COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Kurumsal

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

2011 yılından beri kurumsal şekilde hizmet veren firmamız; İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara ve Eskişehir’de profesyonel bir ekiple faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. İstanbul Sultanbeyli’de bulunan genel merkezimizden ve Şişli’deki şubemizden yürüttüğümüz hizmetlerimizden yararlanmak için diğer bölgelerden kargo ile gönderim yapabilir ya da uzaktan destek alabilirsiniz.

Bilgisayarlarınızda yer alan tüm sorunlarda profesyonel destek sağlamak ve sorunlara kesin çözümler bulmak için TKA Bilişim sizlere en kaliteli hizmeti verir. Her zaman müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla hareket eden firmamız, uzmanlaşma alanı farklı olan çok sayıda personeliyle her soruna hızlı bir şekilde çözüm geliştirir. Küçük ya da büyük demeden tüm sorunlarınızı kalıcı olarak çözen firmamız, çözümü mümkün olmayan sorunlarda ise sizden herhangi bir ücret talep etmez.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

TKA Bilişim Çözüm Ortaklığı, profesyonel bir bayilik sistemidir. Klasik bayilik sisteminin aksine firmanız üzerinden kazanmaya değil, firmanıza kazandırmaya odaklıdır. Müşterilerinize üstün kalitede bir hizmet verebilmek için TKA Bilişim Çözüm Ortaklığı ağına katılabilir ve böylece bayimiz olabilirsiniz.

Bilgisayarlarınızla ilgili aklınıza gelebilecek her soruna çözüm üretmekteyiz. Marka fark etmeksizin bilgisayarınızın donanımında meydana gelen bütün teknik sorunlar için firmamıza başvuruda bulunabilirsiniz. Sizlere destek sağladığımız konular şu şekildedir:

VİP Hizmetler

Yerinde bilgisayar servisi, bilgisayar tamiri ve servisi konusunda premium teknik servis hizmeti

Apple ürünleri tamiri

IMAC tamiri, Macbook tamiri, Mac Mini tamiri

Profesyonel hizmetler

laptop, masaüstü bilgisayar, oyun bilgisayarı, render ve Microsoft Surface tamiri

Bakım ve performans hizmetleri

masaüstü ve laptop cihazlarınıza bakım ve performans hizmeti vermekteyiz

Elektronik hizmetler

ekran kartı ve anakart tamiri, BIOS ve IO programlama, BGA Reballing, chipset değişimi

Notebook bilgisayar hizmetleri

ekran kartı ve anakart tamiri, BIOS ve IO programlama, BGA Rebalh3ng, chipset değişimi

Marka bazlı onarım

tüm marka ve modellerin onarımları

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Arızaların çözümü konusunda bilgisayar mühendislerinden oluşan deneyimli ekibimiz, bilgisayarınıza zarar verecek herhangi bir müdahalede bulunmaz. Bilgisayarınızı size teslim etmeden önce, gerekli kontroller ve testler yapılır. Herhangi bir parça değişimi gerekmesi halinde, maliyetler hakkında size bilgilendirme yapılır. Bu sayede, sürpriz masraflarla karşılaşmazsınız.

Uzmanlığımızı bu şekilde garantileyerek sizlere bakım ve onarım işlemleri sırasında, bir hata olmayacağının teminatını vermekteyiz.

Yerinde Servis

İşletmelerin büyümesine her zaman destek olan firmamız, kullanıcılarına yerinde çözümler de sunmaktadır. Ofislerde bulunan çok sayıda bilgisayarı onarım için şubelerimize getirmek zorunda kalmak, yüksek taşıma maliyetlerine ve zaman kaybına yol açabilir. Bu nedenle, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak yerinde servis desteği alabilirsiniz. Uzman ekibimiz; randevu gününün tam saatinde, belirtilen noktaya ulaşır.

Bilgisayarlarınızı detaylı bir şekilde inceleyen ekibimiz, çözülebilecek bir sorun olması halinde gereken tüm işlemleri yerinde gerçekleştirir. Fakat, yerinde çözülemeyecek sorunlar varsa bilgisayar sizden tutanakla teslim alınır. Genel merkezimize ya da şubemize götürülen bilgisayarlarda meydana gelen sorunlar, kısa sürede çözüme kavuşturulur.

Yerinde servis desteğimiz, sunum ya da toplantı öncesi acil ihtiyaçlarınızda veya en önemli verilerinizi kaybettiğinizde size anında çözüm üreterek büyük kolaylıklar sağlar.

Müşteri Memnuniyeti

En kıymetli eşyalarınız arasında yer alan bilgisayarlarınızın yüksek performansta çalışmasının, sizler için ne kadar önemli olduğunun her zaman bilincindeyiz. Bu nedenle, tüm süreçlerimizde en az sizin kadar titizlikle ve hassasiyetle hareket ediyoruz. Tüketici haklarınızı korumak için her adımda kanunlara uygun bir prosedür izlemekteyiz.

Bilgisayarınızı bize teslim ettiğiniz andan itibaren sadece ilettiğiniz sorun ile ilgili değil, bilgisayarınızda farklı sorunlar olup olmadığını anlamak için de 12 aşamalı bir kontrol yapıyoruz. Bizden hizmet alan müşterilerimizin %96’sı Google yorumlarda firmamızı tavsiye etmektedir. Bu da hizmet kalitemize ve müşteri memnuniyetine ne denli önem verdiğimizin en büyük göstergesidir.

Hızlı ve Güvenilir

Bilgisayarlarınızın tamir işlemleri, genellikle bir gün içerisinde tamamlanmaktadır. Bu sayede, işlerinizin aksaması önlenmekte ve bilgisayarınız tam çalışır vaziyette sizlere teslim edilmektedir. Tamir işlemlerinin her aşamasında sizlere gerekli bilgilendirme yapılır. Sorunun türüne bağlı olarak işlemlerin uzaması halinde de sürece ilişkin detaylı info verilmektedir.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
En Başa Dön