COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Kahramankazan Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Haymana Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka lab

Günden güne artan teknolojik gelişmeler ile birlikte elektronik cihazların kullanımı giderek artmakta. Kullanım sırasında zaman zaman yaşanabilen sorunlar ise birçok kullanıcıyı endişelendirmektedir. Etkili ve uygun fiyatlı çözümler sunan, cihazınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir teknik servis bulmak oldukça zorlayıcı olabiliyor. Böyle durumlarda tüm kullanıcılar en kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmeti en uygun servis fiyatlarına almak ister. Cihazlarınızın kullanımı esnasında oluşabilecek sorunlar için, TKA Bilişim’i gönül rahatlığı ile tercih edebilir, size en uygun ve garantili çözümleri, ekonomik fiyatlar ile bulabilirsiniz. TKA Bilişim müşteri memnuniyetini ön planda tutar; en kaliteli, hızlı, güvenilir ve garantili çözümleri müşterilerine en ekonomik servis fiyatlarıyla sağlar. Ayrıca birçok teknik servisin aksine, firmamız bünyesinde yapılan teknik servis işlemlere garanti veriyoruz. 10 yılı aşkın tecrübemiz ve 5 farklı ilde 100’ü aşkın hizmet bölgesiyle TKA Bilişim bünyesinde faaliyet gösteren Kahramankazan bilgisayar tamiri servisimiz kapsamında şu hizmetleri sunmaktayız:

 • Apple ürünleri tamiri (iMac, MacBook, ve Mac Mini tamiri)
 • Laptop/notebook tamiri
 • Masaüstü bilgisayar tamiri
 • Ekran kartı ve anakart tamiri
 • BIOS ve IO programlama
 • BGA Reballing
 • Chipset değişimi
 • Microsoft Surface tamiri
 • Laptop parçaları tamiri (fan, harddisk, ekran, klavye, kamera vb.

tka lab

Kahramankazan Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Bilişim araçlarında her marka ve modelin kendine has özellikleri bulunabilmektedir. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak, cihazlarınızın markasına göre farklı, ve ona uygun onarım/bakım uygulanması gerekmektedir. Aksi takdirde, istenmeyen ve geri dönüşü olmayan durumlar yaşanabilir. Kahramankazan bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında bütün markalara hizmet vermekteyiz. Cihazın modeli ve markası fark etmeksizin teknik ya da donanımsal onarımlarını, ve periyodik bakımlarını yapıyoruz.

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

15 yılı aşkın süredir kurumsal olarak hizmet veren TKA Bilişim, profesyonel uzman kadrosu ile her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sağlar. TKA Bilişim servis hizmetleri, aynı zamanda ekonomik servis ücretleri ile bütçe dostudur. TKA Bilişim’de bize ilettiğiniz sorun haricinde, cihazınız 12 adımlı bir kontrol sürecinden geçer. Eğer belirttiğiniz sorun dışında, başka bir sorun tespit edilmesi halinde bunu kayıt altına alıyor ve size bildiriyoruz. Talebiniz doğrultusunda cihazınızdaki diğer sorunların da çözümünü size sunuyoruz. Böylece sunduğumuz servis hizmetinden en yüksek verimi almış olursunuz.
Aynı zamanda, servis süreci başlamadan önce müşterilerimizin imzaladığı form sözleşme niteliği taşır. Formun bir nüshası müşterimizde kalır, ve servis süreci tamamlandıktan sonra geri alınır. Son olarak cihaz müşteriye teslim edilirken yapılan işlemlere ve cihazın sorunsuz teslim aldığındığına dair bir rapor verilir, bunun imzalamanması beklenir. Böylece bütün servis süreci uzman ekip arkadaşlarımızın yönlendirmesi, ve müşterilerin onayı ile güvence altına alınmış olup, şeffaf bir şekilde ilerler. Firmamız teknik servisinde yapılan işlemlerde cihazınızın arkasında bir bandrol yapıştırıp garanti belgesi vererek hem kaliteli ve garantili hizmet sunuyor, hem de verdiğimiz hizmeti daha kalıcı ve etkili hale getiriyoruz.

tka personel santral

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Teknik servis hizmeti verirken etkili ve kalıcı çözümler sağlamak çok önemlidir. Belirli bir süre içerisinde doğabilecek hasar ve sorunlar için garanti hizmeti, servis süresinde sunulan onarım/bakım hizmetini kalıcı hale getirir.
TKA Bilişim, sadece servis süresinde değil, sonrasında da müşterilerine güvenilir hizmet sunar. Firmamızda yapılan yedek parça değişimleri için 24 aya varan, ve tüm teknik servis işlemlerinde 3 aya varan koşulsuz garanti imkanı sağlıyoruz. Böylece teknik servis işçiliğinden sonra da sunduğumuz hizmetin kalıcılığını arttırmış oluyoruz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
En Başa Dön