COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Görükle Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Bursa'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Görükle Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

bursa bilgisayar tamiri

TKA Bilişim olarak siz müşterilerimize 10 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. Kendimizi sürekli olarak geliştiriyor ve her geçen gün kendimizi bir ileriye taşıyoruz. Teknoloji dünyasının sürekli olarak değiştiğini ve siz müşterilerimizin ihtiyaçlarının da gün geçtikçe şekil değiştirdiğini ve bu konu ile ilgili kendimizi daima geliştirmemiz gerektiğini biliyoruz.

Sizlerden gelen talepler ve teknoloji dünyasındaki değişimler sürekli ve düzenli olarak takip edilmekte ve ihtiyaçlar en doğru şekilde analiz edilmektedir. TKA Bilişim olarak 10 yıla aşkın tecrübemizi siz müşterilerimizle paylaşıyoruz. Sürekli olarak kendini geliştiren uzmanlarımız ile birlikte de sizlere en kaliteli hizmetleri sunmak için çalışıyoruz.

Yalnızca sizden gelen talepler doğrultusunda değil sizlere cihazlarınız ile ilgili her türlü konuda destek olmak için buradayız. TKA Bilişim Görükle bilgisayar servisi kapsamında verdiğimiz hizmetlerimiz için uzmanlarımız, her zaman sizlere en iyiyi sunmak için hizmetinizdedir.

TKA Bilişim Bursa Görükle bilgisayar servisi bünyesinde verdiğimiz hizmetler aşağıda belirtilmiştir.

 • Birçok bilgisayar modeli için profesyonel hizmetler: Bunlar, laptop ve notebook tamiri, masaüstü bilgisayar tamiri, oyun bilgisayarı tamiri, Render bilgisayarı tamiri, MicrosoftSurface tamiri hizmetleridir.

  bursa dizüstü bilgisayar tamiri

  Ayrıca, tüm bilgisayar modelleriniz için bakım ve performans hizmetleri sunmaktayız.

  • Ekran kartı ve anakart tamiri, BIOS ve IO Programlama, BGA Reballing ve Chipset değişimi hizmetleri,
  • Notebook ve laptop bilgisayarlarınız için, kasa ve menteşe tamiri, ekran tamiri, harddisk tamiri, fan tamiri ve kamera tamiri hizmetleri,
  • Son olarak, Apple ürünleri ile ilgili iMac tamiri, MacBook tamiri ve Mac Mini tamiri hizmetlerimizdir.

Görükle Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim olarak değişen ihtiyaçlarınızın farkındayız. Değişen iş alanları ile birlikte bilgisayarlardan beklediğiniz özelliklerin de değiştiğini biliyoruz. Ayrıca, bilgisayarlarınızın gün geçtikçe hayatınızdaki önemini anlıyor ve kendimizi sürekli olarak bir ileriye taşımak için çalışıyoruz. TKA Bilişim Görükle bilgisayar servisi hizmetleri kapsamında da sizlere en iyiyi sunmayı amaçlıyoruz.

Değişen teknoloji ile birlikte yenilenen bilgisayarlarınız için en iyi şekilde hizmet verebilmek için biz de kendimizi yeniliyoruz. TKA Bilişim Görükle bilgisayar servisi hizmetlerimiz kapsamında tüm markalar için hizmet vermekteyiz.

bursa imac macbook macpro tamiri

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim olarak 10 yılı aşkın süredir edindiğimiz tüm tecrübelerimizi en iyi şekilde sizlere sunuyoruz. Sizden gelen tüm talepleri kaydediyor ve sizler için kendimizi geliştiriyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde analiz etmek ve size en doğru şekilde hizmet vermek TKA Bilişim olarak önceliğimizdir. Ayrıca, müşterilerimizin güvenini kazanmak ve onlar için servis hizmetini en kolay hale getirebilmek de bizler için önemlidir.

Hızla değişen dünyada kendinize vakit ayıramamanızı ve bilgisayarlarınızın sürekli olarak elinizin altında olması gerektiğini biliyoruz. Bu yüzden sizlere en hızlı şekilde hizmet veriyor ve siz müşterilerimizin özel hissetmesi için sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

TKA Bilişim Görükle bilgisayar servisi kapsamında verdiğimiz hizmetlerimizden yararlanmak için servisimiz ile iletişime geçerek bilgisayarlarınızı kargoya vermeniz durumunda, uzmanlarımız cihazlarınız için gerekli tamir hizmetlerini en hızlı gerçekleştirmektedir.

Cihazlarınızı taşıyamamanız, vaktinizin olmaması ya da güvenebileceğiniz bir servis bulma konusundaki endişelerinizi bir kenara bırakıp bizlerle iletişime geçebilir, hizmet talebinizi bildirebilir ve en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Cihazlarınızın tamiri sonrasında belirttiğiniz adrese geri gönderiyor ve sizlere hem kolay hem de kaliteli bir deneyim sunuyoruz.

Bunlara ek olarak, sunduğumuz profesyonel, elektronik hizmetlerimiz ve daha nice hizmetler sizler için en iyiyi tecrübe edebilmeniz için gerçekleştirilmektedir.

TKA Bilişim’i seçmeniz için oldukça fazla neden vardır. İnce işçiliklerle çalışan uzmanlarımız sayesinde sağladığımız yüksek kalite ve tecrübelerin de dışında sizler için güvence sağlamak ve sizlerin referansını alabilmek bizler için çok önemlidir.

 • TKA Bilişim Görükle bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında cihazlarını getiren tüm müşterilerimize TKA Bilişim ve müşteri arasında sözleşme niyetine geçecek bir form imzalatıyoruz. Bu formu, müşterimize veriyor ve bilgisayar teslimi sırasında geri alıyoruz. Ayrıca, yapılan tüm işlemler ile ilgili siz müşterilerimize raporlama yapıyor ve cihazı sağlam teslim aldığınıza dair tekrardan bir imza istiyoruz.
  Çünkü, cihazlarınızı ve sizleri güvence altına almak bizler için oldukça önemlidir.
 • Uzmanlarımız, tarafımıza kargo ile gönderdiğiniz cihazlarınızda bildirdiğiniz şikayetler ile ilgili en hızlı ve en kaliteli şekilde tamir hizmeti sunarak sizlere kolaylık sağlamaktadır. Onarım hizmeti bittikten sonra belirttiğiniz adrese geri göndermektedir.
 • Bizlere ilettiğiniz cihazınızda bulunan tüm şikayetlerin dışında da herhangi bir problem olup olmadığını kontrol edebilmek adına, cihazlarınız tam 12 adımlı bir kontrolden geçiyor. Bir sorun tespit edilirse, sizlere haber veriyor ve tespit edilen sorunun çözülmesini talep etmeniz durumunda tüm tespit edilen diğer sorunlar için de uzmanlarımız hizmet vermektedir.

bursa teknik servis pc

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim olarak sizlere yalnızca hizmet süresince değil hizmet sonrası da güvenceler veriyoruz. Bilgisayarlarınızı birine emanet etmenin sizler için ne kadar zor olduğunu biliyoruz ve uygulanan işlemler sonrasında da sizlere güvence vererek tekrardan bir problemle karşılaşmanız durumunda sizlere garanti belgesi veriyoruz.

TKA Bilişim bünyesinde sunduğumuz garantiler aşağıdaki gibidir.

 • Cihazlarınıza yapılan tüm teknik servis işçilikleri için sizlere 3 ay koşulsuz bir servis garantisi sunuyoruz.
 • Değiştirilen tüm yedek parçalar için de sizlere 24 aya kadar varan bir garanti süresi veriyoruz.
 • İşlem sonrası cihazlarınızın arkasına bandrol yapıştırıyoruz ve sizlere garanti belgesi veriyoruz.
TKA Bilişim olarak sunduğumuz tüm garantiler, TKA Bilişim Akyurt bilgisayar tamiri tarafından da sizlere aynı şekilde sunulmaktadır.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
En Başa Dön