COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

MacBook Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

MacBook Tamiri
MacBook Tamiri

Macbook Tamir Hizmetlerimiz Nelerdir?

Teknolojinin hızla gelişim göstermeye devam ettiği günümüz dünyasında bilgisayarlar gerek iş hayatında gerek günlük yaşamda vazgeçilmez birer parça haline gelmiş durumda. Kullanıcıları için birbirinden farklı ve yeni teknolojiler geliştiren Apple markasının bir ürünü olan Macbook dizüstü bilgisayarlar da bu vazgeçilmez parçaların en iyi örneklerinden biri halindedir. Konforlu bir kullanıcı deneyimi sunmasının yanı sıra dayanıklı olması ile de kullanıcılarının gönlünü fetheden Macbook’lar hassas cihazlar olduğu için zaman zaman bakım ve Macbook tamiri işlemine ihtiyaç duymaktadır. TKA Bilişim, bilgisayar mühendislerinden oluşan profesyonel kadrosu ve 15 senelik tecrübe ve birikimi ile Macbook tamiri hizmeti vermektedir. Farklı modellerdeki Macbook bilgisayarlar için de geçerli olmak üzere sunduğumuz Macbook tamiri hizmetlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Macbook kasa ve menteşe tamiri
 • Macbook adaptör tamiri
 • Macbook ekran tamiri
 • Macbook anakart tamiri
 • Macbook klavye tamiri
 • Macbook sıvı teması tamiri
 • Macbook bakım ve performans hizmetleri
 • Macbook harddisk tamiri
 • Macbook fan tamiri
 • Macbook kamera tamiri
 • Macbook şarj aleti tamiri
 • Macbook Pro Hoparlör Tamiri

macbook tamiri

Macbook Kasa ve Menteşe Tamiri

tka macbook pro tamiri

Ekran ve klavyenin de bulunduğu kasa bölgesini birleştiren parçalara menteşe adı verilir. Macbook dizüstü bilgisayarlarınızı açıp kapatırken veya uygun bir açıya getirmeye çalışırken kullanılır. Bir kullanıcının ortalama olarak günde 10 defa dizüstü bilgisayarını açıp kapattığı düşünülürse bu kadar sık kullanıldığı için haliyle en kolay yıpranan bölümüdür. Menteşeler zamanla veya küçük kazalar ile hasar görüp veya gevşeyerek Macbook tamiri hizmetine sebep olur. Menteşe ile ilgili problemler zaman içinde hızlı bir biçimde ilerler, ekranın işlevselliğinin kaybolmasına yol açar. Bu sebeple sorun ilk tespit edildiği zaman çözüme kavuşturmak hem kullanım hem de maliyet açısından en iyi seçenek olacaktır. Menteşeler ile ilgili sorunlar oldukça kolay açığa çıkar:

 • İki ucu da uyum içinde olmadığı için sallanan bir ekrana sahipseniz
 • Menteşeler kırıldığı için ayrılmış bileşenlerin sürtünmelerinden kaynaklı oluşan ve menteşelerin olduğu bölgeden gelen gıcırtı sesi duyuyorsanız
 • Dizüstü bilgisayarınızı kapattığınızda klavye ve ekran arasında boşluk kalıyorsa
Düzgün çalışmayan ve işlevselliğini kaybetmiş menteşeleri ve tüm Macbook tamiri işlemlerinizi TKA Bilişim güvencesi ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Macbook Adaptör Tamiri

Macbook kullanıcılarının karşılaştığı bir diğer yaygın arıza ise adaptörlerde oluşan problemlerdir. Adaptörler kullanım süresi boyunca yıpranan cihazlardır. Bu sebeple bir süre sonra sürekli kullanım sonucu arızalanabilir. Ancak adaptörler ile ilgili yaşanan problemlerin yangın gibi riskli sonuçları da vardır. Bu sebeple adaptörünüz ile ilgili sorun yaşadığınızda bir an önce Macbook tamiri işleminizi yaptırmanızı öneririz. Önemli bir işin ortasındayken Macbook bilgisayarınızı fişe taktığınızda LED gösterge ışığının yanıp söndüğünü görmek hiç de hoş olmayacaktır. Adaptörünüzde meydana gelen arıza sebebiyle şarj olamayan bilgisayarınızı kullanamayacağınız için günlük işlerinizin de aksamasına neden olacaktır. Sayfamızda yer alan formu doldurarak ayrıntılı bilgi alabilir, Macbook, Macbook Air, Macbook Pro adaptör tamiri ve diğer Macbook tamiri işlemleriniz hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

Macbook Ekran Tamiri

Macbook’larda karşılaşılan ekran problemleri birkaç sebepten kaynaklanır. Macbook bilgisayarlar sağlam yapılarıyla da öne çıksa da düşme çarpma, sivri bir nesnenin teması sonucunda ekranın çatlaması, ekran kartında meydana gelen sorunlar. Düşme sonucu kırılma veya çatlama gibi problemler kolayca anlaşılabilir. Bu gibi durumlarda genel olarak ekran değiştirme işlemi yapılır. Düşmeden kaynaklı kırılma vb sorunların dışında da örneğin ekran kartından oluşan problemler gibi nedenlerden dolayı Macbook ekranınızda hasarlar ortaya çıkabilir. Ekran kartından kaynaklı problemleri ise cihazınızı açtığınız zaman ekranın görüntü vermemesinden, güç ışığının yanmasına rağmen beyaz ekran gelmesinden veya Macbook bilgisayarınız çalışır durumdayken donup kalmasından anlayabilirsiniz. TKA Bilişim uzman ekibi ile hem farklı model ve yıldaki Macbook, Macbook Air, Macbook Pro ekran tamiri hem de ekran kartı tamir hizmeti vermektedir. Böylece kısa süre içerisinde Macbook tamiri işlemlerinizi yaptırıp bilgisayarınızı konforlu bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Sayfamızda yer alan formu doldurarak dilediğiniz Macbook tamiri işlemi ile ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Macbook Anakart Tamiri

tka apple macbook anakart tamiri

Anakart, bilgisayarınızda bulunan tüm bileşenlerin birbirleri ile iletişim kurmasını sağlayan devre kartıdır. Bu sebeple anakartları bilgisayarların beyni olarak da adlandırabiliriz. Haliyle bilgisayarınızın en önemli parçalarından biridir. Anakartların üzerine lehimlenmiş birçok farklı bileşeni vardır. Anakartlar bu bileşenlere sinyal, akım ve voltaj göndererek tüm üniteyi çalıştıran katmanlara sahiptir. Tüm işleyişin birbirine bağlı olup sorunsuz çalışmasından sorumlu olduğu için anakartlarda oluşan arızalar sonucunda Mac’iniz düzgün bir şekilde çalışmaz ve Macbook tamiri işlemi gerektirir. Anakartta oluşan arızaları çıplak gözle göremezsiniz ancak bilgisayarınızdaki belirtilerden anlayabilirsiniz. Şu noktalara dikkat ederek anakartınızda oluşan arızayı tespit ederek Macbook tamiri işlemine gerek olup olmadığını anlayabilirsiniz:

 • Ekranda oluşan çizgiler
 • Beyaz, gri veya boş ekran
 • Bilgisayarınıza bağlı olan cihazların çalışmaması
 • Ses, yeniden başlatma gibi temel işlevlerin gerçekleşmemesi

Bunlar ve benzeri problemlere sahipseniz cihazınızın anakartında bir sorun var demektir. Bu sorunu çözmek için ana kartınızdaki hasarı tamir ettirebilir veya değiştirebilirsiniz. TKA Bilişim müşteri memnuniyetini temel alarak geliştirdiği hizmet anlayışı ile macbook air anakart tamiri, macbook pro anakart tamiri ve Macbook anakart tamiri hizmetleri ile dizüstü bilgisayarlarınızın tüm anakart problemlerini çözerek Macbook tamiri işlemlerinizi tamamlar.

Macbook Klavye Tamiri

Bilgisayarlarda en çok kullanılan bir başka parça da klavyelerdir. Klavyelerde oluşan arızalar günlük hayatınızın ve işlerinizin aksamasına sebep olarak keyfinizi kaçırabilir. Bu kadar sık kullanılan tuşlar mekanik aşınmaya eğilimli oldukları için bozulabilir. Teknoloji devi Apple 2015 yılında Macbook Pro’nun diğer modellerine göre daha ince olması ve tuşların boyutlarının artması için kelebek klavye tasarımını geliştirdi. Ancak geliştirilen bu klavye teknolojisinden faydalanan bazı kullanıcılar bir kere basılan tuşların tekrarlaması veya belirli tuşlardan sesler gelmesi gibi problemlerden şikayetçi. Macbook bilgisayarlarda bulunan yapışkan tuşlar tek tek temizlenerek de Macbook tamiri gerçekleştirilebilir. Fakat klavyenizde tuşların sıkışması ya da tozlanma gibi daha kolay çözülebilen problemler dışında daha karmaşık sorunlar varsa muhtemelen değiştirilmesi gerekir. TKA Bilişim, yaşadığınız problemin durumuna göre Macbook bilgisayarlarınızın klavyelerini tamir ederek veya değiştirerek Macbook tamiri işleminizi gerçekleştirir.

Macbook Sıvı Teması Tamiri

tka apple macbook sıvı teması

Macbook bilgisayarınıza su veya başka bir sıvı döküldüğünde yüksek ihtimalle aniden kapanır. Macbook’unuzda oluşan sıvı hasarı genel olarak klavye, dokunmatik yüzey ve anakarttır.Dizüstü bilgisayarınız ile temas eden sıvı tuşları çalışmayan klavyelere, titreyen ekran görüntülerine, kısa devre yapan anakartlara ve sabit disk hasarlarına yol açarak Macbook tamiri gereksinimine sebep olur. Anakartta oluşan sıvı teması diğer bütün elementleri de etkilediği için bilgisayarınızda arızalara sebebiyet vermesi nedeniyle Macbook tamiri gerektirmesi kaçınılmazdır. Sıvı hasarı, dokunmatik yüzeyin tamamen bozulmasına neden olarak imleci de düzgün çalıştırmaz. Eğer Macbook bilgisayarınız sıvı ile temas ettiyse daha fazla zarar görmemesi için Macbook tamiri yaptırmadan önce şunları yapabilirsiniz;

 • Güç düğmesine basarak bilgisayarınızı hemen kapatın.
 • Macbook’unuzu kapağı açık olacak şekilde ters çevirin.
 • Bilgisayarınızı hava alan sıcak ve kuru bir bölgeye bırakın
 • Bu ilk yardım uygulamalarından sonra uzman ekibimiz ile hizmet verdiğimiz TKA Bilişim’e sayfamızda bulunan telefon numarası veya form aracılığı ile ulaşıp bir an önce Macbook tamiri gereksinimlerinizi karşılayarak cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Macbook Bakım ve Performans Hizmetleri

tka macbook bakımı

Macbook’unuzu bir süre kullandıktan sonra ilk satın aldığınız zamanda olduğu kadar hızlı çalışmadığını fark edebilirsiniz. Bilgisayarınızın istenilen hızda çalışmaması ve performans kaybı yaşaması sizin de işlerinizin yavaşlamasına sebep olurken konforsuz bir kullanıcı deneyimine sebep olur. Macbook’unuz çeşitli nedenlerden dolayı size ayak uyduramıyor olabilir. Mac’iniz eski ya da yetersiz olduğu için RAM miktarı, grafik kartı en son yazılıma yetişemiyor olması bu Macbook tamiri gerektiren sebeplerden biri olarak nitelendirilebilir. Bunun yanında Macbook’unuzda yer alan bileşenlerden birinin arızalı olması bilgisayarınızın performansını düşürebilir. TKA Bilişim, sizlere Mac bilgisayarlarınız için uzman ekibiyle birlikte bakım, performans ve Macbook tamiri hizmetleri sunar. Sayfamızda bulunan ‘’hemen ara’’ butonuna tıklayarak veya iletişim formunu doldurarak Macbook tamiri ihtiyaçlarınız için bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Apple MacBook Yükseltmeleri

Apple MacBook Modelinize göre Ram (bellek) ve HDD (Harddisk) yükseltmesi yapabilir, cihazınızın performansını arttırabilirsiniz. Apple MacBook Air cihazlar için sadece HDD harddisk yükseltmesi yapılabilmekte ve bu yükseltme sadece 2017 öncesi cihazları kapsamaktadır.

MacBook Pro Ram (Bellek) Yükseltmeleri

tka macpro
MacBook Pro
(2008 - 2010)
 • Ram Yükseltilebilir
 • Maksimum Kapasite: 8GB
tka macpro
MacBook Pro
(2011 - 2012)
 • Ram Yükseltilebilir
 • Maksimum Kapasite: 16GB
tka macpro
Retina MacBook Pro
(Late 2012)
 • Ram Yükseltilebilir
 • Maksimum Kapasite: 16GB
tka macpro
Retina MacBook Pro
(2013)
 • Ram Yükseltilebilir
 • Maksimum Kapasite: 16GB
tka macpro
MacBook Pro
(2014)
 • Ram Yükseltilebilir
 • Maksimum Kapasite: 16GB
tka macpro
Retina MacBook Pro
(2015)
 • Ram Yükseltilebilir
 • Maksimum Kapasite: 16GB
tka macpro
Retina MacBook Pro
(2016)
 • Ram Yükseltilebilir
 • Maksimum Kapasite: 16GB
tka macpro
Retina MacBook Pro Touch Bar
(2016)
 • Ram Yükseltilebilir
tka macpro
Retina MacBook Pro
(2017)
 • Ram Yükseltilebilir
 • Maksimum Kapasite: 16GB
tka macpro
Retina MacBook Pro Touch Bar
(2017)
 • Ram Yükseltilebilir

HDD Harddisk Performans Karşılaştırmaları

Mac cihazlarda özellikle Macbook cihazlar için Klasik Sata HDD Harddisk, Fusion Drive HDD Harddisk ve SSD Flash HDD Harddisk performans farklarını sizler için ölçtük.
100% değeri 500 MB/s ile hesaplanmıştır.

Küçük Dosyalar

100 Megabyte (MB) dosyalar ile test edilmiştir. Değerler Saniyedeki Megabyte Hızını göstermektedir. Yüksek olan daha iyidir.

Flash SSD HDD Harddisk
Yazma Hızı(208 MB/s)
Okuma Hızı(140 MB/s)
Fusion Drive HDD Harddisk
Yazma Hızı(127 MB/s)
Okuma Hızı(129 MB/s)
Sata HDD Harddisk
Yazma Hızı(38 MB/s)
Okuma Hızı(38 MB/s)
Büyük Dosyalar

100 Megabyte (MB) dosyalar ile test edilmiştir. Değerler Saniyedeki Megabyte Hızını göstermektedir. Yüksek olan daha iyidir.

Flash SSD HDD Harddisk
Yazma Hızı(440 MB/s)
Okuma Hızı(447 MB/s)
Fusion Drive HDD Harddisk
Yazma Hızı(325 MB/s)
Okuma Hızı(482 MB/s)
Sata HDD Harddisk
Yazma Hızı(173 MB/s)
Okuma Hızı(174 MB/s)

MacBook Pro HDD Harddisk Yükseltmeleri

tka macpro
MacBook Pro
(2008 - 2010)
 • Kapasite Yükseltilebilir
 • SSD Disk Takılabilir
 • Fusion Disk Takılabilir
 • 2 Adet Disk Takılabilir
tka macpro
MacBook Pro
(Mid 2012)
 • Kapasite Yükseltilebilir
 • SSD Disk Takılabilir
 • Fusion Disk Takılabilir
 • 2 Adet Disk Takılabilir
tka macpro
Retina MacBook Pro
(Late 2012)
 • SDD Kapasite Yükseltilebilir
 • Fusion Disk Takılabilir
 • 1 Adet Disk Takılabilir
 • Maksimum Kapasite: 1TB (1000GB)
tka macpro
Retina MacBook Pro
(2013)
 • SDD Kapasite Yükseltilebilir
 • Fusion Disk Takılabilir
 • 1 Adet Disk Takılabilir
 • Maksimum Kapasite: 1TB (1000GB)
tka macpro
MacBook Pro
(2014)
 • SDD Kapasite Yükseltilebilir
 • Fusion Disk Takılabilir
 • 1 Adet Disk Takılabilir
 • Maksimum Kapasite: 1TB (1000GB)
tka macpro
Retina MacBook Pro
(2015)
 • SDD Kapasite Yükseltilebilir
 • Fusion Disk Takılabilir
 • 1 Adet Disk Takılabilir
 • Maksimum Kapasite: 1TB (1000GB)
tka macpro
Retina MacBook Pro
(2016)
 • SDD Kapasite Yükseltilebilir
 • Fusion Disk Takılabilir
 • 1 Adet Disk Takılabilir
 • Maksimum Kapasite: 2TB (2000GB)
tka macpro
Retina MacBook Pro Touch Bar
(2016)
 • SDD Kapasite Yükseltilebilir
 • Fusion Disk Takılabilir
tka macpro
Retina MacBook Pro
(2017)
 • SDD Kapasite Yükseltilebilir
 • Fusion Disk Takılabilir
 • 1 Adet Disk Takılabilir
 • Maksimum Kapasite: 2TB (2000GB)
tka macpro
Retina MacBook Pro Touch Bar
(2017)
 • SDD Kapasite Yükseltilebilir
 • Fusion Disk Takılabilir

MacBook Air HDD Harddisk Yükseltmeleri

tka macair
13 inç MacBook Air
(2008 - 2010)
 • SSD Kapasite Yükseltilebilir
 • Maksimum Kapasite: 960GB
tka macair
MacBook Pro
(2011 - 2012)
 • SSD Kapasite Yükseltilebilir
 • Maksimum Kapasite: 960GB
tka macair
11 inç MacBook Air
(2013 – 2015)
 • SSD Kapasite Yükseltilebilir
 • Maksimum Kapasite: 1TB (1000GB)
tka macair
Retina MacBook Pro
(Late 2010)
 • SSD Kapasite Yükseltilebilir
 • Maksimum Kapasite: 240GB
tka macair
13 inç MacBook Air
(2013 – 2015)
 • SSD Kapasite Yükseltilebilir
 • Maksimum Kapasite: 1TB (1000GB)
tka macair
13 inç MacBook Air
(2015)
 • SSD Kapasite Yükseltilebilir
 • Maksimum Kapasite: 240GB

Macbook Harddisk Tamiri

Bilgisayar üzerindeki verileri saklamak için kullanılan saklama bölümüne harddisk (HDD) adı verilir. Harddiskin arızalanması Macbook dizüstü bilgisayarınızın düzgün çalışmasını engeller. Beklenmedik şekilde kapanan ya da yanıt vermeyen uygulamalar, açılamayan bozuk dosyalar, Mac’in başlamaması gibi donanımla ilgili diğer sorunlara yol açarak Macbook tamiri işlemi gerektirir. Harddisk,dosyalar, belgeler ve verileri kalıcı olarak depolamak için kalıcı bir alan sunar. Ayrıca bilgisayarınıza yüklenen yazılımı ve işletim sistemini de depolar. Harddiskler sürekli kullanım sonucunda arızalanabilir. Oluşacak her türlü arızaya karşı sizin için kıymetli olan verilerinizin güvenliği için yedeklemenizi öneririz. Veri kurtarma, harddisk değişimi gibi işlemleriniz hakkında sayfamızda bulunan formu doldurarak Macbook tamiri hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Macbook Kamera Tamiri

tka apple kamera tamiri

Özellikle son dönemde iş hayatında görüntülü görüşmeler, görüntülü konferanslar oldukça yaygın halde. Mac’inizin kamerasında oluşan bir arıza işerinizin aksamasına sebep olabilir. Apple, görüntülü sohbetlerin ve fotoğraf çekilmenin popülerliği sebebiyle kameraları diğer cihazlarına da entegre etti. Bu tip yerleşik kameralar iyi bir video kalitesi sağlar ancak kamera ana bilgisayar gövdesine entegre olduğu için anakart, işletim sistemi ve yazılım gibi bileşenler arasındaki iletişim zincirinde arıza gerçekleştirme olasılığıyla Macbook tamiri hizmeti gerektirebilir. Kamerada bir sorunla karşılaşıldığında işletim sistemi bağlı kamera yok şeklinde bir hata mesajı verebilir. Bu hata mesajının yanında kamerayı açtığınızda siyah bir arka plan veya bozuk bir görüntü ile de karşılaşabilirsiniz. Bilgisayarlarınızın kamerası ile ilgili bir sorun yaşadığınızda Macbook tamiri için TKA Bilişim’in deneyimli ekibinden yardım alabilirsiniz.

Macbook Şarj Aleti Tamiri

Şarj cihazı elektrik enerjisi kullanarak pili şarj edip gücünü korumaya yardımcı olur. Şarj cihazları dizüstü bilgisayarlarda en çok kullanılan parçalardan biridir. Şarj aletleri tekrar tekrar takıp çıkarıldığı, katlanıp sarıldığı için daha kolay ve hızlı yıpranır. Genellikle en çabuk yıpranan yer bağlayıcı bölgeleridir. Şarj aletiniz bozulmaya başladığını arada sırada pili doldurmama gibi sinyallerle verirken bir anda tamamen arıza da yapabilir. Sorun bağlayıcı bölgenin yıpranmasının dışında güç adaptörü ile de ilgili olabilir. Şarj cihazınızdaki arızaları ısınma problemi ile de fark edebilirsiniz. Böyle bir durumda yapılacak en iyi seçenek ısınan şarj aletini daha büyük Macbook tamiri işlemine yol açmaması için Mac’inizden çıkarmaktır. Sayfamızda bulunan iletişim bilgilerini inceleyip arzu ettiğiniz takdirde sizi aramamız için telefon numaranızı bırakabilir, Macbook tamiri, Macbook Air şarj aleti tamiri ve Macbook Pro şarj aleti tamiri ihtiyaçlarınız için bizden yardım alabilirsiniz.

Macbook Tamir Fiyatları Ne Kadar?

tka personel santral

Macbook tamiri fiyatlarını etkileyen birkaç önemli unsur vardır. Mac’inizde oluşan arızanın hangi parçada olduğu ve arızanın boyutu fiyat üzerinde etkisi olan ilk unsurdur. Başka bir etken ise dizüstü Mac bilgisayarınızın modeli ve yılıdır. Tüm bu elementlerin Macbook tamiri fiyatları üzerinde etkisi olmasının yanında Mac’inizin tamir işlemi için parça değişimi yapılıp yapılmayacağı, ek parça gerekip gerekmediği de fiyatları etkileyen başka bir unsurdur. Bilgisayar mühendislerinden oluşan başarılı kadrosu ile müşteri memnuniyetini baz alan TKA Bilişim çözemediği hiçbir sorun için ücret almaz. Sayfada bulunan formu doldurarak Macbook tamiri işlemlerinizi gerçekleştirmek için bilgi alabilirsiniz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
En Başa Dön