COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Kestel Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Bursa'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Kestel Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

bursa bilgisayar tamiri

Bilgisayar, notebook gibi araçların kullanımı esnasında birtakım teknik ya da donanımsal sorunlar yaşayabiliriz. Bu sorunları çözüme ulaştırmak için ise en kaliteli ve güvenilir hizmet veren servisi bulmaya, tercih etmeye çalışırız. Tabi bu hizmeti en ekonomik fiyatlara sağlaması da önemli bir unsurdur.

Kestel bilgisayar tamiri hizmetleri sunan TKA Bilişim olarak, 10 yılı aşkın hizmet süresi ve profesyonel çalışma ekibi ile, müşterilerinin bilişim araçlarının kullanımı sırasında oluşabilecek ihtiyaçlarına yönelik pratik ve etkili çözümler sunar. Güvenceli, garantili ve hızlı hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar, teknik servis sürecinden sonra da müşterilerinin talep ve şikayetlerine yönelik çalışmalarını sürdürür.

TKA Bilişim’in müşterilerine sağladığı birçok hizmet içerisinde, Kestel bilgisayar tamiri hizmet bölgemizde müşterilerimize sunduğumuz hizmetler kısaca: laptop ve notebook bilgisayar tamiri, masaüstü bilgisayar ve oyun bilgisayarı tamiri, Microsoft Surface tamiri, Apple ürünleri tamiri (iMac, MacBook, Mac Mini), ekran kartı ve ana kart tamiri, BIOS ve IO programlama, BGA reballing, chipset değişimi vb. olarak özetleyebiliriz.

Aynı zamanda ekran, klavye, hard disk, kamera, fan gibi laptop ekipmanları ve parçalarının onarımını yapmakta, bakım ve performans hizmetleri de vermekteyiz. Cihazınız periyodik bakım ve temizlik işlemleri için de servisimizde hizmet alabilirsiniz.

bursa bga reballing

Kestel Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Farklı markalara ait cihazlar için farklı tamir yöntemleri gerekebilmektedir. Bunun için de alanında uzman kişilerden yardım almak önemlidir.

TKA Bilişim olarak, bütün markalara hizmet veriyoruz. Her biri alanlarında bilgi ve donanımlı ekip arkadaşlarımız, bilgisayar tamiri servislerimizde cihazınızın markasına yönelik en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunar.

Ayrıca Apple ürünleri olan

 • iMac
 • Macbook
 • Mac Mini
için de tamir ve bakım hizmetimiz de bulunmaktadır.

bursa anakart onarımı

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim, 10 yılı aşkın tecrübesi ve uzman çalışma ekibi ile 5 farklı ilde bulunan 100’ü aşkın servis bölgesi ile hizmet vermektedir. Teknik servis hizmet bölgelerimizin ulaşılabilir olmasının yanı sıra, kargo ile hizmet de sağlamaktayız.

TKA Bilişim, cihazındaki sorunları hızlı ve pratik bir şekilde çözüme ulaştırır ve bunu en uygun servis fiyatları ile yapar. İstanbul içerisinde ortalama onarım süresi 1 gün olmakla beraber, İstanbul dışındaki servis hizmetleri için kargo sürelerinden dolayı değişkenlik gösterebilmektedir.

Bilişim alanında teknik servisin güvenilir ve şeffaf bir şekilde hizmet vermesi önemlidir. TKA Bilişim, güvenilir ve garantili bir hizmet süreci sağlamak adına, sözleşme niteliği taşıyan sözleşmeyi müşterilerine sunar. Aynı zamanda teknik servisimizde işlem görmüş cihazlara yapıştırdığımız bandrol ve müşterilerimize verdiğimiz garanti belgesi ile hizmetimiz süresinde ve sonrasında, müşterilerimizin cihazları güvence altında olmuş olur.

12 adımlı kontrol sürecimiz sayesinde, cihazınızda belirttiğiniz şikâyetin dışında bir sorun bulunuyorsa bunu tespit edip kayıt altına alıyoruz. Böylece servis sürecinden maksimum verim elde etmiş olursunuz.

bursa bilgisayar teknik servisi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Garantili hizmet almak, servis sürecinde verilen hizmetin kalıcılığı açısıdan önem taşır. Servis süreci tamamlanmış olsa dahi, garanti hizmetleri, servis sürecinde almış olduğunuz hizmeti daha etkili ve kalıcı hale getirir. Belirli bir süre dahilinde, onarım süreci sonrasında cihazınızda oluşabilecek sorunlar için garanti hizmeti sağlıyoruz. Cihazınıza yapıştırdığımız bandrol ve cihazınızın teslimi esnasında verdiğimiz garanti belgesi ile bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

TKA Bilişim, firma bünyesinde gerçekleşen işlemlerde garanti hizmeti sunar. Servis hizmetinden geçen cihazın bandrolü ve garanti belgesi ile,

 • Değişen yedek parçalarda 24 aya varan garanti
 • Tüm teknik servis işçiliklerinde 3 ay koşulsuz garanti fırsatından faydalanabilirsiniz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
En Başa Dön