COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Yenişehir Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Bursa'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

İstanbul’da, 10 yıldan fazladır bilgisayar onarım ve bakım hizmeti veren TKA Bilişim, yaşadığınız her türlü arıza için kalıcı çözümler sağlamaktadır. Oluşturduğu uzman kadrosuyla bilişim alanında güçlü, başarılı ve deneyimli bir konuma sahiptir.

bursa bilgisayar tamiri

Yenişehir Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

Yenişehir bilgisayar tamiri alanında, kargo yolu ile kaliteli hizmet veren TKA Bilişim olarak firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Öncelikle müşteri şikayeti detaylı olarak dinlenmekte, sonrasında ise adım adım çözüm süreci başlatılmaktadır. Alanında özel eğitimli bir ekibi bulunan TKA Bilişim, kadrosunu bilgisayar mühendislerinden oluşturmuştur. Bu anlamda her zaman için profesyonel bir destek sağlar. Eğer uzun vadeli çözümler dahilinde Yenişehir bilgisayar tamiri hizmeti almak istiyorsanız bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

Firmamız bilgisayarınızda yaşanabilecek her türlü probleme karşılık çok adımlı bir çözüm sistemi kullanmaktadır. Cihazlarda ortaya çıkan arızalar genelde anakart, chipset, ekran ya da donanımsal başka bir problem üzerine olmaktadır. TKA Bilişim bilgisayarınızda yaşadığınız tüm sorunları onarmakta ve gerekli bakımlarını yapmaktadır. Böylece sadece sizin sunduğunuz şikayet değil, cihazın geri kalan kısımlarındaki problemler de tespit edilerek derin bir analiz başlatılır. Uzman kişilerce gerçekleştirilen Yenişehir bilgisayar tamiri hizmetimiz, garanti kapsamlı bir süreçtir.

bursa anakart tamiri

Yenişehir Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim olarak popüler markalarla birlikte bütün bilgisayar markaları için İstanbul’da onarım ve bakım hizmeti vermekteyiz. Eğer elinizde bilinmeyen markalı bir cihaz varsa ve gerekli tamiratı gerçekleştiremiyorsanız, uzman ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bu anlamda en kaliteli yedek parçaları kullanmakta ve isterseniz bilgisayarınızın periyodik bakımını da sağlamaktayız. Apple, Toshiba, HP, Acer, Samsung, Packard Bell, Casper, Macbook, Dell, Asus, Lenovo ve diğer tüm markalar dahil olmak üzere kargoyla Yenişehir bilgisayar tamiri hizmeti vermekteyiz.

bursa mac mini tamiri

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

Uzun yıllardır verdiği kaliteli ve kurumsal hizmeti ile adını sektöre altın harflerle yazdıran TKA Bilişim, şeffaf bir hizmet politikasına sahiptir. Bu sayede müşterilerimizle dürüst bir iletişim kurmakta ve işimizi büyük bir özenle yapmaktayız. Herhangi bir sürpriz fiyatlandırmayla karşılaşmayacağınız firmamızda, müşteri memnuniyeti ilk hedef olmaktadır. Cihazların onarım ve bakımına dair sunduğumuz garanti kapsamı da iyi niyetimizin bir göstergesi haline gelmiştir.

Müşterileriyle dürüst bir alışverişi olan TKA Bilişim ile haklarınız güvence altında olacaktır. Ayrıca bilgisayar mühendislerinden oluşan kadrosuyla size geçici değil, uzun vadeli sonuçlar sağlamaktadır. Böylece ileride tekrarlanabilecek arızalara karşı oluşacak maliyetlerin de önüne geçmiş olursunuz.

bursa bilgisayar teknik servis

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Müşterilerin yaşadıkları deneyimi önemseyen TKA Bilişim, cihazlarınız için pek çok garanti imkanı sağlamaktadır. İstanbul’da bulunan firmamızın kargo yoluyla verdiği, Yenişehir bilgisayar tamiri hizmeti dahilinde sunmuş olduğu garantiler aşağıdaki gibidir.

 • Öncelikle onarım başlangıcında, belli bir form imzalanmakta ve bu formun biri müşteriye verilmektedir. Cihaz tesliminde ise müşteriden geri alınarak iş bitimini temsil etmektedir.
 • Cihaz üzerinde uygulanan işlemlere yönelik müşteriye rapor verilmekte ve alınan imza ile cihazın sağlamlığına dair müşteriden onay alınmaktadır.
 • Değişen yedek parçalar için 24 aya kadar varabilen bir garanti kapsamı bulunmaktadır.
 • Mevcut şikayet dışında, cihaz 12 adımlık bir kontrolden geçirilmekte ve başka arıza olup olmadığı analiz edilmektedir. Bu anlamda bir sorun çıkması halinde müşteri bilgilendirilerek kayıt altına alınmaktadır. Tüm arızalar için mutlaka müşterinin talebine göre hareket edilmektedir.
 • Cihaz için bandrol ve garanti belgesi verilmektedir.
 • Gerçekleştirilen bütün işçilik için 3 ay koşulsuz servis garantisi bulunmaktadır.
 • Ortalama tamir süresi ise kargoya göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
En Başa Dön