COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Kahramankazan Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Haymana Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka lab

Günden güne artan teknolojik gelişmeler ile birlikte elektronik cihazların kullanımı giderek artmakta. Kullanım sırasında zaman zaman yaşanabilen sorunlar ise birçok kullanıcıyı endişelendirmektedir. Etkili ve uygun fiyatlı çözümler sunan, cihazınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir teknik servis bulmak oldukça zorlayıcı olabiliyor. Böyle durumlarda tüm kullanıcılar en kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmeti en uygun servis fiyatlarına almak ister. Cihazlarınızın kullanımı esnasında oluşabilecek sorunlar için, TKA Bilişim’i gönül rahatlığı ile tercih edebilir, size en uygun ve garantili çözümleri, ekonomik fiyatlar ile bulabilirsiniz. TKA Bilişim müşteri memnuniyetini ön planda tutar; en kaliteli, hızlı, güvenilir ve garantili çözümleri müşterilerine en ekonomik servis fiyatlarıyla sağlar. Ayrıca birçok teknik servisin aksine, firmamız bünyesinde yapılan teknik servis işlemlere garanti veriyoruz. 10 yılı aşkın tecrübemiz ve 5 farklı ilde 100’ü aşkın hizmet bölgesiyle TKA Bilişim bünyesinde faaliyet gösteren Kahramankazan bilgisayar tamiri servisimiz kapsamında şu hizmetleri sunmaktayız:

 • Apple ürünleri tamiri (iMac, MacBook, ve Mac Mini tamiri)
 • Laptop/notebook tamiri
 • Masaüstü bilgisayar tamiri
 • Ekran kartı ve anakart tamiri
 • BIOS ve IO programlama
 • BGA Reballing
 • Chipset değişimi
 • Microsoft Surface tamiri
 • Laptop parçaları tamiri (fan, harddisk, ekran, klavye, kamera vb.

tka lab

Kahramankazan Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Bilişim araçlarında her marka ve modelin kendine has özellikleri bulunabilmektedir. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak, cihazlarınızın markasına göre farklı, ve ona uygun onarım/bakım uygulanması gerekmektedir. Aksi takdirde, istenmeyen ve geri dönüşü olmayan durumlar yaşanabilir. Kahramankazan bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında bütün markalara hizmet vermekteyiz. Cihazın modeli ve markası fark etmeksizin teknik ya da donanımsal onarımlarını, ve periyodik bakımlarını yapıyoruz.

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

10 yılı aşkın süredir kurumsal olarak hizmet veren TKA Bilişim, profesyonel uzman kadrosu ile her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sağlar. TKA Bilişim servis hizmetleri, aynı zamanda ekonomik servis ücretleri ile bütçe dostudur. TKA Bilişim’de bize ilettiğiniz sorun haricinde, cihazınız 12 adımlı bir kontrol sürecinden geçer. Eğer belirttiğiniz sorun dışında, başka bir sorun tespit edilmesi halinde bunu kayıt altına alıyor ve size bildiriyoruz. Talebiniz doğrultusunda cihazınızdaki diğer sorunların da çözümünü size sunuyoruz. Böylece sunduğumuz servis hizmetinden en yüksek verimi almış olursunuz.
Aynı zamanda, servis süreci başlamadan önce müşterilerimizin imzaladığı form sözleşme niteliği taşır. Formun bir nüshası müşterimizde kalır, ve servis süreci tamamlandıktan sonra geri alınır. Son olarak cihaz müşteriye teslim edilirken yapılan işlemlere ve cihazın sorunsuz teslim aldığındığına dair bir rapor verilir, bunun imzalamanması beklenir. Böylece bütün servis süreci uzman ekip arkadaşlarımızın yönlendirmesi, ve müşterilerin onayı ile güvence altına alınmış olup, şeffaf bir şekilde ilerler. Firmamız teknik servisinde yapılan işlemlerde cihazınızın arkasında bir bandrol yapıştırıp garanti belgesi vererek hem kaliteli ve garantili hizmet sunuyor, hem de verdiğimiz hizmeti daha kalıcı ve etkili hale getiriyoruz.

tka personel santral

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Teknik servis hizmeti verirken etkili ve kalıcı çözümler sağlamak çok önemlidir. Belirli bir süre içerisinde doğabilecek hasar ve sorunlar için garanti hizmeti, servis süresinde sunulan onarım/bakım hizmetini kalıcı hale getirir.
TKA Bilişim, sadece servis süresinde değil, sonrasında da müşterilerine güvenilir hizmet sunar. Firmamızda yapılan yedek parça değişimleri için 24 aya varan, ve tüm teknik servis işlemlerinde 3 aya varan koşulsuz garanti imkanı sağlıyoruz. Böylece teknik servis işçiliğinden sonra da sunduğumuz hizmetin kalıcılığını arttırmış oluyoruz.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
En Başa Dön