COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Kadıköy Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka kadıköy bilgisayar servisi

Kadıköy Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka kadıköy bilgisayar servisi

Yerinde Bilgisayar Servisi

Bilgisayarı arızalanan kullanıcılar cihazlarını servise götürmeyi birçok sebeple tercih etmiyor olabilirler. Bu durumda Kadıköy bilgisayar servisi randevu sistemiyle bilgisayara evde ya da ofiste müdahale eder. Gerekli durumlarda cihaz servise götürülür.

tka personel

Bilgisayar Tamiri ve Bilgisayar Servisi

Bilgisayarlar stabil performans göstermeleri için zaman zaman bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu bakımlar bazen donanımsal bazen yazılımsal işlemler yaparak gerçekleşir. Kadıköy bilgisayar servisi ekibimiz dilerseniz adresinizde, dilerseniz serviste bilgisayarınız için gerekli kontrolleri yapar ve olası arızaların önüne geçilmiş olur.

MacBook Tamiri

Apple markasının dizüstü bilgisayarları olan Macbook ve Macbook Air modellerinin arızaları tecrübeli, yetkin teknik ekibimiz tarafından İstanbul içinde 1 iş gününde gideriliyor.

iMac Tamiri

Muhteşem tasarımı ve yüksek performansıyla bilinen iMac bilgisayarlara, arızalanmaları durumunda onları en iyi tanıyan Apple uzmanı teknik ekip tarafından müdahale ediliyor.

tka personel

Mac Mini Tamiri

Apple markasının zarif ve taşınabilir güçlü kasası olan Mac Mini’ler Kadıköy bilgisayar servisi tarafından titizlikle onarılıyor. Birçok kişi ve kurumun favori cihazı olan bu küçük canavarların tamiri de yetkin ellerde çok kısa bir zamanda tamamlanıyor.

Laptop Tamiri – Notebook Tamiri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte gün geçtikçe artan performanslarıyla dizüstü bilgisayarlar masaüstü bilgisayarlarla yarışır hale geldiler. Kullanımı pratik ve taşınabilir olan dizüstü cihazların onarımı marka ya da model fark etmeksizin Kadıköy bilgisayar servisinde yapılıyor.

Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Laptop yerine masaüstü bilgisayar kullanıcıları yüksek performans ve uzun süreli sorunsuz kullanım için taşınabilirlikten ve pratik kullanımdan feragat ederler. Bu bilgisayarlar da kullanıma bağlı olarak arıza yapabilir. Ancak masaüstü bilgisayar tamiri hizmetiyle en hızlı şekilde sorunsuz kullanıma geri dönülebilir.

tka kasa tamiri

Oyun Bilgisayarı Tamiri

Oyun oynamayı seven kullanıcılar için gerçekçi grafik performansı sunan, oyunlarda yüksek FPS imkanı veren oyun bilgisayarları kullanıcıdan ya da üreticiden kaynaklı olarak arızalanabiliyor. Ancak TKA Bilişim’in 3 ay garantili işçiliği ve on 12 aya kadar geçerli yedek parça garantisi ile oyuncular kısa bir oyun arasından sonra yeniden bilgisayarlarının başına geçebiliyorlar.

Render Bilgisayarı Tamiri

Bilgisayar programlarında yaratılan ham bir modelin yine programlar aracılığıyla işlenmesi ve dışarıya çıkarılmasına render denir. Render işlemi bilgisayarın işlemcisini yorduğu ve uzun sürdüğü için render yapmaya özel render bilgisayarlar kullanılır. Bu bilgisayarlar çeşitli sebeplerle arızalanabilir. Kadıköy bilgisayar servisi olarak TKA Bilişim uzun ömürlü kullanım için cihazlarınızı titizlikle onarır.

Microsoft Surface Tamiri

Microsoft’un masaüstü, tablet, dizüstü ve 2’si 1 arada ailesine ilgi her geçen gün artıyor. İlk olarak 2012 yılında piyasaya sürülen Surface modelleri farklı öncelikleri olan kullanıcılar için farklı işlevlere sahip. Hal böyle olunca arızaları durumunda da bu cihazlar konusunda tecrübe sahibi olan, donanımlı ellerde tamir edilmeleri gerekiyor. Surface cihazlarınız için Kadıköy bilgisayar servisi arayışındaysanız doğru adrestesiniz.

Bakım ve Performans Hizmetleri

Bilgisayarın her zaman yüksek performans gösterebilmesi, üzerindeki donanımın ve yazılımların sağlığıyla ilintilidir. Zamanla bilgisayarın içindeki termal macun tükenebilir ya da soğutucu sistemler tozdan tıkanabilir. Yazılımsal problemler de olabilir. Tüm bu problemlerin ortadan kalkması için bilgisayarın düzenli bakıma ihtiyacı vardır.

Ekran Kartı Tamiri

Ekran kartı bilgisayarın en hayati ve en sık arızalanabilen parçalarından biridir. Eğer ekran kartı arızası giderilmezse bilgisayarınızı kullanamayabilirsiniz. Ekran kartı tamiri çok hassas bir iştir. TKA Bilişim Kadıköy bilgisayar servisi olarak ekran kartlarını da titizlikle tamir etmekteyiz.

tka ekran kartı tamiri

Anakart Tamiri

Adındaki “Ana” ifadesinden de anlaşılacağı gibi anakart bilgisayarın en önemli parçalarını üzerinde bulunduran hayati bir donanımdır. Anakart arızası durumunda cihazınızı teknik ekibimizin emin ellerine teslim edebilirsiniz.

BIOS ve IO Programlama

İşletim sistemiyle donanım arasında bir köprü görevi gören BIOS, donanımda gerçekleşen bazı arızaların kaynağı olabilir. Bu yüzden programlamaya ihtiyaç duyar. Bilgisayara bağlanan fare, yazıcı, klavye gibi araçların bağlantısında bir arıza olduğunda ise IO programlama gerekir. Bu durumlarda TKA Bilişim güvencesiyle BIOS ve IO programlama hizmeti alabilirsiniz.

BGA Reballing

BGA devresindeki lehimli topların değiştirilmesi işlemine reballing adı verilir. Daha çok dizüstü bilgisayarlarda ve oyun konsollarının arızaları durumunda uygulanır. Tamiri maksimum seviyede titizlik gerektirir. Isıyla eritme işlemi gibi birçok detaylı işlem yapılır.

tka lab

Chipset Değişimi

Özellikle dizüstü cihazlarda chipset ve yonga arızalarına sıkça rastlanır. Bu ikisi anakartın beynidir. Tamiri sırasında yapılan bir hata geri dönülmez sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden uzman ellere teslim edilmesi önemlidir.

Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri

Servislere en çok başvurulan konulardan biri kasanın kırılmasıdır. Kasa cihazı çevrelediği için dış etkilere göğüs geren kısımdır. Sürekli olarak açılıp kapanan laptop kapakları da zaman zaman menteşe kaynaklı sorun çıkarabilmektedir.

tka ekran kartı tamiri

Laptop Ekran Tamiri

Donanımdaki birçok arıza kendini ekrana yansıyarak belli eder. Ekran darbeler sebebiyle de kırılabilir. Kadıköy bilgisayar servisi ekibimiz tüm marka ve model cihazların arızalarını giderecek ekiplere sahiptir.

Laptop Klavye Tamiri

Klavye bilgisayarın en çok kullanılan kısmıdır. Bu sebeple arıza yapabilir. Bu arıza bazen sıvı teması kaynaklı da olabilir. Klavye tamiri, özellikle laptoplarda ekstra uzmanlık ve titizlik ister.

tka ekran kartı tamiri

Laptop Harddisk Tamiri

Harddisk, verilerin depolandığı bölümdür. Arızası durumunda bazı dosyalara erişilemez ya da bilgisayar hiç çalışmayabilir. Kadıköy bilgisayar servisi ekibimiz HDD ve SSD harddisk arızalarını kolaylıkla giderebilmektedir.

Laptop Fan Tamiri

Dizüstü bilgisayar fanları cihazın ısınmasını azaltmak için çalışır. Yüksek ısı, performansı düşürür. Fanlar birçok sebeple arızalanabilir ve görevini yerine getiremez. Bu durumda en kısa sürede tamiri gerekir.

Laptop Kamera Tamiri

Laptopta görüntülü görüşmelerin sağlandığı kamera darbeler sebebiyle ya da yazılımsal sorunlarla bozulabilir. Virüsler ya da sürücünün güncel olmaması kameranın çalışmasını engelleyebilir.

Kadıköy Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Kadıköy bilgisayar servisi olarak TKA bilişim tüm marka ve model cihazlar için hizmet vermektedir.

Acer Apple Asus
Dell HP Lenovo
Casper MSI Packard Bell
Samsung Sony Vaio Toshiba
Macbook iMac Macbook Air

tka kasa tamiri

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

Kadıköy bilgisayar servisi arayışınızda size gereken 15 yıldan fazla tecrübesi, donanımlı teknik ekibi, yetkin mühendis kadrosuyla TKA Bilişim’dir.

TKA Bilişim İstanbul içinde ortalama 1 iş gününde onarım hizmeti sunar. Ayrıca marka ve model ayırmadan tüm cihazlar için teknik destek verir.

TKA Bilişim’de cihazın teslim alınmasından sonra, arıza sebebi dışında 12 adımlı bir kontrol yapılır. Bu kontrol sırasında başka bir arıza ya da aksaklık fark edilirse derhal müşteriye bildirilir ve kayıt altına alınır.

tka pesonel

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Hem işçiliğimizin hem de kullandığımız yedek parçanın garantisini veriyoruz. Yedek parçalarda iki yıla kadar, teknik servis işçiliklerinde ise koşulsuz şartsız 3 ay garanti veriyoruz.

Cihazı teslim alırken imzaladığınız sözleşme formunu, iş bittiğinde sizin “Sağlam teslim aldım” sözünüz karşılığında geri alıyoruz.

Cihazı teslim ederken size, kafanızda soru işareti bırakmayacak, ayrıntılı rapor veriyoruz. Cihazınızı geri verirken hem arkasına bandrol yapıştırıyoruz, hem de garanti belgesi veriyoruz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
En Başa Dön