COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Çiğli Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

İzmir'in En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Çiğli bilgisayar tamiri hizmetlerimiz, tam donanımlı bilgisayar bakım ve onarım laboratuvarları ve profesyonel kadrosu ile bilgisayarınız ihtiyaç duyabileceği tüm bakım, onarım ve performans sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Apple ürünleri diğer bilgisayarlara göre daha seyrek kullanılmaktadır. Yani diğer bilgisayarlar gibi servisleri çok yaygın değildir. Çiğli bilgisayar tamiri hizmetlerimiz, iMac, MacBook, Mac Mini gibi Apple ürünlerinin onarım, bakım ve performans hizmetini sunmaktayız. Apple cihazların yazılımsal ve donanımsal yapısını çok iyi bilen, deneyimli uzmanlarımız ile kısa sürede ve güvenle tüm onarım, bakım ve performans işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

tka imac tamiri

Çiğli bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında sunduğumuz profesyonel hizmetler kullanım amacına göre türlere ayrılmış tüm bilgisayarları kapsamaktadır. Çiğli bilgisayar tamirinin profesyonel hizmetleri bir liste ile:

 • Laptop tamiri - notebook tamiri
 • Masaüstü bilgisayar tamiri
 • Oyun bilgisayarı tamiri
 • Render bilgisayarı tamiri
 • Microsoft Surface tamiri
 • Bakım ve performans hizmetleri
Şeklinde verilebilir.

imac tamiri

Çiğli Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Çiğli ilçesi bilgisayar tamiri hizmetleri bireysel kullanıcıların farklı marka cihazları ve kurumsal şirketlerin çok sayıda farklı marka bilgisayar bakım ihtiyaçlarını karşılamak için tüm markalara hizmet vermektedir. Çokça tercih edilen markalardan daha az tercih edilen markalara kadar tüm markalara en kaliteli bakım ve onarım ekipmanlarıyla hizmet sağlamaktadır.

TKA Bilişim Çiğli bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında, çok sık karşılaşılan RAM sorunlarından, tespit edilmesi zor olan performans problemlerine kadar bilgisayarın kullanımını engelleyen veya bilgisayarın performansını azaltan sorunların tamamına çözüm sunulmaktadır.

Bilgisayar tamiri hizmetlerimizi verirken, Türkiye’nin en donanımlı bilgisayar onarım laboratuvarında en kaliteli onarım ekipmanlarını kullanıyoruz. Profesyonel, deneyimli ve uzman kadromuz ile çokça karşılaşılan yazılım ve donanım problemlerinden tespit edilmesi oldukça zor performans sorunlarına kadar bilgisayar kullanımında size engel yaratan veya iş gecikmesi ile sonuçlanan sorunları kolaylıkla çözüme kavuşturmanızda yardımcı oluyoruz.

oyun lab

Neden TKA Bilişim?

TKA bilişim sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi ile hizmetlerine müşteri memnuniyeti ve kalite önceliğiyle devam etmektedir. Son teknoloji bilgisayar laboratuvarlarımızda en kaliteli bilgisayar bakım ve onarım ekipmanlarıyla hizmetlerini sunmaktadır. Müşteri takıntılı yani müşteri için en iyisi herkes için en iyisi sloganıyla müşteriye verdiği değeri göstermektedir. Daha kısa bir açıklama ile sunduğumuz hizmetler de kaliteden ve müşteri memnuniyetinden kesinlikle taviz vermiyoruz.

Müşterilerimiz tarafından iletilen sorunlara ek 12 adımlı bir kontrol gerçekleştiriyoruz. 12 adımlı bu kontrol cihazda kullanıcı tarafından tespit edilemeyen başka bir sorunun olup olmadığını anlamak amacıyla yapılıyor. Bu kontrol sırasında bir problem tespit edilirse bu da kullanıcıya iletiliyor.

Takip eden süreçte cihaz teslim alınırken bir formlar dolduruluyor. Bu formlar sözleşme niteliği taşıyor ve bir tanesi kullanıcıda kalıyor. Cihaz bakım veya tamir den çıktıktan sonra bu form işin bittiğini göstermek için kullanıcıdan geri alınıyor. Ek olarak teslim edilirken kullanıcıya cihazın gördüğü işlemlerle alakalı kısa bir rapor veriliyor ve süreç ve işlemler anlatılıyor.

Çiğli bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında sunulan hizmetlerin tamamı ortalama 1 iş günü sürmektedir fakat kargo süreçleri bazı durum veya dönemlerde yaşanan yoğunluklardan dolayı değişkenlik gösterebiliyor.

Son adım olarak bakım veya onarımdan çıkan cihazın hem arkasına bandrol yapıştırılıyor hemde kullanıcıya garanti belgesi veriliyor. Verilen bu garanti belgesi değişik süreleri kapsıyor. Çiğli bilgisayar tamirinde parça değişikliği olmadan işlem gören her cihaza 3 ay koşulsuz servis garantisi veriliyor. Eğer parça değişikliği olmuşsa değişen parçaya göre 24 aya varan parça garantisi sağlanıyor.

tka santral

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Çiğli bilgisayar tamiri olarak bir çok hizmet sunuyoruz. Ana başlıklar altında bu hizmetlerimiz: Sorunlu parçaların onarımı, onarılamayacak parçaların değişimi ve bakım/performans işlemleri. Gördüğü işlemlere göre farklı süreleri kapsayan garantiler sunuyoruz. Servisimizde işlem görmüş tüm cihazlar koşulsuz olarak 3 ay süreli servis garantisi altına alınıyor. Parça değişikliği gerektiren durumlarda değişen parça için 24 aya varan garanti süresi sağlıyoruz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
En Başa Dön