COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Nilüfer Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

Bursa'nın En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Nilüfer Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Nelerdir?

nilüfer bilgisayar tamiri

TKA Bilişim, 10 yılı aşkın bir süredir bireysel ve kurumsal anlamda tüm IT ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde karşılıyor. Her biri alanında uzman teknisyenlerimiz ve mühendislerimizle, Bursa Nilüfer bilgisayar tamiri hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Türkiye’nin en iyi bilgisayar servisi olarak, tarafımıza kargoyla gönderdiğiniz cihazlarınızın bakım ve onarımını yaptıktan sonra, cihazınızı adresinize gönderiyoruz. Hızlı, güvenilir ve garantili çözümler için bize ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar Anakart Tamiri Nilüfer Marka ve model ayırt etmeksizin tüm masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda etkili çözümlerle sizlerleyiz. Bilgisayarların anakartı en hassas ve en önemli parçadır. Anakart ve anakart üzerinde yer alan ekran kartı, chipset, bellek, sabit disk, işlemci gibi diğer donanım bileşenleri bazı sebeplerle arızalanabilir. Bu parçaların değişimini, onarımını ve bakımını sağlıyoruz.

Bilgisayar Ekran Kartı Tamiri Nilüfer Ekran kartıyla ilgili bir sorun yaşadığınızda, ekranda olağan dışı görüntüler fark edilir. Ekranın birden kararması ve kapanması gibi sorunlar oldukça ciddi arızaların göstergesidir. Ekran kartı tamirinde uzman teknisyenlerimiz, BGA Rework cihazıyla arızaların tümünü gidermektedir. Chipset değişimi, doğru sürücü kurulumu ve bakımları yapılan cihazlarda görüntü bozuklukları çözülebilir.

Dizüstü Bilgisayar Ekran Tamiri Nilüfer Laptop bilgisayarların kasası ve menteşesi dışında en hassas kısımlarından biri de ekranıdır. Uzmanlarımız, LCD ve LED ekranların onarımını profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Ekranın kırılması halinde değiştirilmesi gerekir. Ekran tamirinde inverter kaynaklı problemlerin de derhal çözülmesi önemlidir. Servisimiz tüm markalarda laptop ekran sorunlarını çözmektedir.

Dizüstü Bilgisayar Tamiri Nilüfer Notebook, laptop, oyun bilgisayarı, render bilgisayarı kategorilerinde her marka dizüstü cihazın bakım ve onarımını üstleniyoruz. İç ve dış donanımların tamiri, donanım ve yedek parça değişiminde en iyi ekipmanları kullanıyoruz. Uzun süreli kullanım sonucu cihazda meydana gelen yıpranmalar arızalara sebep olabilir. Teknik servisimiz, laptopunuzun bakımını, temizliğini ve onarımını başarılı bir şekilde yapmaktadır.

bilgisayar tamiri

Bakım ve Performans Hizmetleri Nilüfer Nilüfer bilgisayar tamiri hizmetlerimizle, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınızın en iyi performansa ulaştığını görebilirsiniz. Tamir işlemleri dışında verdiğimiz bakım ve performans hizmetleri şunlardır:

 • Bios programlama
 • Veri kurtarma
 • Periyodik bakım

Nilüfer Bilgisayar Tamiri Hizmetlerimiz Hangi Markaları Kapsamaktadır?

Nilüfer bilgisayar tamiri hizmetlerimiz tüm markaları ve modelleri kapsamaktadır. İstanbul merkezli teknik servis laboratuvarlarımızda en sık çalıştığımız markalar şöyledir:

Nilüfer Toshiba Bilgisayar Tamiri Toshiba bilgisayarlarda en sık karşılaştığımız arızalar şunlar olmaktadır. Harddisk bilgilerinin silinmesi, cihazın açılmaması, port arızaları, ekran çatlaması ve sıvı dökülmesi. Cihazınızda bu sorunlardan birini veya başka bir sorunu tespit ettiğinizde, uzman bir teknik servise başvurmalısınız. Toshiba markalı tüm bilgisayar modelleri ile çalışıyoruz. Bakım, onarım, performans hizmetleri sunarak, yedek parça ve donanım değişimlerini sağlıyoruz.

Nilüfer Apple Bilgisayar Tamiri Apple notebook bilgisayarlarda (iMAC, MacBook, MAC Mini) en sık karşılaştığımız arızalar; güncelleme hataları, harddisk arızası, ekranın kırılması ve görüntü bozukluklarıdır. Cihazınızda herhangi bir sorun tespit ettiğinizde, uzman bir teknik servise başvurmalısınız. Apple markalı tüm bilgisayar modelleri ile çalışıyoruz. Bakım, onarım, performans hizmetlerimizi gerçekleştiriyor ve yedek parça değişimlerini yapıyoruz.

Nilüfer HP Bilgisayar Tamiri HP bilgisayarlarda en sık karşılaştığımız arızalar; yanlış Bios yükleme, ekranda çizgilerin oluşması, ekran ışığının azalması, harddisk arızalarıdır. Cihazınızda bir problem gördüğünüzde, en kısa süre içinde uzman bir teknik servise başvurmalısınız. HP markalı tüm bilgisayar modelleri ile çalışıyoruz. Bakım, onarım ve performans çalışmalarımızı yapıyoruz. Gerektiğinde, yedek parça değişimini sağlıyoruz.

Nilüfer Sony Vaio Bilgisayar Tamiri Görüntü ve ses bozuklukları, laptopa sıvı dökülmesi ve temel donanım birimlerindeki sorunlar Sony Vaio bilgisayarlarda en sık karşılaşılan arızalardır. Bilgisayarınız arıza veriyorsa, uzman bir teknik servise başvurmalısınız. Tüm Sony bilgisayar modelleri ile çalışıyoruz. Yedek parça değişimi, bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz.

laptop klavye değişimi

Nilüfer Samsung Bilgisayar Tamiri Ekran kartı chipset sorunu, ekranın kırılması, sürücülerin algılanmaması gibi sorunlar Samsung bilgisayarlarda sıkça yaşanmaktadır. Böyle durumlarda uzman bir teknik servisten destek alınmalıdır. Samsung bilgisayar modellerinin tamamı ile çalışıyor ve garantili teknik servis hizmeti veriyoruz.

Nilüfer Casper Bilgisayar Tamiri Bios ve yazılım güncelleme sorunları, görüntüde kaymalar, fan ve harddisk arızaları gibi sorunlar Casper bilgisayarlarda sıkça yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda acilen uzman bir teknik servise başvurulmalıdır. Casper bilgisayar modellerinin tamamında garantili teknik servis hizmeti veriyoruz.

Nilüfer Dell Bilgisayar Tamiri Dell bilgisayarlarda batarya, ekran kartı, fan, harddisk gibi bölümlerde arızalanma meydana gelebiliyor. Cihazınızdan verim alamıyorsanız ya da arıza tespit ediyorsanız, uzman bir teknik servise danışabilirsiniz. Dell bilgisayar modellerinin tümünde yedek parça değişimi, bakım ve onarım hizmetlerini sağlıyoruz.

laptop onarım

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

TKA Bilişim teknik servis uzmanları 10 yılı aşkın bir süredir bilgisayar ve internet sorunlarınızı çözüyor. Hızlı, garantili ve güvenilir çözümlerimiz sayesinde cihazlarınızdan uzun vadede yüksek performanslar alabilirsiniz. İstanbul dışında başka şubemiz yok ancak, kargoyla gönderim yapıyoruz. Nilüfer bilgisayar tamiri için cihazınızı bize gönderebilirsiniz. En kısa sürede onardığımız ve bakımını yaptığımız bilgisayarınızı Bursa/Nilüfer’deki adresinize kargoyla teslim ediyoruz.

bilgisayar çağrı merkezi

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

Tüm servis işçiliklerinde 3 ay garanti süresi geçerli. Değişen yedek parçaların 24 aya kadar garantisi mevcut. Tamir ettiğimiz bilgisayarların arkasına bandrol veriyor ve işlemlerimize dair sizlere bir garanti belgesi gönderiyoruz.

Nilüfer bilgisayar tamiri hizmeti almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.

4.7
245 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • 216 Architectural Design

  Ofisimizde bulunan profesyonel bilgisayarların her türlü arıza ve bakım işleri için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendilerinden ve kalitelerinden oldukça memnunuz. Gözümüz arkada kaldevamı

  216 Architectural Designbir hafta önce
 • Alper özsoy

  Asus s46cm bilgisayarım da bataryayı şarz etmeme sıkıntısı vardı , ekran kartı arızalanmıştı ve klavyede sıkıntılar vardı. Ekran kartı entegre devresi dahil hertürlü sorunu 2 yıl gdevamı

  Alper özsoy3 gün önce
 • Ümit Tapmaz

  Laptopumun ana kartında bir probleme sebebiyet verdim. balıkesir'de ikamet etmeme rağmen buradaki herhangi bir bilgisayarcıya vermedim ve araştırmaya başladım. 2 günün sonunda en çdevamı

  Ümit Tapmaz5 gün önce
 • Okan Erdoğdu

  çarşamba verdiğim ürünümü cuma aksamı tamir edip getirdiler whatsapda sürekli aktifler telefonumda her zaman kayıtlı olacaklar çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyatlar uygundevamı

  Okan Erdoğdubir hafta önce
En Başa Dön