COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Gölbaşı Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Gölbaşı Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

gölbaşı bilgisayar tamiri

Ekran kartı onarımı, MacBook onarımı, NoteBook ekran kartı onarımı, Mac Mini ve iMac tamiri, masaüstü bilgisayar tamiri, oyun bilgisayarı ve render bilgisayar tamiri, Microsoft Surface tamiri, bilgisayar bakımı ve performans hizmetleri, Laptop ve Notebook tamiri, ekran kartı tamiri, anakart tamiri, BGA Reballing işlemleri, Chipset değişimi, BIOS ve IO programlama hizmeti ve Notebook bilgisayar hizmetlerinden oluşan TKA Bilişim hizmetleri, Ankara Gölbaşı bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında da müşterilere özenle sunulmaktadır. Kargo aracılığıyla TKA Bilişim’in İstanbul servis bölgesine ulaştırdığınız her cihaza dikkatli bir şekilde onarım yapmakta ve aynı hassasiyetle sizlere teslim etmekteyiz.

Geniş hizmet seçeneklerinden oluşan bilgisayar tamiri hizmetleri, TKA Bilişim’in teknolojik ekipmanları ve donanımlı laboratuvarlarında özenle gerçekleştirilmektedir.

Hızlı tamir güvencesi veren şubelerimiz ve kalıcı çözümlerimizle müşterilerimizin her zaman %100 memnuniyetine önem vermekteyiz. Ciddi hassasiyet gerektiren elektronik hizmetler kategorisinde bulunan hizmetlerimiz son teknoloji ekipmanlarımızla deneyimli ekibimiz tarafından dikkatle yapılmaktadır. BGA Reballing ve BIOS-IO programlama gibi büyük hassasiyet gerektiren işlemlerde yapılan en ufak bir hata bile anakart üzerinde ciddi sorunlara neden olabilmektedir. Kimi durumlarda amatör servisler tarafından yapılan hatalar nedeniyle anakartınızda oluşacak bir hasar cihazınızın tekrar açılmamasına neden olabilir. Bu nedenle, cihazınız üzerinde hassas işlemler gerektiren elektronik hizmetler TKA Bilişim’in alanında uzman ve deneyimli kadrosuna gönül rahatlığıyla teslim edilebilir.

Gölbaşı bilgisayar tamiri hizmetlerinde de tüm hizmet bölgelerinde olduğu gibi aynı titizlikle çalışan TKA Bilişim kadrosu, müşterilerinin isteklerini ve memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmaktadır.

gölbaşı laptop tamiri

Gölbaşı Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim’in Gölbaşı bilgisayar tamiri hizmetleri tüm bilgisayar markalarını kapsamaktadır. Tüm markalara aynı çalışma anlayışıyla hizmet vermeyi hedefleyen TKA Bilişim, marka seçiciliği yapmadan tüm bilgisayar markalarına bilgisayar tamiri hizmetlerini sunmaktadır.

Gerek anakart tamiri gerek ekran ya da klavye tamiri hizmetleriyle her markanın her model bilgisayarına deneyimli kadrosuyla aynı kalitede hasar giderimi yapılmaktadır.

Apple, Lenovo, Acer, Casper, MSI, Samsung, Dell, Monster ya da Asus gibi aklınıza gelebilecek tüm markalara tamir ve bakım hizmetleri sunan TKA Bilişim, bilgisayar konusundaki profesyonelliğini bu şekilde bir kez daha müşterilerine ispatlamış oluyor.

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

Tüm bilgisayar markalarına aynı kalitede ve kalıcı çözümlerle hizmet veren TKA Bilişim sektörde lider birçok firmanın tamir gereksinimlerini karşılamaktadır. Peki, neden TKA Bilişim’i tercih etmelisiniz?

10 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe kendini ispatlamış olan ve yaptığı işlerle aynı kalitede devam eden TKA Bilişim, profesyonellik konusunda tüm deneyimleri kazanmış ve zamanla müşterilerin ne istediğini kolayca anlayıp çözümleyebilen bir firma haline gelmiştir. Zamanın vermiş olduğu deneyim ve birikimle bilişim sektörünün ve müşterilerinin ihtiyacına göre her türlü hizmeti sağlayıp güvence ve garanti sunmaktadır. TKA Bilişim’in özenle oluşturmuş olduğu uzman ekibi ile işini en iyi bilenlere cihazınızı hiç tereddüt etmeden emanet edebilirsiniz.

tka santral

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Gölbaşı bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında sunulan hizmetler nelerdir? TKA bilişim olarak müşterilerimize hangi garantileri sunuyoruz?

Müşterilerin tüm ihtiyaçlarını ve haklarını güvence altına almayı çalışma anlayışımızın en önemli parçası olarak görmekteyiz. Bu nedenle TKA Bilişim olarak hem Gölbaşı bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında hem de Türkiye’nin birçok yerinde bulunan müşterilerimize birtakım garantiler sunmaktayız.

 • Tüm teknik servis işçiliklerinde 3 ay koşulsuz servis garantisi ve değişen parçalar için 24 aya kadar varan garanti hakkı sunulmaktadır. Ayrıca, şubelerimiz tarafından müşterilere garanti belgesi ve cihaz bandrolü verilmektedir.
 • Sözleşme niteliği taşıyan ve müşteri tarafından imzalanması gereken form, cihazın teslimi sırasında işin bittiğine dair bir gösterge yerine geçmektedir.
 • Cihazınıza yapılan tüm işlemlere yönelik ekibimizce rapor tutulmaktadır ve teslim sırasında bu rapor müşteri tarafından cihazı sağlam aldığına dair imzalanmalıdır.
 • Bildirilen şikâyet haricinde cihazınızda harici bir hasar varsa uzman ekibimizce 12 adımlı bir kontrol ile bu hasar tespit ediliyor ve kayıt altına alınıyor. Eğer sorun var ise tespit edilen hasarlar müşteriye bildiriliyor.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
En Başa Dön