COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Buca Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

İzmir'in En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Buca Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka lab

Bilgisayar Anakart Tamiri Buca

Bilgisayar anakartları, bilgisayarların tüm devrelerinin üzerinde yer aldığı ve bu parçalar arasındaki iletişimi sağlayan elektronik devrelerdir. Anakartlar, bilgisayarların en önemli bileşenlerinin başında yer alırlar. Baskılı devre kartları olarak da bilinen anakartlara, bilgisayarların ana beyni demek son derece yerinde olacaktır. Anakartlar veri akışını sağlarlar. Bu nedenle de bilgisayarların en önemli parçasıdır. Anakartlar, işlevleri ve bilgisayarların en önemli parçası olduğu nedeniyle de en pahalı parçasıdır.

Bilgisayar arızalarında bilgisayar sahiplerinin bilgisayarlarını açıp tamir etmeye çalışmaları son derece risklidir. Aynı şekilde yetersiz ve uzman olmayan kişilerden tamir desteği istenmesi de oldukça risklidir. Ancak TKA Bilişim’in Buca bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında anakart arızaları garantili şekilde onarılır.

TKA Bilişim, Buca bilgisayar tamiri hizmetleri bünyesinde; bilgisayar anakartı sorunlarını uzman ve güvenilir kadrosuyla en düşük maliyetle en iyi şekilde çözümler. Bilgisayar anakart arızaları gibi durumlarda, TKA Bilişim olarak, Buca bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında öncelikle testler yaparak sorunu belirleriz. Bu testler sonucu ya anakart değiştirilir ya da tamir edilerek sorun giderilir.

TKA Bilişim, Buca bilgisayar servisi tamiri hizmetleri bünyesinde özenli şekilde uyguladığı testler ile önce sorunu belirler. Sonrasında ise soruna en iyi çözüm yolunu bularak en kısa zamanda ve en uygun fiyatla sorununuzu çözer. TKA Bilişim, Buca bİlgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında sizlere sadece şikayetiniz konusuda değil, 12 adımlı bir kontrolle başka sorunlar olup olmadığı konusunda da bilgi verir. Böylece ileride doğabilecek başka sorunlar da önceden belirlenerek, daha büyük sorun ve kayıpların önüne geçilmiş olur.

tka dizüstü bilgisayar tamiri

Bilgisayar Chipset Tamiri Buca

TKA Bilişim tarafından bilgisayarlarda bulunan chipsetler bir başka deyişle yonga setleri de tamir edilmektedir. Yonga setleri ya da chipsetler, anakartın beyni konumunda yer alan entegre devrelere verilen isimdir. Chipset adı verilen bu entegre devreler tüm işlemleri denetleme işlevine sahiptir. Chipsetler, bilgisayarların hızı, özellikleri, kalitesi konusunda çok büyük bir öneme sahiptir.

TKA Bilişim Buca bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında chipset tamiri büyük bir özen ve titizlikle yapılır adresinize hızla kargolanır. Buca bilgisayar tamiri tarafından bilgisayarlarınızda 12 adımdan oluşan teknik kontroller yapılır ve bilgisayarınızda mevcut tüm arızalar saptanır. Müşteri şikayetleri dışında halen mevcut ancak fark edilmeyen arızalar belirlendiği gibi, ileride çıkması olası arızalar da belirlenebilir. Her türlü donanımsal ve yazılımsal hatalar sonucu oluşan sorunların çözümü için TKA Bilişim’in deneyimli ve işinin uzmanı olan personeli ile hizmet vermektedir. Bilgisayarlarınızda oluşabilecek tüm arızalar için uzman ekibi ile TKA Bilişim, İzmir Buca bilgisayar tamir hizmetleri bünyesinde size en iyi çözümü sunar.

Dizüstü Bilgisayar Ekran Tamiri Buca

Dizüstü bilgisayarlar modern hayatta vazgeçilmez cihazlardandır. Gerek kişisel kullanımlar gerekse kurumsal kullanıcılar tarafından taşınabilir ve hafif olmaları, zaman ve mekandan bağımsız olarak kullanılabilme özellikleri nedeniyle tercih edilirler.

Dizüstü bilgisayarınızda ekran kartının yanması, ekran kırılmaları, lekeler, invertör arızaları ve ölü piksel hataları görülebilir. TKA Bilişim profesyonel ekibi ile tüm sorunları hızlı şekilde belirler ve giderir.

TKA Bilişim’in deneyimli ve alanında ileri eğitime sahip ekibi; dizüstü bilgisayar ekran sorunlarınıza sorunların bir daha tekrarlanmamasını da sağlayacak şekilde çözüm üretir.

tka termal macun

Dizüstü Bilgisayar Tamiri Buca

Dizüstü bilgisayarlarda da anakart, chipset ve ekran arızaları görülmektedir. Tüm bu arızaların giderilmesi için TKA Bilişim olarak sizlere Buca bilgisayar tamir hizmetleri bünyesinde güler yüzlü ve profesyonel mühendis kadromuz ile hızlı, güvenilir ve garantili servis hizmeti veririz. İşinize ve şirketinize katma değer sağlarız. TKA Bilişim, tüm sorunlarınız için daima yanınızdadır.

tka laptop ekran tamiri

Diğer Servis Hizmetlerimiz

  Bilgisayar tamiri ve bilgisayar servisi
 • iMac tamiri
 • MacBook tamiri
 • Mac mini tamiri
 • Laptop tamiri
 • Masaüstü tamiri
 • Oyun bilgisayarı tamiri
 • Render bilgisayar tamiri
 • Microsoft surface tamiri
 • Bakım ve performans hizmetleri
 • BIOS ve IO programlama
 • BGA Reballing
 • Laptop kasa ve menteşe değişimi
 • Laptop klavye tamiri
 • Laptop harddisk tamiri
 • Laptop fan tamiri
 • Laptop kamera tamiri

tka laptop ekran tamiri

Hangi Marka Bilgisayarların Tamir İşlemlerini Gerçekleştiriyoruz?

Buca bilgisayar tamiri kapsamında aşağıda belirtilen bilgisayar markalarının tamir işlemleri gerçekleştirilir.

Acer Teknik Servis

Acer bilgisayarlar popüler bilgisayarlardır. TKA Bilişim Buca bilgisayar tamir hizmetleri içerisinde garantili ve hızlı şekilde tamir edilmektedir.

Apple Teknik Servis

Apple cihazlar şık ve aranan cihazlar olup, teknik servisimizde özenle ve garantili şekilde tamir edilmektedirler.

Asus Teknik Servis

Asus cihazlar uzun yıllardır tercih edilen cihazlardandır. Bu cihazlarda oluşan arızalar da TKA Bilişim tarafından profesyonel ellerde tamir edilmektedir.

Dell Teknik Servis

Dell marka cihazlar da beğenilen ve popüler cihazlardır. Her türlü teknik sorun, servisimizde hızlı ve etkin şekilde giderilmektedir.

HP Teknik Servis

HP markası geniş ürün yelpazesine sahip bir marka olup, en popüler markalardandır. Tüm bilgisayar cihazları garantili şekilde onarılarak sorunlar giderilmektedir.

Lenovo Teknik Servis

Lenovo son yıllarda tercih edilen ürünleri ile tercih edilen markalardan biri olmuştur. Her türlü teknik sorun TKA Bilişim tarafından çözümlenmektedir.

Casper Teknik Servis

Casper marka bilgisayar ve tabletler rağbet gören cihazlardır. Müşterilerimizi memnun edecek tamir ve çözümler deneyimli ekibimiz tarafından sunulmaktadır.

Mac Teknik Servis

Mac bilgisayarlar, kullanıcılar için vazgeçilmez ve tutkuya dönüşen cihazlardır. Kalitesi ve şıklığına layık şekilde TKA Bilişim Buca bilgisayar tamir hizmetleri kapsamında onarılarak garantili şekilde müşteriye teslim edilir.

tka anakart tamiri

Packard Bell Teknik Servis

Packard Bell bilgisayarları uzun yıllardır beğenilen ve tercih edilen cihazlardır. TKA Bilişim olarak Packard Bell markalı tüm bilgisayarlarınız için teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Samsung Teknik Servis

Samsung marka bilgisayarlar, çeşitli ürün yelpazesi ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Samsung bilgisayarlarınızda meydana gelebilecek her türlü teknik sorun TKA Bilişim tarafından hızlıca çözümlenmektedir.

Sony Vaio Teknik Servis

Klasik ve popüler markalardan olan Sony Vaio, TKA Bilişim Buca bilgisayar tamir hizmetleri bünyesinde garantili şekilde tamir edilmektedir.

Toshiba Teknik Servis

Uzun yıllardır tercih edilen cihazlar üreten Toshiba bilgisayarlar da Buca bilgisayar tamiri, bilgisayar teknik servisi tarafından yüz güldüren şekilde hızlı ve garantili olarak tamir edilmektedir.

tka anakart tamiri

Buca En İyi Bilgisayar Tamir Servisi TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim, Buca bilgisayar tamir hizmetleri bünyesinde titiz ve özenli bir şekilde eğitimli ve uzman bir kadro ile hizmet sunar. Bilgisayar ve diğer cihazların tamiri TKA Bilişim tarafından, Buca bilgisayar tamir hizmetleri olarak belirttiğimiz şekilde disiplinli ve ciddi şekilde gerçekleştirilir. Tamir için kargo ile teslim alınan cihazlarda müşteri bir form imzalar. Bu formlar, sözleşme niteliğindedir. Formun biri tamir öncesi müşteriye gönderilir ve cihaz müşteri tarafından tamir için kargolanır. Cihazın kargolanırken tamir işleminin bittiğini göstermek için bu formlar, müşteriden geri alınır.

Müşteri tarafından bildirilen şikayet dışında 12 aşamalı bir kontrol yapılır ve başka bir sorun olup olmadığı belirlenir, varsa müşteriye bildirilir ve kaydedilir. Bir sorunun çözümü diğerinin çözümüne bağlanarak müşteriye zorluk çıkarılmaz. Yapılan işlemlerin neler olduğuna dair cihaz müşteriye teslim edilirken TKA Bilişim tarafından bir rapor verilir. Teslimat aşamasında müşteri, cihazı sağlam teslim aldığına dair bir teslim belgesi imzalar. Bu ciddiyet, disiplin, özen ve profesyonel çalışma; Buca bilgisayar tamir hizmetleri için TKA Bilişim’i tercih etmeniz için en önemli sebeplerdir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli işler çıkarmak asli ilkemizdir. TKA Bilişim, Buca bilgisayar tamir hizmetleri kapsamında her bilgisayarla ilgili her türlü sorununuz için sizinledir.

tka santral

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim tüm teknik servis işçiliklerinde 3 ay koşulsuz servis garantisi vermektedir. Değişen yedek parçalarda 24 aya kadar varan garanti süresi veren TKA Bilişim Buca bilgisayar tamir hizmetleri bünyesinde cihazın arkasına bandrol yapıştırmakta ve garanti belgesi vermektedir. Hızlı ve etkin çözümler sunan TKA Bilişim Buca bilgisayar tamir hizmetleri kapsamında bilgisayarla ilgili tüm sorunlarınız en kısa sürede çözümlenir ve bilgisayarlarınız hızlı bir şekilde adresinize kargolanır.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
En Başa Dön