COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Sincan Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Sincan Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka lab

Sincan bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında, bilgisayarınızda karşılaşabileceğiniz birçok yazılım (software) ve tüm donanım (hardware) sorunlarına çözüm sağlanmaktadır. Kolay tespit edilebilir donanım sorunlarından tespit etmesi zor performans düşüklüklerine kadar Sincan bilgisayar tamiri hizmetleri her türlü sorun için çözümler kapsamaktadır.

iMac Tamiri Sincan

Ankara Sincan bilgisayar tamiri hizmetlerimizin kapsamı içinde, iMac’inizle karşılaşabileceğiniz tüm problemlere çözümler bulunmaktadır. TKA Bilişim Sincan bilgisayar tamiri hizmetlerimizin kapsamında, iMac cihazınızın karşılabileceği pek çok yazılım ve tüm donanım sorunları bulunmaktadır. Uzun süreli deneyimimiz ve geniş kaynaklarımız sayesinde çözemediğimiz bir sorun olduğu takdirde hiçbir ücret almıyoruz.

Macbook Tamiri Sincan

Pek çok çeşide sahip Apple ürünlerinden biri olan macbookların, onarım, bakım ve performans hizmetleri Sincan ilçesi bilgisayar tamiri hizmetlerimize dahildir. Macbook hizmetlerimiz, macbook kasa ve menteşe tamiri, macbook adaptör tamiri, macbook ekran tamiri gibi hizmetlerimiz sunduğumuz servis hizmetlerine birkaç örnektir.

Mac Mini Tamiri Sincan

Mac minilerde diğer bilgisayarlar gibi uzun kullanım veya yanlış işlemler sonucu sorun çıkarabilir. Sincan bilgisayar servisi olarak, Türkiye’nin en donanımlı bilgisayar bakım ve onarım laboratuvarlarımızda profesyonel ve deneyimli Apple uzmanlarımız ile mac mini cihazlarınızın karşılaşabileceği tüm sorunlara çözüm sunmaktayız.

Masaüstü Bilgisayar Tamiri Sincan

Masaüstü bilgisayarlar bireysel veya kurumsal kullanımda çokça tercih edilmektedir. Yüksek performans ve uzun süreli kullanımlarda laptop ve notebooklara kıyasla çok daha verimli kullanım olanağı sunarlar. Sincan bilgisayar tamiri hizmetlerinin kapsamında, gündelik kullanım için veya özel olarak tasarlanmış oyun veya render bilgisayarı gibi bilgisayarlarınızın pek çok yazılım veya donanım sorunu farketmeksizin bakım ve onarım hizmetlerini kapsamaktadır.

Microsoft Surface Tamiri Sincan

Microsoft Surface bilgisayarlar diğer dizüstü bilgisayarlarda olabileceği gibi sık kullanım gibi durumlarda problem yaratabilen cihazlardır. Microsoft surface bilgisayarda en sık karşılaşılan sorunlar, kilitlenme, ekran sorunları, harici ve dahili donanım ve bileşenlerde arızalanma, soket ve port hataları, aşırı ısınma gibi sorunlarıdır.
Microsoft surface bilgisayarınızı son teknoloji bilgisayar onarım ve bakım laboratuvarlarımızda çalışan profesyonel ekibimizin ellerine güvenle bırakabilirsiniz.

Bilgisayar Ekran Kartı Tamiri Sincan

Ekran kartlarının problem çıkarabilecek birçok farklı noktası vardır. Genellikle:
 • Ekran kartının güncel olmaması ve hatalı yüklemeler sonucu
 • Aşırı tozlanma, düşük fan RPM, arızalı fan sistemi gibi sebepler sonucu aşırı ısınma
 • DirectX sürücülerinin bozuk ya da güncel olmaması
 • İşletim sisteminde service pack’in yüklü olmamasından kaynaklanan arızalar
 • Bilgisayarın yeterli güç vermemesinden kaynaklanan arızalar
Sorunlarından ötürü ekran kartları arızalanmaktadır.
Sincan bilgisayar servisi, ekran kartınızla yaşayabileceğiniz sorunların tamamına çözümler sunmaktadır.

Bilgisayar Anakart Tamiri Sincan

Anakartlar tüm donanım parçalarını üzerinde taşıyan parçadır. Tüm parçalarla bağlantılı olduğu için sorunun kaynağının bulunması oldukça zordur. Sincan bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında, anakartların karşılaşabileceği tüm arızalara, deneyimli ve becerikli teknik kadromuz ile çözümler sunuyoruz.

BIOS ve IO Programlama Sincan

tka apple tamiri ankara

BIOS ve IO programlama teknik bilgi gerektiren ve anakartlar için büyük önem taşıyan anakart bileşenleridir. Deneyimli ve uzman teknik servis çalışanlarımız sayesinde tam donanımlı bilgisayar bakım ve onarım laboratuvarlarımızda BIOS ve IO programlama hizmeti sunuyoruz.

BGA Reballing Sincan

BGA reballing oldukça zorlu bir işlemdir. Bu işlem için çok sayıda teknik donanım gerekmektedir. Titiz ve hassas işçilik gerektiren BGA reballing hizmetimiz Sincan bilgisayar tamirinin hizmetleri kapsamındadır.

Bilgisayar Chipset Tamiri Sincan

Anakart bileşenlerinden biri olan chipsetler anakartın beyni olarak özetlenebilir. Chipsetlerin bakım ve onarımını doğru şekilde yapmak ciddi uzmanlık gerektirir. Sunduğumuz diğer birçok bakım ve onarım hizmeti gibi chipset tamiri hizmetini de Sincan bilgisayar tamiri hizmet kataloğumuzda bulundurmaktayız.

Dizüstü Bilgisayar Ekran Tamiri Sincan

Uzun süreli kullanımı sonucu yıpranma veya kullanıcı hatalarından kaynaklanan dizüstü bilgisayar ekran sorunlar çeşitlilik göstermektedir. Bu ekran sorunları genellikle, ekran çizilmesi, ekran kırılması, ekran donması ve florasan arızalarıdır. Dizüstü bilgisayarınızın ekranıyla ilgili karşılaşabileceğiniz tüm sorunlara TKA Bilişim Sincan bilgisayar tamiri hizmet kataloğu kesin çözümler sunmaktadır.

Dizüstü Bilgisayar Tamiri Sincan

TKA Bilişim Sincan bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında, dizüstü bilgisayarlarda birçok farklı sebeple yaşanan sorunlara çözümler sunulmaktadır. Bu arızalar dış yüzeyde bulunan parçalardan veya cihazın içinde bulunan parçalardan kaynaklanıyor olabilir. Yazılım ve performans sorunları da dizüstü bilgisayarlarda sıklıkla karşılaşılan sorunlardır. Sincan ilçesi bilgisayar tamiri hizmetlerimiz dahilinde dizüstü bilgisayarınızın tüm donanım ve pek çok yazılım sorunlarına hizmet sunmaktayız.

ankara dizüstü bilgisayar tamiri

Hangi Marka Bilgisayarların Tamir İşlemlerini Gerçekleştiriyoruz?

Günümüzde birçok farklı sebeple birbirinden farklı marka bilgisayarlar tercih edilmektedir. Kullanıcıların farklı marka tercihlerinde bilgisayarlarıyla ilgili yaşadıkları problemlere hizmet verebilmek için bilgisayarınız markası ne olursa olsun tüm servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Lenovo

Zarif tasarımı ve kalitesiyle dikkat çeken Lenovo marka bilgisayarlarınızı Sincan bilgisayar servisinin güvenli ellerine teslim edebilirsiniz.

HP

Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılaması için tasarlanmış HP bilgisayarlarınızın tüm bakım ve onarım hizmetleri Sincan bilgisayar servisi tarafından sağlanmaktadır.

Dell

Bireysel kullanım veya kurumsal kullanımda oldukça fazla tercih edilen Dell marka bilgisayarlar kataloğumuzda bulunan hizmetlerin tamamından faydalanabilmektedir.

Acer

Kullanım oranı son zamanlarda oldukça artmış olan Acer marka bilgisayarlar VIP hizmetimiz dahil tüm bakım ve onarım hizmetlerimizden faydalanabilmektedir.

Apple

Teknik servisi çok yaygın olmayan Apple ürünlerinin bakım ve onarım hizmetleri Sincan bilgisayar servisi hizmetlerine dahildir .

Asus

Fiyat olarak birbirinden farklı birçok seçenek sunan Asus bilgisayarınızı Sincan ilçesine sağlanan bilgisayar tamiri hizmetlerimizin güvenilir ellerine bırakabilirsiniz.

Packard Bell

Uzun vadeli kullanımlarda yüksek performansından taviz vermeyen Packard Bell marka bilgisayarlarınız kataloğumuzda bulunan hizmetlerin tümünden faydalanabilmektedir.

Toshiba

Kalitesi, güvenilirliği ve şık dizaynı ile bilgisayar sektöründe kendine yer edinmiş Toshiba marka bilgisayarlarınız Sincan bilgisayar tamiri hizmetlerinin kapsamında güvenle işlem görebilir.

Sincan En İyi Bilgisayar Tamir Servisi TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim olarak Türkiye’nin en donanımlı bilgisayar onarım ve bakım laboratuvarında birinci sınıf onarım ekipmanlarını kullanıyoruz. Deneyimli, profesyonel ve uzman kadromuz sayesinde arızalı cihazların bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz.

TKA Bilişim Sincan bilgisayar tamir servisi ilk olarak iletilen şikayet hariç 12 adımlı bir kontrol gerçekleştiriyoruz. Bu kontrol kullanıcının tespit edemediği başka bir problemin olup olmadığını anlamak için yapılıyor ve eğer tespit edilirse kullanıcıya aktarılıyor.

Cihaz tamir servisimize teslim edilirken form dolduruluyor ve formun bir tanesi kullanıcıda kalıyor. Sözleşme niteliği taşıyan bu form onarım veya bakım işlemleri tamamlandıktan sonra işin bittiğini göstermek amacıyla kullanıcıdan geri alınıyor ve cihazın gördüğü işlemlere dair kullanıcıya rapor veriliyor.

Sunduğumuz hizmetler ortalama 1 iş günü sürüyor. Ancak kargo ile hizmet verdiğimiz için kargo süreleri çeşitli durum ve yoğunluklardan dolayı değişkenlik gösterebiliyor.

Bunlara ek olarak, bakım veya onarımdan çıkan cihazın arka tarafına bandrol yapıştırılıyor ve kullanıcıya garanti belgesi veriliyor.

ankara dizüstü bilgisayar tamiri

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Servisimizde bakım veya onarım işlemi görmüş cihazlar için farklı garanti süreleri sağlıyoruz. Servisimizde işlem gören tüm cihazlara koşulsuz 3 ay servis garantisi veriliyor. Parça değişmesi durumunda ise değişen parça için 24 aya kadar varan garanti süresi sağlıyoruz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
En Başa Dön