COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Akyurt Bilgisayar Servisi

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Akyurt Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

akyurt bilgisayar servisi

TKA Bilişim olarak siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz. TKA Bilişim olarak verdiğimiz hizmetlerlerimiz siz müşterilerimiz için en iyi ve en doğru hizmet arayışımızla gün geçtikçe yenilenip artmaktadır. Bünyemizde yer alan birçok bölgede hizmet vermekteyiz.

TKA Bilişim Akyurt bilgisayar tamiri hizmetimiz kapsamında verdiğimiz hizmetlerimiz:

 • İlk olarak, birçok bilgisayar modelleri için verdiğimiz profesyonel hizmetler; laptop ve notebook tamiri, masaüstü bilgisayar tamiri, oyun bilgisayarı tamiri, Render bilgisayarı tamiri, Microsoft Surface tamiri hizmetleridir. Ayrıca, bunlara ek olarak bilgisayarlar için bakım ve performans hizmeti de verilmektedir.
 • Bilgisayarlarınızın olmazsa olmazlarından ekran kartı ve anakart tamirlerine ek olarak, BIOS ve IO Programlama, BGA Reballing ve Chipset değişimi hizmetleri de verilmektedir.
 • Ayrıca, notebook ve laptop bilgisayarlarınızın en çok karşılaştığı sorunlar için verdiğimiz hizmetlerimiz ise; kasa ve menteşe, ekran, klavye, harddisk, fan ve kamera tamiri hizmetlerimizdir.
 • TKA Bilişim Akyurt bilgisayar tamiri bünyesinde, Apple ürünleriniz için de hizmetlerimiz bulunmaktadır. iMac tamiri, MacBook tamiri ve Mac Mini Tamiri hizmetlerimiz bunlardandır.

Akyurt Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

TKA Bilişim olarak değişen ihtiyaçlarınızı anlıyor ve kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz. TKA Bilişim olarak tüm bölgelerimizde olduğu gibi TKA Bilişim Akyurt bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında tüm marka bilgisayarlara hizmet vermekteyiz.

tka laptop wifi tamiri

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim olarak 10 yıla aşkın bir süredir siz müşterilerimiz için en iyiyi sunma arzusuyla kendimizi geliştirmek için elimizden geleni yapmaktayız. Ayrıca, siz müşterilerimizin zamanlarının ne kadar kıymetli olduğunu biliyor ve cihazlarına en az onlar kadar önem veriyoruz.

Siz müşterilerimizi özel hissettirmeyi seviyoruz ve tarafımıza kargo ile gönderdiğiniz cihazlarınızı en hızlı ve en kaliteli şekilde tamir ediyor ve sizlere kargo ile geri göndererek zamanınızı en az sizin kadar önemsiyoruz. Ayrıca, profesyonel işçilikler sunmamız da sizler için bir tercih sebebi olarak kabul edilebilmektedir.

TKA Bilişim olarak sizlere en iyiyi sunmak için çabalıyor ve sizlere TKA Bilişim’i seçmeniz için geçerli birçok sebep sunuyoruz.

 • TKA Bilişim Akyurt bilgisayar tamiri hizmetlerimiz kapsamında, onarım süresini sizler için minimum olarak tutuyor ve siz müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli şekilde hizmet veriyoruz.
 • Cihazınızı getirdiğinizde siz müşterilerimize TKA Bilişim ve siz müşterilerimiz arasında sözleşme niyetine geçecek bir form imzalatıyoruz. Formu ilk olarak müşterilerimize veriyor ve cihaz teslimi sırasında işin bittiğini göstermek için formu geri alıyoruz. Ayrıca, yapılan işlemler ile ilgili sizlere rapor veriyoruz ve cihazı teslim aldığınıza dair sizlerden bir imza talep ediyoruz.
 • TKA Bilişim olarak cihazlarınızı en az sizin kadar önemsiyoruz ve bize ilettiğiniz şikayetler dışında cihazlarınıza 12 adımlı bir kontrol yapıyoruz. Herhangi bir farklı problem bulunması durumunda sizleri bilgilendiriyor ve kayıt altına alıyoruz. Problemin çözülmesini talep etmeniz durumunda uzmanlarımız cihazlarınızda tespit edilen problemler için de işlem yapmaktadır.

tka personel

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

TKA Bilişim olarak cihazlarınızı önemsiyoruz ve yapılan işlemler sonucunda da sizlere garanti sunuyoruz.

TKA Bilişim bünyesinde sunduğumuz garantiler aşağıdaki gibidir.

 • İlk olarak, cihazlarınızın arkasına bandrol yapıştırıyor ve sizlere garanti belgesi veriyoruz.
 • Cihazlarınıza yapılan tüm teknik servis işçilikleri için sizlere 3 ay koşulsuz bir servis garantisi sunuyoruz.
 • Değiştirilen yedek parçalarınız için sizlere 24 aya kadar varan bir garanti süresi veriyoruz.
TKA Bilişim olarak sunduğumuz tüm garantiler, Akyurt bilgisayar tamiri hizmetlerini de kapsamakta ve sizlere aynı şekilde sunulmaktadır.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
En Başa Dön