COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Pendik Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

tka pendik bilgisayar servisi

Pendik Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka maltepe bilgisayar servisi

Hayatımızı kolaylaştıran, birçok işimizi yapmamıza olanak sağlayan en önemli icatlardan biri de bilgisayarlardır. Fakat zaman zaman bilgisayarlarımızda arızalar meydana gelir. Bu durum ile karşılaşıldığında ise uzman ekiplerce yardım almak en doğru ve güvenilir çözüm olacaktır.

Güvenli ve kaliteli hizmetin adresi olan TKA Bilişim; alanında uzman ekipler tarafından, sizlere yıllardır hızlı, güvenilir ve garantili hizmet sunmaktadır. Firmamız ile yaşadığınız hem yazılımsal hem de donanımsal şikayetleriniz uzman ekiplerimiz sayesinde kolayca çözüme kavuşur.

TKA Bilişim olarak sizlere bakım ve onarımında profesyonel birçok hizmet sunmaktayız. TKA Bilişim’de çalışan, her biri alanında uzman ekiplerimizce donanımsal problemlerinize çözüm üretmek adına birçok hizmet alanı mevcuttur.

tka maltepe bilgisayar servisi

VIP Hizmetler

TKA Bilişim olarak müşterilerimizin hizmeti konusunda ayağınıza kadar gelip teknik destek sağlayarak hem zamandan tasarruf sağlayıp hem de isteklerinize daha net cevaplar alabileceksiniz. Bu özel hizmetlerden faydalanmak için çalışanlarımıza ulaşarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. VIP hizmetlerimiz aşağıda yer almaktadır.

 • Yerinde Bilgisayar Servisi
 • Bilgisayar Tamiri Ve Bilgisayar Servisi

Apple Ürünleri Tamiri

Apple ürünleri konusunda uzman ekibimiz, günlük hayatınızı kolaylaştıran ve zariflikleriyle hayatınıza renk katan veya iş hayatınızın kurtarıcısı olan Apple marka bilgisayarlarınızın her türlü donanımsal ya da yazılımsal problemlerini çözmek için sizleri beklemektedir.

 • iMac Tamiri
 • Macbook Tamiri
 • Mac Mini Tamiri

tka maltepe bilgisayar servisi

Profesyonel Hizmetler

Belki şirketinizdeki bilgisayarlarınız için, belki de kişisel bilgisayarınız için olsun; TKA Bilişim, bilgisayarlarınızı pek çok yönden inceler ve sıkıntılarını çözmek için derinlemesine çalışır. Grafik tasarım için uygun olanlarından tutun, oyun bilgisayarlarına kadar geniş yelpazede ve marka fark etmeksizin bütün bilgisayar problemlerinize profesyonel çözümleri TKA Bilişim aracılığıyla bulabilirsiniz.

 • Laptop Tamiri-Notebook Tamiri
 • Masaüstü Bilgisayar Tamiri
 • Oyun Bilgisayarları Tamiri
 • Render Bilgisayarları Tamiri
 • Microsoft Surface Tamiri
 • Bakım ve Performans Hizmetleri

Elektronik Hizmetler

Bilgisayarlarımızda bulunan pek çok donanım bulunmasına rağmen bazıları bilgisayarlarımız için kritik parçalardır. Bu kritik parçaların arızalanması durumunda ise kesinlikle bir profesyonel aracılığıyla muayene edilmesi ve çözüm üretilmesi gerekir. Sizlere güvence ve kalite temin eden TKA Bilişim, bütün bilgisayar elektronik sorunlarınız için sizlere hizmet vermektedir.

 • Ekran Kartı Tamiri
 • Anakart Tamiri
 • BIOS IO Programlama
 • BGA Reballing
 • Chipset Değişimi

Notebook bilgisayar hizmetleri

Notebook veya laptop olarak adlandırılan, kesinlikle pratik tasarımları ve performansları ile hayatımızı kolaylaştıran diz üstü bilgisayarlar; günlük hayat içerisinde çok sık kullandığımız cihazlardan oldu. Elbette ne kadar sık kullanırsak o kadar çabuk arızalanabilirler veya sorun çıkarabilirler. TKA Bilişim, günlük hayatınızın bir parçası olan laptoplarınızı sorunsuz bir şekilde, alanında yetkin çalışanlarıyla çabucak tamir edip sizlere teslim etmektedir.

 • Laptop Kasa Ve Menteşe Tamiri
 • Laptop Ekran Tamiri
 • Laptop Klavye Tamiri
 • Laptop Harddisk Tamiri
 • Laptop Fan Tamiri
 • Laptop Kamera Tamiri

tka pendik bilgisayar servisi

Pendik Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim olarak, tüm donanımsal ve yazılımsal arızaları büyük bir önemle çözmekteyiz. Bilgisayarınızın markası ve modeli ne olursa olsun, TKA Bilişim’i uzman ekiplerince; profesyonel ekipmanlar kullanılarak en hızlı çözümü sizlere sunmaktadır.

Cihazınızı yetkililerimize teslim ettiğinizde, cihazın arızası ekiplerimizce hızlıca belirlenir. Belirlenen arıza ise ortalama 1 iş gününde giderilir ve sizlere teslim edilir. Eğer Istanbul dışındaysanız ve cihazınızı TKA Bilişim uzmanlarına teslim ettiyseniz, kargo süresini de hesaba katarak cihazınızı teslim alabilirsiniz

Pendik Samsung Bilgisayar Tamiri

TKA Bilişim ekibimiz bütün bilgisayar markalarına hizmet vermektedir. Bu markalardan birisi ise Samsung’dur. Samsung marka bilgisayarınızda karşılaşacağınız tüm problemleri Pendik Samsung bilgisayar tamirinden sorumlu çalışanlarımız sayesinde kolayca çözüme kavuşturuyor ve sizlere teslim ediyoruz.

Pendik Toshiba Bilgisayar Tamiri

Toshiba marka bilgisayarlar birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Kullanıcılar zaman zaman bilgisayarları ile yazılımsal yada donanımsal problem yaşayabilmektedirler. TKA Bilişim olarak tüm cihaz sorunlarınıza çözüm bulmak için hizmetinizdeyiz. Pendik Toshiba bilgisayar tamirinden sorumlu profesyonel ekiplerimizce sorunlarınıza en hızlı çözümler sunmaktayız.

tka pendik bilgisayar tamiri

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

Kullandığımız bilgisayarlar, zamana veya kullanım şekline bağlı olarak zaman zaman birtakım problemler çıkarabilir. Bu durumlarda bilgisayarımızı alanında uzman kişilere tamir ettirmek hem bilgisayar hem sizler için en doğrusu olacaktır. TKA Bilişim ekibi, tecrübe sahibi bilgisayar mühendislerinden oluşmaktadır. Ayrıcalıklı hizmetler sunan TKA Bilişim’i tercih etmeniz doğru ve yerinde karar olacaktır.

Bilgisayarına gerekli tamiri yaptırmadan kullanmaya devam etmeniz, ilerde sizi daha büyük sorunlarla karşı karşıya getirebilir. Donanımsal problemleri ustalıkla çözen TKA Bilişim olarak müşterimizden cihazını teslim alırken; sözleşme niteliğinde bir form imzalatmaktadır. Bu form cihaz teslim gününe kadar müşterimizde kalmaktadır. Pendik Kaynarca bilgisayar tamiri konusunda uzman ekiplerimizce, yapılan bütün işlemler cihazı teslim almaya gelen müşterimize detaylı bir şekilde aktarılmaktadır. Son olarak, ürününüzü sağlam bir şekilde teslim alan müşterimiz elindeki formu imzalı bir şekilde bize teslim ediyor. Böylelikle, cihaz TKA Bilişim güvencesi ile müşterimize teslim ediliyor.

TKA Bilişim, bir standart olarak uyguladığı 12 adımlık kontrol sistemi ile sizin farkında olduğunuz problemi çözmek için gelmiş olsanız bile kesinlikle cihazınızın diğer sıkıntılarını da bulunmasını sağlar. Bu 12 adımlık kontrol sistemi uygulandıktan sonra herhangi bir arıza durumunu cihaz sahibine bildirilir ve raporlanır. Üstelik bu problemlerin çözülmesiyle ilgili ‘Ancak bu sorunu çözmeden size yardımcı olamayız’ gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

tka macbook tamiri

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim, yıllardır bilgisayar tamiri alanında hızlı ve garantili bir şekilde müşterilerinin problemlerine yönelik güvenilir hizmet sunmaktadır. Firmamız bütün teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Böylelikle şikâyete yönelik bütün sorunları en güncel ekipmanlarla çözüme kavuşturmaktadır.

Tüm yazılımsal ve donanımsal arızalarınızı TKA Bilişim olarak alanında yetkin çalışanlarımızca garanti altında, büyük bir önemle çözeriz.

tka personel

Pendik bölgesi için Pendik bilgisayar servisi hizmetimiz, bakım ve onarım gibi birçok bilgisayar işlemlerini sizlere belli garantiler sunarak gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda; cihazınız sizlere teslim edilirken, cihazınızın arkasına TKA Bilişim güvenceli bir bandrol yapıştırılıyor ve garanti belgesi veriliyor. Bu garanti belgesi sayesinde; yapılan tüm teknik servis işçiliklerinde, sizlere 3 ay koşulsuz servis garantisi sağlıyoruz. Böylece ilerde bir sorun ile karşılaştığınızda teknik servis olarak sizlerin yanındayız. Ayrıca; ekiplerimizce, cihazınızda değişen yedek parçaları da TKA Bilişim güvencesi ile 24 aya varan bir garanti süresine sahiptir.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
En Başa Dön