COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Karşıyaka Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

İzmir'in En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Karşıyaka Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

imac tamiri

Karşıyaka bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında bilgisayarınızın ihtiyaç duyabileceği tüm donanım sorunlarına çözüm sunulmaktadır. Performans düşüklüklerinden donanım arızalarına kadar bilgisayarların yoğun kullanımdan dolayı bozulan parçalarının tamiri ve değişimi de dahil olmak üzere, Karşıyaka bilgisayar tamiri hizmet kataloğu bireysel veya kurumsal kullanıcının karşılaşabileceği her türlü sorun için çözümler sunmaktadır.

Kişisel veya profesyonel amaçlarla kullanılan notebook-laptop bilgisayarlarla ilgili karşılaşılan arıza ve problemlere ilişkin sunduğumuz tamir hizmetleri aşağıdaki gibidir:

iMac Tamiri Karşıyaka

TKA Bilişim İzmir Karşıyaka hizmetlerimiz kapsamında, iMac’inizle karşılaşabileceğin tüm problemlere çözümler sunuyoruz. Apple ürünlerinin normal bilgisayar ürünlerine oranla daha az kullanıldığı günümüzde iMac cihazınızın karşılaşabileceği tüm yazılım ve donanım sorunlarını çözüyoruz. Eğer çözemediğimiz bir sorun olursa hiçbir ücret alınmamaktadır

Macbook Tamiri Karşıyaka

Birbirinden farklı Apple ürünlerinden biri olan macbookların, onarım, bakım ve performans hizmetleri TKA Bilişim Karşıyaka bilgisayar servisi hizmetleri kapsamındadır. Macbook hizmetlerimize örnek olarak:
 • Macbook kasa ve menteşe tamiri
 • Macbook adaptör tamiri
 • Macbook ekran tamiri
 • Macbook klavye tamiri
 • Macbook bakım ve performans hizmetleri
 • Macbook kamera tamiri
 • Macbook şarj aleti tamiri
Hizmetleri verilebilir. Daha birçok farklı sorunun çözüm hizmetini sunuyoruz.

imac tamiri

Mac Mini Tamiri Karşıyaka

Mac mini lerde en sık karşılaşılan sorunlar, sıvı teması, ekran kartı arızası, darbeye bağlı arızalar, yanlış bellek yapılandırması, sistem çakışması, yazılım sorunları gibi sorunlardır. Karşıyaka ilçesine sağladığımız bilgisayar hizmetleri, son teknoloji bilgisayar bakım ve onarım laboratuvarlarımızda çalışan becerikli ve deneyimli Apple uzmanlarımız yardımı ile yapılmaktadır. Hizmetlerimiz dahilinde mac mini cihazlarınızın karşılaşabileceği tüm sorunlara doğru ve kesin çözümler sunmaktayız.

Masaüstü Bilgisayar Tamiri Karşıyaka

Masaüstü bilgisayarlar gerek bireysel gerekse kurumsal kullanımda çokça tercih edilmektedir. Masaüstü bilgisayarlardan beklenen sorunsuz ve yüksek performans vererek çalışmasıdır. Ancak uzun süreli veya yoğun kullanım sonucu masaüstü bilgisayarlarda sorunlar çıkmaktadır. Karşıyaka bilgisayar tamiri hizmetlerimiz dahilinde masaüstü bilgisayarınız karşılaşabileceği pek çok yazılım ve tüm donanım problemleri bulunmaktadır.

Oyun Bilgisayarı Tamiri Karşıyaka

Oyun bilgisayarları yoğun ve uzun süreli kullanımda yüksek performans sağlaması için tasarlanmıştır. Genellikle yüksek fiyatlı donanım parçalarından oluşurlar. Bu sebeple onarım veya bakım sırasında diğer bilgisayara kıyasla daha hassas ve titiz işçilik gerektirirler. Karşıyaka bilgisayar tamiri hizmet kataloğunda, profesyonel ve becerikli teknik personelimiz ile son teknoloji laboratuvarlarda oyun bilgisayarlarınızın işlemlerini güvenle sağlıyoruz.

Render Bilgisayarı Tamiri Karşıyaka

Render bilgisayarlarından beklenen yüksek performans ve kısa sürede iş yapma becerisi uzun süreli kullanımlarda azalmaktadır. Anakart, veri kurtarma ve işlemci problemleri Render bilgisayarlarında en çok karşılaşılan sorunlardır. TKA Bilişim İzmir Karşıyaka bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında render bilgisayarlarınız tüm bakım ve onarım hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

oyun bilgisayarı toplama

Microsoft Surface Tamiri Karşıyaka

Tüm bilgisayarlarda olduğu gibi Microsoft Surface bilgisayarlarda da sorunlar çıkabiliyor. En sık karşılaşılan sorunlar:
 • Ekran sorunları
 • Kapak sıkışması
 • Harici ve dahili donanım ve bileşenlerde arızalanma
 • Yazılımsal hatalar
 • Darbe, düşme, sıvı teması, uzun süreli kullanım
 • Soket ve port hataları
Gibi sorunlarıdır.
Diğer bilgisayar türlerine sağladığımız hizmetler gibi Microsoft Surface bilgisayarınızı da profesyonel ekibimizin ellerine güvenle bırakabilirsiniz.

Bilgisayar Ekran Kartı Tamiri Karşıyaka

Ekran kartları özellikle oyun bilgisayarlarında sıklıkla sorun çıkartan parçalardır. Yoğun kullanım, aşırı tozlanma, arızalı fan sistemi, fanın RPM’nin düşük olması gibi durumlar ekran kartlarının zarar görmesine yol açar. Karşıyaka bilgisayar servisi hizmetlerimiz kapsamında, ekran kartınızla yaşayabileceğiniz pek çok sorunun çözümü bulunmaktadır.

Bilgisayar Anakart Tamiri Karşıyaka

Anakart tüm parçaları üzerinde taşıyan parçadır ve deneyimsiz ellerde sorunun kaynağının bulunması oldukça zordur. Karşıyaka bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında, anakartınızın sebep olabileceği tüm sorunlara deneyimli ve profesyonel kadromuz ile tam donanımlı onarım ve bakım laboratuvarlarımızda çözümler sunuyoruz.

Bilgisayar Chipset Tamiri Karşıyaka

Anakartın beyni olarak özetlenebilen chipsetlerin arızalı olduğuna işaret eden pek çok problem vardır. Bakımı veya onarımını gerçekleştirmek için ciddi uzmanlık gerekmektedir. Karşıyaka bilgisayar tamiri hizmet kataloğumuz diğer birçok bilgisayar bakım ve onarım türünde olduğu gibi bu konuda da siz değerli müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet sunuyor.

Dizüstü Bilgisayar Ekran Tamiri Karşıyaka

Laptop ve notebook ekranlarında pek çok problem yaşanmaktadır. Bu ekran arızalar genellikle:
 • Ekran çizilmesi
 • Ekran kırılması
 • İnverter arızaları
 • Kapak kırılmaları
 • Ölü piksel hataları
Gibi arızalardır.
Karşıyaka bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında, dizüstü bilgisayarınızın ekranıyla ilgili yaşayabileceğiniz tüm sorunlara kolay ve kesin çözümler sunulmaktadır.

Dizüstü Bilgisayar Tamiri Karşıyaka

Laptop ve notebooklarda birbirinden farklı birçok sorun yaşanmaktadır. Ekran çizilmesi gibi dış yüzeyde bulunan parça arızalardan fanlarda yaşanabilecek cihaz içi parçaların arızalarına ve hatta yazılım ve performans sorunlarına kadar dizüstü bilgisayarınızda karşılaşma ihtimalinizin olduğu tüm sorunlara Karşıyaka bilgisayar tamiri hizmet kataloğunda çözüm bulunmaktadır.

surface tamiri

Hangi Marka Bilgisayarların Tamir İşlemlerini Gerçekleştiriyoruz?

Bireysel veya kurumsal kullanıcıların tüm bakım ve onarım ihtiyaçlarına hizmet sağlayabilmek için marka fark etmeksizin bilgisayarlarınıza tamir işlemi gerçekleştiriyoruz.

Lenovo

Günümüzde oldukça fazla tercih edilen Lenovo marka cihazlarınız Karşıyaka ilçesine sağladığımız bilgisayar tamiri hizmetlerimizle güvenle işlem görebilmektedir.

HP

Birçok farklı ihtiyacı karşılaması için tasarlanmış HP bilgisayarlarda kataloğumuzda bulunan hizmetlerin tamamından faydalanabilmektedir.

Dell

Bireysel veya kurumsal kullanım farketmeksizin çokça tercih edilen Dell marka bilgisayarlarınızı bakım ve onarım için TKA Bilişim’in Karşıyaka ilçesine sağladığı bilgisayar tamiri hizmetlerinin güvenilir ellerine bırakabilirsiniz.

Acer

Son zamanlarda kullanım oranı artan Acer bilgisayarlarda diğer markalarına sağladığımız hizmetlerimizin tamamından faydalanabilirler.

Apple

Apple bilgisayarlar bazı sektörlerde sağladıkları kullanım kolaylığı ve performanstan dolayı çokça tercih edilmektedir. Son teknoloji onarım ve bakım laboratuvarlarımızda Apple uzmanlarımızla birçok Apple ürününe hizmet vermekteyiz.

Asus

Birçok farklı bütçeye hitap eden Asus bilgisayarların bakım, onarım ve performans hizmetleri Karşıyaka ilçesine sağlanan bilgisayar tamiri hizmetleri kataloğuna dahildir.

Packard Bell

Uzun süreli kullanımlarda oldukça verimli olan Packard Bell bilgisayarlar, VIP hizmetimiz olan yerinde bilgisayar tamiri seçeneği dahil tüm onarım ve bakım hizmetlerimize dahildir.

Toshiba

Bilgisayar sektöründe kalitesi ve güvenilirliğiyle kendine yer edinmiş Toshiba bilgisayarlar da sunduğumuz tüm hizmetlerden faydalanabilmektedir.

Karşıyaka En İyi Bilgisayar Tamir Servisi TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

TKA bilişim olarak, deneyimli ve profesyonel kadromuzla sorunlu cihazlara yerinde ve doğru işlemlerle bakım veya onarım gerçekleştiriyoruz. Sektöründe lider birçok firma ile çalışıyoruz.

Çok adımlı çalışma modeli ile müşteri memnuniyetini en büyük önceliğimiz olarak tutuyoruz. Çalışma modelimizin adımları maddeler halinde:

 • Bildirilen sorunların yanında 12 adımlı bir kontrol gerçekleştiriyoruz.
 • Cihaz yada cihazlar teslim alınırken form dolduruluyor. Bu formlar sözleşme niteliğinde olup iş tamamlandıktan sonra geri alınıyor.
 • Onarım ve bakım hizmetleri ortalama 1 iş günü sürüyor. Kargo süresi değişkenlik gösterebiliyor.
 • Onarımı veya bakımı tamamlanan cihazların arkasına bandrol yapıştırılıyor ve garanti belgesi veriliyor ayrıca cihazın gördüğü işlemlere dair müşteriye rapor veriliyor.
 • Uygulanan işleme göre farklı sürelerde garanti sağlıyoruz.

tka santral

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

İzmir Karşıyaka bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında işlem görmüş tüm cihazlar koşulsuz şartsız 3 ay servis garantisi altına alınıyor. Parça değişimi gerçekleşirse değişen parça için 24 aya varan garanti süresi veriliyor.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
En Başa Dön