COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Gaziosmanpaşa Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka gaziosmanpaşa bilgisayar servisi

Gaziosmanpaşa Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka araç servis

Yerinde Bilgisayar Servisi

TKA Bilişim olarak, yerinde bilgisayar servisi hizmeti sunuyoruz. Bu sayede, bilgisayarınızı servise götürme ve alma problemini ortadan kaldırıyoruz. İletişim formu veya telefon üzerinden alacağınız randevularla, talep ettiğiniz gün ve saatte hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Apple Ürünleri Tamiri

Apple’ın kullanıcılar tarafından çokça tercih edilen dizüstü modeli olan Macbook’lar, uzun süreli kullanım halinde arızalanabiliyor. Gaziosmanpaşa bilgisayar servisi hizmetlerimiz arasında Macbook tamiri ve Mac Mini tamiri hizmeti mevcut. Aynı zamanda, iş dünyasında ve bireysel kullanıcılar arasında çok sevilen masaüstü modeli iMac de uzman ekibimiz tarafından ilk günkü gibi sorunsuz çalışır hale getirilebiliyor.

Laptop Tamiri – Notebook Tamiri

Hem performans hem de pratik kullanım konusunda makul bir seçenek olan dizüstü bilgisayarlar gittikçe daha çok tercih ediliyor. TKA Bilişim Gaziosmanpaşa bilgisayar servisi her marka ve model bilgisayar için donanımlı teknik ekibiyle onarım hizmeti veriyor.

tka laptop termal macun

Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Masaüstü bilgisayarlar uzun kullanım ömürleri ve yüksek performanslarıyla bilinirler. Fakat kullanıma bağlı olarak zamanla onarım gerektirecek arızalar verebilirler. Arızaya göre onarım ya da parça değişimi gerekebilir. TKA Bilişim üç ay işçilik garantisiyle en kaliteli, uzun ömürlü ve iki yıla kadar garantili yedek parçaları müşterilerine sunar.

Oyun Bilgisayarı Tamiri

Oyuncuların kasma donma olmadan yüksek performansla oyun oynamaları için özel olarak geliştirilen cihazlara oyun bilgisayarı adı verilir. Bu bilgisayarlar uzun süreli yüksek performans göstermeyi hedefledikleri için arızalanabilirler. Gaziosmanpaşa bilgisayar servisi hizmetleri arasında oyun bilgisayarı tamiri de mevcuttur.

Render Bilgisayar Tamiri

Hazırlanan işlenmemiş modellerin görüntü olarak dışarıya aktarılma işlemi işlemciyi yorar. Bu işlemi hızlıca gerçekleştirmek için render bilgisayarı kullanılır. Bu cihazlar bakım gerektiren hassas makinelerdir ve titiz bir servis hizmeti gerektirir.

tka personel

Microsoft Surface Tamiri

2012 yılında piyasaya sürülen Surface cihazlar hem iş dünyasında hem de bireysel kullanıcılar arasında tercih ediliyor. Laptop, tablet ve 2’si 1 arada olmak üzere üç ayrı model olan cihazların her biri ayrı bir uzmanlık gerektiriyor. Gaziosmanpaşa bilgisayar servisi Surface cihazların tamirini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor.

Bakım ve Performans Hizmetleri

Bilgisayarın stabil olarak yüksek performans gösterebilmesi için donanımın ve yazılımın sorunsuz ve uyum içinde çalışması gerekir. Bu yüzden cihazların düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Bilgisayarın performansını arttırmak için de çeşitli işlemler yapılır.

Ekran Kartı Tamiri

Bilgisayarın en hayati parçalarından biri ekran kartıdır. Tamirinin titizlikle yapılması gerekir. Yapılacak bir hata daha büyük sorunlara sebep olabilir. Bu yüzden Gaziosmanpaşa bilgisayar servisi tecrübeli ve yetkin ekibiyle ekran kartı tamirini özenle yapar.

Anakart Tamiri

Anakart, bilgisayarın en önemli parçalarını üzerinde barındıran önemli bir donanımdır. Kullanıma ya da üreticiye bağlı olarak arızalanabilir. Anakart arızası çeşitli şekillerde kendini belli eder.

BIOS ve IO Programlama

BIOS, kullanılan işletim sistemi ile bilgisayarın donanımı arasında bir arabulucu görevi görür. Bilgisayardaki bazı arızalar BIOS kaynaklı olabilir. Bunun için BIOS programlama gerekebilir. Bilgisayarın çevre birimleri olan klavye, yazıcı gibi parçaların sorunlarını gidermek için IO programlama gerekebilir.

tka anakart tamiri

BGA Reballing

BGA devresindeki topların değiştirilmesine reballing adı verilir. Bazı arızalarda bu işlem gerekir. Lehimlenmiş olan bir toplar ısı yardımıyla eriitilir. Tamiri maksimum seviyede titizlik gerektirir.

Chipset Değişimi

Chipset değişimi özellikle dizüstü cihazların bazı arızaları için gereken bir çözümdür. Bu işlem üst düzey bir hassasiyet gerektirir çünkü yapılacak bir hata geri dönülmez sonuçlar doğurabilir. Gaziosmanpaşa bilgisayar servisi chipset değişimi için en uygun yerdir.

Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri

Laptop kasalarının darbe sonucu çatlaması ya da kırılması sıkça görülen bir durumdur. Laptop kapağının kapanıp açılması da uzun süre kullanımda menteşe arızası sonucunu doğurabilir. Gaziosmanpaşa bilgisayar servisi hizmetleri arasında kasa ve menteşe tamiri de mevcuttur.

Laptop Ekran Tamiri

Bilgisayar ekranı darbeler sebebiyle kırılabildiği gibi ekran kartındaki ya da diğer parçalardaki arızalar sebebiyle de bozuk görüntü verebilir. Arızanın durumuna göre ekran panelinin değişimi ya da ekran kartının onarılması gerekebilir. Uzman ekiplerimiz tarafından en doğru teşhis konularak ekran kartı tamiri gerçekleştirilir.

Laptop Klavye Tamiri

Klavye, bilgisayarda kullanıcının en çok dokunduğu kısımdır. Tuş boşlukları sebebiyle hassas bir bölümdür. Bu yüzden pek çok sebeple tamir edilmesi gerekebilir.

Laptop Harddisk Tamiri

Bilgisayar verileri HDD ya da SDD harddisklerde depolar. Harddisk hassas bir parçadır. Darbeden hatta dışarıdan gelen yüksek sesten bile etkilenebilir. Tamiri ve kayıp dosyaların geri getirilmesi titizlikle yürütülen bir işlemdir.

Laptop Fan Tamiri

Bilgisayarın stabil performans göstermesi için, yüksek performansla uzun süre çalışan parçaların soğutulması gerekir. Bu görevi gören fan birçok sebeple çalışmaz hale gelebilir. Fanın düzgün çalışmaması çok büyük problemler doğurabilir. Gaziosmanpaşa bilgisayar servisi uzman ekipleri ile fan tamirini gerçekleştirmektedir.

tka nükleon

Laptop Kamera Tamiri

Dizüstü bilgisayar kamerası virüs, sürücünün güncel olmaması ya da donanımdaki bir arıza sebebiyle çalışmayabilir. Bu durumda problemin kaynağının bulunması ve sorunun giderilmesi gerekir.

Gaziosmanpaşa Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Gaziosmanpaşa bilgisayar servisi olarak TKA bilişim marka ve model ayırt etmeden her soruna müdahale edebilecek tecrübeli ekiplere sahiptir. Hizmet verdiğimiz markalardan bazıları şunlardır:

Acer Apple Asus
Dell HP Lenovo
Casper MSI Packard Bell
Samsung Sony Vaio Toshiba
Macbook iMac Macbook Air

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim İstanbul’da ortalama 1 iş gününde onarım hizmeti vermektedir. Elbette bunu 10 yılı aşkın tecrübesi, donanımlı teknik ekibi ve yetkin mühendis kadrosuyla yapmaktadır.

Cihazla ilgili şikayet alındıktan sonra 12 aşamalı bir kontrol yapılır. Bu aşamalarda başka bir problem görülürse derhal müşteriyle paylaşılır.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel santral

En kaliteli yedek parçaları seçerek yaptığımız parça değişimlerinde iki yıla kadar garanti veriyoruz. Cihazınızı size teslim ederken ayrıntılı bir rapor veriyoruz. Teslim sırasında hem cihazın arkasına bir bandrol takıyor hem de size garanti belgesi sunuyoruz.

Cihazınızı alırken size bir sözleşme niteliğinde bir form veriyor ve cihazınızı sağlam teslim ettikten sonra formu geri alıyoruz.

Servis hizmetinden sonra desteğimizi sonlandırmıyoruz. Her teknik servis işçiliğimizden sonra üç ay boyunca garanti veriyoruz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
En Başa Dön