COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Bayrampaşa Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka bayrampaşa bilgisayar servisi

Bayrampaşa Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka araç

Ekran kartı tamiri, anakart tamiri, chipset değişimi, yerinde bilgisayar servis hizmeti, laptop klavyesi, kamera, kasa ve fan tamiri, BIOS ve IO programlama hizmeti, BGA Reballing işlemi, oyun bilgisayarı ve render bilgisayar tamiri gibi birçok alanda destek ve onarım hizmeti sağlayan TKA Bilişim, kalıcı ve güvenilir çözümleriyle müşterilerinin ilk tercihi olmuştur.

Anadolu ve Avrupa yakasında sağladığı onarım ve tamir işlemleri geniş bir sahada yürütülmektedir. Avrupa yakasında Bayrampaşa ve komşu ilçelerde müşterilere kalıcı çözümler sunmayı hedefleyen TKA Bilişim Bayrampaşa bilgisayar servisi, son teknoloji ekipmanları ve alanında uzman kadrosuyla her türlü donanımsal ve yazılımsal hasara çözüm üretmektedir.

Bilgisayarların zamansız hasarları birçok kullanıcının en büyük şikâyeti haline gelmektedir. Acil ve kalıcı çözümler arayan her müşteri TKA Bilişim’in bilgisayar servisi hizmetlerini tercih ediyor. Bayrampaşa kapsamında bulunan mahallelere ve çevre ilçelere her türlü onarım hizmeti sağlayan TKA Bilişim, bilgisayarınızın hasarlarına etkili çözümler üretebilecek hizmetlere ve kadroya sahiptir.

Sıkça başvurulan ekran kartı tamiri ve anakart tamiri için alanında uzman bilgisayar mühendislerinden oluşan kadrodan destek alabilirsiniz. Bilgisayar servisi laboratuvarlarımızda büyük ciddiyet ve hassasiyetle çalışan operasyon ekipleri, cihazınızı hiçbir zarar vermeden kısa bir süre içerisinde size teslim etmektedir. Ayrıca, bildirilen hasar haricinde cihazınıza 12 adımdan oluşan bir kontrol işlemi uygulanmaktadır. Eğer farklı bir hasar daha tespit edilirse bu hasar müşteriye bildirilir ve kayıt altına alınır.

Bayrampaşa Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Her müşteriye ulaşmayı hedefleyen ve müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutan bilgisayar servisi hizmetlerimiz tüm markaları kapsamaktadır. Onarım için getirdiğiniz her marka bilgisayarın işlemlerini özenle gerçekleştiren TKA Bilişim bilgisayar servisi, bu konuda deneyimli ekip arkadaşlarıyla çalışmaktadır. Hem masaüstü hem dizüstü olarak her marka cihazınızı Bayrampaşa bilgisayar servisi ekiplerine teslim edebilirsiniz.

tka mac mini onarımı

TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Anadolu ve Avrupa yakasında uzun yıllardır hizmet gösteren TKA Bilişim 10 yılı aşkın süredir sektörde önemli bir konuma sahiptir. Uzun yıllar aynı sektörde çalışmanın vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimiyle sahip olduğu çalışma anlayışı, TKA Bilişim’i rakiplerinden büyük ölçüde ayırmaktadır.

Bu farklılığı ve tecrübeyi olumlu yönde kullanan ve her geçen sürede kendini geliştirmeye aynı hızda devam eden TKA Bilişim, vizyon ve misyonunu gerçekleştirmek için çok uzun yıllardır sektörde adını kalıcı hale getirmiştir. Bilgisayar tamiri ve hasar tespiti konusunda müşterilerin ilk tercihi olan TKA Bilişim, bilgisayar mühendisleri ve alanında uzman profesyonellerle çalışmalarına devam etmektedir.

Müşterilere her türlü etkili çözümü ve garantiyi sunan TKA Bilişim, müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas bir stratejiye sahiptir. Diğer servis noktaları gibi özenle ve dikkatle hizmet sağlayan firmamız, civardaki tüm ilçelerin ve mahallelerin bilgisayar teknik servis sorunlarına hızlı servisiyle müdahale etmektedir. TKA Bilişim’in servis hizmetlerinden faydalanmak ve daha fazla bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel

TKA Bilişim, teknik servis işçilikleri için müşterilerine 3 ay koşulsuz servis garantisi sunmaktadır. Ayrıca, değiştirilen yedek parçalar için 24 aya varan servis garantisi seçeneği de tüm servis bölgelerinde olduğu gibi Bayrampaşa bilgisayar servisi kapsamında da müşterilere sağlanmaktadır. Verilen garanti belgesi ile de TKA Bilişim ayrıcalığıyla haklarınızı belgeli bir şekilde güvence altına alabilirsiniz. Garanti belgesi haricinde cihazınızın arkasına ekiplerimizce bandrol de yerleştirilmektedir.

Garanti kapsamında cihazı teslim ederken sözleşme niteliği taşıyan formun bir tanesi müşteriye verilir ve bu form, teslim esnasında müşteriden geri alınır. Bu işlem, TKA Bilişim’in yapmış olduğu onarım işleminin bitmiş olduğunu göstermektedir. Ayrıca, teslimat sırasında müşteriler servis tarafından verilen raporu imzalayarak cihazlarını sağlam aldıkları bildirimini de yapmaktadır.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
En Başa Dön