COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Konak Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

İzmir'in En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Konak Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

izmir bilgisayar tamiri

On yılı aşkın bir süredir Türkiye’nin her yerine hizmet sunan TKA Bilişim, Konak bilgisayar tamiri ile de İzmir ve bütün ilçelerinden başvuru kabul etmektedir. TKA Bilişim Konak bilgisayar tamiri için bilgisayarlarınızı İstanbul merkezimize yolladığınızda, bilgisayarlarınızda meydana gelen tüm arızalara TKA Bilişim tarafından çözüm bulmaktadır. Bilgisayarınızın hasarı ne boyutta olursa olsun TKA Bilişim’in Konak bilgisayar tamiri hizmetine başvurabilir ve bilgisayarlarınızdaki hasarlara kalıcı çözümler bulabilirsiniz.

Bilgisayar Harddisk Tamiri

Bilgisayar harddiskleri, tüm bilgilerinizin depolandığı yerlerdir. Harddisklerde meydana gelen arızalar ilk olarak bilgisayarınızın, yavaşlamasına ardından işlem yapamaz hale gelmesine neden olur. Bilgisayar harddisklerinde yaşanan arızaların, alanında uzman kişiler tarafından giderilmesi gerekir.

Bilgisayar Ekran Tamiri ve Değişimi

Bilgisayarlarınızın ekranlarında meydana gelen tüm hasarların tamirinde, TKA Bilişim’in İstanbul merkezinden gerçekleştirdiği Konak bilgisayar tamiri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bilgisayar Anakart Tamiri

Bilgisayarlarınızın sorunsuz çalışmasını sağlayan anakartlar, oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Bilgisayarlarınız için hayati derecede önem arz eden bu unsurların tamirinde hassas bir sürecin yönetilmesi gerekir.

anakart tamiri

Bilgisayar Fan Tamiri

Bilgisayar fanları, bilgisayarınızda işlem yaparken cihazın aşırı ısınmasını engeller. Bilgisayar fanları birçok nedene bağlı olarak bozulabilir; bilgisayar içerisinde biriken toz ve kirlerden tutun da işlemcide meydana gelen en ufak arızalar dahi, fanda çalışma bozukluklarına neden olur. Bilgisayar fan bozukluklarının birçok nedeni olsa da güvenilir tamir işlemleri için tek bir çözüm vardır: TKA Bilişim’in İstanbul merkezinden sunduğu Konak bilgisayar tamiri hizmetleri.

RAM ve SSD Yükseltme

Bilgisayarlarımızın hızlı bir şekilde işlem yapmasını sağlayan RAM ve SSD’lerin kapasiteleri, zaman içerisinde yetersiz gelebilir. Yeni bir bilgisayar alıp ağır masraf altına girmek istemeyen müşterilerimize, Konak bilgisayar tamiri için İstanbul merkezinden sunduğumuz hizmetlerimiz ile RAM ve SSD yükseltme işlemleri için de yardımcı oluyoruz.

Bilgisayar Chipset Tamiri

Bilgisayarlarımızın, ekran kartı ve anakartı üzerinde bulunan chipsetler, zaman ve kullanıma bağlı olarak arızalanabilir. Bilgisayarlarımızın düzgün çalışması için bize yardımcı olan bu unsurların tamirinde herkese güvenemezsiniz. Düzgün bir biçimde tamir edilmeyen chipsetler, bilgisayarınızın ileride daha büyük hasarlar almasına neden olur. TKA Bilişim’in Konak bilgisayar tamiri için sunduğu İstanbul merkezli hizmetleri, bilgisayar chipsetlerini de kapsamaktadır.

BGA Reballing ve Chipset Değişimi

Anakartın beyni olan chipsetin değişimi ve BGA devrelerinin ısı yardımıyla çözülerek değiştirilmesi titizlik ve uzmanlık isteyen işlerdir. Teknolojik laboratuvarlarda uzman teknik ekibimiz BGA reballing ve chipset değişimi işlemlerini yapabilmektedir.

Konak Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

10 yılı aşkın bir süredir müşterilerini kalite ve uzmanlıkla buluşturan TKA Bilişim’in İstanbul merkezinden sunduğu Konak bilgisayar tamiri hizmetleri tüm markaları kapsamaktadır. Bilgisayarınızın markası ne olursa olsun TKA Bilişim uzmanlığından yararlanabilirsiniz.

Neden TKA Bilişim

 • TKA Bilişim, 10 yılı aşkın bir süredir bilgisayar tamiri yaparak müşterilerine hizmet sunmaktadır.
 • TKA Bilişim çalışanlarının tamamı, alanında uzman kişilerdir.
 • TKA Bilişim Konak bilgisayar tamiri hizmetlerimiz eğer bilgisayarınızdaki arızaların giderilmesi konusunda size yardımcı olamazsa, hiçbir ücret ödemezsiniz.
 • TKA Bilişim’in İstanbul merkezinden sunduğu Konak bilgisayar tamiri hizmetleri, sizlerin haklarını korumak adına garanti altına alınmıştır.
 • Konak bilgisayar tamiri hizmetlerinden yararlanmadan önce bilgisayarınızı İstanbul merkezimize gönderirken imzaladığınız form, sözleşme niteliği taşır ve tüketici haklarınızı koruma altına alır
 • .
 • TKA Bilişim’e başvurduğunuzda, bize bilgisayarınızda ne arıza olduğunu önceden bildirseniz dahi bilgisayarınız ücretsiz olarak 12 adımlı bir kontrolden geçirilir. Bu kontrol, bilgisayarınızda meydana gelebilecek olan arızalara karşı önceden önlem alabilmeniz adına son derece önemlidir.
 • TKA Bilişim’de bilgisayarınızda yapılan her işlem size rapor edilir. Sizin haberinizin olmadığı veya izin vermediğiniz hiçbir işlem, bilgisayarınıza uygulanmaz.

tka santral

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

 • İstanbul merkezinden sunulan TKA Bilişim Konak bilgisayar tamiri hizmetinden yararlanırken bilgisayarınızda gerçekleşen her işleme 3 ay garanti verilmektedir.
 • Tamir işlemleri sırasında bilgisayarınızda değişen parçalar olursa, bu parçalar için 24 aya kadar varan garanti verilir.
 • İstanbul merkezli TKA Bilişim’in Konak bilgisayar tamiri hizmetinden sonra hem bilgisayarınızın arkasına bandrol yapıştırılır hem de sizlere bir garanti belgesi verilir.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
En Başa Dön