinde 3 ay koşulsuz servis garantisi vermektedir. Ayrıca, yedek parçalarda 24 aya kadar varan garanti süresi verilmektedir.

Müşterilerimiz tarafından tamir veya bakıma bırakılan cihazların arkasına bandrol etiket yapıştırılmaktadır ve değişen parçalar için garanti belgesi de verilmektedir. Herhangi bir arızası tespit edilen cihazlar, onarım sonrası kargo ile müşteriye ulaştırılmaktadır.

Teslim alınan arızalı cihazlar bir form ile tutanak altına alınır. Teslim alırken imzalanan form her iki taraf için sözleşme niteliğindedir. Müşteriyi ve firmayı korumayı amaçlayan bu formun bir nüshası müşteriye verilmektedir. Bilgisayar teslimi sırasında form geri alınarak ürün teslim edilir. Ayrıca, teslimat sırasında müşteriden alınan imza sayesinde tamire gelen cihazın tam, sağlam ve çalışır olarak teslim edildiğinin belgesidir.

Uzman ekip tarafından incelenen cihazlar 12 adımlı bir kontrol işleminden geçirilmektedir. Müşterinin bildirmiş olduğu sorun dışında bir arızanın olup olmadığını tespit etmeye yardımcı olan bu işlem dikkatle yapılmaktadır. Farklı bir arıza tespit edilirse bu, kayıt altına alınır ve uzman ekipler tarafından müşteriye bildirilir.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
En Başa Dön