COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Çatalca Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka çatalca bilgisayar servisi

Çatalca Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka araç

İş planı dahilinde, bilgisayarların montajını, tamirini, kurulumunu, periyodik bakımlarını yapan, arızalarını tespit edip onarımını gerçekleştiren yerlere bilgisayar servisleri denir. Bilgisayar servisleri, bilgisayarların bakım, onarım, tamirat ve periyodik bakımlarını yapan istasyonlardır. Bilgisayar servisinin verdiği hizmetler şu şekildedir;

 • VIP Hizmetler,
 • Apple Ürünleri Tamiri,
 • Elektronik Hizmetler,
 • Profesyonel Hizmetler,
 • Notebook Bilgisayar Hizmetleri.

VIP hizmetler, kapıda bilgisayar servisi ve bilgisayar tamiridir. VIP hizmeti ile müşterilerini özel hissettiren bu hizmet alanı servisleri, firmayı önemli ve güvenilir kılar.

Apple ürünleri tamiri yapılan bu serviste IMac, Macbook, Mac mini onarım ve bakımları da yapılmaktadır. Mühendis olarak çalışan elemanları ile kaliteli onarım, hızlı ve uygun bir şekilde tamir etmeyi garantileyen servis hizmeti bulunmaktadır.

Profesyonel hizmetler adı altında notebook, masaüstü (desktop), oyuncu bilgisayarı, render bilgisayarı, Microsoft Surface tamiri ile bakım ve performans hizmetleri sunar.

Elektronik hizmetler dahilinde ekran kartı tamiri, notebook anakart tamiri, BIOS ve IO programlama, BGA Reballing, chipset değişimi gibi ürünlerin onarım ve bakım çalışmalarını yapmaktadır.

Notebook bilgisayar hizmetleri, bilgisayar servisi kapsamında notebook kasa ve menteşe tamiri, notebook ekran tamiri, notebook klavye tamiri, notebook harddisk tamiri, notebook fan tamiri, notebook kamera tamiri, notebook bakım ve performans hizmetlerini vermektedir.

tka anakart tamiri

Çatalca Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Bu servisler her marka ürün ve cihazları kapsamaktadır. Apple, Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, Casper, MSI, Macbook, Packard Bell, Samsung, Sony, Toshiba gibi önemli markalara hizmet veren bu istasyonda tüm tamir, bakım, onarım işlemleri yapılmaktadır.

TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

İnternet ve bilgisayar alanını kapsayan her konuda, bireysel ve kurumsal olan müşterilerine etkili çözümler ve güven sağlayan TKA Bilişim’in servis olanaklarından faydalanabilirsiniz. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda çalışmalar yapan ve olanaklar sunan TKA Bilişim teknik alanındaki tüm hizmetleri vermektedir. Hızlı servis, güvenilir hizmet ve garantili ürünler sunan TKA Bilişim’i neden tercih etmelisiniz?

 • Tüm teknik servis işçiliklerinde 3 ay koşulsuz şartsız servis garantisi verilmektedir.
 • Yedek parçaların değişiminde 25 aya kadar varan garanti süresi verilmektedir.
 • Aldığınız ürün veya cihazın arkasına bandrol ve garanti belgesi tanımlanmaktadır.
 • Bilgisayar servisi kapsamındaki cihazların ya da ürünlerin onarım süreleri İstanbul içi ortalama 1 iş günüdür. Eğer şehir dışından hizmet alıyorsanız kargo süresi değişkenlik gösterdiği için bu süre uzayabilmektedir.
 • Cihazı veya ürünü alırken imzaladığınız form sözleşme niteliği taşımaktadır. Formun bir nüshası müşteriye verilir, işin bittiğinin anlaşılması için cihaz teslim edildikten sonra form müşteriden geri alınır.
 • Yapılan her türlü işlemler hakkında müşteriye rapor verilmektedir. Müşteri işlem sonrasında cihazı teslim aldığına dair imza atmaktadır.
 • Bilgisayar servisine cihaz ile ilgili iletilen şikâyet haricinde cihaz 12 adımlı bir kontrolden geçmektedir. Eğer iletilen şikâyet harici cihazın bir sorunu varsa kayıt altına alınarak müşteriye gerekli bilgiler verilmektedir. Sorun çözülmeden de gerekli işlemlere devam etmektedirler.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel

TKA bilişim tüm teknik sorunlarınızı hızlı, garantili ve etkili çözüm yöntemleri ile müşterilerine sunan bilgisayar servis hizmet istasyonudur. Kurumsal ve bireysel müşterilerine gereken önemi ve değeri vererek bilgisayarların tamir, bakım ve onarım hizmetlerini bilgisayar mühendisinden oluşan profesyonel kadrosuyla tamamlamaktadır. Tüm markalara hizmet veren bu servisten ve kapıda kredi kartı ile ödeme imkanından yararlanmak istiyorsanız bu bilgisayar servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
En Başa Dön