COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Ataşehir Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka ataşehir bilgisayar servisi

Ataşehir Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka lab

VİP Hizmetlerimiz

TKA Bilişim uzun yıllardır Ataşehir bilgisayar servisi alanında çalışmalarını sürdürmekte ve teknolojiyi yakından takip ederek en yeni makineler ile tamir hizmeti sunmaktadır. Ataşehir bilgisayar servisi hizmeti sunan TKA Bilişim tüm tamir ve bakım işlemlerinizi 1 iş gününde yapmakta ve bilgisayarınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilmenize olanak sağlamaktadır. Kurum, cihazınızı teslim alırken bir form doldurmakta ve bu form sözleşme niteliği taşımaktadır. TKA Bilişim, Ataşehir bilgisayar servisi arayışında olan kişilerin cihazlarına 12 adımlı bir kontrol uygulamakta ve şikayetiniz dışındaki tüm problemler tespit etmektedir. Daha sonra tüm detaylar müşteriye aktarılmakta ve kayıt altına alınmaktadır. bu noktada müşteri yalnızca şikayetiyle ilgili destek almak isterse süreç müşterinin isteği doğrultusunda devam etmektedir.

tka personel

TKA Bilişim olarak yalnızca bilgisayar tamiri işlemleri yapmıyoruz, aynı zamanda VIP hizmetlerimiz ile müşterilerimize birtakım ayrıcalıklar da veriyoruz. VIP hizmetlerimize dahil olan yerinde bilgisayar servisi ile hangi ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz?

Yerinde Bilgisayar Servisi

tka personel

VIP hizmetler kategorisinde bulunan yerinde bilgisayar servisi ile İstanbul’da bulunan hem kurumsal müşterilerimize hem de bireysel müşterilerimize servis hizmeti sunuyoruz. TKA Bilişim ekibi olarak bilgisayarınızın bulunduğu konuma gelerek her tür hasarın tespitini ve onarımını yapıp anında servis garantisi veriyoruz. İhtiyaç olduğu durumlarda ise cihazınızı servis bölgesine taşıyarak gerekli tamir işlemlerinin ardından cihazı tekrar size teslim ediyoruz.

Ofisinizde birden fazla bilgisayar için tamir hizmeti arıyorsanız ya da teknik servis arayışı için oldukça meşgulseniz VIP hizmetlerimize dahil olan yerinde bilgisayar servisi ile her zaman yanınızdayız. Ataşehir bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında TKA Bilişim’den yerinde bilgisayar servisi hizmeti alabilirsiniz.

Apple Ürünleri Tamiri

Apple marka cihazlar kimi zaman istenmeyen arızalar nedeniyle kullanıcıları teknik servis arayışına yönlendirebiliyor. Garanti kapsamına dahil olmayan Apple marka bilgisayarlara sahipseniz TKA Bilişim’in Apple ürünleri tamiri hizmetlerinden iMac Tamiri, MacBook tamiri ve Mac Mini tamiri hizmetlerini alabilirsiniz. TKA Bilişim olarak Ataşehir bilgisayar tamiri hizmetleri ile Apple ürünlerinizin onarımı için sizlere kaliteli, kalıcı ve uygun fiyatlı çözümlerin garantisini veriyoruz.

tka mac onarımı

TKA Bilişim olarak yalnızca bilgisayar tamiri işlemleri yapmıyoruz, aynı zamanda VIP hizmetlerimiz ile müşterilerimize birtakım ayrıcalıklar da veriyoruz. VIP hizmetlerimize dahil olan yerinde bilgisayar servisi ile hangi ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz?

iMac Tamiri

tka imac tamiri

Yüksek performansları ile kullanıcıların beğenisini kazanan iMac’ler kullanıcı ya da yazılım kaynaklı birçok sorun yaşayabilir. Bu sorunlar aşırı ısınma, ekranda oluşan hasarlar, hoparlör arızaları, sıvı teması ya da güç problemleri gibi birçok arızadan meydana gelebilir. TKA Bilişim olarak sahip olduğunuz tüm iMac modelleri için Apple kalitesinde hizmet sağlayıp etkili çözümler üretmekteyiz. Üstün kalite ekipmanlarımız ve donanımlı laboratuvarlarımızda iMac için tüm yazılımsal ve donanımsal arızaları tespit edip onarıyoruz.

Macbook Tamiri

tka imac tamiri

Macbook Air ve MacBook Pro olarak sıkça tercih edilen Macbook modelleri için her türlü bilgisayar bakımı ve performans hizmetleri sunup yazılım ve donanımda oluşan arızalara anında çözüm sağlamaktayız.

TKA Bilişim’in Macbook ekran tamiri, klavye tamiri, fan tamiri, anakart tamiri ya da hoparlör tamiri gibi Apple ürünleri tamiri hizmetlerinden Ataşehir bilgisayar tamiri kapsamında da yararlanabilirsiniz.

Mac Mini Tamiri

tka mac mini tamiri

Küçük ama yüksek donanımlı bir bilgisayar kasası olarak görev yapan Mac Mini, üstün performansı ve küçük tasarımıyla Apple ürünleri arasında gözde niteliğine sahip bir cihazdır. Apple ürünleri tamir hizmetleri ile Mac Mini’ler için de servis hizmeti sunan TKA Bilişim, Mac Mini’de oluşan darbe kaynaklı hasarlar, donanım arızaları, yazılımsal sorunlar ya da Chip arızaları gibi birçok sorun için tamir hizmeti sunmaktadır.

Profesyonel Hizmetler

Oyun bilgisayarı tamiri, laptop tamiri, Render bilgisayar tamiri, Microsoft Surface tamiri, bilgisayar bakımı ve performans hizmetlerinden oluşan TKA Bilişim’in profesyonel hizmetleri Ataşehir bilgisayar tamiri hizmetleri ile sizlerle buluşuyor.

Laptop Tamiri

tka laptop tamiri

TKA Bilişim olarak Türkiye’nin en iyi ve en donanımlı teknik servis laboratuvarlarında laptop tamiri hizmetleri ile müşterilerimizin bildirmiş olduğu tüm arızalara kalıcı çözümler üretmekteyiz. Laptop batarya tamiri, Harddisk tamiri, anakart tamiri, klavye tamiri, kasa ve menteşe tamiri, ekran tamiri ve kamera tamiri olarak verdiğimiz birçok hizmet için titiz bir şekilde çalışıyoruz.

Masaüstü Bilgisayar Tamiri

tka desktop tamiri

Dizüstü bilgisayarlar haricinde hala kurumsal firmalarda ve evlerde sıkça kullanılan masaüstü bilgisayarlar sıkça arıza belirtileri gösterebilmektedir. 10 yılı aşkın süredir vermiş olduğumuz hizmetlerle tüm masaüstü bilgisayar arızaları için müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Yedek parça tedariği, masaüstü bilgisayar bakımı, veri kurtarma, Harddisk onarımı, yeni bilgisayar kurulumu ya da işletim sistemi kurulumu gibi birçok hizmeti masaüstü bilgisayarlarınız için özenle sağlamaktayız.

Dilerseniz yerinde bilgisayar servisi hizmeti alarak da masaüstü bilgisayarınızın bulunduğu konuma gelmemizi talep edebilirsiniz. Ataşehir bilgisayar tamiri hizmetlerimizden biri olan masaüstü bilgisayar tamiri ile sizlere kalıcı çözümleri garantiliyoruz.

Oyun Bilgisayarı Tamiri

tka oyun bilgisayarı tamiri

Oyun bilgisayarı tamiri olarak müşterilerimize anakart tamiri, işletim sistemi kurulumu, yazılım hataları onarımı, veri kurtarma ve yeni bilgisayar kurulumu hizmetlerini sunmaktayız.

Render Bilgisayar Tamiri

tka oyun bilgisayarı tamiri

Büyük projelerin işlenmesi ve hızlı bir şekilde bu işlemin gerçekleşebilmesi için Render bilgisayarlar tercih edilmektedir. Mimarlar, video içerik üreticileri ya da mühendisler tarafından sıkça kullanılan Render bilgisayarlarda meydana gelen tüm arızalar için hem donanım hem de yazılımsal olarak çözüm sunmaktayız. Render bilgisayarınız için anakart tamirinden veri kurtarma işlemlerine kadar birçok tamir hizmetinden Ataşehir bilgisayar tamiri hizmetleri ile TKA Bilişim ayrıcalıklarıyla yararlanabilirsiniz.

Microsoft Surface Tamiri

tka microsoft surface tamiri

Dünyaca ünlü teknoloji şirketi Microsoft’un bir ürünü olan Microsoft Surface bilgisayarların tüm modellerini kapsayan birçok yazılım ve donanım sorunları için TKA Bilişim’den destek alabilirsiniz. Yedek parça tedariği, anakart tamiri, bilgisayar bakımı ve performans hızlandırma gibi hizmetlerimizi Microsoft Surface cihazlarınız için profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bakım ve Performans Hizmetleri

tka laptop bakımı

Bilgisayarınızda zamanla biriken veriler, virüsler, eksik güncellemeler, bellek ya da işletim sistemi yetersizliği gibi durumlar nedeniyle performans kayıpları yaşanabilir. Bilgisayarınızda oluşan performans kayıpları için TKA Bilişim olarak öncelikle sorunun kaynağını tespit ediyoruz. Ardından alanında uzman operasyon ekiplerimiz; bellek temizleme, parça değişimi, sistem güncellemeleri, virüs temizleme ya da yazılım hatalarını giderme gibi her türlü bakım ve onarım hizmetleri ile bilgisayarınızı ilk günkü performansına döndürmeyi garantiliyor.

Elektronik Hizmetler

tka laptop sıvı dökülmesi

Hassas işçilik gerektiren hizmetleri kapsayan elektronik hizmetler kategorisinde bulunan ekran kartı tamiri, anakart tamiri, BIOS ve IO programlama, BGA Reballing ve Chipset değişimi işlemleri, TKA Bilişim’in bilgisayar mühendislerinden oluşan usta kadrosu ve donanımlı laboratuvarları aracılığıyla özenle ve dikkatli bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Ekran Kartı Tamiri

tka ekran kartı tamiri

Ekran kartı üzerinde meydana gelen hasarlar nedeniyle bilgisayarınız kullanılmaz bir hale gelebilir. Monitörde siyah ekran oluşması, ekranda çeşitli çizikler ve noktaların bulunması ya da yüksek fan sesi gibi durumlarla ekran kartı arızalarını kolayca tespit edebilirsiniz. Ekran kartı tamirine ihtiyaç duyan bilgisayarınız için son teknoloji ekipmanlarımız yardımıyla oldukça hassas bir işçilik gerçekleştirmekteyiz

Anakart Tamiri

tka anakart tamiri

Bilgisayarın kalbi niteliğinde olan anakart üzerinde meydana gelen her türlü arıza acil çözümler gerektirmektedir. Sıvı teması sonucunda bile tamamen arızalanabilen anakartlar için alanında uzman kişilerden profesyonel teknik servis hizmetleri almanız oldukça önemlidir. Aksi durumlarda anakartınızda asla çözülemeyecek durumlar meydana gelebilir ve bilgisayarınız kullanılamaz hale dönebilir.

Her marka ve modeldeki bilgisayarlar için sağlamış olduğumuz anakart tamiri hizmetinden profesyonel bir şekilde TKA Bilişim’in Ataşehir bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında da yararlanabilirsiniz.

BIOS ve IO Programlama

tka bios ve io programlama

Anakart üzerinde BIOS ve IO programlama cihazları yardımıyla yapılan programlama işlemi, bu alanda bilgi birikimine sahip kişiler tarafından yapılmalıdır.

Yazılımın güncellenmesi ve bazı durumlarda yazılımın baştan yazılması gerektiği için BIOS ve IO programlama hizmeti doğru ekipmanların olduğu yerlerde doğru kişilerce yapılmalıdır. TKA Bilişim’in bu konudaki tüm profesyonelliğine güvenip BIOS ve IO programlama hizmeti alabilirsiniz.

BIOS ve IO Programlama

tka bios ve io programlama

BGA devre tahtasında bulunan lehimli topların değiştirilmesi işlemini tanımlayan BGA Reballing işlemi, elektronik hizmetler kapsamında oldukça dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. İşlemin doğru ve etkili bir şekilde gerçekleşmesi için yeterli ekipman ve malzemelerin bulunabilirliği büyük önem taşımaktadır. Aksi halde anakart ciddi hasarlar alabilir ve cihazınız bir daha kullanılamayabilir. Türkiye’nin en iyi teknik servis laboratuvarlarına sahip TKA Bilişim’in son teknoloji BGA Rework makinesi ile BGA Reballing işlemini güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Chipset Değişimi

tka chipset değişimi

Chipset yani yonga setlerinin değişimi yine diğer elektronik hizmetlerde olduğu gibi büyük hassasiyetle gerçekleştirilmelidir. Uzmanlık gerektiren bu işlemin hatalı yapılması daha büyük sorunlara neden olabilir. TKA Bilişim olarak diğer hizmetlerdeki hassasiyetimizi Chipset değişimi işlemi için de aynı şekilde göstermekteyiz.

Notebook Bilgisayar Hizmetleri

tka chipset değişimi

Ataşehir bilgisayar tamiri hizmetlerimizden olan Notebook bilgisayar hizmetleri tüm dizüstü bilgisayarlarınız için kasa ve menteşe tamiri, ekran tamiri, klavye tamiri, Harddisk tamiri, fan tamiri ve kamera tamiri işlemlerini içermektedir. Tüm onarım hizmetleri için TKA Bilişim ile şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

tka lab

Ataşehir bilgisayar tamiri hizmetlerimiz tüm marka ve modeldeki bilgisayarları kapsamaktadır. TKA Bilişim olarak özel bir şekilde hizmet sağladığımız diğer servis bölgelerimiz gibi Ataşehir’deki müşterilerimize de tam anlamıyla ulaşabilmeyi hedefliyoruz.

Apple bilgisayarlardan Monster oyun bilgisayarlarına kadar her markanın bakım ve onarım işlemlerini sizin için gerçekleştirmekteyiz. İstanbul içinde ortalama 1 iş günü süren tamir işlemleri sonrası adrese teslim ve hassas taşımacılık ile tüm cihazlarınız için aynı özeni gösteriyoruz.

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

tka lab

10 yıldan fazla bir süredir sahip olduğu deneyim ve birikim, TKA Bilişim’in sektörde öncü niteliğe sahip olmasındaki en büyük faktörlerdendir. İstanbul’da en çok tercih edilen teknik servis unvanına sahip olması ve son teknoloji ekipmanları ile en donanımlı laboratuvarlarda tamir işlemlerini gerçekleştirmesiyle müşterilerinin her zaman ilk tercihi olmuştur. Alanında uzman bilgisayar mühendislerinden oluşan operasyon ekibi, tüm bilgisayar arızalarının onarımları için etkili ve kalıcı çözümler sunuyor.

Müşteri memnuniyeti konusunda oldukça titiz davranan TKA Bilişim ekibi, aynı titizliği yapmış olduğu işlerde de göstermektedir. Sizler için İstanbul içinde ortalama 1 iş günü süren tamir süresi ve kapıda teslim imkanlarıyla hem hızlı hem de kaliteli bir hizmet sağlanıyor.

Ayrıca, sektörde öncü kurumsal müşterilerin de ilk tercihi olan TKA Bilişim’i firmanız için de tercih edebilirsiniz. Hem bireysel müşteri hem de kurumsal müşteri olarak sahip olduğumuz tüm hizmetlerden yararlanıp sizlere tanıdığımız ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Misyon ve vizyonumuzu her geçen gün daha da önemseyip tüm stratejilerimizi bu yönde belirliyoruz. Müşteri memnuniyeti konusundaki hedefimizi gerçekleştirmek için kaliteden ödün vermeden son sürat çalışmamıza yılmadan devam ediyoruz. TKA Bilişim ekibinin tüm profesyonelliğine ve becerisine güvenip sizin için sağlamış olduğumuz garantiler ve ayrıcalıklarla TKA Bilişim ailesinin bir parçası olabilirsiniz.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel santral

TKA Bilişim’in tüm servis noktalarında sağladığı garanti koşulları Ataşehir bilgisayar tamiri hizmetleri için de aynı şartlarda geçerlidir.

Tüm teknik servis işçilikleri için sunulan 3 ay koşulsuz garanti ve değiştirilen tüm yedek parçalar için 24 aya kadar garanti fırsatlarıyla TKA Bilişim’in sizler için sunduğu olanaklardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca, verilen garanti belgesi ve cihaz arkasına yapıştırılan bandrol ile garantiniz belgelenmiş oluyor.

Cihazın teslimi sırasında imzalanan form, müşteri ve TKA Bilişim arasında bir sözleşme niteliği taşımaktadır. Teknik servis işlemlerinin bitiminde bu form müşteriden işin bittiğinin bir göstergesi olarak geri alınır.

Operasyon ekiplerimiz tüm tamir işlemlerini içeren ayrıntılı bir raporu müşterilere sunar. Bu rapor aracılığıyla cihazınızda gerçekleştirilen tüm işlemlerden haberdar olabilirsiniz. Rapor, cihazın teslimi esnasında müşteri tarafından “Cihazı sağlam teslim.” onayı ile imzalanmalıdır.

Son olarak ekiplerimizin yapmış olduğu 12 adımlı kontrol testi ile de cihazınızda mevcut hatalar ve arızalar tespit edilir. Bildirmiş olduğunuz arıza dışında bir sorun varsa kayıt altına alınıp ekiplerimizce sizlere bildirilir. Tespit ettiğimiz arızayı çözmeden size hizmet sağlayamayız gibi bir durum ise firmamızda söz konusu değildir. Ayrıca, TKA Bilişim olarak çözemediğimiz hiçbir sorun için sizden ücret talep etmiyoruz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
En Başa Dön