COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Teknisyen Ol

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

TKA Bilişim’de Teknisyen Olmanın Farkını Yaşayın

2011 yılından beri hizmet veren ve sektöründe lider hale gelen TKA Bilişim, her anlamda kalitesini geliştirmeye devam etmektedir. İnsana değer veren bir anlayışla hareket eden firmamız, müşterilerinin memnuniyeti kadar çalışanlarının da memnuniyetine önem vermektedir.

tka servis

Huzurlu bir çalışma ortamının son derece önemli olduğunun bilincinde olan firmamız, bu ortamın sağlanması için çalışanlarına gerekli tüm olanakları sunar. TKA Bilişim’de teknisyen olmak, her zaman birbirine destek olan ve birbirine saygı duyan çalışanlarla bir arada olmak demektir. Tüm çalışanlarının haklarını ayrım yapmadan koruyan TKA Bilişim, uzun yıllar çalışabileceği stressiz bir ortam arayanlar için ideal bir seçimdir.

Kişisel Gelişim İmkanı

Çalışma hayatında monotonluk, tekrarlayan işler, gelişimi engelleyen nedenler kendinizi kişisel olarak geliştirememenize ve işinizi sevmemenize neden olur. TKA Bilişim olarak bunu önlemek için her çalışanımızın eğitimine ve yeteneklerine uygun bir şekilde kişisel gelişim imkanı sunmaktayız.

Teknisyen olarak işe başlayan çalışanlarımızın uzmanlaşmak istedikleri ve öğrenmek istedikleri konularda gereken desteği; deneyimli personellerimizin ve yöneticilerimizin koordineli bir şekilde çalışması ile sağlamaktayız

tka teknisyen

Kendinizi her an değerli hissedebileceğiniz TKA Bilişim ailesinde, farklı alanlarda kendinizi geliştirerek donanımlı bir teknisyen haline gelebilirsiniz.

Sektörel Eğitimler

Bilgisayar ve yazılım sektörü, teknolojinin gelişmesiyle her an değişikliğe uğramaktadır. Bu nedenle, bu sektörlerde çalışanların yeniliklere her zaman hakim olması ve kendini de bu yeniliklere göre geliştirmesi gerekir.

Çalışanlarını sektörel gelişmelere uygun olarak yönlendirmeyen firmalar için başarısızlık doğal bir süreçtir. TKA Bilişim ailesi, başarısızlıkların ve yeniliklere yabancılaşmanın önüne geçmek için sektörel eğitimlerle çalışanlarını destekler. Alanında uzman kişiler tarafından verilen eğitimler ile teknolojiyi adım adım takip eden çalışanlarımız, her zaman güncel gelişmelere uygun çözümler sunacak yapıya ve donanıma sahip olur.

tka teknisyeni

Profesyonel Çalışma Şartları

Firmamızda çalışma şartlarının kanunlara uygun ve insan haklarına saygılı olması sayesinde, her çalışan mesai süresinin sonunda iş yerinden mutlu bir şekilde ayrılır. Kanunlara uygun şekilde belirlenen çalışma süreleri, ücretler ve izin hakları ile her çalışan iş-sosyal yaşam dengesini doğru şekilde kurar. Hak ettiği izinleri istediği zaman kullanabilen çalışanlar, bu sayede her zaman daha motive ve enerjik bir şekilde işine odaklanabilir.

Prestijli Bir Kariyer

Sektörün en güvenilir firmalarının başında gelen TKA Bilişim’de kariyer yapmak, size her zaman prestij kazandırır. Sıradan bir kariyer yerine, her zaman referans sağlayacak ve sizi farklı firmalarda aynı işi yapan kişilere göre öne çıkaracak bir kariyer için firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

tka teknisyeni

İster Ofiste İster Yerinde Tamir Hizmeti Deneyimleme Fırsatı

Geniş hizmet ağımız sayesinde, farklı tecrübeleri TKA Bilişim bünyesinde elde etmeniz mümkündür. Ofisimizde gerçekleştirdiğimiz tamir ve bakım işlemleri ile farklı markalara ait bilgisayarların tamir süreçlerini kolayca gözlemleyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra yerinde çözüm üretmek için gereken deneyimi de kısa sürede elde edebilirsiniz. Yerinde servis konusunda deneyimli personellerimiz eşliğinde, gereken adımları kolayca öğrenebilir ve pratiklik kazanabilirsiniz.

Neden TKA Bilişim?

İş başvurularında sıklıkla karşılaştığınız “Neden biz?” sorusunun cevabını, firmamıza yaptığınız başvurularda kolayca verebilmeniz için size çok sayıda neden sayabiliriz. Çalışanımıza verdiğimiz değerin yanı sıra her zaman huzurlu bir çalışma ortamı için gösterdiğimiz üstün çaba sayesinde hayal ettiğiniz işe bizimle ulaşabilmeniz mümkündür.

tka teknisyeni

Ne Kadar Kazanç Elde Edebilirim?

İş yerinde aldığınız ücret, hayat kalitenizin belirlenmesinde en önemli etkendir. Bu nedenle, TKA Bilişim’in tüm çalışanları hak ettiği ücreti alır. Fazla çalışma veya mesai gibi ücretler de her zaman tam olarak ödenir. Ücret konusunda daima adil bir politika izleyerek pozisyonunuza uygun şekilde en üst seviyeden ücretlendirme yapılır.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
En Başa Dön