COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Çeşme Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

İzmir'in En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

10 yılı aşkındır kaliteli hizmetin adresi olan TKA Bilişim, kargo yoluyla sağladığı Çeşme bilgisayar tamiri ile kalıcı bir çözüm süreci sunmaktadır. Ayrıca bilgisayar mühendislerinden oluşan uzman kadrosuyla cihazlarınız için profesyonel destek sağlamaktadır.

tka lab

Günümüz dünyasının vazgeçilmezi haline gelen bilgisayarlar, birer makine olmalarına karşılık aynı insan gibi organlara sahiptir. Bu anlamda düzgün ve düzenli bir bakıma ihtiyaç duyan bu cihazlar için TKA Bilişim olarak en iyi Çeşme bilgisyar tamiri hizmetini vermekteiz. Teknoloji firmaları arasında verdiği hizmet kalitesiyle ön plana çıkan markamız, bilgisayarlarınızın her türlü arıza ve problemlerine el atmaktadır.

Kir, toz ya da başka dış etkenlerden etkilenebilen bu hassas cihazlarda, en ufak hatalar çok büyük arızalara sebep olabilmektedir. Bu sorunların önüne geçmek adına özellikle sağladığımız düzenli fan bakımı sayesinde, pek çok donanımsal sıkıntının önüne geçilmektedir.

Bu anlamda bilgisayarınızı genel bir analizden geçiren TKA Bilişim, Çeşme bilgisayar tamiri hizmeti ile gerekli yazılımları güncelleyerek anakart problemlerine de çözüm üretmektedir. Sadece İstanbul’da şubesi olan firmamız, Çeşme’den kargoyla alım kabul etmektedir. Özellikle bilgisayar performansı açısından önemli olan anakart ne kadar sağlıklı bir durumda ise bilgisayarınız da o kadar güvende olacaktır.

bilgisayar servisi

Bilgisayar Anakart Tamiri Çeşme

Anakart tamir ve bakımı, bilgisayarın en önemli donanım parçası olarak görülmesinden dolayı birinci plandadır. Pek çok sistemin özelliğini barındıran bu parçanın hata vermesi halinde, geçmişe göre artık daha teknolojik çözümler üretilmiştir. Bu anlamda en donanımlı Çeşme bilgisyar tamiri hizmetini veren firmamız, anakart tamiriniz için gerekli kontrolleri sağlamakta ve son çare olarak kart sistemi değişimine başvurmaktadır.

Anakart üzerinde ses kartı, ekran kartı, işlemci, sabit disk ve Ram gibi önemli denetçiler bulunmaktadır. Bu sistemler dahilinde pek çok arıza meydana gelebilmektedir. Her birinin ayrı bir sebebi olabileceği bu problemlerin genel olarak kaynağı, cihazın bir darbe alması ya da üzerine sıvı dökülmesi şeklinde olmaktadır.

Bilgisayar Chipset Tamiri Çeşme

Anakart denilince cihazda beyin görevi gören chipset, orada bulunan entegre devrelere verilen isim olarak geçmektedir. Yonga seti de denilen bu bölge, aslında gerçekleşen tüm işlemleri denetleyen denetçi görevini görmektedir. Tüm bilgisayarların mutlaka senede bir kez klasik bir bakıma girmesi gerekmektedir.

Zaman içinde oluşan toz vb. maddeler, bilgisayarlardaki hava sirkülasyonunu etkilemeye başlamakta ve fanları zorlamaktadır. Görevini düzgün yapamayan fanlar ise ihtiyaç duyulan soğutmayı sağlayamadığı için bilgisayarlar yavaşlamakta ve çeşitli donmalar meydana gelmektedir. Yaşanan bu durum ile bilgisayarınızda performans kayıpları yaşamanız çok büyük bir ihtimaldir.

Hatta cihazda yaşanan bu geç algılama ile ileride ekrana hiç görüntü gelmeyebilir ve dönüşü olmayan durumlara yol açabilmektedir. Eğer siz de bu keskin sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız TKA Bilişim olarak Çeşme bilgisayar tamiri hizmetimizden faydalanabilir ve cihazınızı rutin bir bakıma sokabilirsiniz. Cihazınızı, bize kargolamanız yeterli olacaktır.

oyun bilgisayarı tamiri

Dizüstü Bilgisayar Ekran Tamiri Çeşme

Gündelik hayatta en çok kullanılan araçlardan olan bilgisayarlarda, yaşanan en büyük sorunlardan biri ekranlar olmaktadır. Şüphesiz en fazla kırılan ve bozulan parçalar olan bilgisayar ekranları için TKA Bilişim bünyesinde garanti bir Çeşme bilgisayar tamiri hizmeti vermekteyiz. Orijinal parçalar kullanan firmamız ile siz de bilgisayarlarınız için ister ekran onarımı isterseniz de değişim yapabilirsiniz.

Özellikle yapılan tamirlerin başında gelen ekran çatlamaları ile birlikte en yaygın olan bir diğer sorun ise ekran kararması olmaktadır. Dizüstü bilgisayarların ekran camları oldukça ince ve hassas olduğu için daha çabuk etkilenebilmektedir. Üzerinde sadece bir film olan bu ekranlar, çok kolay hasar alabilir. Kargo yoluyla verdiğimiz Çeşme bilgisayar tamiri hizmetimiz ile önce dizüstü bilgisayarınızın ekran çeşidi için doğru bir analiz yapılır. LCD veya LED ekran olabilen bu camlarda, cihazın modeline uygun bir onarım yapılarak ihtiyaca yönelik işlemler gerçekleştirilir.

Dizüstü Bilgisayar Tamiri Çeşme

TKA Bilişim, Çeşme bilgisayar tamiri hizmetinde sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile bilişim alanında öncü bir kimliğe sahiptir. Bu anlamda bilgisayar tamiri için her zaman işinin ehli çalışanlardan oluşan bir kadrosu bulunmaktadır. Özellikle ekstra bir dikkat gerektiren dizüstü bilgisayarlar için yapılacak onarım ve bakımlarda, doğru müdahale önem kazanmaktadır.

İstanbul’da bulunan ve uzman kişilerden oluşan ekibimiz sayesinde her türlü sistemsel veya donanımsal sorunlarınız için detaylı bir çözüm süreci oluşturduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu sayede sadece var olan hatalar ortadan kaldırılmaz, aynı zamanda gelecekte oluşabilecek gizli problemlerin de önüne geçilmektedir.

Hangi Marka Bilgisayarların Tamir İşlemlerini Gerçekleştiriyoruz?

Firmamız, İzmir Çeşme bilgisayar tamiri için kargo dahilinde tüm bilgisayar markalarında hizmet vermektedir. İstanbul’da bulunan şubelerimizde, tamir işlemi gerçekleştirilmektedir. Onarım ve bakım sağladığımız markalardan bazıları şu şekilde sıralanmaktadır.

tka anakart tamiri

Acer Teknik Servis

Acer markasına ait özel olarak oluşturulan ekibimiz, yaşanan herhangi bir donanımsal veya sistemsel probleme karşı profesyonel destek sağlamaktadır.

Apple Teknik Servis

Günümüz dünyasındaki teknolojide büyük bir payı olan Apple marka bilgisayarlarınız için oluşabilecek her türlü hata ve arızalara yönelik Çeşme bilgisyar tamiri hizmeti vermekteyiz.

Asus Teknik Servis

Asus bilgisayarlar için tüm bakım ve onarım hizmetlerini sağlayan uzman kadromuz ile profesyonel bir çözüm süreci sağlanmaktadır.

Dell Teknik Servis

Markaya ait oluşturulan destek ekibi sayesinde ekran, anakart ve chipset gibi her alandan bilgisayar tamiri için çözümler sunulmaktadır.

HP Teknik Servis

Çeşme bilgisayar tamiri alanında hizmet veren HP teknik servisimiz, yaşadığınız donanımsal ya da sistemsel hatalar için destek vermektedir.

Lenovo Teknik Servis

Lenovo markasındaki bilgisayarların onarımına yönelik kalıcı çözümler sağlamakta ve uzman kadromuzla gerekli analizleri gerçekleştirmekteyiz.

Casper Teknik Servis

Ofis ve ev dahil olmak üzere her alanda kullanılan bir marka olan Casper bilgisayarlarınız için garantili bir Çeşme bilgisayar tamiri hizmeti vermekteyiz.

MacBook Teknik Servis

Popüler markalar arasında yer alan Macbook cihazlarda kalıcı ve kaliteli bir çözüm süreci sunmaktayız.

tka anakart tamiri

Packard Bell Teknik Servis

İş dünyasında özellikle tercih edilen Packard Bell marka bilgisayarlar için gerekli analizler yapılmakta ve ihtiyaca yönelik bir çözüm stratejisi belirlenmektedir.

Samsung Teknik Servis

Dünyada en çok kullanılan markalar arasında yer alan Samsung bilgisayarlara yönelik detaylı onarım hizmeti vermekte ve keskin bir çözüm süreci belirlemekteyiz.

Toshiba Teknik Servis

Marka alanında uzman ekibimiz ile sadece anlık hata ayıklaması yapmamakta, aynı zamanda gelecekte oluşabilecek problemlere yönelik önlem almaktayız.

Çeşme En İyi Bilgisayar Tamir Servisi TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Uzun senelerdir alanında kaliteli hizmetin öncüsü olan TKA Bilişim ile geçici değil, kalıcı çözümlere kavuşacağınızı bilmenizi isteriz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, dürüst bir hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlamda şeffaf bir alışveriş sağlanarak müşterilere etik bir fiyat politikası sağlanır.

tka santral

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim Çeşme bilgisayar servisi ile müşterilerin haklarını da garanti altına almaktadır. Cihaz üzerine alınan şikayetler 12 adımlı bir kontrolden geçirildiği gibi, ana problem dışında başka sıkıntının olup olmadığı da kontrol edilmektedir. Ekstra sorun tespiti halinde kayıt altına alınarak müşteriye bildirilmektedir. Firmamızın sunduğu garanti hizmetleri aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • Servis işçilikleri için koşulsuz olarak 3 ay boyunca servis garantisi.
 • Onarımı yapılan cihazlar için bandrol ve garanti belgesi teslimi
 • Cihazın tamir için alımında ve onarım sonrası tesliminde form imzalanmaktadır. Bu sayede onarıma dair müşteriden onay alınmaktadır.
 • İstanbul dahilinde onarım süresi ortalama 1 iş günüdür. Kargoyla yapılan tamirlerde süre değişebilmektedir.
 • Yedek parçaların değişmesi halinde 24 aya kadar garanti süresi verilmektedir.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
En Başa Dön