COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Aliağa Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

İzmir'in En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Aliağa Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka lab

TKA Bilişim olarak bünyemizde bulunan uzmanlarımız aracılığıyla siz müşterilerimizin değişen ve artan ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ediyor ve siz müşterilerimize yüksek kaliteye sahip bir deneyim sunmak için çalışıyoruz. Sürekli değişen ve yenilenen teknoloji gereksinimleri ile ilgili uzmanlarımızı ve kendimizi sürekli olarak yeniliyor ve sahip olduğumuz kaliteyi her geçen gün bir ileriye taşıyoruz.

TKA Bilişim bünyesinde verdiğimiz tüm hizmetler bütün bölgelerimiz için geçerlidir.

TKA Bilişim Aliağa bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında verdiğimiz hizmetler beşe ayrılır. Bu hizmetler, VIP hizmetlerimiz, profesyonel hizmetlerimiz, elektronik hizmetler, notebook bilgisayar hizmetleri ve Apple ürünleri hizmetleridir.

Profesyonel olarak verdiğimiz hizmetlerimiz tüm bilgisayar türlerini içermektedir. Bunlar; Laptop ve notebook bilgisayar, masaüstü, oyun bilgisayarı, Render bilgisayarı, Microsoft Surface bilgisayar tamiri hizmetleridir. Ayrıca, tüm bilgisayarlar için bakım ve performans hizmeti de vermekteyiz.

TKA Bilişim Aliağa bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında verdiğimiz elektronik hizmetlerimiz beş alandan oluşmaktadır. Bunlar; ekran kartı tamiri, anakart tamiri, BIOS ve IO Programlama, BGA Reballing, Chipset değişimi hizmetleridir.

Notebook bilgisayar hizmetlerimiz notebook ve laptop için verilmektedir. Bunlar; kasa ve menteşe, ekran, klavye, harddisk, fan ve kamera tamiri hizmetlerimizdir.

Ayrıca, TKA Bilişim Aliağa bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında Apple ürünleri ile ilgili verdiğimiz hizmetler de şu şekildedir: iMac tamiri, MacBook tamiri ve Mac Mini tamiri hizmetleridir.

tka personel

Aliağa Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Kapsamı

TKA Bilişim olarak uzun yıllardır siz müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunma arzusuyla kendimizi geliştiriyoruz. Siz müşterilerimizin zamanlarının ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve bilgisayarlarınızın sağlığını önemsiyoruz. TKA Bilişim Aliağa bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında siz müşterilerimizi rahat ettirmek ve sizlere en doğru şekilde hizmet vermek bizler için oldukça önemlidir. Zamanını ayırmak istemeyen ya da yoğun olan tüm müşterilerimiz için kargolatılan cihazlarına en kısa sürede hizmet veriyor ve müşterilerimize gönderiyoruz. Böylece, müşterilerimize rahat ve kaliteli bir deneyim yaşatıyoruz.

 • İlk olarak, cihazlarınızı teslim alırken sizlere bir form doldurtuyoruz. Bu form, TKA Bilişim ve sizin aranızda bir sözleşme niteliğindedir. Böylece, müşterilerimizin güvencesini sağlamış oluyoruz.

  tka laptop termal macunu

Uygulanan işlemler bittikten sonra cihaz teslim edilirken müşterilerimize yapılan tüm uygulamalar ile ilgili rapor veriyoruz.

Müşterilerimize cihazı sağlam teslim aldıklarına dair bir imza istiyoruz ve formu geri istiyoruz.

 • TKA Bilişim olarak cihazlarınızın sağlığını en az sizin kadar önemsiyoruz. Bu sebeple, cihazlarınızı teslim aldığımızda belirttiğiniz şikayetlerin dışında herhangi bir problem olup olmadığını kontrol edebilmek adına cihazlarınız tam 12 adımlı bir kontrol aşamasından geçiyor. Herhangi bir sorunun tespit edilmesi durumunda müşterilerimiz bilgilendirilir ve kayıt altına alınır. Eğer müşterilerimiz tespit edilen sorunların da düzeltilmesini talep ederse, uzmanlarımız belirtilen sorunlar ile ilgili de işlem gerçekleştirmektedir.
 • TKA Bilişim Aliağa bilgisayar tamiri hizmetlerimiz için tarafımıza kargo ile gönderilen cihazlarınız ile ilgili tüm işlemler için en kısa sürede onarım hizmeti veriyor ve cihazlarınızı sizlere en kısa sürede geri göndermekteyiz.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim bünyemizde sunduğumuz garantiler aşağıdaki gibidir.

 • Cihazlarınızı teslim etmeden önce, arkalarına bir bandrol yapıştırıyoruz.
 • Gerçekleştirilen işlemler sonrasında sizlere garanti belgesi veriyoruz.
 • Cihazlarınıza uygulanan tüm teknik servis işçiliklerinde 3 ay koşulsuz servis garantisi vermekteyiz.
 • Değiştirilen tüm yedek parçalar için sizlere 24 aya kadar varan garanti süresi veriyoruz.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
En Başa Dön