COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Sincan Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Sincan Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka lab

Sincan bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında, bilgisayarınızda karşılaşabileceğiniz birçok yazılım (software) ve tüm donanım (hardware) sorunlarına çözüm sağlanmaktadır. Kolay tespit edilebilir donanım sorunlarından tespit etmesi zor performans düşüklüklerine kadar Sincan bilgisayar tamiri hizmetleri her türlü sorun için çözümler kapsamaktadır.

iMac Tamiri Sincan Ankara Sincan bilgisayar tamiri hizmetlerimizin kapsamı içinde, iMac’inizle karşılaşabileceğiniz tüm problemlere çözümler bulunmaktadır. TKA Bilişim Sincan bilgisayar tamiri hizmetlerimizin kapsamında, iMac cihazınızın karşılabileceği pek çok yazılım ve tüm donanım sorunları bulunmaktadır. Uzun süreli deneyimimiz ve geniş kaynaklarımız sayesinde çözemediğimiz bir sorun olduğu takdirde hiçbir ücret almıyoruz.

Macbook Tamiri Sincan Pek çok çeşide sahip Apple ürünlerinden biri olan macbookların, onarım, bakım ve performans hizmetleri Sincan ilçesi bilgisayar tamiri hizmetlerimize dahildir. Macbook hizmetlerimiz, macbook kasa ve menteşe tamiri, macbook adaptör tamiri, macbook ekran tamiri gibi hizmetlerimiz sunduğumuz servis hizmetlerine birkaç örnektir.

Mac Mini Tamiri Sincan Mac minilerde diğer bilgisayarlar gibi uzun kullanım veya yanlış işlemler sonucu sorun çıkarabilir. Sincan bilgisayar servisi olarak, Türkiye’nin en donanımlı bilgisayar bakım ve onarım laboratuvarlarımızda profesyonel ve deneyimli Apple uzmanlarımız ile mac mini cihazlarınızın karşılaşabileceği tüm sorunlara çözüm sunmaktayız.

Masaüstü Bilgisayar Tamiri Sincan Masaüstü bilgisayarlar bireysel veya kurumsal kullanımda çokça tercih edilmektedir. Yüksek performans ve uzun süreli kullanımlarda laptop ve notebooklara kıyasla çok daha verimli kullanım olanağı sunarlar. Sincan bilgisayar tamiri hizmetlerinin kapsamında, gündelik kullanım için veya özel olarak tasarlanmış oyun veya render bilgisayarı gibi bilgisayarlarınızın pek çok yazılım veya donanım sorunu farketmeksizin bakım ve onarım hizmetlerini kapsamaktadır.

Microsoft Surface Tamiri Sincan Microsoft Surface bilgisayarlar diğer dizüstü bilgisayarlarda olabileceği gibi sık kullanım gibi durumlarda problem yaratabilen cihazlardır. Microsoft surface bilgisayarda en sık karşılaşılan sorunlar, kilitlenme, ekran sorunları, harici ve dahili donanım ve bileşenlerde arızalanma, soket ve port hataları, aşırı ısınma gibi sorunlarıdır.
Microsoft surface bilgisayarınızı son teknoloji bilgisayar onarım ve bakım laboratuvarlarımızda çalışan profesyonel ekibimizin ellerine güvenle bırakabilirsiniz.

Bilgisayar Ekran Kartı Tamiri Sincan Ekran kartlarının problem çıkarabilecek birçok farklı noktası vardır. Genellikle:

 • Ekran kartının güncel olmaması ve hatalı yüklemeler sonucu
 • Aşırı tozlanma, düşük fan RPM, arızalı fan sistemi gibi sebepler sonucu aşırı ısınma
 • DirectX sürücülerinin bozuk ya da güncel olmaması
 • İşletim sisteminde service pack’in yüklü olmamasından kaynaklanan arızalar
 • Bilgisayarın yeterli güç vermemesinden kaynaklanan arızalar
Sorunlarından ötürü ekran kartları arızalanmaktadır.
Sincan bilgisayar servisi, ekran kartınızla yaşayabileceğiniz sorunların tamamına çözümler sunmaktadır.

Bilgisayar Anakart Tamiri Sincan Anakartlar tüm donanım parçalarını üzerinde taşıyan parçadır. Tüm parçalarla bağlantılı olduğu için sorunun kaynağının bulunması oldukça zordur. Sincan bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında, anakartların karşılaşabileceği tüm arızalara, deneyimli ve becerikli teknik kadromuz ile çözümler sunuyoruz.

BIOS ve IO Programlama Sincan

tka apple tamiri ankara

BIOS ve IO programlama teknik bilgi gerektiren ve anakartlar için büyük önem taşıyan anakart bileşenleridir. Deneyimli ve uzman teknik servis çalışanlarımız sayesinde tam donanımlı bilgisayar bakım ve onarım laboratuvarlarımızda BIOS ve IO programlama hizmeti sunuyoruz.

BGA Reballing Sincan

BGA reballing oldukça zorlu bir işlemdir. Bu işlem için çok sayıda teknik donanım gerekmektedir. Titiz ve hassas işçilik gerektiren BGA reballing hizmetimiz Sincan bilgisayar tamirinin hizmetleri kapsamındadır.

Bilgisayar Chipset Tamiri Sincan

Anakart bileşenlerinden biri olan chipsetler anakartın beyni olarak özetlenebilir. Chipsetlerin bakım ve onarımını doğru şekilde yapmak ciddi uzmanlık gerektirir. Sunduğumuz diğer birçok bakım ve onarım hizmeti gibi chipset tamiri hizmetini de Sincan bilgisayar tamiri hizmet kataloğumuzda bulundurmaktayız.

Dizüstü Bilgisayar Ekran Tamiri Sincan

Uzun süreli kullanımı sonucu yıpranma veya kullanıcı hatalarından kaynaklanan dizüstü bilgisayar ekran sorunlar çeşitlilik göstermektedir. Bu ekran sorunları genellikle, ekran çizilmesi, ekran kırılması, ekran donması ve florasan arızalarıdır. Dizüstü bilgisayarınızın ekranıyla ilgili karşılaşabileceğiniz tüm sorunlara TKA Bilişim Sincan bilgisayar tamiri hizmet kataloğu kesin çözümler sunmaktadır.

Dizüstü Bilgisayar Tamiri Sincan

TKA Bilişim Sincan bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında, dizüstü bilgisayarlarda birçok farklı sebeple yaşanan sorunlara çözümler sunulmaktadır. Bu arızalar dış yüzeyde bulunan parçalardan veya cihazın içinde bulunan parçalardan kaynaklanıyor olabilir. Yazılım ve performans sorunları da dizüstü bilgisayarlarda sıklıkla karşılaşılan sorunlardır. Sincan ilçesi bilgisayar tamiri hizmetlerimiz dahilinde dizüstü bilgisayarınızın tüm donanım ve pek çok yazılım sorunlarına hizmet sunmaktayız.

ankara dizüstü bilgisayar tamiri

Hangi Marka Bilgisayarların Tamir İşlemlerini Gerçekleştiriyoruz?

Günümüzde birçok farklı sebeple birbirinden farklı marka bilgisayarlar tercih edilmektedir. Kullanıcıların farklı marka tercihlerinde bilgisayarlarıyla ilgili yaşadıkları problemlere hizmet verebilmek için bilgisayarınız markası ne olursa olsun tüm servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Lenovo Zarif tasarımı ve kalitesiyle dikkat çeken Lenovo marka bilgisayarlarınızı Sincan bilgisayar servisinin güvenli ellerine teslim edebilirsiniz.

HP Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılaması için tasarlanmış HP bilgisayarlarınızın tüm bakım ve onarım hizmetleri Sincan bilgisayar servisi tarafından sağlanmaktadır.

Dell Bireysel kullanım veya kurumsal kullanımda oldukça fazla tercih edilen Dell marka bilgisayarlar kataloğumuzda bulunan hizmetlerin tamamından faydalanabilmektedir.

Acer Kullanım oranı son zamanlarda oldukça artmış olan Acer marka bilgisayarlar VIP hizmetimiz dahil tüm bakım ve onarım hizmetlerimizden faydalanabilmektedir.

Apple Teknik servisi çok yaygın olmayan Apple ürünlerinin bakım ve onarım hizmetleri Sincan bilgisayar servisi hizmetlerine dahildir .

Asus Fiyat olarak birbirinden farklı birçok seçenek sunan Asus bilgisayarınızı Sincan ilçesine sağlanan bilgisayar tamiri hizmetlerimizin güvenilir ellerine bırakabilirsiniz.

Packard Bell Uzun vadeli kullanımlarda yüksek performansından taviz vermeyen Packard Bell marka bilgisayarlarınız kataloğumuzda bulunan hizmetlerin tümünden faydalanabilmektedir.

Toshiba Kalitesi, güvenilirliği ve şık dizaynı ile bilgisayar sektöründe kendine yer edinmiş Toshiba marka bilgisayarlarınız Sincan bilgisayar tamiri hizmetlerinin kapsamında güvenle işlem görebilir.

Sincan En İyi Bilgisayar Tamir Servisi TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim olarak Türkiye’nin en donanımlı bilgisayar onarım ve bakım laboratuvarında birinci sınıf onarım ekipmanlarını kullanıyoruz. Deneyimli, profesyonel ve uzman kadromuz sayesinde arızalı cihazların bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz.

TKA Bilişim Sincan bilgisayar tamir servisi ilk olarak iletilen şikayet hariç 12 adımlı bir kontrol gerçekleştiriyoruz. Bu kontrol kullanıcının tespit edemediği başka bir problemin olup olmadığını anlamak için yapılıyor ve eğer tespit edilirse kullanıcıya aktarılıyor.

Cihaz tamir servisimize teslim edilirken form dolduruluyor ve formun bir tanesi kullanıcıda kalıyor. Sözleşme niteliği taşıyan bu form onarım veya bakım işlemleri tamamlandıktan sonra işin bittiğini göstermek amacıyla kullanıcıdan geri alınıyor ve cihazın gördüğü işlemlere dair kullanıcıya rapor veriliyor.

Sunduğumuz hizmetler ortalama 1 iş günü sürüyor. Ancak kargo ile hizmet verdiğimiz için kargo süreleri çeşitli durum ve yoğunluklardan dolayı değişkenlik gösterebiliyor.

Bunlara ek olarak, bakım veya onarımdan çıkan cihazın arka tarafına bandrol yapıştırılıyor ve kullanıcıya garanti belgesi veriliyor.

ankara dizüstü bilgisayar tamiri

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Servisimizde bakım veya onarım işlemi görmüş cihazlar için farklı garanti süreleri sağlıyoruz. Servisimizde işlem gören tüm cihazlara koşulsuz 3 ay servis garantisi veriliyor. Parça değişmesi durumunda ise değişen parça için 24 aya kadar varan garanti süresi sağlıyoruz.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
En Başa Dön