COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Osmangazi Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Bursa'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Osmangazi Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

osmangazi bilgisayar tamiri

TKA Bilişim olarak 10 yılı aşkın bir süredir siz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek adına elimizden geleni yapıyoruz. Her gün değişen ve yenilenen teknoloji dünyasını yakından takip ediyor ve kendimizi bir ileriye taşımak için sürekli olarak çalışıyoruz.

Değişen dünya ile birlikte iş alanları da değişiyor ve gün geçtikçe bilgisayarlar hayatımızın merkezine daha da fazla yerleşmeye başlıyor. Bu durumda, biz de siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını yakından takip ediyor ve doğabilecek problem için de araştırıyor, öğreniyor ve kendimizi geliştiriyoruz.

TKA Bilişim olarak siz müşterilerimiz için en iyisini sunmayı çalışıyoruz ve ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Bursa Osmangazi bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında da tüm müşterilerimize, 10 yılı aşkın deneyimimizle en kaliteli şekilde bir hizmet sunuyoruz.

TKA Bilişim Osmangazi bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında verdiğimiz hizmetlerimiz beşe ayrılmaktadır. Bunlar; VIP hizmetlerimiz, elektronik hizmetlerimiz, notebook ve laptop bilgisayar hizmetlerimiz, profesyonel hizmetlerimiz ve Apple ürünleri hizmetlerimizdir.

osmangazi bilgisayar tamiri

Osmangazi bilgisayar tamiri kapsayan hizmetlerimizden biri olan elektronik hizmetlerimiz bilgisayarların en önemli parçalarından ekran kartı ve anakart tamiri, BIOS ve IO Programlama, Chipset değişimi ve BGA Reballing hizmetlerinden oluşmaktadır. İnce işçilik ve uzmanlık gerektiren bu işler, uzmanlarımızın uzun yıllar süren tecrübeleri ile birlikte kaliteli ve titiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca, laptop ve notebook bilgisayar kullanıcılarının en çok karşılaştığı problemler için de, sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Bu hizmetler; laptop ve notebook kasa ve menteşe tamiri, ekran tamiri, klavye tamiri, harddisk tamiri, fan tamiri ve kamera tamiri hizmetlerimizdir.

TKA Bilişim Osmangazi bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında da birçok bilgisayar modeli için hizmet vermekteyiz.

 • Laptop ve notebook tamiri
 • Masaüstü bilgisayar tamiri
 • Oyun bilgisayarı tamiri
 • Render bilgisayar tamiri
 • Microsoft Surface tamiri
Ayrıca, tüm bu bilgisayarlar için bakım ve performans hizmetleri de vermekteyiz.

Günümüzde kullanımının artması ve müşterilerimizin tamir hizmetleri ile ilgili endişelerini biliyoruz. TKA Bilişim, Apple ürünlerinde sizlere titiz ve kaliteli bir tamir hizmeti sunmaktadır. Bünyemizde, iMac tamiri, MacBook tamiri ve Mac Mini tamiri yapılmaktadır.

laptop ekran kartı tamiri

Osmangazi Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim olarak her gün kendimizi daha da geliştirmek için çalışıyoruz. Değişen ihtiyaçlarınıza en doğru bir şekilde hizmet verebilmek adına sürekli olarak araştırıyoruz.

Değişen ve yenilenen iş alanları, ilgi alanları ve birçok konunun bilgisayar seçimlerinizi etkilediğini biliyor ve farklı model ve markalarda bilgisayar arayışa girdiğinizi biliyoruz.

Farklı model ve markalar ile ilgili sizlere en doğru şekilde yardımcı olabilmek adına gelişmeleri yakından takip ediyor ve kendimizi gün geçtikçe bir ileriye taşıyoruz.

Kendini sürekli geliştiren ve bir ileriye taşıyan TKA Bilişim Osmangazi bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında tüm markalara hizmet verilmektedir. Tüm müşterilerinin endişelerini anlıyor ve onlara güvenebilecekleri kaliteli ve hızlı tamir hizmeti vermektedir.

laptop tamiri ve bakımı

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim bünyesinde müşterilerimizi güvence altına almak ve onlara iyi bir deneyim sunarak referanslarına sahip olmak bizim için oldukça önemlidir. TKA Bilişim’inde uyguladığımız prosedürler ve hizmetler sizler için bir tercih sebebidir.

İlk olarak, siz müşterilerimizi güvence altına almak için cihazlarınızı teslim alırken siz müşterilerimize TKA Bilişim ve sizin arasında sözleşme niyetine geçecek bir form doldurtmaktadır. Bu form esas olarak siz müşterilerimize verilmektedir. Cihaz üzerinde gerekli işlemler tamamlandıktan sonra yapılan tüm işlemler tarafınıza bildirilmektedir ve raporlanmaktadır. Ardından, cihazınızı sağlam teslim aldığınıza dair onay için tekrar imzanızı istemekteyiz.

Cihazlarını kargo ile TKA Bilişim bünyemize göndere, kaliteli ve güvenebilecekleri bir hizmet almak isteyen tüm müşterilerimiz için cihazlarının tamiri en kısa sürede gerçekleştirilerek geri kargoya verilmektedir. Ayrıca, getirdiğiniz cihazların durumunu kontrol etmek için, iletilen şikayetler dışında cihazlarınızın üzerinde 12 aşamalı bir inceleme yapılmaktadır. Bu inceleme ve kontroller sırasında başka herhangi bir sorun bulunursa, sizlere bildirilmektedir. Tüm işlemler kayıt altına alınmaktadır. Daha sonra, bulunan sorunları çözmemizi istemeniz durumunda uzmanlarımız bu konuda da sizlere yardımcı olmaktadırlar.

bilgisayar çağrı merkezi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim olarak müşterilerimize yalnızca hizmet sürecinde değil hizmet sonrasında da güvenceler sunuyoruz. Değiştirilen parçalarınız, yapılan teknik işlemler gibi birçok konuda sizlere destek oluyoruz. Uzun yıllar boyu edindiğimiz tüm tecrübelerimizi nitelikli uzmanlarımız tarafından sizlere sunuyoruz.

Titiz işçiliklerle yapılan hizmet süreci ve kaliteli parçalar kullanmamız ile sizlerin TKA Bilişim’den mutlu ayrılmanız bizim için önceliktir.

Bu nedenle, yalnızca aldığınız hizmette değil hizmet sonrasında da sizlere garantiler veriyoruz. Böylelikle, gönül rahatlığıyla TKA Bilişim’i seçebilir ve herhangi bir problemle karşılaşmanız durumunda sizlere sunduğumuz garantiler ile bizlere ulaşabilirsiniz.

 • Öncelikle, cihazlarınızı tamir ettiğimizi belirtmek ve sizlere garanti sunabilmek amacı ile cihazlarınızın arkasına bandrol yapıştırıyoruz. Ardından ise sizlere yapılan işlemler ile ilgili garanti belgesi veriyoruz. Böylelikle hem sizi hem de cihazınızı güvence altına almayı hedefliyoruz.

Uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen hizmetlere bağlı olarak verilen garantilerimiz aşağıdaki gibidir.

 • Yapılan tüm teknik işçilikler ile ilgili sizlere 3 ay koşulsuz servis garantisi vermekteyiz.
 • Ayrıca, değişen tüm yedek parçalarınız için de sizlere 24 aya kadar varan garanti süresi veriyoruz.
Tüm garantiler TKA Bilişim Osmangazi bilgisayar tamiri hizmetlerimizi de kapsamaktadır.
Hem sizin hem de cihazınızın güvenliği için siz de TKA Bilişim’i seçin!

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
En Başa Dön