COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Çiğli Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

İzmir'in En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Çiğli bilgisayar tamiri hizmetlerimiz, tam donanımlı bilgisayar bakım ve onarım laboratuvarları ve profesyonel kadrosu ile bilgisayarınız ihtiyaç duyabileceği tüm bakım, onarım ve performans sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Apple ürünleri diğer bilgisayarlara göre daha seyrek kullanılmaktadır. Yani diğer bilgisayarlar gibi servisleri çok yaygın değildir. Çiğli bilgisayar tamiri hizmetlerimiz, iMac, MacBook, Mac Mini gibi Apple ürünlerinin onarım, bakım ve performans hizmetini sunmaktayız. Apple cihazların yazılımsal ve donanımsal yapısını çok iyi bilen, deneyimli uzmanlarımız ile kısa sürede ve güvenle tüm onarım, bakım ve performans işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

tka imac tamiri

Çiğli bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında sunduğumuz profesyonel hizmetler kullanım amacına göre türlere ayrılmış tüm bilgisayarları kapsamaktadır. Çiğli bilgisayar tamirinin profesyonel hizmetleri bir liste ile:

 • Laptop tamiri – notebook tamiri
 • Masaüstü bilgisayar tamiri
 • Oyun bilgisayarı tamiri
 • Render bilgisayarı tamiri
 • Microsoft Surface tamiri
 • Bakım ve performans hizmetleri
Şeklinde verilebilir.

imac tamiri

Çiğli Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Çiğli ilçesi bilgisayar tamiri hizmetleri bireysel kullanıcıların farklı marka cihazları ve kurumsal şirketlerin çok sayıda farklı marka bilgisayar bakım ihtiyaçlarını karşılamak için tüm markalara hizmet vermektedir. Çokça tercih edilen markalardan daha az tercih edilen markalara kadar tüm markalara en kaliteli bakım ve onarım ekipmanlarıyla hizmet sağlamaktadır.

TKA Bilişim Çiğli bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında, çok sık karşılaşılan RAM sorunlarından, tespit edilmesi zor olan performans problemlerine kadar bilgisayarın kullanımını engelleyen veya bilgisayarın performansını azaltan sorunların tamamına çözüm sunulmaktadır.

Bilgisayar tamiri hizmetlerimizi verirken, Türkiye’nin en donanımlı bilgisayar onarım laboratuvarında en kaliteli onarım ekipmanlarını kullanıyoruz. Profesyonel, deneyimli ve uzman kadromuz ile çokça karşılaşılan yazılım ve donanım problemlerinden tespit edilmesi oldukça zor performans sorunlarına kadar bilgisayar kullanımında size engel yaratan veya iş gecikmesi ile sonuçlanan sorunları kolaylıkla çözüme kavuşturmanızda yardımcı oluyoruz.

oyun lab

Neden TKA Bilişim?

TKA bilişim sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi ile hizmetlerine müşteri memnuniyeti ve kalite önceliğiyle devam etmektedir. Son teknoloji bilgisayar laboratuvarlarımızda en kaliteli bilgisayar bakım ve onarım ekipmanlarıyla hizmetlerini sunmaktadır. Müşteri takıntılı yani müşteri için en iyisi herkes için en iyisi sloganıyla müşteriye verdiği değeri göstermektedir. Daha kısa bir açıklama ile sunduğumuz hizmetler de kaliteden ve müşteri memnuniyetinden kesinlikle taviz vermiyoruz.

Müşterilerimiz tarafından iletilen sorunlara ek 12 adımlı bir kontrol gerçekleştiriyoruz. 12 adımlı bu kontrol cihazda kullanıcı tarafından tespit edilemeyen başka bir sorunun olup olmadığını anlamak amacıyla yapılıyor. Bu kontrol sırasında bir problem tespit edilirse bu da kullanıcıya iletiliyor.

Takip eden süreçte cihaz teslim alınırken bir formlar dolduruluyor. Bu formlar sözleşme niteliği taşıyor ve bir tanesi kullanıcıda kalıyor. Cihaz bakım veya tamir den çıktıktan sonra bu form işin bittiğini göstermek için kullanıcıdan geri alınıyor. Ek olarak teslim edilirken kullanıcıya cihazın gördüğü işlemlerle alakalı kısa bir rapor veriliyor ve süreç ve işlemler anlatılıyor.

Çiğli bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında sunulan hizmetlerin tamamı ortalama 1 iş günü sürmektedir fakat kargo süreçleri bazı durum veya dönemlerde yaşanan yoğunluklardan dolayı değişkenlik gösterebiliyor.

Son adım olarak bakım veya onarımdan çıkan cihazın hem arkasına bandrol yapıştırılıyor hemde kullanıcıya garanti belgesi veriliyor. Verilen bu garanti belgesi değişik süreleri kapsıyor. Çiğli bilgisayar tamirinde parça değişikliği olmadan işlem gören her cihaza 3 ay koşulsuz servis garantisi veriliyor. Eğer parça değişikliği olmuşsa değişen parçaya göre 24 aya varan parça garantisi sağlanıyor.

tka santral

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Çiğli bilgisayar tamiri olarak bir çok hizmet sunuyoruz. Ana başlıklar altında bu hizmetlerimiz: Sorunlu parçaların onarımı, onarılamayacak parçaların değişimi ve bakım/performans işlemleri. Gördüğü işlemlere göre farklı süreleri kapsayan garantiler sunuyoruz. Servisimizde işlem görmüş tüm cihazlar koşulsuz olarak 3 ay süreli servis garantisi altına alınıyor. Parça değişikliği gerektiren durumlarda değişen parça için 24 aya varan garanti süresi sağlıyoruz.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
En Başa Dön