COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Çankaya Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Ankara'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

TKA Bilişim, verdiği Çankaya bilgisayar tamiri hizmeti ile yıllardır sektörde göz doldurmakta ve müşterilerinin odağı haline gelmiştir. Uzun vadeli çözümleri ile takdir toplayan firmamız, her marka ve model için kapsamlı bir bakım sistemine sahiptir.

keçiören bilgisayar servisi

Çankaya'da Hangi Bilgisayar Tamiri Hizmetlerini Veriyoruz?

Teknoloji alanında 10 seneyi aşkındır hizmet veren TKA Bilişim, her zaman için kaliteli ve hızlı çözümlerin adresi olmuştur. Garanti bir çalışma prensibine sahip olan firmamız ile hem bireysel hem de kurumsal anlamda, kargo yoluyla Çankaya bilgisayar tamiri hizmeti vermekteyiz. Bu sayede uzun vadede kalıcı çözümler ile tercihlerin merkezinde yer almaktayız.

Kullanılan teknolojik aletler bazı dönemlerde arıza yapabilmektedir. Yaşanan sıkıntılarda ise mutlaka profesyonel bir destek almak önem arz etmektedir. Bu noktada devreye giren uzman kadromuz ile gerekli analizler yapılarak müşterilere bilgilendirme sağlanmaktadır. Problemin merkezine inerek etkili bir çözüm süreci sunan firmamız ile aradığınız Çankaya bilgisayar tamiri hizmetini elde edebilirsiniz.

Bilgisayar Anakart Tamiri Çankaya

Bilgisayarda en önemli parça olan anakartlarda oluşan arızalar dikkat edilmesi gereken bir problem türüdür. Her türlü sistemin toplandığı bu bölgede, genelde yüksek voltaj problemi yaşanmaktadır. Bunun sonucunda ise entegrasyonda sıkıntılar doğurmaktadır. Yüksek voltaj sorununun birinci nedeni adaptörlerin arıza vermesidir.

Bu teknolojik cihazların en önemli parçası her zaman için anakarttır. Elbette anakartın üzerinde yer alan yedek parçalar da sistemin işleyişinde büyük rol oynar. Bu parçalar sayesinde gerekli komutlar alınır ve bilgisayar sıkıntısız bir şekilde çalışabilmektedir. Kargo yoluyla verdiğimiz Çankaya bilgisayar tamiri hizmetimiz için bizimle kontak kurabilir ve garanti kapsamındaki servisimizden yardım alabilirsiniz.

Bilgisayar Chipset Tamiri Çankaya

Bilgisayar arızası denince en çok karşılaştığımız problemlerden biri de chipset üzerine olmaktadır. Anakart dahilinde yer alan chipsetler, en çok arıza veren donanımlar arasında yer alır. Yaşanan bu problem, bilgisayarınızdan görüntü gelmemesine, hatta ekranın birkaç parçaya bölünerek grafiksel bir görüntü gelmesine sebep olacaktır.

Chipset tamiri büyük bir dikkat ve hassasiyet gerektirdiği için onarımı kısa sürede tamamlanmayan birimlerdir. Ancak bir chipset sorunu erkenden tespit edilemezse anakartta bulunan diğer devrelerin de fonksiyonlarını bozabilemekte ve ölmesine sebep olabilmektedir. Bu anlamda bilgisayarınızı profesyonel olmayan ellere emanet etmeniz durumunda, cihazı tamamen çöpe atma riskiyle karşı karşıyasınız demektir.

Bilgisayar mühendislerinden oluşan uzman ekibimiz ile böyle ihtimallerle uğraşmazsınız. Garantili bir Çankaya bilgisayar tamiri için TKA Bilişim olarak size profesyonel destek vermekteyiz. Sadece İstanbul’da şubeleri bulunan firmamız, Çankaya için kargoyla alım kabul etmektedir.

Dizüstü Bilgisayar Ekran Tamiri Çankaya

Dizüstü bilgisayarlarda arıza denince en sık rastlanan problem ekranlar olmaktadır. Oldukça hassas olan bu kısımlarda onarım için alanında uzman kişiler tarafından müdahale edilmelidir. Genel olarak dizüstü bilgisayarların ekran tasarımları incedir. Böylelikle yapılacak en küçük bir hata, daha büyük problemlere yol açabilir.

Cihazın görüntü aktarma aracı olan ekranlar LED ve LCD olmak üzere iki çeşittir. Her ekranda görülebilen çizilme gibi problemler, fazla tehlike teşkil etmese de donma, lekelenme ya da piksellik daha büyük bir sorun süreci getirebilmektedir. Dizüstü bilgisayarlarda oluşan problemler genel olarak alınan fiziksel darbelerden dolayı yaşanmaktadır.

Buna ek olarak cihaz üzerine dökülen sıvıların teması da bilgisayar içinde pek çok sıkıntıya sebep olabilmektedir. Bilgisayar ekranında herhangi bir sıkıntı yaşamanız halinde Çankaya bilgisayar tamiri için ekibimize başvurabilir ve kalıcı çözümler elde edebilirsiniz.

çankaya anakart tamiri

Dizüstü Bilgisayar Tamiri Çankaya

Dizüstü bilgisayar alanında senelerdir verdiği kaliteli Çankaya bilgisayar tamiri hizmeti ile müşterilerin güvenini kazanan TKA Bilişim, her türlü bakım ve onarım desteği sağlamaktadır. Bilgisayarınızın markası ve modeline uygun olarak kullandığı orijinal parçalar sayesinde garanti kapsamlı bir servis anlayışı bulunmaktadır.

Çankaya bilgisayar servisi hizmetimiz sadece var olan problemleri ortadan kaldırmaz, aynı zamanda olabilecek tekrarlara yönelik profesyonel önlemler almaktadır. Bu sayede uzun vadede kalıcı çözümler ile müşteri memnuniyetini yüksek tutmaktadır.

Hangi Marka Bilgisayarların Tamir İşlemlerini Gerçekleştiriyoruz?

Ankara Çankaya bilgisayar tamiri dahilinde marka çeşitliliği olan TKA Bilişim, her modele özel bir onarım prosedürü uygulamaktadır. Şubeleri sadece İstanbul’da bulunan firmamız, Çankaya’daki müşterileri için kargoyla cihaz alımı da yapmaktadır. Bütün markaların tamirini yapan firmamızdaki bazı detaylar aşağıdaki gibi sıralanabilir.

Acer Teknik Servis

Markaya ait onarım ve bakım hizmetleri, oluşturulan profesyonel ekip ile gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda hızlı ve kalıcı bir çözüm süreci sağlanır.

Apple Teknik Servis

Günümüz teknolojisinde en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Apple cihazlara özel olarak oluşturulan uzman kadromuz gerekli tespitleri yaparak hizmet vermektedir.

çankaya apple tamiri

Asus Teknik Servis

Asus marka bilgisayarlarda gerekli analizler yapılmakta ve çözüme yönelik, gelecekte karşınıza çıkabilecek olası hatalara karşı önlem alınmaktadır.

Dell Teknik Servis

Hızlı ve sağlam işlemcisi ile tercih edilen Dell marka cihazlarınız için bilgisayar mühendislerimiz arıza tespiti yapmakta ve gerekli adımları atmaktadır.

HP Teknik Servis

Markaya ait bilgisayarlar için öncelikle gerekli analizler gerçekleştirilerek sorunun kaynağına inilmektedir. Bu sayede geçici değil, kalıcı çözümler sunulmaktadır.

Lenovo Teknik Servis

Lenovo marka cihazlarda arıza tespiti yapılarak profesyonel bir destek sağlanmakta ve müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

Casper Teknik Servis

Her alanda popüler olan Casper bilgisayarlar için uzmanlaşmış kadromuzla Çankaya bilgisayar tamiri hizmeti vermekteyiz.

çankaya laptop klavye tamiri

MacBook Teknik Servis

Markaya özel olarak oluşturulmuş teknik ekibimiz ile bilgisayarınız çok kademeli bir sorun tespitinden geçirilmekte ve kaliteli onarım servisi sağlanmaktadır.

Packard Bell Teknik Servis

Özellikle sunum alanında oldukça aktif olan Packard Bell marka bilgisayarlarınız için detaylı olarak onarım ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Toshiba Teknik Servis

Marka üzerine uzmanlaşmış ekibimiz ile Toshiba bilgisyayarlarınız için garanti kapsamında servis verilmektedir.

çankaya laptop ekran kartı tamiri

Çankaya En İyi Bilgisayar Tamir Servisi TKA Bilişim’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Sektöre adını altın harflerle yazdıran TKA Bilişim, kitlesindeki müşterilerini de çözümleri gibi geçici değil kalıcı olarak elde etmiştir. Verdiği Çankaya bilgisayar tamiri ile şeffaf bir politika uygulayan firmamız için önemli olan karşı tarafa güven vermek ve tekrar tercih edilebilir olmaktadır. Bu anlamda sahip olduğu etik fiyat politikası ve bilgisayar mühendislerinden oluşan profesyonel ekibiyle kurumsal bir destek sağlamaktadır.

bilgisayar servisi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

10 seneyi geçen tecrübesiyle müşterilerine kaliteli bir çankaya bilgisayar tamiri sunan firmamız, müşterilerinin haklarına önem vermektedir. TKA Bilişim kapsamında aşağıdaki garantilere sahip olabilirsiniz.

 • Çankaya bölgesinden sadece kargo ile onarım kabul eden firmamız, sorunları hızlı bir şekilde çözmektedir.
 • Teknik anlamdaki tüm servis işçilikleri için 3 ay boyunca servis garantisi sunulmaktadır.
 • Parça değişiminde garanti süresi 24 ayı bulmaktadır.
 • Cihazınızın alım ve tesliminde form imzalanmakta ve bu form bir sözleşme görevi görmektedir. Böylece bitirilen iş, onarıma dair müşterinin onayından geçirilerek resmi bir çözüm süreci yürütülmektedir.
 • Bilgisayarınız bandrollanır ve garanti belgesi sunulur.
 • Ana problem dışında da cihaz ekstra bir kontrolden geçirilir. Bu kontrol 12 adımlıdır ve başka bir arızaya rastlanırsa müşteriye iletilir. Kayıt altına alınan bu sorunu çözmeden müşteriye yardımcı olmama gibi bir durum söz konusu olamaz.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
En Başa Dön