COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Ayaş Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Bilişim çağında yaşamamız dolayısıyla artık bilgisayarlar hayatımızda önemli bir yere sahip olmuştur. Bazen çeşitli sebeplerden dolayı birçok işimizi halletmemizi sağlayan bilgisayarlarımız bozulup arızalanabiliyor. Bu gibi durumlarda servis ekiplerinin yardımına gereksinim duyuyoruz. TKA Bilişim ve uzman ekibi ile tüm servis noktalarımızda olduğu gibi Ayaş bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında da hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetimiz sayesinde sorunlarınıza çözüm sağlıyoruz. En büyük önceliğimiz siz müşterilerimizin memnuniyeti olduğundan sadece sorununuzu çözmekle kalmıyor, daha sonrasında benzer bir problem yaşamanızın da önüne geçiyoruz.

tka nükleon bga reballing

Ayaş Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

Bilgisayarınız arızalandığında, hem taşıma sorunu olduğundan evinize yakın hem de kaliteli hizmet veren bir servise götürmek istersiniz. Ayaş bilgisayar tamiri hizmetlerimiz, sizi bilgisayar taşıma zahmetinden kurtararak TKA Bilişim’in sağladığı kargo hizmeti sayesinde işinizi kolaylaştırıyor. Aynı zamanda vakit kaybı yaşamadan işinin uzmanları tarafından sorununuz kalıcı bir şekilde çözülmüş oluyor.

Ayaş bilgisayar tamiri hizmetlerimiz, bilgisayarınızın hem donanım ve yazılım ile alakalı problemleriyle ilgilenmekte hem de bütün marka ve modeller için bilgisayar tamiri yapmaktadır. Bunun yanı sıra TKA Bilişim, çözemediği bir sorun olduğu takdirde müşterilerinden ücret talep etmeme güvencesi de vermektedir.

Elektronik hizmetlerimiz;

Ekran kartı tamiri, anakart tamiri, BIOS ve IO programlama, BGA Reballing ve Chipset değişiminden oluşmaktadır.

Profesyonel hizmetlerimiz

arasında Laptop-Notebook, masaüstü bilgisayar, oyun bilgisayarı, Render bilgisayarı ve Microsoft Surface tamiri yer almaktadır. Bunun yanında Apple ürünleri tamiri kapsamında da Mac Mini, MacBook ve iMac tamiri yapılmaktadır. Notebook bilgisayar hizmetlerimiz bünyesinde de kasa ve menteşe tamiri, Laptop ekran, klavye, Harddisk, fan ve kamera tamiri servisimiz bulunmaktadır.

laptop tamiri ankara

Ayaş Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Evinizde, iş yerinizde ya da okulunuzda bulunan bilgisayarlarınız için servis hizmeti talebi oluşturabilirsiniz. TKA Bilişim ekibi olarak Ayaş bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında tüm marka ve model bilgisayarlarınıza onarım ve bakım yapma hizmeti sağlıyoruz. Üst düzey ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimizle bilgisayarınızın her türlü sorununu çözüyoruz.

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

Günümüzde, sayesinde her işimizi hallettiğimiz bilgisayarlarımızı güvenebileceğimiz bir servise emanet etmek zor olabilir. Bu nedenle cihazınızı emanet ettiğiniz teknik ekip, işinin ehli olmalıdır. Aksi halde bilgisayarınızdaki arıza daha kötü bir duruma bile gelebilir. Bu noktada 10 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren TKA Bilişim olarak farkımızı ortaya koyup, gerek uzman ekibimizle gerekse kullandığımız profesyonel ekipmanlarla sorununuzu kısa bir süre içerisinde çözüyoruz. Bunun yanında en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla size sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin tüm onarım sürecinde memnun olması bizim için büyük bir önem taşımaktadır.

ayaş bilgisayar servisi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Sizlere hizmet verdiğimiz 10 yılı aşkın süre boyunca bilgisayarınızın donanımsal ve yazılımsal problemlerini çözmek için faaliyet gösteriyoruz. Bununla birlikte sizler için güven içerisinde çalışabilmek amacıyla çeşitli garantiler de sağlıyoruz.

Müşterilerimiz için koşulsuz 3 ay olacak şekilde bir servis garantisi temin etmekteyiz. Bu garanti, sizlere sunduğumuz tüm teknik servis işçilikleri için geçerlidir. Ayrıca 24 aya kadar geçerliliği bulunan, değişen yedek parçalarınız için de bir garanti süremiz bulunmaktadır. Bununla birlikte sizlere sağladığımız hizmetlere yönelik olarak bilgisayarınızın arkasına bandrol yapıştırıp garanti belgesi de vermekteyiz.

Cihazınızı size teslim ettiğimizde imzalanan ve sözleşme niteliği taşıyan bir form bulunmaktadır. Formlardan birini işlemimizin bittiğini göstermek amacıyla sizlere verip cihazınızı teslim aldığınızda ise geri alıyoruz.

Aynı zamanda teslim sırasında verdiğimiz raporlardan bir diğeri de süreç içerisinde uyguladığımız tüm işlemlerle alakalıdır. Cihazınızı teslim ederken sizden bu rapor için cihazı teslim aldığınıza dair bir imza atmanızı talep etmekteyiz.

Bunun dışında 12 aşamadan oluşan bir kontrol işlemimiz de bulunmaktadır. Bu aşamalarda bize ilettiğiniz sorununuz haricinde başka bir sorun olduğu sonucuna ulaşırsak durumu tarafınıza bildirip biz de tespit edilen arızayı kayıt altına almaktayız.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
En Başa Dön