COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Sarıcakaya Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Eskişehir'in En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Sarıcakaya Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

eskişehir bilgisayar tamiri

TKA Bilişim Sarıcakaya bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında bilgisayarlarınızda oluşabilecek ram, anakart, chipset, ekran kartı arızası gibi donanımsal veya yazılımsal sorunlar giderilir. Bilgisayarlar dışında telefon, tablet ya da benzeri elektronik cihazlarınızda meydana gelebilecek arıza, teknik sorun ve yazılımsal sorunların giderilmesi hizmetleri de sunulmaktadır. ,

Diğer Servis Hizmetlerimiz

 • Bilgisayar tamiri ve bilgisayar servisi
 • iMac tamiri
 • Macbook tamiri
 • Laptop tamiri
 • Masaüstü tamiri
 • Laptop kasa ve menteşe değişimi
 • Laptop klavye tamiri
 • Laptop harddisk tamiri

Tüm bu hizmetler ve daha fazlası, Sarıcakaya Bilgisayar tamir hizmetleri kapsamında TKA Bilişim tarafından gerçekleştirilir. TKA Bilişim olarak cihazlarınızı kargo ile teslim alır ve tekrar adresinize kargo ile göndeririz. Cihazlarınızla ilgili her türlü donanımsal ve yazılımsal sorununuz için TKA Bilişim olarak Sarıcakaya bilgisayar tamiri hizmetleri ile daima yanınızdayız.

TKA Bilişim Sarıcakaya bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında bireysel veya kurumsal bilgisayar ve elektronik cihaz tamiri yapılmaktadır. Sorunların çözümü ve arızaların giderilmesi aşamasında herhangi bir yeni sorunla karşılaşılması halinde her bir sorunun giderilmesi için özenli bir çalışma gerçekleştirilir. Tüm laptop ve masaüstü bilgisayarlarınızı TKA Bilişim’e kargo ile gönderebilir ve hızlı onarım sonrası kargo ile teslim alabilirsiniz.

eskişehir kasa tamiri

Sarıcakaya Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim olarak 10 yıldan fazla bir süredir pek çok popüler markaya dair sorunların çözümünde uzman, deneyimli ve eğitimli kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Tamir hizmeti sunduğumuz markaların servisleri;

Acer teknik servis, Dell teknik servis, Packard Bell teknik servis, Lenovo teknik servis, Toshiba teknik servis, Asus teknik servis, Sony Vaio teknik servis, Apple teknik servis, Mac teknik servis, HP teknik servis, Casper teknik servis ve Samsung teknik servis şeklindedir.

Her biri popüler ve aranan markalar olan tüm bu markalara ait başta bilgisayar, laptop ve belirtilen diğer ürünler kargo ile alınır; TKA Bilişim olarak Sarıcakaya bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında da asgari süre içerisinde onarılır, parça değişimi ve diğer sorunlar giderilerek adresinize özenli şekilde teslim edilir.

eskişehir bilgisayar servisi

Neden TKA Bilişim?

TKA Bilişim, deneyimli ve uzman teknik kadrosu ile sorunlarınızı en hızlı ve ileriye dönük oluşabilecek sorunları da öngörerek başarı ile giderir. Şikayet konusu arızanın giderilmesi ile yetinmez, müşteri memnuniyeti ilkesini esas alarak mevcut ya da olası diğer sorunları da bulur. Kurumsal çalışma anlayışına sahip olan TKA Bilişim, Tüm Türkiye’de olduğu gibi, Sarıcakaya bilgisayar tamiri hizmetlerini de ciddi ve kurumsal çalışma prensiplerine bağlı şekilde gerçekleştirir.

TKA Bilişim, müşterilerine tamir için cihazı teslim aldığı sırada imzalanmak üzere bir form sunar. Bu form sözleşme niteliğindedir. Formun bir sureti müşteriye teslim edilir ve tamirat bittiğinde tamiratın bittiğini göstermek üzere bu form müşteriden geri alınır.

TKA Bilişim’in Sarıcakaya bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında yapılan tüm işlemler, teslim aşamasında müşteriye rapor şeklinde düzenlenerek bildirilir. Cihaz tamiri bitip müşteriye teslim edildiğinde, müşteri cihazın kendisine sağlam bir şekilde teslim edildiğine ilişkin bir belge imzalar.

Müşteri tarafından bildirilen sorun haricinde 12 adımlı bir kontrol ile başkaca sorunların var olup olmadığı belirlenir. Eğer başka bir sorun tespit edilirse bu durum TKA Bilişim tarafından müşteriye bildirilir ve kayıt altına alınır. Müşteriye bir sorunun giderilmesi için öncelikli olarak diğer sorunun giderilmesi gerektiği konusunda bir dayatma yapılmaz ve müşteriye güçlük çıkarılmaz.

Müşterinin memnun kalması, referansı ve daha sonraki şikayetleri için bizi tercih etmesi bizim için değerli ve anlamlıdır. TKA Bilişim tarafından Sarıcakaya bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında sunulan güler yüzlü hizmet, ciddiyet, profesyonel çözümler, hızlı tamir, disiplinli çalışma ve güvenilirlik bizi tercih etmeniz için en önemli sebeplerdir.

eskişehir bilgisayar servisi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim gerçekleştirilen her türlü teknik servis hizmetleri için 3 ay herhangi bir koşula bağlı olmaksızın servis garantisi sağlar. Eğer herhangi bir parça değişimi yapıldıysa, değişen parçalar için TKA Bilişim Sarıcakaya bilgisayar tamiri hizmetleri kapsamında gerçekleştirilen tüm işlemler, 24 ay süre ile garantilidir. TKA Bilişim tarafından tüm işlemler sonrasında cihaz arkasına bandrol yapıştırılır ve garanti belgesi verilir.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
En Başa Dön