COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Avcılar Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka avcılar bilgisayar servisi

Avcılar Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka araç servis

Avcılar bilgisayar servisi tercihi yapmak isteyen kişiler genellikle kurumun ne kadar süredir bu işi yaptığını ve tamir işlemlerinni profesyonel ekip ile yapılıp yapılmadığını öğrenmek istemektedirler. Bu noktada da Avcılar bilgisayar servisi kurumlarını tek tek gezmekte ve zaman kaybı yaşamaktadırlar. TKA Bilişim, bölgede bilgisayar tamiri ve bakımı noktasında 7/24 hizmet sağlamakta ve müşteri memnuniyeti ile dikkat çekmektedir.

Avcılar bilgisayar teknik servisi olan TKA Bilişim çalışanlarının en sık karşılaştığı problemlerden biri de cihazını getiren müşterinin tam olarak sorunun ne olduğunu bilmemesidir. Bu gibi durumlarda TKA Bilişim yetkilileri cihazın yazılımsal ve donanımsal bütün arızalarını tespit için incelemeler yapmakta ve müşteriyi bilgilendirmektedir. Ekran değişimleri müşterinin en korktuğu tamir işlemlerinin başında gelmektedir. Çünkü eski görüntünün altında bir görüntü alma ihtimalini düşünen müşteri yeni bir bilgisayar almayı tercih edebilmektedir. TKA Bilişim Avcılar bilgisayar servisi alanında;

 • Ekran değişimi
 • Kasa değişimi
 • BGA Reballing
 • Fan tamiri
Klavye tamiri gibi hizmetler sunmaktadır.

Günümüzde bilgisayar servislerinin tamir ve bakım için kullandıkları cihazlar büyük önem arz etmektedir. Eskimiş veya işlevini tam olarak yerine getiremeyen tamir ekipmanları, bilgisayarınızın sorununu tam olarak çözülememesine neden olabilmektedir. Bu da maliyetleri arttırmakta ve sizleri başka bir bilgisayar almaya itebilmektedir. Tam da bu aşamada TKA Bilişim Avcılar bilgisayar servisi alanına getirdiği yeniliklerle dikkat çekmektedir. En son teknoloji ekipmanları ve alanında uzman çalışanları ile uzun yıllardır Avcılar bilgisayar teknik servisi hizmeti veren kurum, bütün problemlerinize kesin çözüm getirmektedir. Sizler de sayfada yer alan formu doldurarak Avcılar bilgisayar servisi arayışınızı hemen sonuçlandırabilir, TKA Bilişim yetkililerinden hızlıca geri dönüş alabilirsiniz.

Avcılar Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Avcılar bilgisayar servisi hizmeti sunan TKA Bilişim tüm bilgisayarların tamir ve bakım işlemlerini yapabildiği gibi, bazı işletmeler ise yalnızca belirli markaların onarımını gerçekleştirmektedir. Bu noktada tercih edilen Avcılar bilgisayar servisi cihazınızla ilgili bilgi sahibi değilse daha büyük sorunlara sebebiyet verebilmektedir. Her geçen gün bir yenisi çıkan bilgisayarlarla ilgili detaylı bilgi sahibi olmakta sektörü takip etmekle ilgilidir. TKA Bilişim çalışanları tüm marka ve model bilgisayarlarınızı büyük bir titizlikle onarmakta ve ilk günkü haline getirmektedir. Avcılar bilgisayar servisi alanında profesyonel çalışanları ve sorunları kısa sürede tespit edebilme özelliği ile öne çıkan TKA Bilişim bilgisayar tamiri sektörüne yön vermektedir.

Avcılar bilgisayar servisi arayışı olan insanlardan bazılar cihazları pahalı olduğundan servis tercihinde tereddüt yaşamaktadır. Bu nokta da bilgisayar ile ilgili bilgi sahibi olmayan kimseler ufak bir sorunun büyümesine sebep olabilmektedir. Uzun uzun araştırma yaparak Avcılar bilgisayar servisi veren kurumları tek tek inceleyen kişiler vakit kaybı yaşamaktadırlar. TKA Bilişim ise; Asus, Lenovo, HP, Dell, Razer, Acer, MSI, Apple ve daha birçok marka bilgisayarın tamir işlemlerini büyük bir ciddiyetle yapmaktadır. Her model cihazın onarım işlemleri ile ilgili hizmet veren kurum, Avcılar bilgisayar servisi kurumları arasında müşteri memnuniyet oranı ile öne çıkmaktadır. Sizler de hemen form doldurarak bilgisayarınızın modelinin tamiri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, Avcılar bilgisayar servisi arayışınızı sonlandırabilirsiniz.

tka ekran kartı tamiri

TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Avcılar bilgisayar teknik servisi çalışanları genellikle bilgisayarınızın birkaç gün serviste kalacağını beyan etmektedirler. Bu da işlerinizin aksamasına neden olabilmektedir. Bunun yanında tamir işlemi yaptıracağınız bilgisayarınız masaüstü ise süreç çok daha zor olmakta ve cihazın servise taşınma işlemi yorucu olabilmektedir. Ayrıca bu taşınma esnasında bilgisayarınıza zarar gelebilmekte ve ufak bir sorunu çözeyim derken daha büyük problemlerle karşılaşılabilmektedir. Avcılar bilgisayar servisi olan TKA Bilişim ise kapıda tamir, onarım, değişim ve bakım işlemlerini hızlı bir şekilde yapmaktadır. Bu sayede hem servis servis gezmek zorunda kalmazsanız, hem de cihazınızı bir yerden başka bir yere taşıma derdinden kurtulursunuz. Avcılar bilgisayar servisi olan TKA Bilişim hakkında detaylı bilgi sahibi olmak adına hemen iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Bazı Avcılar bilgisayar servisleri cihazınızı onarmak için teslim alırken herhangi bir sözleşme oluşturmamakta bu da arızanın giderilmesinin ardından oluşabilecek problemlerde müşteriyi zor durumda bırakmaktadır. Tüm bu detayları düşünen TKA Bilişim servisine kabul ettiği tüm bilgisayarlar için bir form doldurmakta ve formun bir kopyası müşteriye verilmektedir.

Avcılar bilgisayar servisleri arasında bu özelliği ile fark yaratan TKA Bilişim cihazın onarımının arından müşterilerine detaylı rapor sunarak bütün işlemleri tek tek açıklamaktadır. Ayrıca servise bırakılan cihazların müşterinin beyan ettiği sorun dışında herhangi bir sorunu var mı diye 12 adımlı bir kontrol işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu aşamada da tespit edilen sıkıntılar müşteri ile paylaşılmakta tamir işlemine de müşterinin onayıyla başlanmaktadır.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel

TKA Bilişim yaptığı tamir ve bakım işlemlerinin garanti süreleri ile de Avcılar bilgisayar servisi alanına örnek olmaktadır. Yapılan tüm teknik servis işlemlerinde herhangi bir koşul aramaksınız 3 ay garanti veren kurum, yedek parça değişimlerine ise 24 aya varan garanti imkanı sunmaktadır. Avcılar bilgisayar servisi arayışınızda TKA Bilişim’i tercih etmenizde önemli rol oynayacak bir diğer hususta, cihazınıza bir bandrolün vurulması ve bununla birlikte garanti belgesi verilmesidir. Sizler de Avcılar bilgisayar servisi hizmeti veren kurumlardan arasından TKA Bilişim’i gönül rahatlığıyla tercih edebilir, tüm tamir işlemlerinizi 1 iş gününde çözebilirsiniz.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
En Başa Dön