COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Maltepe Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka maltepe bilgisayar servisi

Maltepe Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

Bilgisayar kullanımının oldukça yaygın olduğu günümüzde, bilgisayarlarda meydana gelen hasar nedeniyle bilgisayar servis hizmetine ihtiyaç duyanların sayısı gitgide artmaktadır ve bu bilgisayar kullanıcılarından Maltepe civarında ikamet edenlerin Google’da sıklıkla aradıkları kelime ise Maltepe bilgisayar servisi, Maltepe bilgisayar teknik servisi dir. Biz TKA Bilişim olarak, Maltepe civarında ikamet eden ve bilgisayarı için tamir hizmeti almaya ihtiyacı olanlar için de hizmet veriyoruz ve bilgisayarınızda meydana gelen birçok problemi çözüme kavuştururuz. Peki, nedir bu problemler, Maltepe bilgisayar servisi hizmetlerimiz nelerdir?

TKA Bilişim olarak uzmanlaşmış kadromuzla, arıza meydana gelen her marka bilgisayara onarım hizmeti veriyoruz. TKA Bilişim olarak verdiğimiz bazı hizmetler;

tka maltepe bilgisayar servisi

Laptop Tamiri

TKA Bilişim Maltepe bilgisayar servisi, olarak Notebook tamiri konusunda uzmanlaşmış kadromuz sayesinde, bilgisayarınızda meydana gelen problemin kaynağını analiz ederek bilgisayarınızda meydana gelen hasarın onarımını gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında, bilgisayarınızın eksik veya bozulmuş parçalarını bularak yeni ve orijinal parçalarla değişimini gerçekleştiriyoruz.

Masaüstü Tamiri

Bilgisayarınız açılmıyorsa veya oldukça yavaşladıysa bu problemin donanımsal ve yazılımsal birçok sebebi olabilir. Biz, bu problemleri analiz edip, en doğru onarım yöntemini uygulayarak bilgisayarınızın ilk günkü gibi kusursuz çalışmasını sağlamak amacıyla hizmet veriyoruz.

Oyuncu Bilgisayarı Tamiri

Oyun bilgisayarları, kullanıcılara özel hizmet vermek amacıyla tasarlanan yüksek performanslı bilgisayarlardır. Kullanıcıların sürekli oyun oynaması ve bilgisayarların gün içerisinde sürekli açık kalması, bilgisayarlarda bazı hasarlara sebebiyet verebilir. Bu problemlerden bazıları;

 • Ekran kartı
 • Chipset
 • Menteşe
 • Şarj Soketi
 • Harddisk
Kaynaklı olabilir. TKA Bilişim olarak,oyun bilgisayarlarınızda meydana gelen problemi analiz ederek onarım sürecine gireriz. Bunun yanında, kullanılmayacak durumda olan parçaların değişimi yapar bilgisayarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlarız.

tka maltepe bilgisayar servisi

Render Bilgisayarı Tamiri

Render bilgisayarları, görselleştirme ve donanımsal açıdan oldukça güçlü bilgisayarlardır ve yüksek donanımsal özelliklere sahip bu bilgisayarlarda zaman zaman hasarlar meydana gelebilir. Render bilgisayarlarınızda meydana gelebilecek sorunları kısa sürede onarır ve yüksek kaliteli görselleştirmelerinize devam etmeniz amacıyla sizlere yardımcı oluruz.

Microsoft Surface Tamiri

Microsoft Surface’inizde meydana gelebilecek ekran kırılması, su hasarı, sinyalin olmaması, hoparlörde meydana gelen problemler, kırılmış veya bozulmuş tuş kilidi problemi, pilde meydana gelen çeşitli problemleri Maltepe bilgisayar servisi olarak en kısa sürede, onarımını gerçekleştiriyoruz.

Bakım ve Performans Hizmeti

Yavaşlayan bilgisayarınızın, eskisi gibi hizmet vermesi için Maltepe bilgisayar servisi olarak, sizlere bakım ve performans hizmeti veriyoruz. Disk temizleme, geçici dosya temizliği, sistem yapılandırılması, adware temizleme, toolbar temizleme, kayıt defteri temizleme ve disk birleştirme gibi birçok yöntem ile bilgisayarınızı için bakım ve performans hizmeti sunuyoruz.

tka maltepe bilgisayar servisi

Maltepe Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Bilgisayar kullanım konusunda, farklı markaları tercih eden kişilerin sayısı oldukça fazladır ve bir o kadar da piyasada bilgisayar markası vardır. TKA Bilişim Maltepe bilgisayar servisi olarak, hemen hemen her marka bilgisayarın bakım ve onarım faaliyetlerini üstleniyoruz.

Maltepe bilgisayar servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar başlıca;

 • Acer
 • Apple
 • Asus
 • Dell
 • Hp
 • Lenovo
 • Casper
 • MSI
 • Macbook
 • Packard Bell
 • Samsung
 • Sony
 • Toshiba

Maltepe Toshiba Bilgisayar Servisi

Toshiba markası, bilgisayar kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilen bir bilgisayar markasıdır ve her markada olduğu gibi Toshiba markası, bakım ve onarım konusunda oldukça özen ister. Maltepe Toshiba Bilgisayar servisi olarak, teknik bakım konusunda yeterli uzman kadromuz sayesinde Toshiba marka bilgisayarlarınızın hızlı ve güvenilir bir şekilde onarımını gerçekleştiririz. Maltepe bilgisayar servisi olarak sizlere o bölgede de hizmet sunuyor, 10 yılı aşkın tecrübe ve birikim sayesinde uzman çözümleri garanti ediyoruz. Eğer bilgisayarınızda herhangi bir arıza meydana geldiyse, numaranızı web sitemizde yer alan forma yazabilirsiniz ve en kısa süre içerisinde sizi aramamızı bekleyebilirsiniz.

tka maltepe mac tamiri

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

Dijitalleşmenin son derece önemli olduğu bu dönemde, bilgisayar kullanımı ve bilgisayarların bakımı, oldukça önem arz etmektedir. Bilgisayarların bakımının önemini anlayan ve kavrayan TKA Bilişim Maltepe bilgisayar servisi, bilgisayar ve internet hakkındaki hemen hemen her konuda uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet vererek sizler için etkili ve kalıcı çözümler sunuyor.

10 yılı aşkın süredir TKA Bilişim olarak sizlere hizmet sunuyoruz ve Maltepe bilgisayar servisi, Notebook bilgisayar servisi Maltepe İstanbul olarak alanında uzmanlaşmış ekip üyeleri ile sizlere hızlı ve güvenilir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini ilk önceliğimiz olarak belirliyoruz. Aynı zamanda, onarım sürecinde zaman kaybınızı önlemek amacıyla bir iş günü içerisinde arızalı cihazınızı onararak sizlere teslim ediyoruz. Fakat, Maltepe şubemiz olmadığı için cihazınızı sizden kargo yoluyla alıp, kargo yoluyla teslimini gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle, teslim süresinde, zaman zaman kargodan kaynaklı aksaklıklar gerçekleşebiliyor.

tka personel

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim Maltepe bilgisayar servisi olarak onarımını gerçekleştirdiğimiz her marka bilgisayarda uygulanan servis işçiliği adına 3 ay koşulsuz garanti servis hizmeti veriyoruz. Bunun yanında, değişimi gerçekleştirilen yedek parçalar için ise 24 aya kadar varan garanti süreleri veriyoruz. Aynı zamanda, onarımını gerçekleştireceğimiz bilgisayarı teslim almadan önce, sizden bir form imzalamanızı istiyoruz ve bu form bir sözleşme niteliğindedir. İmzalayacağız bu formun bir tanesi sizde kalırken, diğeri ise bizde kalıyor. Böylece, bu form sayesinde sizin mağdur olmanızın önüne geçiyor ve bakımını gerçekleştirdiğimiz cihazınız güvenliğini sağlıyoruz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
En Başa Dön