COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Konak Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

İzmir'in En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Konak Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

izmir bilgisayar tamiri

On yılı aşkın bir süredir Türkiye’nin her yerine hizmet sunan TKA Bilişim, Konak bilgisayar tamiri ile de İzmir ve bütün ilçelerinden başvuru kabul etmektedir. TKA Bilişim Konak bilgisayar tamiri için bilgisayarlarınızı İstanbul merkezimize yolladığınızda, bilgisayarlarınızda meydana gelen tüm arızalara TKA Bilişim tarafından çözüm bulmaktadır. Bilgisayarınızın hasarı ne boyutta olursa olsun TKA Bilişim’in Konak bilgisayar tamiri hizmetine başvurabilir ve bilgisayarlarınızdaki hasarlara kalıcı çözümler bulabilirsiniz.

Bilgisayar Harddisk Tamiri

Bilgisayar harddiskleri, tüm bilgilerinizin depolandığı yerlerdir. Harddisklerde meydana gelen arızalar ilk olarak bilgisayarınızın, yavaşlamasına ardından işlem yapamaz hale gelmesine neden olur. Bilgisayar harddisklerinde yaşanan arızaların, alanında uzman kişiler tarafından giderilmesi gerekir.

Bilgisayar Ekran Tamiri ve Değişimi

Bilgisayarlarınızın ekranlarında meydana gelen tüm hasarların tamirinde, TKA Bilişim’in İstanbul merkezinden gerçekleştirdiği Konak bilgisayar tamiri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bilgisayar Anakart Tamiri

Bilgisayarlarınızın sorunsuz çalışmasını sağlayan anakartlar, oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Bilgisayarlarınız için hayati derecede önem arz eden bu unsurların tamirinde hassas bir sürecin yönetilmesi gerekir.

anakart tamiri

Bilgisayar Fan Tamiri

Bilgisayar fanları, bilgisayarınızda işlem yaparken cihazın aşırı ısınmasını engeller. Bilgisayar fanları birçok nedene bağlı olarak bozulabilir; bilgisayar içerisinde biriken toz ve kirlerden tutun da işlemcide meydana gelen en ufak arızalar dahi, fanda çalışma bozukluklarına neden olur. Bilgisayar fan bozukluklarının birçok nedeni olsa da güvenilir tamir işlemleri için tek bir çözüm vardır: TKA Bilişim’in İstanbul merkezinden sunduğu Konak bilgisayar tamiri hizmetleri.

RAM ve SSD Yükseltme

Bilgisayarlarımızın hızlı bir şekilde işlem yapmasını sağlayan RAM ve SSD’lerin kapasiteleri, zaman içerisinde yetersiz gelebilir. Yeni bir bilgisayar alıp ağır masraf altına girmek istemeyen müşterilerimize, Konak bilgisayar tamiri için İstanbul merkezinden sunduğumuz hizmetlerimiz ile RAM ve SSD yükseltme işlemleri için de yardımcı oluyoruz.

Bilgisayar Chipset Tamiri

Bilgisayarlarımızın, ekran kartı ve anakartı üzerinde bulunan chipsetler, zaman ve kullanıma bağlı olarak arızalanabilir. Bilgisayarlarımızın düzgün çalışması için bize yardımcı olan bu unsurların tamirinde herkese güvenemezsiniz. Düzgün bir biçimde tamir edilmeyen chipsetler, bilgisayarınızın ileride daha büyük hasarlar almasına neden olur. TKA Bilişim’in Konak bilgisayar tamiri için sunduğu İstanbul merkezli hizmetleri, bilgisayar chipsetlerini de kapsamaktadır.

BGA Reballing ve Chipset Değişimi

Anakartın beyni olan chipsetin değişimi ve BGA devrelerinin ısı yardımıyla çözülerek değiştirilmesi titizlik ve uzmanlık isteyen işlerdir. Teknolojik laboratuvarlarda uzman teknik ekibimiz BGA reballing ve chipset değişimi işlemlerini yapabilmektedir.

Konak Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

10 yılı aşkın bir süredir müşterilerini kalite ve uzmanlıkla buluşturan TKA Bilişim’in İstanbul merkezinden sunduğu Konak bilgisayar tamiri hizmetleri tüm markaları kapsamaktadır. Bilgisayarınızın markası ne olursa olsun TKA Bilişim uzmanlığından yararlanabilirsiniz.

Neden TKA Bilişim

 • TKA Bilişim, 10 yılı aşkın bir süredir bilgisayar tamiri yaparak müşterilerine hizmet sunmaktadır.
 • TKA Bilişim çalışanlarının tamamı, alanında uzman kişilerdir.
 • TKA Bilişim Konak bilgisayar tamiri hizmetlerimiz eğer bilgisayarınızdaki arızaların giderilmesi konusunda size yardımcı olamazsa, hiçbir ücret ödemezsiniz.
 • TKA Bilişim’in İstanbul merkezinden sunduğu Konak bilgisayar tamiri hizmetleri, sizlerin haklarını korumak adına garanti altına alınmıştır.
 • Konak bilgisayar tamiri hizmetlerinden yararlanmadan önce bilgisayarınızı İstanbul merkezimize gönderirken imzaladığınız form, sözleşme niteliği taşır ve tüketici haklarınızı koruma altına alır
 • .
 • TKA Bilişim’e başvurduğunuzda, bize bilgisayarınızda ne arıza olduğunu önceden bildirseniz dahi bilgisayarınız ücretsiz olarak 12 adımlı bir kontrolden geçirilir. Bu kontrol, bilgisayarınızda meydana gelebilecek olan arızalara karşı önceden önlem alabilmeniz adına son derece önemlidir.
 • TKA Bilişim’de bilgisayarınızda yapılan her işlem size rapor edilir. Sizin haberinizin olmadığı veya izin vermediğiniz hiçbir işlem, bilgisayarınıza uygulanmaz.

tka santral

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

 • İstanbul merkezinden sunulan TKA Bilişim Konak bilgisayar tamiri hizmetinden yararlanırken bilgisayarınızda gerçekleşen her işleme 3 ay garanti verilmektedir.
 • Tamir işlemleri sırasında bilgisayarınızda değişen parçalar olursa, bu parçalar için 24 aya kadar varan garanti verilir.
 • İstanbul merkezli TKA Bilişim’in Konak bilgisayar tamiri hizmetinden sonra hem bilgisayarınızın arkasına bandrol yapıştırılır hem de sizlere bir garanti belgesi verilir.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
En Başa Dön