COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Haymana Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Haymana Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka lab

Apple Ürünleri Tamiri

Özel bir tecrübe ve uzmanlık gerektiren Apple ürünlerinin tamiri için TKA Bilişim’in yetkin teknik servisini tercih edebilirsiniz. Haymana bilgisayar tamiri hizmetlerimiz arasında iMac tamiri, Macbook tamiri ve Mac Mini tamiri de mevcut. Apple ürünlerinizi İstanbul’daki yüksek teknolojili laboratuvarlarımızda uygun fiyatlarla onarıp tarafınıza kargo ile ulaştırıyoruz.

Laptop Tamiri - Notebook Tamiri

Tüm marka ve model dizüstü bilgisayarlarınız için bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Dış etkiler sebebiyle kırılan laptop kasası ve kullanıma bağlı olarak özelliğini kaybeden laptop menteşesi için, anakart, ekran kartı, harddisk, kamera ve fan tamiri için Haymana bilgisayar tamiri arayışınızda İstanbul’daki üstün teknolojili laboratuvarımızı tercih edebilirsiniz. Haymana’ya kargo ile hizmet veriyoruz.

Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Masaüstü bilgisayarlarınızın parça değişimleri, anakart tamiri ve ekran kartı tamiri dahil olmak üzere her türlü onarım hizmeti TKA Bilişim’in en üst seviye teknolojiyle donatılmış laboratuvarlarında gerçekleştiriliyor.

Oyun Bilgisayarı Tamiri

Gerçekçi, hızlı, akıcı bir oyun deneyimi sunan oyun bilgisayarları zamanla fazla ısınmadan ve başka birçok sebepten kaynaklı olarak bakım ve onarım gerektirebiliyor. Performans canavarı olan oyun bilgisayarınızı yetkin teknik servis elemanlarımızın güvenli ellerine teslim edebilirsiniz.

Render Bilgisayar Tamiri

Mimarlar, tasarımcılar, kurgucular tarafında yoğun şekilde kullanılan reder bilgisayarlar periyodik olarak bakıma ve onarıma gereksinim duyan cihazlardır. Çeşitli sebeplerle arıza yapabilirler. Bu arızalar işlemci kaynaklı olabilir. Onarımları hassasiyet ve titizlik gerektirir.

Microsoft Surface Tamiri

2012 yılında doğan Surface ailesi 2’si 1 arada bir cihaza, bir tablete ve bir laptopa sahiptir. Üç cihazın tamiri de ayrı bir tecrübe ve donanım gerektirir. Tecrübeli ekibimiz uzun yıllardır Surface cihazların tamirini gerçekleştirmektedir.

Bakım ve Performans Hizmetleri

Bilgisayarlar stabil olarak her zaman yüksek performans göstermeleri için bakıma ihtiyaç duyarlar. Örneğin işlemciyi soğuk tutmak için termal macunun değişmesi gerekebilir ya da fanların temizlenmesine ihtiyaç duyulabilir. Bununla birlikte yazılımların ya da sürücülerin güncellenmesi de performansı arttırabilir.

BIOS ve IO Programlama

Bilgisayarın fiziki parçaları ile işletim sisteminin uyumlu bir şekilde çalışabilmesi için BIOS programlama gerekebilir. Benzer şekilde, bilgisayarın çevre birimlerinin doğru çalışması için de IO programlama gerekir. Bu iki hizmet de Haymana bilgisayar tamiri hizmetleri arasındadır.

BGA Reballing ve Chipset Değişimi

Isınmadan kaynaklı olarak BGA devresinde arızalanma olmuşsa bu, ısı verilerek BGA devresi üzerindeki topların çözülmesi ve değiştirilmesi işlemini gerekli kılabilir. Üst düzey hassasiyet gerektiren bu işlem ve bilgisayarın beyni olan chipsetin değişimi teknik servisimizde gerçekleştirilmektedir.

laptop klavyesi tamiri

Haymana Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim Haymana bilgisayar tamiri hizmetlerimiz her marka ve model için onarımı, parça değişimini ve bakım hizmetini kapsamaktadır. Cihazınız İstanbul’daki laboratuvarımızda onarılarak tarafınıza kargo ile ulaştırılmaktadır.

Acer Apple Asus
Dell HP Lenovo
Casper MSI Packard Bell
Samsung Sony Vaio Toshiba
Macbook iMac Macbook Air

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim’de cihazınızı sizden teslim aldıktan sonra size bir form veriyoruz ve cihazınızı tamir ettikten sonra sorunsuz teslim ettiğimizde geri alıyoruz. Serviste cihazınıza 12 aşamalı bir test uyguluyor ve test sırasında tespit ettiğimiz diğer arızaları derhal tarafınıza bildiriyoruz. Ancak bu arızaları gidermeyi şart koşmuyoruz. Cihazınızı tamir edemezsek hiçbir ücret almıyoruz.

tka personel santral

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim olarak Haymana bilgisayar tamiri hizmetlerimizde üç ay boyunca koşulsuz şartsız servis garantisi sunuyoruz. Ayrıca değiştirdiğimiz tüm yedek parçalar için 24 aya varan garanti veriyoruz. Cihazınızı size teslim ederken cihazın arkasına bandrol ve garanti belgesini yapıştırıyoruz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
En Başa Dön