COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Kestel Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Bursa'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Kestel Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

bursa bilgisayar tamiri

Bilgisayar, notebook gibi araçların kullanımı esnasında birtakım teknik ya da donanımsal sorunlar yaşayabiliriz. Bu sorunları çözüme ulaştırmak için ise en kaliteli ve güvenilir hizmet veren servisi bulmaya, tercih etmeye çalışırız. Tabi bu hizmeti en ekonomik fiyatlara sağlaması da önemli bir unsurdur.

Kestel bilgisayar tamiri hizmetleri sunan TKA Bilişim olarak, 10 yılı aşkın hizmet süresi ve profesyonel çalışma ekibi ile, müşterilerinin bilişim araçlarının kullanımı sırasında oluşabilecek ihtiyaçlarına yönelik pratik ve etkili çözümler sunar. Güvenceli, garantili ve hızlı hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutar, teknik servis sürecinden sonra da müşterilerinin talep ve şikayetlerine yönelik çalışmalarını sürdürür.

TKA Bilişim’in müşterilerine sağladığı birçok hizmet içerisinde, Kestel bilgisayar tamiri hizmet bölgemizde müşterilerimize sunduğumuz hizmetler kısaca: laptop ve notebook bilgisayar tamiri, masaüstü bilgisayar ve oyun bilgisayarı tamiri, Microsoft Surface tamiri, Apple ürünleri tamiri (iMac, MacBook, Mac Mini), ekran kartı ve ana kart tamiri, BIOS ve IO programlama, BGA reballing, chipset değişimi vb. olarak özetleyebiliriz.

Aynı zamanda ekran, klavye, hard disk, kamera, fan gibi laptop ekipmanları ve parçalarının onarımını yapmakta, bakım ve performans hizmetleri de vermekteyiz. Cihazınız periyodik bakım ve temizlik işlemleri için de servisimizde hizmet alabilirsiniz.

bursa bga reballing

Kestel Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Farklı markalara ait cihazlar için farklı tamir yöntemleri gerekebilmektedir. Bunun için de alanında uzman kişilerden yardım almak önemlidir.

TKA Bilişim olarak, bütün markalara hizmet veriyoruz. Her biri alanlarında bilgi ve donanımlı ekip arkadaşlarımız, bilgisayar tamiri servislerimizde cihazınızın markasına yönelik en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunar.

Ayrıca Apple ürünleri olan

 • iMac
 • Macbook
 • Mac Mini
için de tamir ve bakım hizmetimiz de bulunmaktadır.

bursa anakart onarımı

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim, 10 yılı aşkın tecrübesi ve uzman çalışma ekibi ile 5 farklı ilde bulunan 100’ü aşkın servis bölgesi ile hizmet vermektedir. Teknik servis hizmet bölgelerimizin ulaşılabilir olmasının yanı sıra, kargo ile hizmet de sağlamaktayız.

TKA Bilişim, cihazındaki sorunları hızlı ve pratik bir şekilde çözüme ulaştırır ve bunu en uygun servis fiyatları ile yapar. İstanbul içerisinde ortalama onarım süresi 1 gün olmakla beraber, İstanbul dışındaki servis hizmetleri için kargo sürelerinden dolayı değişkenlik gösterebilmektedir.

Bilişim alanında teknik servisin güvenilir ve şeffaf bir şekilde hizmet vermesi önemlidir. TKA Bilişim, güvenilir ve garantili bir hizmet süreci sağlamak adına, sözleşme niteliği taşıyan sözleşmeyi müşterilerine sunar. Aynı zamanda teknik servisimizde işlem görmüş cihazlara yapıştırdığımız bandrol ve müşterilerimize verdiğimiz garanti belgesi ile hizmetimiz süresinde ve sonrasında, müşterilerimizin cihazları güvence altında olmuş olur.

12 adımlı kontrol sürecimiz sayesinde, cihazınızda belirttiğiniz şikâyetin dışında bir sorun bulunuyorsa bunu tespit edip kayıt altına alıyoruz. Böylece servis sürecinden maksimum verim elde etmiş olursunuz.

bursa bilgisayar teknik servisi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Garantili hizmet almak, servis sürecinde verilen hizmetin kalıcılığı açısıdan önem taşır. Servis süreci tamamlanmış olsa dahi, garanti hizmetleri, servis sürecinde almış olduğunuz hizmeti daha etkili ve kalıcı hale getirir. Belirli bir süre dahilinde, onarım süreci sonrasında cihazınızda oluşabilecek sorunlar için garanti hizmeti sağlıyoruz. Cihazınıza yapıştırdığımız bandrol ve cihazınızın teslimi esnasında verdiğimiz garanti belgesi ile bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

TKA Bilişim, firma bünyesinde gerçekleşen işlemlerde garanti hizmeti sunar. Servis hizmetinden geçen cihazın bandrolü ve garanti belgesi ile,

 • Değişen yedek parçalarda 24 aya varan garanti
 • Tüm teknik servis işçiliklerinde 3 ay koşulsuz garanti fırsatından faydalanabilirsiniz.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
En Başa Dön