COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Günyüzü Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Eskişehir'in En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Günyüzü Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

eskişehir bilgisayar tamiri

Bilgisayarlar, hemen hemen herkesin hayatında önemli bir yere sahiptir. Bakım ve onarım ise bilgisayarlar için hayati önem taşımaktadır. Her biri alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz, bilgisayarlarınızın tüm problemlerini çözüme kavuşturmak için hizmetinizdedir. 10 yılı aşkın süredir bilgisayar ile ilgili alanlarda hizmet veren TKA Bilişim;

 • VIP hizmetler
 • Apple ürünleri tamiri
 • Profesyonel hizmetler
 • Elektronik hizmetler
 • Notebook bilgisayar hizmetleri

sizlere sunmaktadır. TKA Bilişim Günyüzü bilgisayar tamiri hizmeti ile karşılaştığınız tüm sorunlara hızlı ve kaliteli çözüm sunmaktadır.

eskişehir chipset tamiri

Karşılaştığınız problemi çözüme kavuşturan TKA Bilişim ekibimiz, yapılan bakım ve onarımın yanında, daha sonraki zamanlarda başka sorunlarla karşılaşmamanız adına; 12 adımı içeren ek kontroller yapmaktadır. Bu kontroller sonucu farklı problemlerle karşılaşılırsa, bu sorun size rapor edilir ve bu sorun kayıt altında tutulur. Bu sorunu size bildirdikten sonra, dilerseniz karşılaşılan sorunu çözüme kavuşturulur veya mevcut sorunu çözerek cihazınızı size teslim ederiz.

Günyüzü Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Gelişen dünyada bilgisayarlar, hayatımızda vazgeçilmez bir noktadırlar. Piyasada ihtiyaca ve zevke göre birçok marka ve model bulunmaktadır. Fakat çoğu tercihimize yönelik seçtiğimiz bilgisayarlar birtakım problemler doğurabilir. Bu durumda karşılaştığınızda TKA Bilişim Günyüzü bilgisayar tamiri hizmetine başvurmanız, cihazınız için alınan en doğru karar olacaktır.

TKA Bilişim ailesi olarak ürününüzün marka ve modeli ne olursa olsun, tüm bakım ve onarım hizmetini garantili ve güvenilir şekilde sizlere sunmaktayız.

eskişehir laptop ekran değişimi

Neden TKA Bilişim?

Bilgisayar kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte bilgisayarların bakım ve onarım ihtiyacı da önemli oranda artmıştır. Cihazı ile alakalı problem yaşayan kişilerin tercihi ise alanında uzman kişiler olmuştur. TKA Bilişim olarak, bilgisayarınızın sorunu ne olursa olsun profesyonel çalışanlarımız sayesinde sorunuz hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

Her model ve markayı uygun, bütün bakım ve onarım hizmetlerini uzman ekiplerimizce sunan TKA Bilişim, cihazınızın onarımını ortalama 1 iş günü gibi bir sürede gideriyor. Böylece cihazınızı çok kısa sürede teslim alabiliyorsunuz. Eğer İstanbul dışındaysanız ve cihazınız bizim güvencemizde ise; o zaman cihazınızı, kargo süresini de hesaba katarak teslim alabilirsiniz.

TKA Bilişim’in uzmanlarına ürününüzü teslim ederken sizlere sözleşme niteliğinde bir form imzalatıyoruz. Bu sözleşme sayesinde tüm haklarınız korunmaktadır. TKA Bilişim Günyüzü bilgisayar tamiri hizmeti altında cihazınız gerekli bakım ve onarımı yapıldıktan sonra sizlere teslim edilmektedir. Teslim sırasında cihazınız üzerine yapılan tüm işlemler sizlere ayrıntılı bir şekilde raporlanıyor. Son olarak; cihazınızı sağlam bir şekilde teslim alınırken işlem başında size verilen formu imzalı bir şekilde sizden teslim alıyoruz. Böylece TKA Bilişim güvencesi ile cihazını teslim alıyorsunuz.

eskişehir bilgisayar servisi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim bilgisayar tamiri hizmeti olarak, marka ve model fark etmeden her türlü bakım ve onarım hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Profesyonel ekiplerimizce sunulan hizmetler ise belirli garanti çerçevesinde sizlere sunulmaktadır. 10 yılı aşkın süredir hizmet vermekten olan TKA Bilişim ailesi olarak önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir. Tüm cihazlarınız emin ellerde, güvence altındadır.

Alanında uzman ekiplerimiz cihazınızın tüm sorunlarını en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktadır. TKA Bilişim çalışanlarımız onarımı ve bakımı yapılmış cihazınızı bandrollü ve garanti belgesi ile birlikte sizlere teslim ediyor. Bu sayede cihazınız herhangi bir sorun durumuzda karşılaşma olasılığına karşı garantimiz altında bulunuyor.

Sizlere sunulan garanti kapsamında; yapılan tüm işçiliklerde 3 ay koşulsuz servis garantisi sunulmaktadır. Ayrıca, eğer cihazınızda uzmanlarımız tarafından değiştirilen parçalar için ise 24 aya kadar olan garanti sunulmaktadır. Cihazınız TKA Bilişim güvencesi ile garanti altına alınmaktadır.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
En Başa Dön