COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Mamak Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Mamak Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka lab

TKA Bilişim olarak bünyemizde bulunan uzmanlarımız aracılığı ile siz müşterilerimizin değişen ve artan ihtiyaçlarını en doğru biçimde analiz ediyor ve siz müşterilerimize yüksek kaliteli bir tecrübe sunmak için çalışmaktayız. Sürekli değişen ve yenilenen teknoloji gereksinimleri ile alakalı uzmanlarımızı ve kendimizi daimi olarak yeniliyor ve sahibi olduğumuz kaliteyi gün geçtikçe bir ileriye taşıyoruz.

TKA Bilişim bünyesinde vermiş olduğumuz tüm hizmetler bütün bölgelerimiz için geçerlidir.

TKA Bilişim Mamak bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında vermiş olduğumuz hizmetler aşağıdaki gibidir.

 • VIP hizmetlerimiz,
 • Elektronik hizmetler,
 • Profesyonel hizmetlerimiz,
 • Notebook bilgisayar hizmetleri ve
 • Apple ürünleri hizmetleridir.

Bilgisayarlarınızın göz bebeği olmazsa olmaz parçaları ekran kartı ve anakart tamirleri de yapılmaktadır. Ayrıca, BIOS ve IO Programlama, BGA Reballing ve Chipset değişimi de yapılmaktadır.

TKA Bilişim Mamak bilgisayar tamiri hizmetlerimiz içerisinde notebook ve laptop bilgisayar hizmetleri, müşterilerimiz tarafından bizlere en çok hizmet talebinde bulunulan hizmetlerdir. Bunlar; kasa ve menteşe tamiri, ekran tamiri, klavye tamiri, harddisk tamiri, fan tamiri ve kamera tamiri hizmetleridir.

TKA Bilişim Mamak bilgisayar tamiri hizmetlerimiz içerisinde birçok bilgisayar çeşidine hizmet verilmektedir. Bunlar; laptop ve notebook tamiri, masaüstü bilgisayar tamiri, oyun bilgisayarı tamiri, Render bilgisayarı tamiri, Microsoft Surface tamiri hizmetleridir. Ayrıca, tüm modellere bakım ve performans hizmeti de verilmektedir.

Tüm bunlara ek olarak, Apple ürünleri için de hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bunlar; iMac tamiri, MacBook tamiri ve Mac Mini tamiri hizmetleridir.

tka lab

Mamak Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim Mamak bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında siz müşterilerimiz için kendimizi gün geçtikçe geliştiriyoruz. Değişen ve artan taleplerinize uyum sağlamak ve sizlere daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına uzmanlarımız kendilerini sürekli olarak yenilemektedir.

Dolayısıyla, TKA Bilişim Mamak bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında tüm markalara hizmet vermekteyiz.

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim, siz müşterilerimizi anlıyor, değişen ve artan ihtiyaçlarınıza en doğru şekilde hizmet verebilmek adına sizlere birçok alanda fırsat sunuyor.TKA Bilişim, müşterilerimizin güvenini kazanmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sizlere en doğru, en kaliteli ve en kolay şekilde hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

 • TKA Bilişim, sizleri güvence altına alabilmek adına cihazlarınızı teslim alırken siz müşterilerimize TKA Bilişim ve sizin arasında sözleşme niyetine geçecek bir form doldurtmaktadır.
Bu form, öncelikle siz müşterilerimize veriliyor. Cihazınızda gerekli işlemler yapıldıktan sonra sizlere yapılan tüm işlemlerle ilgili raporlama yapılmaktadır. Daha sonrasında cihazınızı teslim aldığını teyit etmek adına sizden tekrardan bir imza istiyor ve formu geri alıyor.

 • Ayrıca, tarafımıza gönderilen cihazlarınız en kısa sürede tamir edilip sizlere geri gönderilmektedir. Cihazlarınızın sağlığını kontrol edebilmek adına, iletilen şikayetler dışında cihazlarınızı 12 adımlı bir kontrol yapıyoruz.
Başka bir sorun tespit edilmesi durumunda müşterilerimiz bilgilendiriliyor.

Tespit edilen problemlerin çözülmesini istemeleri durumunda, tespit edilen problemler ile ilgili de yardımcı olunuyor.

tka personel santral

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim olarak bilgisayarlarınızın sizler için ne kadar değerli olduğunu biliyor ve bilgisayarlarınız ile ilgili endişelerinizi anlıyoruz. TKA Bilişim bünyesinde yapılan tüm işlemler ile ilgili hem sizleri hem de cihazlarınızı güvence altına almak bizler için oldukça önemlidir. Bu nedenle, TKA Bilişim bünyesinde yapılan tüm işlemler ile ilgili sizlere garanti sunuyoruz.

 • İlk olarak, cihazlarınızın arkasına bandrol yapıştırıyoruz ve sizlere garanti belgesi veriyoruz.
 • Ayrıca, yapılan tüm teknik işçilikler ile ilgili sizlere 3 ay koşulsuz servis garantisi vermekteyiz.
 • Son olarak, değişen tüm yedek parçalarınız için de sizlere 24 aya kadar varan garanti süresi veriyoruz.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
En Başa Dön