COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Bahçelievler Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka bahçelievler bilgisayar servisi

Bahçelievler Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

TKA Bilişim uzman kadrosu ile bilgisayar servisi olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan TKA Bilişim, bu misyonunu tüm bilgisayar servisi şubelerinde de benimsemeye devam ediyor. TKA Bilişim, profesyonel kadrosu sayesinde çok geniş hizmet yelpazesini müşterilerine sunmaktadır.

Bilgisayar servisi olarak verilen hizmetler, yalnızca sıradan hizmetler değildir. Birçok profesyonel işçilik gerektiren ve alanında uzman kişiler tarafından yapılması gereken hizmetler de müşterilere sunulmaktadır.

tka laptop harddisk tamiri

Bahçelievler bilgisayar servisi olarak verilen hizmetler; ekran kartı onarımı, BGA Reballing, MacBook onarımı, NoteBook ekran kartı onarımı, Microsoft Surface onarımı, Mac Mini onarımı, bakım ve temizlik hizmetleri, BIOS ve IO programlama, kapıda bilgisayar servisi, masaüstü bilgisayar onarımı, iMac onarımı, oyun bilgisayarı onarımı ve Chipset değişimidir.

Diğer bilgisayar servislerinin sağlayamadığı hizmetleri TKA Bilişim’in tüm bilgisayar servisi şubeleri, sahip olduğu deneyimli ekipleri ile müşterilerine sağlamaktadır. Bu hizmetler, genel hizmetlerin dışında uzman kadro ve birçok teknolojik donanım gerektirir. TKA Bilişim, bu donanımlara sahip olup müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Örneğin render bilgisayar onarımı ve oyun bilgisayarı onarımı normal bilgisayarların onarımına benzer olsa da güvence veren ve titiz çalışan bir servis ekibi tarafından onarılmalıdır. Bunun dışında TKA Bilişim; BGA Reballing, Chipset değişimi ve BIOS ve IO programlama gibi titiz işçilik gerektiren durumlarda da hizmet vermeye devam etmektedir.

Müşterilerine güven ve garanti sunan TKA Bilişim’in tüm servis noktaları gibi Bahçelievler bilgisayar servisi de birçok cihazın ekran kartı onarımı hizmetlerini de vermektedir. Her türlü bilgisayarın ekran kartı onarımını yapan bilgisayar servisi, bakım ve temizlik hizmetlerini de müşterilere özenle sunmaktadır. Oldukça basit gibi görünse de bakım ve temizlik hizmetlerinin özensiz bir şekilde yapılması bilgisayarlar için hiçbir işe yaramamaktadır.

Bütün bu hizmetlerin dışında; TKA Bilişim, müşterilerine kapıda bilgisayar servisi hizmeti ile de büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Taşınması zor olan bilgisayarlar arıza yaptığı zaman servise götürülmesi hayli zor olabiliyor. Kapıda bilgisayar servisi hizmeti ile, yerinde tamir edilebilen cihazlar özenle tamir ediliyor. Eğer edilemiyorsa bilgisayar servisi ekibi tarafından servis merkezine götürülerek gerekli işlemler uzman kadro tarafından yapılıyor.

tka lab

Bahçelievler Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Bahçelievler bilgisayar servisi kapsamında tüm markalara hizmet verilmektedir. Mac Mini onarımı, iMac onarımı, MacBook onarımı hizmetlerini sağlayan bilgisayar servisi, Apple markasında da müşterilerine hizmet vermektedir.

Bunun dışında ekran kartı onarımı, bakım ve temizlik hizmetleri veya BIOS ve IO programlama hizmetlerinde de tüm markalara hizmet verilmektedir.

Bahçelievler bilgisayar teknik servisi notebook tamiri, oyun bilgisayarı tamiri, render bilgisayar tamiri gibi tamir işlemlerinde de marka gözetmeden hizmet sağlıyor. TKA Bilişim, müşteri memnuniyetini hedeflediği için geniş hizmet olanaklarını bütün markalar üzerinde sağlayarak tüm müşterilerin güvenini kazanmayı amaçlamaktadır.

Samsung Bilgisayar Servisi Bahçelievler

Her markada hizmet veren ve müşterilerinde yüzde yüz memnuniyeti hedefleyen Bahçelievler bilgisayar servisi Samsung bilgisayar servisi hizmetini de vermektedir. Tüm markalara hizmet vermeyi hedefleyen TKA Bilişim, Samsung bilgisayar servisi Bahçelievler şubesinde Samsung cihazların tamiri, bakım ve temizliği, ekran kartı onarımı ve Chipset değişimi gibi hizmetleri müşterilerine sunuyor.

tka lab

TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim, bireysel ve kurumsal olarak tüm şubelerinde hizmet vermektedir. Profesyonel ve işlerinde başarılı ekibi ile tüm markalara hizmet veren TKA Bilişim, gün geçtikçe hizmetlerini geliştirerek %100 müşteri memnuniyetini hedefliyor. Sadece işinde uzman olan ekibi ile değil, donanımsal olarak üst düzey teknolojik aletleriyle de profesyonel bir servis imkanı sağlıyor.

Türkiye’nin en donanımlı bilgisayar laboratuvarlarını ve en iyi onarım ekipmanlarını kullanarak hem onarım konusundaki başarısını hem de müşterileri üzerindeki başarısını pekiştirmiş oluyor. Gün geçtikçe hizmetlerini Türkiye’nin dört bir tarafına ulaştıran TKA Bilişim, hem bireysel hem de sektörlerinde lider konumda olan kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel

TKA Bilişim her şubesinde olduğu gibi Bahçelievler bilgisayar servisi şubesinde de güven ve memnuniyet konularındaki misyonlarından taviz vermiyor. TKA Bilişim birçok konuda en kapsamlı garantileri sunmaktadır. TKA Bilişim’in tüm bilgisayar servisi şubelerinde geçerli olan bu garanti olanakları, müşterilerin güvenini kazanmak ve TKA Bilişim’in işine ne kadar profesyonel yaklaştığının göstergesi olarak görülmelidir.

 • TKA Bilişim, uzman kadrosu ile yapılan tüm teknik servis işçiliklerinde 3 ay koşulsuz servis garantisi vermektedir. Onarım sırasında değişen parça olursa değişen yedek parçalara 24 aya kadar varan garanti sağlanır. Verilen bu garantiler için müşteriye garanti belgesi verilip cihazın arkasına bir bandrol yapıştırılır.
 • Parçalara ve cihazlara verilen garantiler dışında, cihaz servis tarafından alınırken müşteri sözleşme niteliği taşıyan bir form imzalamalıdır. Bu form teslim esnasında işin bittiğini göstermek için müşteriden geri alınmaktadır. Ayrıca, yapılan işlemlere dair bir rapor tutulup müşteriye verilmektedir. Müşteri cihazı sağlam aldıysa cihazı sağlam aldığına dair imza atmalıdır.

Oldukça profesyonel çalışan TKA Bilişim, iletilen şikayet haricinde farklı arızaları saptamak için 12 adımlı bir kontrol işlemi uygulamaktadır. Eğer bir sorun var ise müşteriye bildirip sorun kayıt altına alınmaktadır.

Hızlı servis hizmeti sunan TKA Bilişim’in onarım süresi İstanbul içinde ortalama 1 iş günüdür. Bu süre şehir dışından onarıma gelen cihazlar için değildir. TKA Bilişim verdiği garantiler ile müşterilerin güvenini kazanırken, sağladığı hizmetlerdeki performansı ile müşteri memnuniyetini de kazanmaya önem gösteriyor. TKA Bilişim müşterilerini hem titiz çalışması ile hem de hızlı servis imkanları ile memnun etmeye devam ediyor.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
En Başa Dön