COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Kağıthane Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka kağıthane bilgisayar servisi

Kağıthane Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka personel santral

Bilgisayar Servisi: TKA Bilişim olarak bilgisayarınızda yaşadığınız sorunları gidermek için kaynağını tarayıp sonuç odaklı hareket ederek, sizlere hızlı, güvenli ve kesin sonuçlar sunuyoruz.

Notebook Bilgisayar Servisi: Masaüstü bilgisayarlara nazaran kullanıma bağlı olarak kısa vadede ve sık olarak arıza oluşabilen dizüstü bilgisayarların servis işlemlerini, TKA Bilişim bünyesinde sahip olduğumuz her marka ve modelin yedek parçasıyla hızlı ve kaliteli şekilde gidermekteyiz.

Anakart Tamiri: Bilgisayarların donanımsal olarak en önem arz eden parçası olan anakartlar sorunlarını, titiz ve hassas bir şekilde gidererek ana kartınızın ömrünü uzatıp arızaları gideriyoruz.

Veri Kurtarma: Herhangi bir nedenden ötürü silinen ya da bilgisayarınızın çalışmamasından ötürü sabit diskinizde kalan verilerinizi kurtarma işlemlerinizi, verilere zarar vermemek adına gerekli zamanı kullanarak, sabırla ve özenle gerçekleştiriyoruz.

Apple Ürünleri Tamiri: TKA Bilişim olarak, kullanıma bağlı olarak ya da fabrika çıkışlı arıza veren Apple ürünlerini, markanın gerektirdiği yöntemleri kullanarak onarıyoruz.

Şirketlere Periyodik Bakım: İş yerlerinde kullanılan bilgisayarların bakımlarını işlerin aksamaması adına periyodik olarak gerçekleştiriyoruz.

Bilgisayar Tamiri: Hayatlarımızı endekslediğimiz ve sürekli kullanım alanı olan bilgisayarlarımızda çıkan sorunları, sorun temelli kaynak taramasının ardından belirli testlerden geçirerek onarımını gerçekleştiriyoruz.

Chipset Değişimi: Bilgisayarınızın sistemindeki chipsetler bilgisayarınızın beyni olarak tanımlanır. Chipsetler, veri akışını kontrol denetleyip kontrol eder ve chipset arızalanması, oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. TKA Bilişim olarak, chipset değişim hizmeti veriyoruz.

Ekran Kartı Tamiri: Bilgisayarların en önemli parçalarından olan ekran kartı, arıza verdiği durumda bilgisayarınızın da kullanımını olumsuz yönde etkiler. İşlerinizin aksamaması için Kağıthane Bilgisayar Servisi olarak hassas ve profesyonel şekilde onarımını yapmaktayız.

Bakım ve Performans Hizmetleri: Bilgisayarınızın performansının yerinde olması, cihazınızın sağlıklı şekilde işlemesini sağlar. Sürekli iyi performans almanız adına TKA Biliişim olarak bilgisayarınızın bakım ve performans hizmetlerini sağlamaktayız.

Laptop Fan Tamiri: Laptoplarda en sık rastlanan sorun fan kaynaklı ısınmalarıdır. Uzun ve yoğun kullanım sonrasında ısınma sorunları baş göstererek laptopunuzun performansını da aşağı çeker. Kağıthane Bilgisayar Servisi olarak laptoplarınızın fanlarını dikkatli bir şekilde tamir etmekteyiz.

Laptop Klavye Tamiri: Laptopumuzu kullanmamıza olanak tanıyan klavyesi; kullanıma, darbelere ya da üzerine sıvı dökülmeleri sonucu arızalar vererek laptopu kullanılmaz duruma getirir. TKA Bilişim olarak laptoplarınızın klavyelerini üzerinde tamir ederek ya da tamamen değişerek onarımını sağlıyoruz.

Microsoft Surface Tamiri: ABD merkezli Microsoft markasının bilgisayar, tablet ve iki teknolojiyi birleştirdiği cihazlarının kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. TKA Bilişim merkezlerimizde Microsoft Surface ürünlerinin tamirlerini gerçekleştirmekteyiz.

BIOS ve IO Programlama: Anakartın işlevini gerçekleştirmesi için önem arz eden BIOS ve IO bileşenleri, anakartların en sık arıza veren kısımlarıdır. Ortaya çıkan problemlerde, merkezlerimizde BIOS ve IO programlaması yaparak arızaları gidermekteyiz.

tka apple tamiri

Kağıthane Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Her kişi, donanımsal ve yazılımsal özellikleri bakımından farklı olan markalardan kendi istek ve ihtiyaçlarına en uygun olanı tercih eder. Kullanıcıların bilgisayardan beklentileri, ne amaçla kullandıkları, istediği özellikleri bakımından oldukça değişkendir. Bu nedenle piyasada, her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak oldukça fazla bilgisayar markası vardır. TKA Bilişim olarak, piyasada bulunan bilgisayar markalarının birçoğunun tamir ve onarımını gerçekleştiriyoruz.
Tamir hizmetimiz kapsamında başlıca şu markalar vardır;

 • Acer
 • Apple
 • Asus
 • Dell
 • Hp
 • Lenovo
 • Casper
 • MSI
 • Macbook
 • Packard Bell
 • Samsung
 • Sony
 • Toshiba

TKA Bilişim olarak, piyasada bulunan ana marka bilgisayarların, tamir ve onarım işlemlerini gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini sağlamaya özen gösteriyoruz.

tka laptop kasa tamiri

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim olarak, bilgisayarınızda meydana gelebilecek hemen hemen her arızayı hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz; birçok konuda bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu işlemleri gerçekleştirirken, sadece sizin belirttiğiniz arızaya bağlı kalmayarak, olası arızaları anlamlandırmak amacıyla 12 aşamalı bir test gerçekleştiriyoruz. Sizin söylediğiniz arızanın dışında bir arıza daha saptadığımız zaman, bu durumu önce size bildiriyor ve rapora yazıyoruz. Ayrıca, arıza onarımına başlamadan bir form dolduruyoruz ve size verdiğimiz bu formu, arıza onarımı tamamlandıktan sonra, işlemin bittiği belirtilmesi amacıyla sizden geri alıyoruz.

Bunun yanında, onarım işlemini sizin vaktinizi almadan son derece hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık bir iş günü içerisinde, bilgisayarınızın tamir ve onarım işlemini tamamlayarak sizlere teslim ediyoruz. Fakat, bu sürece kargo dahil olursa, kargodan kaynaklı aksaklıklar olabilir ve bu süreç bir iş gününü geçebilir.

Ayrıca; TKA Bilişim, tüm markaların bandrol ve garanti hizmetini üstleniyor, müşterilerimize güvenli bir hizmet sunuyoruz.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

tka personel santral

TKA Bilişim olarak, kullanıcılarımıza her marka için garanti hizmeti sunuyor ve müşterilerimize güvenli bir hizmet sunuyoruz. Tüm markalara koşulsuz 3 ay garanti imkânı sunuyoruz. Bunun yanında, bilgisayarınızın onarımını, bilgisayarınızın parçalarını değiştirerek yaptıysak eğer; değişen parçalar için 24 aya kadar garanti hizmeti veriyoruz. Bunun yanında, onarım yapılan her bir bilgisayar için bandrol sunarak, sizlere garanti belgesi takdim ediyoruz.

Bilgisayarınızın güvenli ve hızlı onarımının yapılması veya bilgisayarınızda hasar analizi yapılmasını talep ediyorsanız, TKA Bilişim web sitesinde yer alan forma iletişim bilgilerinizi yazmanız halinde uzman ekibimiz sizi arayacaktır. TKA Bilişim olarak, işinde uzmanlaşmış kadromuzla sizlere hızlı ve güvenilir hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
En Başa Dön