COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Aliağa Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

İzmir'in En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Aliağa Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka lab

TKA Bilişim olarak bünyemizde bulunan uzmanlarımız aracılığıyla siz müşterilerimizin değişen ve artan ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ediyor ve siz müşterilerimize yüksek kaliteye sahip bir deneyim sunmak için çalışıyoruz. Sürekli değişen ve yenilenen teknoloji gereksinimleri ile ilgili uzmanlarımızı ve kendimizi sürekli olarak yeniliyor ve sahip olduğumuz kaliteyi her geçen gün bir ileriye taşıyoruz.

TKA Bilişim bünyesinde verdiğimiz tüm hizmetler bütün bölgelerimiz için geçerlidir.

TKA Bilişim Aliağa bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında verdiğimiz hizmetler beşe ayrılır. Bu hizmetler, VIP hizmetlerimiz, profesyonel hizmetlerimiz, elektronik hizmetler, notebook bilgisayar hizmetleri ve Apple ürünleri hizmetleridir.

Profesyonel olarak verdiğimiz hizmetlerimiz tüm bilgisayar türlerini içermektedir. Bunlar; Laptop ve notebook bilgisayar, masaüstü, oyun bilgisayarı, Render bilgisayarı, Microsoft Surface bilgisayar tamiri hizmetleridir. Ayrıca, tüm bilgisayarlar için bakım ve performans hizmeti de vermekteyiz.

TKA Bilişim Aliağa bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında verdiğimiz elektronik hizmetlerimiz beş alandan oluşmaktadır. Bunlar; ekran kartı tamiri, anakart tamiri, BIOS ve IO Programlama, BGA Reballing, Chipset değişimi hizmetleridir.

Notebook bilgisayar hizmetlerimiz notebook ve laptop için verilmektedir. Bunlar; kasa ve menteşe, ekran, klavye, harddisk, fan ve kamera tamiri hizmetlerimizdir.

Ayrıca, TKA Bilişim Aliağa bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında Apple ürünleri ile ilgili verdiğimiz hizmetler de şu şekildedir: iMac tamiri, MacBook tamiri ve Mac Mini tamiri hizmetleridir.

tka personel

Aliağa Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Kapsamı

TKA Bilişim olarak uzun yıllardır siz müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunma arzusuyla kendimizi geliştiriyoruz. Siz müşterilerimizin zamanlarının ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve bilgisayarlarınızın sağlığını önemsiyoruz. TKA Bilişim Aliağa bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında siz müşterilerimizi rahat ettirmek ve sizlere en doğru şekilde hizmet vermek bizler için oldukça önemlidir. Zamanını ayırmak istemeyen ya da yoğun olan tüm müşterilerimiz için kargolatılan cihazlarına en kısa sürede hizmet veriyor ve müşterilerimize gönderiyoruz. Böylece, müşterilerimize rahat ve kaliteli bir deneyim yaşatıyoruz.

 • İlk olarak, cihazlarınızı teslim alırken sizlere bir form doldurtuyoruz. Bu form, TKA Bilişim ve sizin aranızda bir sözleşme niteliğindedir. Böylece, müşterilerimizin güvencesini sağlamış oluyoruz.

  tka laptop termal macunu

Uygulanan işlemler bittikten sonra cihaz teslim edilirken müşterilerimize yapılan tüm uygulamalar ile ilgili rapor veriyoruz.

Müşterilerimize cihazı sağlam teslim aldıklarına dair bir imza istiyoruz ve formu geri istiyoruz.

 • TKA Bilişim olarak cihazlarınızın sağlığını en az sizin kadar önemsiyoruz. Bu sebeple, cihazlarınızı teslim aldığımızda belirttiğiniz şikayetlerin dışında herhangi bir problem olup olmadığını kontrol edebilmek adına cihazlarınız tam 12 adımlı bir kontrol aşamasından geçiyor. Herhangi bir sorunun tespit edilmesi durumunda müşterilerimiz bilgilendirilir ve kayıt altına alınır. Eğer müşterilerimiz tespit edilen sorunların da düzeltilmesini talep ederse, uzmanlarımız belirtilen sorunlar ile ilgili de işlem gerçekleştirmektedir.
 • TKA Bilişim Aliağa bilgisayar tamiri hizmetlerimiz için tarafımıza kargo ile gönderilen cihazlarınız ile ilgili tüm işlemler için en kısa sürede onarım hizmeti veriyor ve cihazlarınızı sizlere en kısa sürede geri göndermekteyiz.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim bünyemizde sunduğumuz garantiler aşağıdaki gibidir.

 • Cihazlarınızı teslim etmeden önce, arkalarına bir bandrol yapıştırıyoruz.
 • Gerçekleştirilen işlemler sonrasında sizlere garanti belgesi veriyoruz.
 • Cihazlarınıza uygulanan tüm teknik servis işçiliklerinde 3 ay koşulsuz servis garantisi vermekteyiz.
 • Değiştirilen tüm yedek parçalar için sizlere 24 aya kadar varan garanti süresi veriyoruz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
En Başa Dön