COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Çamlıdere Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Çamlıdere Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

çamlıdere bilgisayar servisi

Apple Ürünleri Tamiri

Apple’ın masaüstü bilgisayarı iMac, dizüstü bilgisayarları Macbook ve Macbook Air ile taşınabilir masaüstü deneyimi sunan Mac Mini tamiri, Apple ürünlerinde uzman ekibimiz tarafından uygun fiyatlarla gerçekleştiriliyor. İstanbul’daki üstün teknolojili laboratuvarlarımızda gerçekleşen onarımdan sonra Apple cihazınız size kargo ile ulaştırılıyor.

Laptop Tamiri – Notebook Tamiri

Taşınabilir olmaları ve pratik kullanımlarıyla dikkat çeken dizüstü bilgisayarın onarımı Çamlıdere bilgisayar tamiri hizmetleri arasında. Arızanın şekline bağlı olarak ekran kartı tamiri, anakart tamiri, harddisk tamiri deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Dizüstü bilgisayarınızın dışarıda aldığı darbelerle kırılabilen laptop kasa tamiri, kullanıma bağlı olarak zor açılıp kapanır hale gelebilen menteşe tamiri, ekran tamiri, kamera tamiri ve fan tamiri servisimizde yapılıyor. İstanbul’daki laboratuvarımızda gerçekleşen onarımdan sonra cihazınız size kargo yoluyla teslim ediliyor.

Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Uzun süreli kullanım için tercih edilen yüksek performanslı cihazlar olan masaüstü bilgisayarlar kullanıma ya da üreticiye bağlı olarak parça değişimi ya da tamir gerektirebilmekte. Bilgisayarın tüm önemli parçalarını üzerinde barındıran ve uyum içinde çalışmalarını sağlayan anakart tamiri ve ekran kartı tamiri Çamlıdere bilgisayar tamiri hizmetlerimiz arasında. İstanbul’daki servisimizde tecrübeli ekibimiz ve üstün teknolojimizle gerçekleştirdiğimiz onarımdan sonra cihazınızı size kargo ile ulaştırıyoruz.

Oyun Bilgisayarı Tamiri

Oyun bilgisayarları yüksek grafik performansı gösteren cihazlardır. Uzun süreli kullanımda da sabit performans göstermesi beklenir. Ancak kullanıma bağlı olarak FPS sorunları, kasma donma, aşırı ısınma, gürültülü çalışma gibi problemler görülebilir. Çoğu zaman bunlarla bağlantılı olarak anakart arızası da görülebilir. Sürekli olarak üst düzey performansla çalışan bu cihazlara doğru bakımı ve onarımı yapmak gerekir.

ankara oyun bilgisayarı tamiri

Render Bilgisayar Tamiri

İşlemciyi yoran render işlemlerini hızlı bir şekilde yapması için tasarlanan render bilgisayarlar işlem yoğunluğuna ve uzun süreli kullanıma bağlı olarak bakım ve onarım gerektirebilir.

Microsoft Surface Tamiri

Microsoft’un Surface adlı ürün ailesi 2’si 1 arada, tablet ve laptop modellerini kapsar. Özellikle iş dünyasında çok kullanılan Surface cihazların tamiri uzmanlık, tecrübe ve titizlik gerektirir. Surface cihazlarınız için Çamlıdere bilgisayar tamiri arayışınızda TKA Bilişim’in İstanbul’daki yüksek teknolojili laboratuvarlarına cihazınızı güvenle emanet edebilirsiniz.

Bakım ve Performans Hizmetleri

Bilgisayarınız artık yavaş çalışmaya başladıysa, kasma, donma gibi problemleri varsa donanımsal ve yazılımsal bakıma ihtiyacı olabilir.

ankara bilgisayar bakımı

BIOS ve IO Programlama

Kullandığınız işletim sistemiyle bilgisayarın donanımı arasında bir köprü görevi gören BIOS, çeşitli arızalar durumunda programlama gerekebilir. Bilgisayarın çevre birimleri; klavye, fare gibi harici parçaları doğru çalışmak için IO programlamaya ihtiyaç olabilir

BGA Reballing ve Chipset Değişimi

BGA devrelerinde ısınmadan ve gerilmeden kaynaklı arızalar çıkabilir. Bu durumda ısıl işlem yapılarak devlerdeki topların değiştirilmesi gerekir. Anakartın beyni olan chipset değişimi de Çamlıdere bilgisayar tamiri hizmetlerimiz arasındadır.

Çamlıdere Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim olarak Çamlıdere bilgisayar tamiri hizmetlerimiz yüksek teknolojili laboratuvarlarımızda gerçekleşmekte ve cihazınız tarafınıza kargo ile ulaştırılmaktadır. Hizmetlerimiz tüm marka ve modelleri kapsamaktadır. Hizmet verdiğimiz markalardan bazıları şunlardır:

ankara anakart tamiri

Acer Apple Asus
Dell HP Lenovo
Casper MSI Packard Bell
Samsung Sony Vaio Toshiba
Macbook iMac Macbook Air

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim, alanında uzman, tecrübeli, yetkin çalışanlardan oluşan bir teknik ekibe ve üstün teknolojik imkanlarla donatılmış laboratuvarlara sahiptir.

Üstelik, tamir edemediğimiz cihaz için hiçbir ücret talep etmiyoruz!

bilgisayar servisi

Değiştirdiğimiz parçalar için 24 aya kadar, servis işçiliğimiz için ise koşulsuz şartsız üç ay garanti veriyoruz. Cihazın arkasına bandrol ve garanti belgesi yapıştırarak size teslim ediyoruz.

Cihazınızı teslim aldıktan sonra imzaladığınız formu sözleşme olarak kabul ediyoruz ve size cihazınızı sapasağlam teslim ettikten sonra formu geri alıyoruz. Bilgisayarınızı 12 adımlı bir teste tabi tutuyor ve tespit ettiğimiz her arızayı derhal size bildiriyoruz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
En Başa Dön