COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Beylikdüzü Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka beylikdüzü bilgisayar servisi

Beylikdüzü Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka lab

Beylikdüzü bilgisayar servisinde bilgisayarınızda sorun yaratan tüm yazılım ve donanım problemlerine çözüm sağlanabilmektedir. Ayrıca bakım ve performans hizmetleri de verilmektedir.

VIP Hizmetler

Beylikdüzü bilgisayar servisi olarak VIP hizmetler sunuyoruz. VIP hizmetler yani yerinde bilgisayar servisi, bireysel veya kurumsal kullanıcının cihazı servise taşımasına gerek duymadan sorunun çözülmesidir. VIP hizmetten faydalanan kullanıcılar zamandan ve taşıma giderlerinden tasarruf eder. Teknik servis çalışanı müşterinin belirttiği adrese giderek gerekli servis hizmetlerini tamamlar. Eğer sorun adreste çözülemeyecek tarzda ise cihazı Beylikdüzü bilgisayar servisine getirir ve gerekli servis hizmetleri burada sağlanır. Bakım veya onarımdan çıkan cihaz yine belirlenen adrese servis tarafından ulaştırılır ve kurulumu yapılır.

Apple Ürünleri Tamiri

Apple ürünleri kendi yazılımları ve donanımları üzerine uzmanlık gerektirmektedir. Beylikdüzü bilgisayar servisinde çalışan Apple uzmanlarımızın da desteği ile teslim aldığımız iMac, MacBook ve Mac Mini ürünleriniz güvenilir ellerde.

Profesyonel Hizmetler

Beylikdüzü bilgisayar servisinin sunduğu profesyonel hizmetler farklı işler için kullanılan bilgisayarları kapsamaktadır. Laptop tamiri – notebook tamiri, masaüstü bilgisayar tamiri, oyun bilgisayarı tamiri, render bilgisayarı tamiri, microsoft surface tamiri ve bu cihazların bakım ve performans hizmetleri Beylikdüzü bilgisayar servisinde sunulmaktadır.

tka personel nükleon

Elektronik Hizmetler

Elektronik hizmetler donanım ağırlıklıdır ancak yazılım türleri de mevcuttur. Beylikdüzü bilgisayar servisi, ekran kartı tamiri, anakart tamiri, BIOS ve IO programlama, BGA reballing ve chipset değişimi gibi hizmetler sağlamaktadır.

Notebook Bilgisayar Hizmetleri

Beylikdüzü bilgisayar servisinin sunduğu laptop bilgisayar hizmetleri ise bilgisayarınızın laptop kasa ve menteşe tamiri, laptop ekran tamiri, laptop klavye tamiri, laptop harddisk tamiri, laptop fan tamiri, laptop kamera tamiri gibi donanımsal parçalarını kapsamaktadır.

Beylikdüzü Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA bilişim Beylikdüzü bilgisayar servisi olarak deneyimli kadromuz ve daima müşteri memnuniyeti hedefimizle tüm markalara ait bilgisayarlara hizmet vermekteyiz. Cihazınız hangi marka olursa olsun Beylikdüzü bilgisayar servisinde, tüm bakım ve onarımı yapılabilmektedir. Arızalı parçaların tamiri, tamir edilemeyen parçaların değişimi ve tüm bakım ve onarım hizmetleri.

tka anakart tamiri

Asus Bilgisayar Servisi İstanbul Beylikdüzü

Asus bilgisayar servisi İstanbul Beylikdüzü, TKA bilişim yetkili Asus bilgisayar teknik servisidir. Asus cihazlarınızın kendi garanti sürelerinde herhangi bir kısıtlama veya garantinin iptali gibi durumlar olmaksızın cihazınızın tüm bakım ve onarım hizmetlerini sağlamaktadır.

TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Türkiye’nin en donanımlı bilgisayar onarım laboratuvarında en kaliteli onarım ekipmanlarını kullanıyoruz. Deneyimli ve profesyonel kadromuz sayesinde sorunlu cihazları yerinde ve doğru çözümlerle bakım veya onarımını gerçekleştiriyoruz.

Sektöründe lider birçok firma ile çalışıyoruz. Kısacası sunduğumuz hizmetler de kaliteden ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermiyoruz.

Çok adımlı çalışma modeli ile çalışıyoruz. Bu adımlar:

 • adımlı bir kontrol gerçekleştiriyoruz.
 • Cihaz yada cihazlar teslim alınırken form dolduruluyor.
 • Onarım ve bakım hizmetleri ortalama 1 gün sürüyor.
 • Onarımı veya bakımı tamamlanan cihazlar için müşteriye rapor veriliyor.
 • Uygulanan işleme göre farklı sürelerde garanti sağlıyoruz.

tka anakart tamiri

Beylikdüzü bilgisayar servisi tarafından yapılan 12 adımlı kontrol, cihazda tespit edilemeyen bir başka sorunun olup olmadığını anlayabilmek için yapılıyor. Eğer kontrol sırasında başka bir sorun tespit edilirse kullanıcıya bildiriliyor.

Beylikdüzü bilgisayar servisi cihaz yada cihazları teslim alınırken form dolduruluyor. Formun bir tanesi kullanıcıya veriliyor. Bu formlar sözleşme niteliğinde olup cihazın bakımı veya onarımı tamamlandıktan sonra Beylikdüzü bilgisayar servisi tarafından işin bittiğini göstermek adına geri alınıyor.

Beylikdüzü bilgisayar servisinde sunduğumuz tüm onarım ve bakım işlemleri ortalama 1 iş günü sürüyor. Sadece İstanbul için hizmet veriyor ve kargo süreleri değişkenlik gösterebiliyor.

Cihaz teslim edilirken Beylikdüzü bilgisayar servisi çalışanları tarafından gördüğü işlemlere dair rapor veriliyor. Cihaz teslim edilmeden önce hem arka tarafına bandrol hem de garanti belgesi veriliyor.

Beylikdüzü bilgisayar servisinde bakım veya onarım görmüş tüm cihazlar için 3 ay koşulsuz servis garantisi veriliyor. Değişen bir parça olması durumunda değişen parça için 24 aya kadar varan garanti süresi veriliyor.

Beylikdüzü bilgisayar servisi olarak bireysel veya kurumsal kullanıcılara hitap eden yerinde bilgisayar tamiri hizmeti sunuyoruz. VIP hizmetlerimizden olan yerinde bilgisayar tamiri sayesinde kullanıcı zamandan, taşıma masraflarından ve taşıma sırasında cihazın zarar görme ihtimalinden kurtuluyor. Teknik servis çalışanımızın kullanıcının belirlediği adrese gitmesi ile sorunların tespitlerini yapması ve bu sorunları belirlenen adreste çözmesi kullanıcılar için oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Bilgisayarın sorunu yerinde bilgisayar servisi ile çözülemeyecek ise, teknik servis çalışanı bilgisayarı alıp Beylikdüzü bilgisayar servisine getirerek işlemleri burada gerçekleştirir. Bakım veya onarımı tamamlanan cihaz randevu tarihinde belirlenen adrese Beylikdüzü bilgisayar servisi tarafından teslim edilir.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel

Beylikdüzü bilgisayar servisi bireysel veya kurumsal kullanıcıların ihtiyaç duyabilecekleri birçok hizmet sağlamaktadır. Bakım ve performans hizmetleri, sorun çıkaran parçaların tamiri, tamir edilemeyecek durumda olan parçaların değişmesi gibi. Ek olarak bireysel veya kurumsal kullanıcının Beylikdüzü bilgisayar servisinin VIP hizmetleri sayesinde, zamandan tasarruf etmesi, transfer masraflarından kaçınması yada bilgisayarın yüksek fiyatlı donanım parçalarına sahip olmasından dolayı transfer sırasında cihazın zarar görmesi ihtimalini azaltmak için sağladığı bir diğer avantajdır.

Beylikdüzü bilgisayar servisi olarak bakımı veya onarımı tamamlanmış cihazlar için farklı garanti süreleri sağlıyoruz. Parça değişimi olmayan durumlarda işlemleri tamamlanan cihazlar için 3 ay koşulsuz servis garantisi veriyoruz. Parça değişikliği olduğunda ise değişen parça için 24 aya kadar varan garanti süreleri sağlıyoruz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
En Başa Dön