COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Beykoz Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka beykoz bilgisayar servisi

Beykoz Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

Beykoz bilgisayar servisi bilgisayarınızın ihtiyaç duyabileceği tüm yazılım ve donanım hizmetlerini vermektedir. Performans düşüklüklerinden donanım arızalarına kadar bilgisayarların yoğun kullanımdan dolayı yıpranan parçalarının değişimi de dahil olmak üzere, Beykoz bilgisayar servisi bireysel veya kurumsal kullanıcının karşılaşabileceği her türlü sorun için çözümler sunmaktadır.

VIP Hizmetler

Beykoz bilgisayar servisi, yerinde bilgisayar servisi hizmeti sunmaktadır. Yerinde bilgisayar servisi, bilgisayarın bulunduğu konumdan servis binasına taşınmasına gerek duymadan teknik çalışanın bilgisayarın bulunduğu yere gitmesiyle yapılmaktadır. İş hayatında bilgisayar sayısının çok olması ve bu cihazları taşıma ücretlerinin de sayı ile artmasından dolayı kullanıcıya taşıma giderlerinden büyük oranda tasarruf sağlamaktadır. Bazı durumlarda ise bilgisayarın yüksek fiyatlı donanım parçalarından oluşması ve servise taşıma sırasında zarar görmesinin engellenmesi için tercih edilmektedir.

tka laptop ankart tamiri

Apple Ürünleri Tamiri

Apple ürünleri yaygın olarak kullanılan bilgisayarlardan bazı yönleriyle farklılık göstermektedir ve diğer ürünler gibi servisleri çok yaygın değildir. Beykoz bilgisayar servisi olarak, iMac, MacBook, Mac Mini gibi Apple ürünlerinin onarım hizmetini de sunmaktayız. Apple ürünlerinin yapısını çok iyi bilen, deneyimli Beykoz bilgisayar servisi uzmanları kısa sürede ve güvenle tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Profesyonel Hizmetler

Beykoz bilgisayar servisinin sunduğu profesyonel hizmetler kullanım amacına göre sınıflandırılmış tüm bilgisayarları kapsamaktadır. Beykoz bilgisayar servisinin profesyonel hizmetleri:

 • Laptop tamiri – notebook tamiri
 • Masaüstü bilgisayar tamiri
 • Oyun bilgisayarı tamiri
 • Render bilgisayarı tamiri
 • Microsoft Surface tamiri
 • Bakım ve performans hizmetleri
şeklinde listelendirilebilir.

Laptop ve notebooklar için kasa ve menteşe tamiri, adaptör tamiri, ekran ve kamera tamiri, klavye tamiri gibi karşılaşılması mümkün olan tüm sorunlara karşı çözüm sunulmaktadır.

Masaüstü bilgisayarlara gelindiğinde, yedek parça tedariği ve değişimi, anakart tamiri, veri kurtarma, periyodik bakım gibi hizmetler Beykoz bilgisayar servisi tarafından sağlanmaktadır.

Oyun bilgisayarları, kişisel bilgisayarlardan ve ofis bilgisayarlardan farklıdır ve daha hassas şekilde tamir görmesi gerekmektedir. Beykoz bilgisayar servisinin deneyimli ve titiz kadrosunun desteği ile oyun bilgisayarı tamiri hizmeti sunulmaktadır.

tka oyun bilgisayarı tamiri

Render bilgisayarları da diğer bilgisayar türleri gibi sorunlar yaşamaktadır. Yoğun ve ağır işlemler yaparken maksimum performans göstermesi beklenen bu cihazların tamiri Beykoz bilgisayar servisi hizmetlerinden biridir.

Microsoft Surface ürünlerinde en çok karşılaşılan sorunlar, ekran sorunları, kilitlenme, kapak sıkışması, harici ve dahili donanım ve bileşenlerde arızalanma, yazılımsal hatalar, darbe, düşme, sıvı teması, uzun süreli kullanım, soket ve port hataları ve aşırı ısınma sorunlarıdır. Beykoz bilgisayar servisi olarak donanımlı bilgisayar onarım laboratuvarlarımız ve deneyimli çalışanlarımız ile Microsoft Surface ürünlerinize tamir hizmeti sunmaktayız.

Bakım ve performans hizmetleri, bilgisayarın performansında azalma olmaması için periyodik olarak yapılmalıdır. Beykoz bilgisayar servisi olarak, network kurulumu, uzaktan yardım hizmeti, periyodik bilgisayar bakımı gibi hizmetler sunmaktayız.

tka lab

Elektronik Hizmetler

Beykoz bilgisayar servisi olarak sağladığımız elektronik hizmetler: ekran kartı tamiri, anakart tamiri, BIOS ve IO programlama, BGA reballing ve chipset değişimidir.

Notebook Bilgisayar Hizmetleri

Beykoz bilgisayar notebook laptop servisi olarak sunduğumuz bilgisayar hizmetleri ise, laptop kasa ve menteşe tamiri, laptop ekran tamiri, laptop klavye tamiri, laptop harddisk tamiri, laptop fan tamiri, laptop kamera tamiri hizmetleridir.

tka laptop tamiri

Beykoz Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Beykoz bilgisayar servisi olarak birbirinden farklı birçok marka tercih eden kullanıcılar ve çok fazla bilgisayarı olan şirketlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için tüm markalara hizmet vermekteyiz.

Beykoz bilgisayar servisi çokça karşılaşılan RAM, işlemci, ekran kartı ve işletim sistemi gibi performansı azaltan sorunlardan, anakart ve ekran kartı, fan ve sistem temizliğine kadar bilgisayar bakım ve onarımı kapsayan tüm hizmetleri sunmaktadır.

tka laptop tamiri

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA bilişim Beykoz bilgisayar servisi olarak sunduğumuz hizmetlerin kalitesinden her zaman emin olmak için çok aşamalı bir hizmet modeli izlemekteyiz.

İlk aşama olarak iletilen sorun haricinde 12 adımlı bir kontrol gerçekleştiriyoruz. 12 adımlı bu kontrol sorunlu cihazın iletilenden başka problemi olup olmadığını anlamak amacıyla yapılıyor. Eğer başka bir sorun tespit edilirse bu da kullanıcıya iletiliyor.

İkinci aşama olarak cihaz yada cihazlar teslim alınırken form dolduruluyor. Bu formlar sözleşme niteliğindedir ve bir tanesi de kullanıcıda kalıyor. Tamir veya bakımdan çıktıktan sonra form Beykoz bilgisayar servisi tarafından işin bittiğini göstermek amacıyla geri alınıyor. Ek olarak teslim edilirken cihazın gördüğü işlemlerle ilgili kullanıcıya rapor veriliyor.

Beykoz bilgisayar servisinde sunulan tüm hizmetler İstanbul için ortalama 1 iş günü sürüyor ancak kargo süreleri değişkenlik gösterebiliyor.

Son olarak Beykoz bilgisayar servisinden onarım veya bakım işlemlerinden çıkan cihazın hem arta tarafına bandrol basılıyor hem de kullanıcıya garanti belgesi veriliyor. Tüm teknik servis işçiliklerinde koşulsuz ve şartsız 3 ay servis garantisi, eğer ürünün parçası değiştiyse değişen yedek parçalarda 24 aya varan garanti süresi veriliyor.

Eğer kullanıcı Beykoz bilgisayar servisinin VIP hizmetinden yararlanmış ise teknik personelimiz alınan adrese randevu tarihinde hazırlıklı şekilde geliyor ve sorunlu cihaza işlemleri uyguluyor. Eğer cihaz orada bakım veya onarım göremeyecek durumda ise cihazı teslim alıp Beykoz bilgisayar servisine getiriyor ve işlemler burada yapılıyor. İşlemler bittikten sonra yine randevu tarihinde kullanıcıya teslim ediliyor ve kurulumu yapılıyor.

tka laptop tamiri

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Beykoz bilgisayar servisi olarak sorunlu parçaların tamiri, tamir edilemeyecek durumda olan parçaların değişimi yada bakım işlemleri gibi hizmetler sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetleri parça değişimi olmayan durumlarda 3 ay koşulsuz servis garantisi ile, parça değişimi olduğunda ise değişen parça için 24 aya varan garanti süreleri sağlıyoruz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
En Başa Dön