COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Microsoft Bilgisayar Tamiri

Premium Teknik Servis

TKA BİLİŞİM MICROSOFT YETKİLİ SERVİSİ DEĞİLDİR !
MARKA BAĞIMSIZ BÜTÜN BİLGİSAYARLARA ÜCRETLİ DESTEK SAĞLAMAKTADIR.
İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Microsoft Bilgisayar Modelleri Nelerdir?

tka microsoft laptop

Microsoft, teknoloji sektöründe uzun süredir hizmet veren bir markadır. Tüketici ihtiyaçlarını daima ön plana koyan Microsoft, kendi ürettiği bilgisayarlarla müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Teknolojiyi ve kaliteyi ürünlerine başarılı bir şekilde entegre eden marka, ürettiği ürünlerle kullanıcı memnuniyetini yüksek bir seviyeye taşımıştır. Microsoft bilgisayarlarının, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmesinin ana nedeni bu bilgisayarların tablet olarak da kullanılabilmesidir. Her bir tekil kullanıcının memnuniyeti esas alınarak üretilen Microsoft bilgisayarlarının üç serisi vardır.

Microsoft Surface Pro

tka microsoft laptop

Geniş bir ürün skalasına sahip olan Microsoft surface pro serisinin ürünlerinin tamamı şık tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Surface pro serisinin bilgisayarları hem dizüstü hem tablet hem de stüdyo modunda kullanım seçeneklerine sahiptir. Bu ürünleri tablet olarak kullanırken alacağınız performans, bir tablet performansının çok daha ötesindedir. Bu serinin bilgisayarları, yüksek performansı sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza yanıt vermeyi başarır. Surface pro ürünlerinin hafif ve ergonomik klavyesi bilgisayar deneyiminin uzmanlaşmasını sağlar. İstediğiniz her renkte satın alabileceğiniz klavyeler, tarzınızı yansıtır. Stüdyo modunda çalışma olanağı sunan surface pro ürünleri ile muhteşem çizim ve tasarımlar yapılabilmektedir.

Microsoft Surface Laptop

Surface laptopları, yüksek performans ve zarifliği aynı anda sunmayı başarıyor. Hafif yapısı nedeniyle istenilen yere taşınabilen surface bilgisayarları, her yerden çalışabilme imkanı sağlıyor. Yüksek işlemci ve RAM kapasitesine sahip olan bu bilgisayarların depolama alanları, kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başarıyor. Bu serinin farklı renk kombinasyonları, tarzınızı bilgisayarınıza yansıtmanızı sağlıyor. Klavye konforu sunan surface laptopları, doğal ve rahat bir yazım deneyimi sunmaları ile ünlenmiştir.

Microsoft Surface Book Serisi

Microsoft’un surface book serisi, güçlü grafikler ve tasarım alanındaki yeniliklerle donatılmıştır. Çizim ve tasarım yapma deneyimini bambaşka bir noktaya taşıyan serinin ürünleri ile birlikte verilen kalem, hassas uçlu yapısı sayesinde hiçbir hataya yer bırakmıyor. Tasarımcılar için üretilen bu seri, oyun meraklıları tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Sanal gerçeklik modu olan bu serinin güçlü grafikleri sayesinde oyuncu, kendisini oyunun içinde hisseder.

Microsoft Modellerinde En Sık Yaşanan Sorunlar Nelerdir?

tka microsoft surface tamiri

Microsoft bilgisayarları yüksek teknoloji ile üretilen ürünler olsalar da zaman ve kullanıma bağlı olarak, Microsoft bilgisayar servisi hizmetine ihtiyaç duyabilir. Çoğu tablet kullanımlı da olan Microsoft bilgisayarlarının tamirinde, Microsoft bilgisayar servisi ile çalışmanız gerekir. Yüksek meblağlar ödeyerek satın aldığınız cihazlarınızın tamirinde TKA Bilişim Microsoft bilgisayar servisi hizmetinden yararlanarak, cihazlarınızın eski performansına kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Microsoft Surface Pro Arızaları

TKA Bilişim, Microsoft bilgisayar servisi hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin aynı sorunlardan muzdarip olduğu fark etmiştir. Aynı seriyi kullanan kişilerin Microsoft bilgisayar servisi hizmetine başvurduklarında, dile getirdikleri problemler birkaç başlık altında toplanabilir.

Hoparlör arızaları

Ekran kartı sorunları

Anakart arızaları

Batarya arızaları

Adaptör bağlantı sorunları

Ekran arızaları

Cihazın ani olarak kapanması

Ekran renk değişimleri

Microsoft Surface Laptop Arızaları

Microsoft Surface laptopları özellikle işyerlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Microsoft bilgisayar servisi hizmeti amacıyla TKA Bilişim’e başvuran kişilerin büyük bir çoğunluğu aynı sorunları dile getirmiştir.

Ekran ve menteşe tamiri

Anakart arızaları

Şarj sorunları

Klavye arızaları

Harddisk arızaları

Ses sorunları

Microsoft Surface Book Arızaları

Microsoft bilgisayar servisi hizmetine çok az başvuru yapılan bilgisayarlar, bu serinin ürünleridir. Bu serinin ürünleri son derece dayanıklı olsalar da zaman ve kullanıma bağlı olarak, Microsoft bilgisayar servisi hizmetine ihtiyaç duymaktadırlar.

Dokunmatik değişimi

Batarya sorunları

Ekran arızaları

Anakart sorunları

Harddisk arızaları

Microsoft Neden Yavaşlar?

tka microsoft surface tamiri

Microsoft bilgisayar servisi başvurularında en fazla öne çıkan başlıklardan biri bilgisayarın yavaşlaması problemidir. Microsoft bilgisayarları farklı modeller ve serilerle üretilen son teknolojiye sahip ürünlerdir. Microsoft bilgisayar servisi hizmetine başvuran bilgisayarların yavaşlama sorunun farklı nedenleri olabilir; ancak Microsoft markalı bilgisayarların, TKA Bilişim Microsoft bilgisayar servisi uzmanları tarafından saptanan benzer sorunları vardır.

 • Bilgisayarınızda güncellemelerin yapılmaması veya bilgisayarda güncelleme yapacak yeterli alanın olmaması
 • Bilgisayarlara bulaşan virüsler ve casus yazılımlar
 • Sistem hataları
 • Uyumsuz sürücüler
 • RAM alanı yetersizliği
 • Harddisk sorunları
 • Microsoft bilgisayarın iç aksamlarının zarar görmesi
 • Fan sorunları

Microsoft bilgisayarlarınızda yaşadığınız yavaşlama probleminin birçok nedeni olabilir, ancak bu sorunların her birinin çözümü için TKA Bilişim uzmanlarına güvenebilirsiniz. TKA Bilişim 10 yılı aşkın süredir verdiği hizmetlerle müşterilerinin sorunlarına kalıcı çözümler üretmektedir. Microsoft bilgisayar servisi hizmetinde güvenilir bir adres olan TKA Bilişim ailesi, yavaşlama sorunlarını kalıcı olarak çözer.

Microsoft Performansını Arttırmak İçin Neler Yapabilirsiniz?

tka personel

Microsoft bilgisayar servisi arıza başvurularının çoğunda, kullanıcılar bilgisayarlarının performanslarını arttırmak istiyorlar. Bilgisayarlarınız her ne kadar hızlı ve sağlam olursa olsun; zaman içerisinde bilgisayarlarınızda yavaşlama ve performans düşüklüğü meydana gelebilir. Microsoft bilgisayar servisi hizmetine başvurmayı düşünen kişilerin istekleri performans artırımı ise TKA Bilişim uzmanlığından yararlanabilirler.

Microsoft Bilgisayarlarınızın Temizliğini İhmal Etmeyin

Bilgisayarın temiz tutulması, performans artırımı için son derece önemlidir. Bilgisayarınızın alt kasasında zaman içerinde biriken toz ve pislikler, bilgisayar fanınıza zarar verir. Zarar gören fan yeterli hızda çalışmaz ve bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olur.

Sistem Güncellemelerinizi Düzenli Olarak Yapın

Bilgisayarınızda kullandığınız sistemlerin tamamı daha iyi bir kullanıcı deneyimi için sıklıkla güncelleme isteği gönderir. Bu güncellemeler istenen aralıklarda yapılmazsa bilgisayarınızın aşırı güç harcamasına ve performansının düşmesine sebebiyet verir.

Bilgisayar Sistemini Overclock Edin

Bilgisayarınızın sistemine overclock işlemi uygulayarak, bilgisayarınızın performansını arttırabilirsiniz. Overclock işlemi ekran kartı ve işlemcinin daha fazla çalışması amacıyla gerçekleştirilir. Microsoft bilgisayarlarda, bu işlem genellikle ısı kontrolü için yapılır. Bu işlemi kendi başınıza yapmak geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir; eğer bu işlemi yapabileceğinizden emin değilseniz, TKA Bilişim Microsoft bilgisayar servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Microsoft Bilgisayarınızı ‘Yüksek Performans’ Moduna Geçirin

Microsoft bilgisayarınızın performansını artırmak için yapacağınız en basit işlemlerden biri de güç ayarını yapmaktır. Güç ayarlarından ‘yüksek performans’ seçeneğini işaretleyerek, Microsoft bilgisayarınızın performans sorununuzu büyük ölçüde çözebilirsiniz. Bu işlem sonrasında istediğiniz performansa kavuşamadıysanız, Microsoft bilgisayar servisi hizmetinden yararlanmanız gerekir.

Ortalama Microsoft Tamir ve Teslim Süresi Ne Kadar?

tka personel

TKA Bilişim Microsoft bilgisayar servisi, bilgisayarınızda meydana gelen arızaların tamamı için sizlere hizmet sunmaktadır. Microsoft bilgisayar servisi çalışanlarımız, bilgisayar tamiri konusunda uzmanlaşmış kişilerdir. Microsoft bilgisayar servisi çalışanlarının bu alandaki tecrübeleri elbette ki hızlı çözümleri de beraberinde getirir. TKA Bilişim Microsoft bilgisayar servisi tamir süresi 1 iş günüdür. Microsoft bilgisayar servisi çalışanlarımız bilgisayarınızı tamir ettikten sonra cihazınızı kargoya verir, cihazının eline ulaşma süresi kargo şirketinin yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir.

Microsoft Tamiri Konusunda Ne Kadar Yetkiniz?

tka nukleon

TKA Bilişim on yılı aşkın bir süredir bilgisayar tamiri yaparak müşterilerine hizmet sunmaktadır. Microsoft bilgisayar servisi hizmeti sunan TKA Bilişim, Microsoft bilgisayarlarının tamirine son derece hakimdir. Microsoft bilgisayar servisi çalışanları, alanında uzman kişilerdir. TKA Bilişim Microsoft bilgisayar servisi tüm tamir işlemleri için sizlere hizmet sunmaktadır ve Microsoft bilgisayar servisi hizmetini garantilemektedir.

Microsoft Tamir Fiyatları Ne Kadar?

tka personel

Microsoft bilgisayar servisi hizmeti sunan TKA Bilişim, on yılı aşkın bir süredir müşterilerini kalite ve uygun fiyatla buluşturmaktadır. Microsoft bilgisayar servisi hizmeti alırken ödeyeceğiniz fiyat, bilgisayarınızın hasar boyutuna göre farklılık gösterir. Microsoft bilgisayar servisi fiyatlarını etkileyen birçok unsur vardır.

 • Bilgisayardaki hasarın boyutu
 • Bilgisayarınızın modeli
 • Yedek parça kullanıp kullanılmayacağı
 • Parça değişimi yapılacaksa yedek parçanın maliyeti
Microsoft bilgisayar servisi fiyatları değişkenlik gösteriyor olsa da TKA Bilişim’den alacağınız Microsoft bilgisayar servisi hizmetinin memnuniyeti daima aynıdır.

Microsoft Tamir Hizmetlerimiz Nelerdir?

tka personel

TKA Bilişim tüm Microsoft bilgisayara servisi hizmetlerini sunmaktadır. 10 yılı aşkın bir süredir bilgisayar tamir işlemlerinde güvenilir bir adres olan TKA Bilişim, müşterilerini Microsoft bilgisayar servisi hizmetinde kalite ile buluşturmaktadır. TKA Bilişim Microsoft bilgisayar servisi hizmetlerinin tamamı, sizlerin haklarını korumak adına garanti altına alınmıştır.

Microsoft Ekran Değişimi

Microsoft bilgisayar servisi hizmetlerine başvuran kişilerin büyük bir çoğunluğu ekran tamiri talep etmektedir. TKA Bilişim, ekran tamiri konusunda sizlere bütün hizmetleri sunmaktadır; eğer cihazlarınızdaki hasar büyük boyutlarda ise ekran değişimi yapılmaktadır.

Microsoft Güç Sorunları

Microsoft bilgisayarlarınızda yaşadığınız güç sorunları, TKA Bilişim sayesinde kalıcı çözümlere ulaştırılır.

Microsoft Yavaş Çalışma Problemleri

Microsoft bilgisayarları güçlü bir işletim sistemine sahip olsa da zaman ve kullanıma bağlı olarak cihazlarda yavaşlama meydana gelmektedir. Microsoft bilgisayarlarınızdaki yavaşlamaların birçok sebebi olabilir; bu problemlerin çözümü için de en güvenilir adres TKA Bilişim Microsoft bilgisayar servisi olacaktır.

Microsoft Harddisk Problemleri

Bilgisayar markası fark etmeksizin tüm cihazlarda zaman içerisinde arızalanmalar meydana gelir. Bilgisayarlarda en sık arızalanan yerlerden biri de harddisklerdir. TKA Bilişim Microsoft bilgisayar servisi hizmetine başvurarak, güvenilir ve uzman bir adreste harddisk tamiri gerçekleştirebilirsiniz.

Microsoft Ram ve SSD Upgrade

Microsoft bilgisayarlarının RAM ve SSD’leri son derece güçlüdür; ancak belli bir süre sonra RAM ve SSD kapasitesi yetersiz gelmeye başlar. RAM ve SSD yükseltme işlemleri için alanında uzman kişilerle çalışmanız gerekir.

Microsoft Sıvı Teması

Bilgisayarınıza sıvı temas ettiğinde hasar hemen gözle görülemez. Cihaz içerisine kaçan bir damla su dahi bilgisayarınızın kısa devre yapmasına neden olabilir. Bilgisayarınız sıvı ile temas ettiğinde, Microsoft bilgisayar servisi hizmetine başvurmanız gerekir.

Microsoft Notebook Bakımı

Bilgisayarlarınızda hiçbir sorun yaşamıyor olsanız dahi düzenli aralıklara bakım yaptırmanız gerekir. Düzenli yapılan bilgisayar bakımları, oluşabilecek hasarlara karşı önceden önlem almanızı sağlar.

Microsoft Pil ve Yedek Parça Tedariği

Microsoft yedek parçaları piyasada kolaylıkla bulunamaz. On yılı aşkın bir süredir müşterilerine hizmet veren TKA Bilişim, pil ve yedek parça tedarikinde de sizlere yardımcı olmaktadır.

Neden TKA Bilişim’i Tercih Etmelisiniz?

tka lab

 • TKA Bilişim, Microsoft bilgisayar servisi çalışanlarının tamamı alanında uzman kişilerdir.
 • Microsoft bilgisayar servisi eğer bilgisayarınızdaki hasarı tamir edemezse sizden hiçbir ücret talep etmez.
 • TKA Bilişim Microsoft bilgisayar servisi çalışanları, bilgisayarlarınızın onarımını bir iş günü içerisinde tamamlamaktadır.
 • Microsoft bilgisayar servisi hizmeti almadan önce imzaladığınız form, sözleşme niteliğindedir ve tüketici haklarınızı koruma altına alır.
 • Microsoft bilgisayar servisi hizmeti sırasında gerçekleştirilen tüm işlemler size rapor edilir.
 • Microsoft bilgisayar servisi hizmetine başvururken TKA Bilişim’e ilettiğiniz şikayetin yanı sıra cihazınız 12 adımlı bir kontrole tabi tutulur. Bu kontrol sırasında başka bir hasara rastlanırsa Microsoft bilgisayar servisi size bu hasarı rapor eder ve ileride oluşabilecek problemlere karşı önceden önlem alabilirsiniz.

Hangi Garantileri Sunuyoruz?

 • TKA Bilişim Microsoft bilgisayar servisi, yapılan tüm teknik servis işçiliklerinde 3 ay koşulsuz servis garantisi vermektedir.
 • TKA Bilişim Microsoft bilgisayar servisi hizmeti sırasında değişen yedek parçalarda 24 aya kadar varan garanti süresi verilmektedir.
 • TKA Bilişim hem cihazın arkasına bandrol yapıştırarak hem de garanti belgesi vererek haklarınızı koruma altına alır.

Teknik Servisteki Cihazınızın Durumunu Öğrenin
cihaz sorgula
GSM Numaranız ve Servis Form Numaranız
ile Onarım Sürecine Müdahil Olun.
cihaz sorgula
cihaz sorgula
Tüm Türkiye'den gönderim sağla
cihaz sorgula
Kargo formumuzu doldurulduktan sonra geçen
tüm kargo sürecinde sms ile bilgilendirilmektesiniz.
cihaz sorgula
kargo gönder
Sektördeki en iyi bilgisayar onarım incelemelerini okuyun.
4.8
286 Değerlendirme
Öne Çıkanlar
 • Süper Hızlı Servis
 • Garantili Onarım Hizmeti
 • Yerinde Servis Hizmeti (VIP)
 • Müşteri Memniyeti Politikası
 • KVKK Mevzuatına Uygun
96%
Bu Şirketi Tavsiye Eden Müşteri Oranı
En Son Google Yorumları
 • Serhan Kanar

  Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu aradılar ve baya ilgilendiler. Yerlerine davet edip problemin çözümünü teklif ettiler. Ben işlem için çok yüksek fiyat teklif edildi diye düşündüm devamı

  Serhan Kanar4 hafta önce
 • Erdi Gül

  Kendilerine çok teşekkür ediyorum sıvı teması olan asus rog leptop için götürdüğüm tamirci bilgisayarı atabilirsin demesine rağmen :) istanbul dışından TKA Bilişim i buldum ve gönddevamı

  Erdi Gülbir ay önce
 • Deniz utuş

  Merhabalar Eski Kasamı götürdüm bir form doldurdum teslim ettim 3 gün sonra Tertemiz Cihazım Elime ulaşıldı onarılmış yükseltilmiş Muazzam Yüksek Verimle Kullanmaktayımkoşulsuz yerdevamı

  Deniz utuş2 hafta önce
 • Ertuğrul Öztürk

  Aldığım teknik servis kalitesinden memnunum, kendi yaptığım hatayı güzel bir şekilde tamir ettiler. Hizmet kaliteleri ve tecrübeleri mükemmel seviye de bu konuda çok memnun kaldım.devamı

  Ertuğrul Öztürkbir hafta önce
En Başa Dön