COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Osmangazi Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Bursa'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Osmangazi Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

osmangazi bilgisayar tamiri

TKA Bilişim olarak 10 yılı aşkın bir süredir siz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek adına elimizden geleni yapıyoruz. Her gün değişen ve yenilenen teknoloji dünyasını yakından takip ediyor ve kendimizi bir ileriye taşımak için sürekli olarak çalışıyoruz.

Değişen dünya ile birlikte iş alanları da değişiyor ve gün geçtikçe bilgisayarlar hayatımızın merkezine daha da fazla yerleşmeye başlıyor. Bu durumda, biz de siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını yakından takip ediyor ve doğabilecek problem için de araştırıyor, öğreniyor ve kendimizi geliştiriyoruz.

TKA Bilişim olarak siz müşterilerimiz için en iyisini sunmayı çalışıyoruz ve ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Bursa Osmangazi bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında da tüm müşterilerimize, 10 yılı aşkın deneyimimizle en kaliteli şekilde bir hizmet sunuyoruz.

TKA Bilişim Osmangazi bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında verdiğimiz hizmetlerimiz beşe ayrılmaktadır. Bunlar; VIP hizmetlerimiz, elektronik hizmetlerimiz, notebook ve laptop bilgisayar hizmetlerimiz, profesyonel hizmetlerimiz ve Apple ürünleri hizmetlerimizdir.

osmangazi bilgisayar tamiri

Osmangazi bilgisayar tamiri kapsayan hizmetlerimizden biri olan elektronik hizmetlerimiz bilgisayarların en önemli parçalarından ekran kartı ve anakart tamiri, BIOS ve IO Programlama, Chipset değişimi ve BGA Reballing hizmetlerinden oluşmaktadır. İnce işçilik ve uzmanlık gerektiren bu işler, uzmanlarımızın uzun yıllar süren tecrübeleri ile birlikte kaliteli ve titiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca, laptop ve notebook bilgisayar kullanıcılarının en çok karşılaştığı problemler için de, sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Bu hizmetler; laptop ve notebook kasa ve menteşe tamiri, ekran tamiri, klavye tamiri, harddisk tamiri, fan tamiri ve kamera tamiri hizmetlerimizdir.

TKA Bilişim Osmangazi bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında da birçok bilgisayar modeli için hizmet vermekteyiz.

 • Laptop ve notebook tamiri
 • Masaüstü bilgisayar tamiri
 • Oyun bilgisayarı tamiri
 • Render bilgisayar tamiri
 • Microsoft Surface tamiri
Ayrıca, tüm bu bilgisayarlar için bakım ve performans hizmetleri de vermekteyiz.

Günümüzde kullanımının artması ve müşterilerimizin tamir hizmetleri ile ilgili endişelerini biliyoruz. TKA Bilişim, Apple ürünlerinde sizlere titiz ve kaliteli bir tamir hizmeti sunmaktadır. Bünyemizde, iMac tamiri, MacBook tamiri ve Mac Mini tamiri yapılmaktadır.

laptop ekran kartı tamiri

Osmangazi Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim olarak her gün kendimizi daha da geliştirmek için çalışıyoruz. Değişen ihtiyaçlarınıza en doğru bir şekilde hizmet verebilmek adına sürekli olarak araştırıyoruz.

Değişen ve yenilenen iş alanları, ilgi alanları ve birçok konunun bilgisayar seçimlerinizi etkilediğini biliyor ve farklı model ve markalarda bilgisayar arayışa girdiğinizi biliyoruz.

Farklı model ve markalar ile ilgili sizlere en doğru şekilde yardımcı olabilmek adına gelişmeleri yakından takip ediyor ve kendimizi gün geçtikçe bir ileriye taşıyoruz.

Kendini sürekli geliştiren ve bir ileriye taşıyan TKA Bilişim Osmangazi bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında tüm markalara hizmet verilmektedir. Tüm müşterilerinin endişelerini anlıyor ve onlara güvenebilecekleri kaliteli ve hızlı tamir hizmeti vermektedir.

laptop tamiri ve bakımı

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim bünyesinde müşterilerimizi güvence altına almak ve onlara iyi bir deneyim sunarak referanslarına sahip olmak bizim için oldukça önemlidir. TKA Bilişim’inde uyguladığımız prosedürler ve hizmetler sizler için bir tercih sebebidir.

İlk olarak, siz müşterilerimizi güvence altına almak için cihazlarınızı teslim alırken siz müşterilerimize TKA Bilişim ve sizin arasında sözleşme niyetine geçecek bir form doldurtmaktadır. Bu form esas olarak siz müşterilerimize verilmektedir. Cihaz üzerinde gerekli işlemler tamamlandıktan sonra yapılan tüm işlemler tarafınıza bildirilmektedir ve raporlanmaktadır. Ardından, cihazınızı sağlam teslim aldığınıza dair onay için tekrar imzanızı istemekteyiz.

Cihazlarını kargo ile TKA Bilişim bünyemize göndere, kaliteli ve güvenebilecekleri bir hizmet almak isteyen tüm müşterilerimiz için cihazlarının tamiri en kısa sürede gerçekleştirilerek geri kargoya verilmektedir. Ayrıca, getirdiğiniz cihazların durumunu kontrol etmek için, iletilen şikayetler dışında cihazlarınızın üzerinde 12 aşamalı bir inceleme yapılmaktadır. Bu inceleme ve kontroller sırasında başka herhangi bir sorun bulunursa, sizlere bildirilmektedir. Tüm işlemler kayıt altına alınmaktadır. Daha sonra, bulunan sorunları çözmemizi istemeniz durumunda uzmanlarımız bu konuda da sizlere yardımcı olmaktadırlar.

bilgisayar çağrı merkezi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim olarak müşterilerimize yalnızca hizmet sürecinde değil hizmet sonrasında da güvenceler sunuyoruz. Değiştirilen parçalarınız, yapılan teknik işlemler gibi birçok konuda sizlere destek oluyoruz. Uzun yıllar boyu edindiğimiz tüm tecrübelerimizi nitelikli uzmanlarımız tarafından sizlere sunuyoruz.

Titiz işçiliklerle yapılan hizmet süreci ve kaliteli parçalar kullanmamız ile sizlerin TKA Bilişim’den mutlu ayrılmanız bizim için önceliktir.

Bu nedenle, yalnızca aldığınız hizmette değil hizmet sonrasında da sizlere garantiler veriyoruz. Böylelikle, gönül rahatlığıyla TKA Bilişim’i seçebilir ve herhangi bir problemle karşılaşmanız durumunda sizlere sunduğumuz garantiler ile bizlere ulaşabilirsiniz.

 • Öncelikle, cihazlarınızı tamir ettiğimizi belirtmek ve sizlere garanti sunabilmek amacı ile cihazlarınızın arkasına bandrol yapıştırıyoruz. Ardından ise sizlere yapılan işlemler ile ilgili garanti belgesi veriyoruz. Böylelikle hem sizi hem de cihazınızı güvence altına almayı hedefliyoruz.

Uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen hizmetlere bağlı olarak verilen garantilerimiz aşağıdaki gibidir.

 • Yapılan tüm teknik işçilikler ile ilgili sizlere 3 ay koşulsuz servis garantisi vermekteyiz.
 • Ayrıca, değişen tüm yedek parçalarınız için de sizlere 24 aya kadar varan garanti süresi veriyoruz.
Tüm garantiler TKA Bilişim Osmangazi bilgisayar tamiri hizmetlerimizi de kapsamaktadır.
Hem sizin hem de cihazınızın güvenliği için siz de TKA Bilişim’i seçin!

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
En Başa Dön