COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Özlücü Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Bursa'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Özlücü Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

bursa bilgisayar tamiri

On yılı aşkın bir süredir Türkiye’nin tüm noktalarında bilgisayar tamiri denince akla gelen en güvenilir yer TKA Bilişim’dir. TKA Bilişim’in İstanbul merkezinden sunduğu Bursa Özlüce bilgisayar tamiri hizmetleri, Bursa ve çevresindeki tüm illere kaliteyi ulaştırmaktadır. İstanbul merkezimizden sunulan Bursa Özlüce bilgisayar tamiri hizmetleri, bilgisayarınızda meydana gelen tüm arızalara çözüm sunmaktadır. Bilgisayarınızda hasar ve bilgisayarınızın markası fark etmeksizin TKA Bilişim’in Bursa Özlüce Bilgisayar tamiri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. TKA Bilişim’in İstanbul merkezinden sunduğu Bursa Özlüce bilgisayar tamiri hizmetleri sayesinde bilgisayarınızdaki hasarları kalıcı bir şekilde çözebilirsiniz.

Bilgisayar Chipset Tamiri Bursa Özlüce

Chipsetler, bilgisayarınızda bulunan ekran kartı ve anakartı üzerinde bulunan unsurlardır. Chipset tamiri oldukça zor bir işlemdir. Piyasada chipset tamiri iddia eden birçok yerde, chipsetlerinize yalnızca ısıtma işlemi uygulanır. Isıtma işlemi, kısa vadeli çözümler sunsa da uzun vadede bilgisayarınızdaki hasarın büyümesine neden olur. Chipset tamiri konusunda TKA Bilişim’in İstanbul merkezinden sunulan Bursa Özlüce bilgisayar tamiri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bilgisayar Harddisk Tamiri Bursa Özlüce

Bilgisayarınızda bilgilerin depolandığı birim harddisklerdir. Harddisklerin tamiri özen ve dikkat ister. Harddisk tamiri yapan kişilerin alanında uzman olması gerekir; alanında uzman kişiler tarafından yapılan harddisk tamiri, bilgisayarınızda geri dönüşü olmayan hasarlara neden olur.

Bilgisayar Fan Tamiri Bursa Özlüce

Bilgisayarlarınızın işlem yaparken ürettiği ısının azaltılmasını sağlayan fanlar, cihazlarınızın düzgünce çalışabilmesi için hayati önem arz etmektedir. Bilgisayar fanlarının bozulma nedenleri çok çeşitlidir. Bilgisayar içinde biriken pislikler, bilgisayar sistemine sızan virüsler ve düzgün çalışmayan işlemciler; bilgisayar fanlarının bozulmasına neden olur. Bilgisayar fanlarınızdaki hasarların kalıcı olarak çözülmesi için TKA Bilişim uzmanlarına güvenebilirsiniz.

bursa laptop bakımı

Bilgisayar Ekran Tamiri ve Değişimi Bursa Özlüce

Ekran kararmaları, ekran donmaları ve ölü piksel hataları bilgisayar kullanım deneyiminizi olumsuz yönde etkiler. Her markanın bilgisayar ekranlarının kendine has bir yapısı vardır; bu nedenle bilgisayar ekran tamiri yapan kişilerin, bilgisayarınızın marka ve modeline hakim olması gerekir. Bilgisayar ekranlarındaki hasarlar büyük boyutta ise ekran ve menteşe değişimi yapmanız gerekebilir. Hangi marka bilgisayara sahip olursanız olun TKA Bilişim’in İstanbul merkezinden sunduğu Bursa Özlüce bilgisayar tamiri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bilgisayar Anakart Tamiri Bursa Özlüce

Bilgisayar anakartları, cihazlarınızın sorunsuz çalışması açısından hayati öneme sahiptir. Düzgün bir biçimde tamir edilmeyen bilgisayar anakartları, cihazınızın tüm çalışma performansını olumsuz yönde etkiler; bu nedenle bilgisayar anakartlarının alanında uzman çalışanlar tarafından tamir edilmesi gerekir. Bilgisayar anakartlarının eskisi gibi hatta eskisinden daha da iyi performans göstermesini istiyorsanız, TKA Bilişim uzmanlarından yardım alabilirsiniz.

Virüs ve Casus Yazılım Sorunları Bursa Özlüce

Bilgisayarınızın işlem merkezlerinden biri olan RAM ve SSD performansı zaman içerisinde yetersiz kalabilir, daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bilgisayarınıza RAM ve SSD yükseltme işlemi yapılırken, bu unsurların bilgisayarınızla uyumlu olup olmayacağı konusuna dikkat edilmelidir. TKA Bilişim’e RAM ve SSD yükseltme işlemleri için başvurduğunuzda, alanında uzman olan çalışanlarımız, hangi RAM ve SSD’lerin bilgisayarınızın çalışma performansını artıracağı konusunda araştırma yaptıktan sonra RAM ve SSD yükseltme işlemini gerçekleştirirler.

RAM ve SSD Yükseltme Bursa Özlüce

Bilgisayarınızın işlem merkezlerinden biri olan RAM ve SSD performansı zaman içerisinde yetersiz kalabilir, daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bilgisayarınıza RAM ve SSD yükseltme işlemi yapılırken, bu unsurların bilgisayarınızla uyumlu olup olmayacağı konusuna dikkat edilmelidir.

bursa laptop bakımı

Özlüce Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

On yılı aşkın bir süredir bilgisayar tamirinde, müşterilerine kalite sunan TKA Bilişim ekiplerinin tamamı alanında uzman çalışanlardan oluşur. Bilgisayarlarınızda meydana gelen hasarların tamamı birbiriyle benzer olmadığı gibi her bilgisayarın da tamir işlemleri aynı şekilde yapılamaz. İstanbul’dan sunulan TKA Bilişim Bursa Özlüce bilgisayar tamiri hizmetleri, tüm markaları kapsamı altına alır. Bilgisayarınızın markası ne olursa olsun, TKA Bilişim’e Bursa Özlüce bilgisayar tamiri için başvurabilirsiniz.

bursa ankart tamiri

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

 • Yıllardır Türkiye’nin birçok noktasına İstanbul merkezinde hizmet götüren TKA Bilişim, Bursa Özlüce bilgisayar tamiri hizmeti ile Bursa ve çevresindeki illeri kalite ve uzmanlıkla buluşturmak amacıyla her ilden başvuru kabul etmektedir.
 • TKA Bilişim’in İstanbul merkezinden sunduğu Bursa Özlüce bilgisayar tamiri hizmetleri eğer bilgisayarınızdaki hasarları gidermekte başarısız olursa, sizlerden hiçbir ücret talep etmeyiz.
 • TKA Bilişim’in İstanbul’da gerçekleştirdiği Bursa Özlüce bilgisayar tamiri işlemleri, 1 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Bilgisayarınızdaki tamir işlemleri tamamlandıktan sonra cihazınız kargoya verilir. Cihazınızın elinize ulaşma süresi kargo yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.
 • TKA Bilişim’in İstanbul merkezinde gerçekleştirilen Bursa Özlüce bilgisayar tamiri işlemleri, sizin haklarınızı korumak adına TKA Bilişim tarafından garanti kapsamına alınır.
 • TKA Bilişim’in İstanbul’dan sunduğu Bursa Özlüce bilgisayar tamiri hizmetinden bilgisayarınızdaki her hasar için yararlanabilirsiniz.
 • TKA Bilişim’in İstanbul merkezine yapılan Bursa Özlüce bilgisayar tamiri başvuruları sonrasında, sizlere bir form imzalatılır; imzaladığınız bu form sözleşme niteliği taşır.
 • İstanbul merkezimize Bursa Özlüce bilgisayar tamiri başvurusu yaptığınızda, bilgisayarınız on iki adımlık bir kontrol testinden geçirilir. Yapılan bu kapsamlı test sayesinde bilgisayarınızda oluşabilecek tüm hasarları önceden öğrenip önlem alabilirsiniz.
 • TKA Bilişim’in İstanbul’dan sunduğu Bursa Özlüce bilgisayar tamiri hizmetinden yararlanırken, bilgisayarınızda yapılan tüm işlemleri size rapor eder; bu sayede bilmediğiniz ve izin vermediğiniz hiçbir işlem cihazınıza uygulanmaz.

bursa laptop teknik servisi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

 • On yılı aşkın bir süredir sektörde hizmet veren TKA Bilişim, İstanbul merkezlerinde gerçekleştirdiği Bursa Özlüce bilgisayar tamiri işlemlerinde, uzmanlığı garanti eder.
 • TKA Bilişim’in İstanbul merkezinde gerçekleştirilen Bursa Özlüce bilgisayar tamiri teknik işlemlerinin tamamı için müşterilere 3 ay garanti verir.
 • İstanbul merkezlerimize Bursa Özlüce bilgisayar tamiri başvurusu yaptığınız cihazınızda meydana gelen hasarlar eğer büyük boyutta ise parça değişimi yapılır. Yapılan parça değişimi işlemleri, 24 aya varan garanti süresine tabi tutulur.
 • TKA Bilişim’n İstanbul merkezinde gerçekleştirdiği Bursa Özlüce bilgisayar tamiri işlemleri sonrasında, ilk olarak bilgisayarınızın arkasına bandrol yapıştırılır ardından bilgisayarınızı teslim alırken sizlere bir garanti belgesi sunulur; bu sayede Bursa Özlüce bilgisayar tamiri hizmetinden yararlandıktan sonra haklarınız koruma altına alınmış olur.
Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
En Başa Dön